کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بولتن ویزا و کارنت شدن شماره‌ها
(2013-04-14 ساعت 00:10)shiraz2013 نوشته:  زیباترین گلها از درون تخته سنگها می رویند.
+++++++++++++++++++++++++
انتظاری پر انرژی تا سری بعد
SadRolleyes

منم پر از انرژی مثبتم....Big Grin
++++ ++++
+++++++++++
+++++++++
+++++++
+++++
++++
++
به امید کارنت شدن همه....Rolleyes
کیس نامبر:**2013AS000089_کنسولگری:آنکارا_دیدن قبولی:ماه می_ارسال_فرم‌ها: ماه جون با پست_مقصد:نیویورک_ مصاحبه: هفته اول جولای
نتیجه مصاحبه: یک ضربدر یک ضربShy
تشکر کنندگان: گل نهال ، mehdi110 ، ابی هانی ، payam62 ، roeentan ، nika ، Given ، jazirehh ، nooshshahnar ، farshadsh ، elmira_fa
(2013-04-13 ساعت 08:29)yousef_eidi نوشته:  
(2013-04-12 ساعت 21:43)nikan_sh نوشته:  باید میل بزنیم به kcc ؟؟؟؟

من میل زدم مثل این عقده ایا .. کاره بدی کردم ؟؟؟

ایمیل لازم نیست دوستان فقط سایت قبولی رو چک کنید و ایمیل خودتونو که باز انجام پیغام میذارن که برید سایت قبولی رو چک کنید

(2013-04-13 ساعت 07:36)hodan نوشته:  نامه دوم به آدرس پستی میاد یا به ایمیل ؟

فقط دوست عزیز سایت قبولی رو چک کنید همونجا جایگزینه برنده شدنتون میشه

تبریک به همه کارنتی های این دوره

من فکر میکنم که برای چک کزدن نامه اول باید اون کامفرمیشن نامبری که موقع ثبت نام لاتاری گرفتیم رو وارد کنیم. نه کیس نامبر رو که با 2013AS شروع میشه. درسته؟
من اون کامفرمیشن نامبر رو خیلی وقته که ندارم. مشکل دار میشه این؟
تشکر کنندگان: oghs ، nika ، Given ، گل نهال ، nooshshahnar ، farshadsh
(2013-04-14 ساعت 01:57)hodan نوشته:  من فکر میکنم که برای چک کزدن نامه اول باید اون کامفرمیشن نامبری که موقع ثبت نام لاتاری گرفتیم رو وارد کنیم. نه کیس نامبر رو که با 2013AS شروع میشه. درسته؟
من اون کامفرمیشن نامبر رو خیلی وقته که ندارم. مشکل دار میشه این؟

شما یه ایمیل بده به کی سی سی و بگو کانفرمیشن نامبرتو گم کردی و خواهش کن عددش رو برات ایمیل کنند.
باید قبول کنند. چون مهمه که هویت شما رو تشخیص بدن که اونهم از روی کیس نامبر و اسم و تاریخ تولد مشخص میشه.
من یه دو روزی میرم تهران آمپولامو بزنم...
ای کارنت نشده ها و شده ها...نیام ببینم انرژی + کم شده باشه هااااا...
گرمش کنید...تا بیام دوباره....Big Grin
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
به امید روزای خوب...Rolleyes
کیس نامبر:**2013AS000089_کنسولگری:آنکارا_دیدن قبولی:ماه می_ارسال_فرم‌ها: ماه جون با پست_مقصد:نیویورک_ مصاحبه: هفته اول جولای
نتیجه مصاحبه: یک ضربدر یک ضربShy
با امید به لطف پروردگار و با احتساب 20 اردیبهشت 92 به عنوان روز پایانی برای این تاپیک پر از خاطره و انتظار

++++++++++++++++++++++++++++++

بشمار 27
2013AS90xx≈فرم ها: ایمیل به (kccdv@state.gov)≈کارنت: 10 می≈مصاحبه: 30جولای، کلیرنس با فرم 9 سوالی≈کلیر: 17 سپتامبر≈مقصد: Urbana, IL بوذ! ≈هزینه ها: 1000 سبزی.
به تاریخ پیوستیم ...
(2013-04-13 ساعت 12:19)payam62 نوشته:  
(2013-04-13 ساعت 11:44)soruosh نوشته:  
(2013-04-12 ساعت 15:27)hamedhamed نوشته:  همه هستیم تا آخرش با هم تا تک تک بچه ها برن مصاحبه و ویزاشون رو بگیرن
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
دم همه تون گرم که تا آخر با ماها می مونید و تنها مون نمی دارید. با اجازه عمو سعید و امیرخان مهاجر

(2013-04-11 ساعت 21:12)oghs نوشته:  
(2013-04-11 ساعت 17:18)Ladan-m نوشته:  
(2013-04-11 ساعت 17:12)amiro0008 نوشته:  من
من هم هستم .
من نیز هستم....Shy
منم Rolleyes
فعلاً که شدیم 8 نفر (بدون شمارش همراه) ، 9000 ی 10000ی نیود ؟ داریم حرکت میکنیمااااااا Wink

زیاد شدیم ااااااااااااااااا 9نفر
[font=Verdana]
2013ََAS 97xx
یکی از زخمی های لاتاری 2013

[/font]

تشکر کنندگان: payam62 ، گل نهال ، farshadsh
(2013-04-14 ساعت 13:01)payam62 نوشته:  
با امید به لطف پروردگار و با احتساب 20 اردیبهشت 92 به عنوان روز پایانی برای این تاپیک پر از خاطره و انتظار

بشمار 27

پدی جان روز شمار رو نگاه کن ...
آدم کیف می کنه Smile دلش می خواد منتظر کارنت شدن بمونه Wink
تو هم یادته روزای ما رو چه جوری می شمردی دیگه ...
Big GrinBig GrinBig Grin
Just KiddingCoolWink
2013AS88XX ♪ مصاحبه:جون ♪ یکضرب کنسولگری ایروان مقصد:CA♪ سفرنامه
♪ دلم مي خواهـد خانه اي داشته باشم پُـر دوست ... ♪
تشکر کنندگان: oghs ، امیر مهاجر ، گل نهال ، nooshshahnar ، farshadsh ، payam62 ، پدی ، elmira_fa
برای اینکه این ماه همه کارنت بشن بلند + بفرست
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
خدایا آخر نفهمیدم اینجایی که هستم تقدیر من است یا تقصیر من...
تشکر کنندگان: گل نهال ، naarestan ، farshadsh ، payam62 ، amir82 ، usa lover ، jazirehh ، Given ، Hedieh20
(2013-04-14 ساعت 17:07)nooshshahnar نوشته:  برای اینکه این ماه همه کارنت بشن بلند + بفرست
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

آقا بلندتر++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
کیس: 2013AS000090XX مصاحبه : ابوظبی 22 جولای کلیر : 18 آگوست ویزا : 28 آگوست
تعداد افراد كيس: 2 نفر سفر اول به آمریکا: 19 feb دریافت گرین کارت : 3 april
(2013-04-13 ساعت 12:19)payam62 نوشته:  
(2013-04-13 ساعت 11:44)soruosh نوشته:  
(2013-04-12 ساعت 15:27)hamedhamed نوشته:  همه هستیم تا آخرش با هم تا تک تک بچه ها برن مصاحبه و ویزاشون رو بگیرن
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
دم همه تون گرم که تا آخر با ماها می مونید و تنها مون نمی دارید. با اجازه عمو سعید و امیرخان مهاجر

(2013-04-11 ساعت 21:12)oghs نوشته:  
(2013-04-11 ساعت 17:18)Ladan-m نوشته:  
(2013-04-11 ساعت 17:12)amiro0008 نوشته:  من
من هم هستم .
من نیز هستم....Shy
منم Rolleyes
فعلاً که شدیم 8 نفر (بدون شمارش همراه) ، 9000 ی 10000ی نیود ؟ داریم حرکت میکنیمااااااا Wink
من هم هستم با 10xxxRolleyes
کیس **101/3 نفر/ابوظبی/مصاحبه 12 اگوست
تشکر کنندگان: payam62 ، sadeghi897 ، naarestan ، amir82 ، گل نهال ، NarcisJ ، nooshshahnar ، farshadsh ، elmira_fa
دوستان کسانی که کارنت می‌شن، از «کدوم تاپیک» باید اومدن نامه‌ی دوم رو پیگیری کنند؟ همینجا؟
یعنی کسانی که کارنت شدن و نامه دومشون میاد، میان اینجا کامنت میذارن یا جای دیگه؟
من چون توی ماه‌های قبل کم اینجا سر می‌زدم، بعضی چیزا رو نمیدونم.
2013AS84xx, Abu Dhabi, w2 June, ویزای یک‌ضرب, مدارک مصاحبه, csc, سفرنامه‌ی من
مراحل آمدن Green Card
تشکر کنندگان: امیر مهاجر ، Given ، Aida.s ، farshadsh
(2013-04-14 ساعت 22:52)naarestan نوشته:  دوستان کسانی که کارنت می‌شن، از «کدوم تاپیک» باید اومدن نامه‌ی دوم رو پیگیری کنند؟ همینجا؟
یعنی کسانی که کارنت شدن و نامه دومشون میاد، میان اینجا کامنت میذارن یا جای دیگه؟
بايد بريد توي تاپيك انتظار براي مصاحبخSmile
c/n:2013AS97xx ، برنده مرحله دوم . تاریخ رویت قبولی:31 اکتبر(10آبان91)
تاریخ ارسال فرمها: 7نوامبر، آرامکس❤ 2نفر❤ تاريخ كارنت شدن:10مي? نامه دوم:17می
مصاحبه: ایروان ٨ جولاي. كليرنس: ٨ آگوست. دريافت ويزا: ١٤ آگوست . ورود به آمريكا: ٦ دسامبر٢٠١٣ ،سياتل
منتظرسراي ٢٠١٣ - سفرنامه - ١١٨ مهاجرسرا - منتظرسراي ٢٠١٤ - جمع بندي كليرنس٢٠١٣
تشکر کنندگان: امیر مهاجر ، nina22 ، jazirehh ، Aida.s ، nooshshahnar ، shani89 ، farshadsh
(2013-04-14 ساعت 22:52)naarestan نوشته:  دوستان کسانی که کارنت می‌شن، از «کدوم تاپیک» باید اومدن نامه‌ی دوم رو پیگیری کنند؟ همینجا؟

تاپیک انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳
تشکر کنندگان: گل نهال ، byousefi_p ، payam62 ، nina22 ، rezagh ، morvarid1364 ، jazirehh ، sadeghi897 ، Aida.s ، nooshshahnar ، shani89 ، farshadsh ، oghs
اصن حس کارنت شدن هم واسه خودش حسی داره به غرعان
عاشق این حس هستم کلی خوشحال بودم هستم
پایتونم ناجور
دی
همیشه راه های زیادی برای رسیدن به یک هدف واحد وجود دارد.
من و مهاجرت
فعلا زندگی قشنگم رو بین بین خاورمیانه - اروپا و امریکا سپری می کنم. با تشکر از مهمان نوازی مردم امریکا - مردم پرتغال - مردم ایران و مردم ترکیه.
تشکر کنندگان: jazirehh ، payam62 ، nooshshahnar ، گل نهال ، shani89 ، roeentan ، farshadsh ، oghs
سلام به همگي ...
دوستاي گل من در چه حالن ؟
انرژي مثبت چي مي گه ؟
فقط ٢٥ روز مونده ها ...
2013AS88XX ♪ مصاحبه:جون ♪ یکضرب کنسولگری ایروان مقصد:CA♪ سفرنامه
♪ دلم مي خواهـد خانه اي داشته باشم پُـر دوست ... ♪
تشکر کنندگان: payam62 ، NarcisJ ، nooshshahnar ، rezagh ، گل نهال ، farshadsh ، elmira_fa ، oghs ، Nasimmmm

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان