کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بولتن ویزا و کارنت شدن شماره‌ها
نامه دوم هم میاد.بعد مصاجبه.دریافت ویزا .سفر به....وبالاخره گرین کارت.ما11.5 ماه صبر کردیم .بنابراین خوب یاد گرفتیم که صبر کنیم
.از جاماندگان سابق لاتاری 2013
سلام به دوستان جان
یکباره دیگه از ابراز لطف و همدردی شما بینهایت سپاسگزارم
دلم براتون یه ذره شده.SmileWinkTongue
case number:2013AS000086xx
selection visited:May 15th
Forms sent:May 17th
People: 2
Current in: April
Interview: June,9th
Status: visa received
(2013-04-15 ساعت 23:43)a.jahangiri نوشته:  سلام به دوستان جان
من و شما خيلي شمارمون نزديكه به هم، هر دو ٨٦٠٠ هستيم، جالبه اكر انكارا تغيير نكنه احتمالا تو يك روز باشه مصاحبمونSmile
شماره کیس: 2013AS000086xx، دو نفر، تاریخ رویت قبولی: 4 می 2012، ارسال فرمهای سری اول: 17 می 2012، کنسولگری: ابوظبی، زمان مصاحبه: 18 جون 2013، ویزای یکضرب، سفرنامه
تشکر کنندگان: گل نهال ، payam62 ، nooshshahnar ، sadeghi897 ، oghs
(2013-04-15 ساعت 18:51)payam62 نوشته:  
(2013-04-15 ساعت 18:45)tajhizgaran نوشته:  دوستان عزیز

متنی رو که در زیر میارم مربوط به امضا یکی از دوستان 2011 هست و صرفاً جهت ایجاد بمب روحیه می باشد :

کیس: ***2011AS000041
دريافت نامه اول: 25می2010-تهران
تاریخ ارسال فرمهای سری اول: 12جون2010
تاریخ کارنت شدن: 12جولای2011
دریافت نامه دوم: 11 آگوست2011
تاریخ مصاحبه: 12سپتامبر2011
دریافت ویزا: 14سپتامبر2011
کنسولگری: ابوظبی
اوه اوه ، 13 ماه واسه کانت شدن، 14 ماه واسه نامه دوم ! ویزارم که یک ضرب گرفتن تقریباً دقیقه 90 Cool
اگه ایشون هم منتظر بودن پس ما الان چی بگیم ؟
والا به غرعان Big Grin
بعید می دونم لاتاری بوده باشه
همیشه راه های زیادی برای رسیدن به یک هدف واحد وجود دارد.
من و مهاجرت
فعلا زندگی قشنگم رو بین بین خاورمیانه - اروپا و امریکا سپری می کنم. با تشکر از مهمان نوازی مردم امریکا - مردم پرتغال - مردم ایران و مردم ترکیه.
تشکر کنندگان: tajhizgaran ، shaso ، oghs

خوش اومدی آقا جان Smile
بچه ها همه نگران حال شما بودن ...
امیدوارم که دیگه به ما خبرهای خوب بدی فقط Smile
راستی کارنت شدنتون هم مبارک باشه ...
2013AS88XX ♪ مصاحبه:جون ♪ یکضرب کنسولگری ایروان مقصد:CA♪ سفرنامه
♪ دلم مي خواهـد خانه اي داشته باشم پُـر دوست ... ♪
تشکر کنندگان: Hedieh20 ، payam62 ، nooshshahnar ، amiz.abdollah ، گل نهال ، sadeghi897 ، shaso ، a.jahangiri ، oghs
(2013-04-15 ساعت 23:25)cieofficer نوشته:  سلام , می بخشید دوستان دیدم که نوشته بودید سه چهار روز از زمان کارنت شدن طول می کشه تا نامه دوم رو در همون جایی که نامه برنده شدنمون رو دیدیم , ببینیم, اما از زمان کارنتی این ماه حدودا بیش از یک هفته میگزره. لطفا راهنمایی کنید ممکنه چقدر طول بکشه و آیا باید تا آن زمان کاری بکنم یا مدارکی بفرستم به آنکارا ؟ و آیا در CSC ثبت نام کنم یا نه ؟ ممنون میشم از کمکتون
2013AS000087## تعداد نفرات : 4 نفر مقصد: Irvine, CA

دوستِ عزیز
از سه‌چهار روز تا یک‌هفته‌ده‌روز ممکنه طول بکشه طبق تجربه‌ی دیگر دوستان. نه، روز ۱۱ اپریل (۱۲شب به بعد) کارنتی‌های ماه می (یعنی تا ۸۹۰۰) اعلام شد و امروز ۱۶ اپریل هست؛ بنابراین فعلا فقط ۶روز گذشته. ما هم مثل شما در انتظار نامه دوم هستیم و کاری نباید بکنید در این مدت جز صبوری.
ممکنه مکان سفارت شما به ایروان تغییر کنه از آنکارا درنتیجه عقلانی نیست الان مدرکی بفرستید یا در CSC ثبت نام کنید چون ممکنه تغییر کنند و این موضوع با آمدنِ نامه‌ی دوم مشخص میشه.
2013AS84xx, Abu Dhabi, w2 June, ویزای یک‌ضرب, مدارک مصاحبه, csc, سفرنامه‌ی من
مراحل آمدن Green Card
تشکر کنندگان: shimoda ، shiraz2013 ، nooshshahnar ، Given ، گل نهال ، efah ، oghs
با امید به لطف پروردگار و با احتساب 20 اردیبهشت 92 به عنوان روز پایانی برای این تاپیک پر از خاطره و انتظار

++++++++++++++++++++++++++++++

بشمار 25
++++++++++++++++++++++++++++++
2013AS90xx≈فرم ها: ایمیل به (kccdv@state.gov)≈کارنت: 10 می≈مصاحبه: 30جولای، کلیرنس با فرم 9 سوالی≈کلیر: 17 سپتامبر≈مقصد: Urbana, IL بوذ! ≈هزینه ها: 1000 سبزی.
به تاریخ پیوستیم ...
تشکر کنندگان: tajhizgaran ، nooshshahnar ، Given ، valencia ، elmira_fa ، گل نهال ، a.jahangiri ، mehdi110 ، nima-92 ، SHABAH51 ، oghs
(2013-04-16 ساعت 09:29)naarestan نوشته:  
(2013-04-15 ساعت 23:25)cieofficer نوشته:  سلام , می بخشید دوستان دیدم که نوشته بودید سه چهار روز از زمان کارنت شدن طول می کشه تا نامه دوم رو در همون جایی که نامه برنده شدنمون رو دیدیم , ببینیم, اما از زمان کارنتی این ماه حدودا بیش از یک هفته میگزره. لطفا راهنمایی کنید ممکنه چقدر طول بکشه و آیا باید تا آن زمان کاری بکنم یا مدارکی بفرستم به آنکارا ؟ و آیا در CSC ثبت نام کنم یا نه ؟ ممنون میشم از کمکتون

دوستِ عزیز
از سه‌چهار روز تا یک‌هفته‌ده‌روز ممکنه طول بکشه طبق تجربه‌ی دیگر دوستان. نه، روز ۱۱ اپریل (۱۲شب به بعد) کارنتی‌های ماه می (یعنی تا ۸۹۰۰) اعلام شد و امروز ۱۶ اپریل هست؛ بنابراین فعلا فقط ۶روز گذشته. ما هم مثل شما در انتظار نامه دوم هستیم و کاری نباید بکنید در این مدت جز صبوری.
ممکنه مکان سفارت شما به ایروان تغییر کنه از آنکارا درنتیجه عقلانی نیست الان مدرکی بفرستید یا در CSC ثبت نام کنید چون ممکنه تغییر کنند و این موضوع با آمدنِ نامه‌ی دوم مشخص میشه.

دوستان هنوز نامه دومم نیومده .
فقط سوال های که داشتم
1- آیا در نامه دوم دقیقاً مشخص کرده در چه تاریخی بایستی سفارت باشیم و یا آنرا باید در سایت دیگری مشاهده کرد؟

2- در زمان مشاهده نامه دوم بغیر از ثبت نام در csc آیا کار دیگری هم باید کرد؟

3- نامه دوم را هم باید با پست فرستاد یا خیر؟ کپی صفحه csc چیه انرا را باید فرستاد؟
ممنون
شماره کیس: 2013x8000|رویت قبولی: 1May|ارسال : 09JUNE By DHL |کارنت: 10 April |مصاحبه :آخر June ابوظبی |تعداد افراد:2 | به دلیل بعضی مشکلات نتوانستم بروم
تشکر کنندگان: sadeghi897 ، SHABAH51 ، oghs
(2013-04-16 ساعت 11:50)hassanes نوشته:  
(2013-04-16 ساعت 09:29)naarestan نوشته:  

دوستِ عزیز

دوستان هنوز نامه دومم نیومده .
فقط سوال های که داشتم
1- آیا در نامه دوم دقیقاً مشخص کرده در چه تاریخی بایستی سفارت باشیم و یا آنرا باید در سایت دیگری مشاهده کرد؟

2- در زمان مشاهده نامه دوم بغیر از ثبت نام در csc آیا کار دیگری هم باید کرد؟

3- نامه دوم را هم باید با پست فرستاد یا خیر؟ کپی صفحه csc چیه انرا را باید فرستاد؟
ممنون
آقا ما مخلص همه بر و بچ این تاپیک هم هستیم ... دوست من ...برای این که قضیه بیخ پیدا نکنه ، جوابت رو برات پیغام خصوصی می کنم . گویا نباید اینجا سوالت رو مطرح کنی....
شماره کیس: 8XXX|ارسال :20May|کارنت:10 April|مصاحبه :آنکارا-June W1
سفرنامه
وضعیت کیس:کلیر در تاریخ Aug16
مقصد :Sweet Home Alabama
تشکر کنندگان: payam62 ، shimoda ، rezagh ، گل نهال ، sadeghi897 ، naarestan ، hassanes ، oghs
(2013-04-16 ساعت 00:18)mehdi110 نوشته:  
من و شما خيلي شمارمون نزديكه به هم، هر دو ٨٦٠٠ هستيم، جالبه اكر انكارا تغيير نكنه احتمالا تو يك روز باشه مصاحبمونSmile

امیدوارم
اگه اینطور شد و دوست داشتید با هم تنظیم میکنیمSmile
تشکر کنندگان: گل نهال ، mehdi110 ، oghs
@hassanes
شما خیلی باید مطالعه کنی و خیلی کار داری
ببین نامه دوم اصولا همون جایی که برنده شدی میاد
وقتی مطمئن شدی که کدوم سفارت هستی بیا یک خبری بده بهت بگیم کجاها باید بری بخونی
جدا خیلی کار داری خیلی ........
من و مهاجرت
فعلا زندگی قشنگم رو بین بین خاورمیانه - اروپا و امریکا سپری می کنم. با تشکر از مهمان نوازی مردم امریکا - مردم پرتغال - مردم ایران و مردم ترکیه.
تشکر کنندگان: Given ، shaso ، گل نهال ، naarestan ، oghs
(2013-04-16 ساعت 01:15)sadeghi897 نوشته:  

متنی رو که در زیر میارم مربوط به امضا یکی از دوستان 2011 هست و صرفاً جهت ایجاد بمب روحیه می باشد :

اوه اوه ، 13 ماه واسه کانت شدن، 14 ماه واسه نامه دوم ! ویزارم که یک ضرب گرفتن تقریباً دقیقه 90 Cool
والا به غرعان Big Grin

اتفاقاً لاتاری هم بوده !!!!!!
گرفتن ویزای یک ضرب در آگوست برای لاتاری 2013 با کیس نامبر 9925 در تنها سالی که قبولی مرحله دوم اعلام شد که ما جزو اون خوش شانسها بودیم Big GrinBig Grin - ساکن سن حوزه از سپتامبر 2013
تشکر کنندگان: گل نهال ، payam62 ، jazirehh ، nooshshahnar ، SHABAH51 ، farshadsh ، nina22 ، oghs ، Hedieh20
(2013-04-16 ساعت 08:46)jazirehh نوشته:  

خوش اومدی آقا جان Smile
بچه ها همه نگران حال شما بودن ...
امیدوارم که دیگه به ما خبرهای خوب بدی فقط Smile
راستی کارنت شدنتون هم مبارک باشه ...

ممنونم جزیره جان
امیدوارم خیلی زود شادی کارنت شدن توسط همهء بچه ها تجربه بشه.Smile
تشکر کنندگان: nooshshahnar ، SHABAH51 ، گل نهال ، mehdi110 ، farshadsh ، oghs
(2013-04-16 ساعت 16:37)tajhizgaran نوشته:  
(2013-04-16 ساعت 01:15)sadeghi897 نوشته:  
والا به غرعان Big Grin
اتفاقاً لاتاری هم بوده !!!!!!
آخه کل پروسه لاتاری مگه چقدر طول می کشه ؟ از می ماه که ادم می فهمه قبول می شه تا سپتامبر سال بعدش ؟ فکر نکنم 13 ماه و 14 ماه روی هم منطقی به نظر بیاد !!! دل کل ، کل انتظار از اول تا آخر می شه همون 14-15 ماه دیگه ، نه یک 13 ماه یک 14 ماه که می شه 27 ماه !!!!
مگر اینکه یک جوری منظور در کل همون 14 ماه باشه
والا ما هم که کیسمون نسبتا پایین بود و یک ضرب گرفتیم 8 ماه منتظر بودیم خیلی فرقی نمی کنه فقط باید از این مدتی که ادم ایران هست استفاده مفید بکنه CoolCoolCool
من و مهاجرت
تشکر کنندگان: nooshshahnar ، farshadsh ، tajhizgaran ، گل نهال ، oghs ، amairmonre
روز شمار این بولتنیا کجاست؟
چرا ساکتین؟
دعواتون کنم؟
یالا یالا
خدایا آخر نفهمیدم اینجایی که هستم تقدیر من است یا تقصیر من...
تشکر کنندگان: iman63ir ، payam62 ، farshadsh ، jazirehh ، گل نهال ، Hedieh20 ، SHABAH51

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان