کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بولتن ویزا و کارنت شدن شماره‌ها
سایت باز شد...Big Grin
کیس نامبر:**2013AS000089_کنسولگری:آنکارا_دیدن قبولی:ماه می_ارسال_فرم‌ها: ماه جون با پست_مقصد:نیویورک_ مصاحبه: هفته اول جولای
نتیجه مصاحبه: یک ضربدر یک ضربShy
تشکر کنندگان: پدی ، mani.iht ، lilac ، amir82 ، sadeghi897 ، امیر مهاجر ، SHABAH51
آقا اعلام شد به سلامتی!!!!!!!!!!!
همون 8900....

تبریک به همه کارنتیهای این سری... علی الخصوص امیر مهاجر علمدار! Wink
و با تقدیر ویژه از:
وروجک (که اوائل مخالف سرسخت زنگ زدن به KCC بود، بعدش که مزه اش رو چشید دیگه دنبال بهانه بود که زنگ بزنه با بروبچ کنتاکی حال و احوال کنه)
و همینطور جزیره ه ه (که من هر وقت اون دو تا h آخر اسمشو میخونم نفس تنگی میگیرم)
Big Grin

تا کارنت شدن آخرین 2013ای هم اینجا هستیم.....
Smile
(2013-04-10 ساعت 23:28)پدی نوشته:  امان از دست این وروجک.به قول آقای خونه واقعا اسمش کاملا برازنده اش است

مرسیییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی
کسایی که این ماه کارنت شدند و مصاحبه شان ایروان هستند و میخواهند با خودرو شخصی خود بروند اعلام کنند که با هم آشنا شیم
78$$ - 4persons
زندگي بافتن يك قاليست، نه همان نقش ونگاري كه ميخواهي،
نقشه رااوست كه تعيين كرده،تو فقط ميبافي ،نقشه راخوب ببين!
نكندآخركار، قالي زندگيت رانخرند.

تشکر کنندگان: پدی ، oghs ، sadeghi897 ، امیر مهاجر
با سلام خدمت همه دوستای گلم .. گویا ما هم کارنت شدیم .. به همه دوستانی که کارنت شدن ... تبریک می گم ..... و به همه دوستانی که کارنت نشدن... عرض می کنم .... تنها نیستید و نمی مانید .. ما اینجا در کنار شمائیم .... و امید وارم سری بعدی همگی شما دوستان کارنت بشید تا یه هورای دسته جمعی به افتخارتون بکشیم ... من به احترام شما دوستانی که می دونم اعصابتون خورده هورا نمی کشم ، می ذارم ماه بعد با هم .. اندکی صبر ... سحر نزدیک است ......
در ضمن جا داره این کارنت شدن رو به یکی ازدوستان واقعا مهم ، فعال ، دوست داشتنی و خستگی ناپذیر فروم (امیر مهاجر) عزیز تبریک بگم ...
شماره کیس: 8XXX|ارسال :20May|کارنت:10 April|مصاحبه :آنکارا-June W1
سفرنامه
وضعیت کیس:کلیر در تاریخ Aug16
مقصد :Sweet Home Alabama
عجبا.... ما که افتادیم واسه ماه بعد.....
ولی شادباش میگم به همه کارنتی های این ماه ... Smile
بچه ها ما را فراموش نکنین...ماه دیگه بعد از comming soon شدن واسه ژوئن همین حس و حال و شور و نشاط رو میخوایم دوباره...در واقع به یاری سبزتان نیازمندیم Smile

در ضمن لطفا یکی لینک جدول آقا افشین رو دوباره بذاره .... مرسی و دوباره تبریک به همه
تشکر کنندگان: sadfar ، nooshshahnar ، پدی ، امیر مهاجر ، Given ، lilac ، amir82 ، SHABAH51 ، usa lover ، Saeedv13 ، گل نهال
به همتون تبریک می گم...
امیدوارم ویزای یک ضرب بگیرید...
اما من کارنت نشدم و برای این ماه خیلی برنامه چیده بودم....Shy
کیس نامبر:**2013AS000089_کنسولگری:آنکارا_دیدن قبولی:ماه می_ارسال_فرم‌ها: ماه جون با پست_مقصد:نیویورک_ مصاحبه: هفته اول جولای
تشکر کنندگان: امیر مهاجر ، Given ، lilac ، amir82 ، SHABAH51 ، گل نهال ، HAMID1371
دوستان بعد از کارنت شدن باید چی کاز بکنیم ؟
تشکر کنندگان: sadfar
(2013-04-10 ساعت 23:44)mohssen نوشته:  عجبا.... ما که افتادیم واسه ماه بعد.....
بچه ها ما را فراموش نکنین...ماه دیگه بعد از comming soon شدن واسه ژوئن همین حس و حال و شور و نشاط رو میخوایم دوباره...در واقع به یاری سبزتان نیازمندیم Smile

در ضمن لطفا یکی لینک جدول آقا افشین رو دوباره بذاره .... مرسی و دوباره تبریک به همه
لینکش تو امضای امیر مهاجر هست
خدایا آخر نفهمیدم اینجایی که هستم تقدیر من است یا تقصیر من...
تشکر کنندگان: mohssen ، oghs ، ASALI ، امیر مهاجر ، SHABAH51 ، گل نهال
(2013-04-10 ساعت 23:46)nooshshahnar نوشته:  
(2013-04-10 ساعت 23:44)mohssen نوشته:  عجبا.... ما که افتادیم واسه ماه بعد.....

لینکش تو امضای امیر مهاجر هست

منم همینطور....
دلم خیلی می خواست این ماه بودیم....Cool
تشکر کنندگان: امیر مهاجر ، nooshshahnar ، SHABAH51 ، usa lover
(2013-04-10 ساعت 23:17)پدی نوشته:  سید الاعظمین کارنتی ها آقا امیر مهاجر شیرازی کجاست که این قافله کارنتی ها رابه مقصد رهنمون فرمایند

:‌)) دکتر جان. تبریک.
یعنی واقعا از اینجا باید بریم؟ بریم تاپیک انتظار؟
من که دلم نمیخواد. اینجا که بهتره. من همینجا میمونم شما برید. Big Grin
تشکر کنندگان: پدی ، lilac ، nooshshahnar ، amir82 ، Saeedv13 ، گل نهال ، bayat_r ، Hedieh20 ، mehdi110
سلام سلام
مهمون نمیخواین؟
من از عصر بیرون بودم دیر خبردار شدم!
تبریک به همه کارنت شده ها!
امیر مهاجر مدیر سیاه خودمون یا به قول عموسعید،پرچمدار 2013 ها
جزیره، روئین تن و همه،همه،همه ببخشید که اسم تک تک تون رو نیاوردم!
برای همتون از صمیم قلب خوشحالم!!
امیدوارم هر چه زودتر نامه های دومتون بیاد و به امید گرفتن ویزای یک ضرب برای همتون!Wink
کیس نامبر: **48 ،4 نفر، مصاحبه: مارچ - ابوظبی،انتظار: 36 روز، دریافت ویزا: 2 می،ورود 17 سپتامبر 2013،ساکن GAITHERSBURG MD.
سفرنامه1
سفرنامه2
پرواز اعتماد را با یکدیگر تجربه کنیم...وگرنه میشکنیم بالهای دوستی مان را !
تشکر کنندگان: امیر مهاجر ، lilac ، amir82 ، jazirehh ، nooshshahnar ، Saeedv13 ، گل نهال ، roeentan ، Hedieh20
امیرآقا تا گل نهال وبقیه بچه ها کارنت نشن ما هم همینجا میمانیم
.از جاماندگان سابق لاتاری 2013
تشکر کنندگان: ikamaly ، امیر مهاجر ، lilac ، amir82 ، jazirehh ، kasrafo ، oghs ، گل نهال ، ramin_red ، mamalino10
تبررررررررریک فراواااااان به تمام دوستانی که کارنت شدن خصوصاً امیر مهاجر عزیز و رویین تن عزیز.... انشااله بزودی چشممون به جمال ALL CURRENT روشن میشه و این تاپیک با خاطره ای خوش برای همه بسته خواهد شد!
مهسای عزیزم مطمئن باش تفاوت چندانی نداره و بزودی زود کارنت میشی و فکر نکن یک ماه تاریخ مصاحبه ات عقب افتاده، انشااله در سری بعدی جزء اولین نفرات خواهی بود و مصاحبه ات فقط چند روز از این سری کارنتی ها دیرتر خواهد بود Wink
امیدوارم هیچ کدام از ما تو تاپیک کلیرنس نریم
.از جاماندگان سابق لاتاری 2013

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان