کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بولتن ویزا و کارنت شدن شماره‌ها
تبریک به همه بچه های کارنت شده
امیدوارم اونایی که کارنت نشدن هم این ماه کارنت شن
البته همگی کارنت میشین و این انتظار هی مرحله به مرحله ادامه داره فقط فرمش عوض میشه!!
زیاد نگران چیزی نباشین همه چی خیلی خوب پیش میره، ویزای 1 ضرب یا اف بی آی چک مهم نیست، اون هم میگذره، زمان سفرتون خیلی زودتر از اونی که فکر میکنین میرسه، چه باور کنین چه نکنین، وقت سفر میرسه، مهم اینه که تا جاییکه که توان داریم سعی کنیم آماده تر باشیم Smile
زمان رفتن من داره میرسه، خیلی وقت میذارم واسه تحقیق اما به طرز عجیبی وقت کمه و پیشرفت کند!!!
پس از این زمانی که دارین نهایت استفاده رو بکنینSmile
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
با آرزوی موفقیت
2013AS18xx*مقصد:L.A*مصاحبه:w1 Decآنکارا*کلیرنس 11jan*ویزا 24jan
سفرنامه * مهاجرت نامه * سؤالات آیین نامه رانندگی کالیفرنیا*اطلاعات ویزای توریستی
(2013-04-12 ساعت 16:52)afshin sadeghi 2 نوشته:  مرسی از همه ی بچه هایی که واسه دلگرمی کنارمون هستن...

ما تا آخرین نفس ایستادیم.......Big Grin
لاتاری 2013
تشکر کنندگان: afshin sadeghi 2 ، Given ، nooshshahnar ، r_ent ، Hedieh20 ، jazirehh ، payam62 ، mehdi110 ، Tomas
(2013-04-12 ساعت 18:58)r_ent نوشته:  تبریک به همه بچه های کارنت شده
البته همگی کارنت میشین و این انتظار هی مرحله به مرحله ادامه داره فقط فرمش عوض میشه!!
زیاد نگران چیزی نباشین همه چی خیلی خوب پیش میره، ویزای 1 ضرب یا اف بی آی چک مهم نیست، اون هم میگذره، زمان سفرتون خیلی زودتر از اونی که فکر میکنین میرسه، چه باور کنین چه نکنین، وقت ثفر میرسه، مهم اینه که تا جاییکه که توان داریم سعی کنیم آماده تر باشیم Smile
زمان رفتن من داره میرسه، خیلی وقت میذارم واسه تحقیق اما به طرز عجیبی وقت کمه و پیشرفت کند!!!
با آرزوی موفقیت

مرسی انرژی...
حق با شماست الان باید فقط زبان بخونیم. من که زبانم در حد آی ام بلکبورده Big Grin
کیس نامبر: ××91 کنسولگری: ابوظبی تاریخ مصاحبه: ٢١ تیر ماه 92 وضعيت فعلي:کلیر ١٧ آگوست ٢٠١٣ دریافت ویزا : ٩ سپتمبر ٢٠١٣
تشکر کنندگان: nooshshahnar ، hamedhamed ، r_ent ، payam62 ، mehdi110 ، Tomas
جدا اگه نامه دوم من ابوظبی بیاد یک شام درست درمون میدم.حالا به کی !!!
.از جاماندگان سابق لاتاری 2013
سلام به دوستان عزيز

,کارنتی های سری بعد ، گلهای سر سبد مهاجر سرا، شادیشون کم نشه ، به افتخار همتون، کف، دست، صوت هورااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااBig GrinBig GrinBig Grin
کیس:2013AS000078xx @ کسولگری: ایروان @ قبولی :MAY 5
ارسال فرم : 23 MAY @ کیس :3نفر@ کارنتی:مارچ 2013 @ مصاحبه: 17 MAY @ وضعیت : HELLO USBig Grin
(2013-04-12 ساعت 00:39)minatatu نوشته:  به همه بچه هایی که کارنت شدند تبریک میگم، امیدوارم کاراتون خیلی خوب پیش بره. دوست من هم بالاخره کارنت شد... امیدوارم یه روز هم من برنده لاتاری باشم :-)

ما هم امیدواریمSmile
تشکر کنندگان: امیر مهاجر ، hamedhamed ، jazirehh ، payam62 ، rezazaman ، Tomas
سلام دوستان کارنت شده و کارنت نشده .. چه خبر؟؟؟؟؟؟؟؟
8XXX * ایروان
تشکر کنندگان:
ماه قبل خیلی زود نامه ها اومد این ماه چرا نیومده ؟؟؟ 2 روز اینده هم که خبری نخواهد شد
[font=Arial]کیس نامبر **82رویت قبولی 17 اگوست . ارسال فرمها 25 اگوست 3 نفر انکارا مصاحبه 4 جون برگه صورتیShy تراول هیستوری 29 اگوست کلیرنس 18 سپتامبر ایشود 19 سپتامبرShy[/font]
تشکر کنندگان: امیر مهاجر ، Tomas ، oghs ، ani_sheiton ، Given ، mehdi110
باید میل بزنیم به kcc ؟؟؟؟

من میل زدم مثل این عقده ایا .. کاره بدی کردم ؟؟؟
8XXX * ایروان
تشکر کنندگان: oghs ، naarestan
(2013-04-12 ساعت 21:41)سو سو نوشته:  ماه قبل خیلی زود نامه ها اومد این ماه چرا نیومده ؟؟؟ 2 روز اینده هم که خبری نخواهد شد

عجله نکنید، تا ۲-۳ هفته هم بعضی وقتا طول کشیده ولی حتما میاد.
C.N:2103AS50xx People:4 Current:10th Jan2013 Interview:14th of March 2013 Administrative processing(3 people's Visa issued on 23th of July), Travel Literatureسفرنامه
(2013-04-12 ساعت 19:08)afshin sadeghi 2 نوشته:  
(2013-04-12 ساعت 18:58)r_ent نوشته:  تبریک به همه بچه های کارنت شده
زیاد نگران چیزی نباشین همه چی خیلی خوب پیش میره، ویزای 1 ضرب یا اف بی آی چک مهم نیست، اون هم میگذره، زمان سفرتون خیلی زودتر از اونی که فکر میکنین میرسه، چه باور کنین چه نکنین، وقت ثفر میرسه، مهم اینه که تا جاییکه که توان داریم سعی کنیم آماده تر باشیم Smile
با آرزوی موفقیت

مرسی انرژی...
حق با شماست الان باید فقط زبان بخونیم. من که زبانم در حد آی ام بلکبورده Big Grin

خواهش میکنم Smile
جدی گفتم Smile
فعلا که من نرفته زبان فارسیم داغون شده!!! تا حالا سفر با ث نرفته بودم!!!
++++++++++++++++++++++
2013AS18xx*مقصد:L.A*مصاحبه:w1 Decآنکارا*کلیرنس 11jan*ویزا 24jan
سفرنامه * مهاجرت نامه * سؤالات آیین نامه رانندگی کالیفرنیا*اطلاعات ویزای توریستی
(2013-04-12 ساعت 14:31)پدی نوشته:  جزیره جان روح ناپلئون را شاد کردی.یعنی توی کارنتی های این سری آخر شانس بودی

آره پدی ...
یعنی فقط چند عدد نا قابل Smile Big Grin Cool
انگاری 8900 رو یه خاطر من گذاشتن Smile
ظاهرا ما هم فامیل داریم توی KCC و خودمون خبر نداریم Smile
آخر شانس ... Big Grin
2013AS88XX ♪ مصاحبه:جون ♪ یکضرب کنسولگری ایروان مقصد:CA♪ سفرنامه
♪ دلم مي خواهـد خانه اي داشته باشم پُـر دوست ... ♪
بالاخره ما نفهمیدیم بجز بیات که پسرخاله داره وپسر ذایی جزیره چند نفر دیگه تو کی سی سی فامیل دارند .مثل اینکه ما فقط بی کسیم
.از جاماندگان سابق لاتاری 2013
(2013-04-13 ساعت 00:12)پدی نوشته:  بالاخره ما نفهمیدیم بجز بیات که پسرخاله داره وپسر ذایی جزیره چند نفر دیگه تو کی سی سی فامیل دارند .مثل اینکه ما فقط بی کسیم

وروجک هم دیگه با همه اپراتورها پسرخاله شده.
تشکر کنندگان: گل نهال ، پدی ، payam62 ، m@ry@m75 ، amir82 ، oghs ، mehdi110 ، nooshshahnar ، hamedhamed ، Tomas ، Hedieh20 ، soruosh ، ابی هانی
(2013-04-12 ساعت 18:18)nooshshahnar نوشته:  
(2013-04-12 ساعت 18:10)shiraz mamali نوشته:  دوستان از نامه خبری نیست هنوز

منم چک کردم نیومده بود

منم همین الان چک کردم نیومده بود
شماره کیس:2013AS00008xxx
تاریخ رویت قبولی:2 may
کنسولگری:انكارا
تعداد افراد منظور در کیس :4 نفر
ارسال فرمهای سری اول:24 may
کارنت شدن کیس:
مصاحبه:
دریافت کلیرنس: