کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بولتن ویزا و کارنت شدن شماره‌ها
با کسب اجازه از مدیر محترم

گلابیا کجایین ؟
Cool

چند روزه این تاپیک رو مونیتورینگ! میکنم ، کمترین بازدید رو داره . والا به غرعآن
بابا یه پستی ، حدیثی ، حرفی ، انرژی مثبتی چیزی .
آهای 8900 به بالایی ها با شمام هاااااا
2013AS90xx≈فرم ها: ایمیل به (kccdv@state.gov)≈کارنت: 10 می≈مصاحبه: 30جولای، کلیرنس با فرم 9 سوالی≈کلیر: 17 سپتامبر≈مقصد: Urbana, IL بوذ! ≈هزینه ها: 1000 سبزی.
به تاریخ پیوستیم ...
(2013-04-22 ساعت 21:09)farshadsh نوشته:  
(2013-04-22 ساعت 20:51)payam62 نوشته:  

گلابیا کجایین ؟
Cool

++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

من که هستم.....
با تمام انرژی....
به امید روزای خوب
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
کیس نامبر:**2013AS000089_کنسولگری:آنکارا_دیدن قبولی:ماه می_ارسال_فرم‌ها: ماه جون با پست_مقصد:نیویورک_ مصاحبه: هفته اول جولای
نتیجه مصاحبه: یک ضربدر یک ضربShy
تشکر کنندگان: farshadsh ، payam62 ، a.jahangiri ، nooshshahnar ، Saeedv13 ، mohssen ، nika
هان بزن اون + قشنگه رووووووووووووووو
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++​++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++​++++++++ +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
تشکر کنندگان: farshadsh ، payam62 ، jazirehh ، a.jahangiri ، nooshshahnar ، گل نهال ، Saeedv13 ، nika
(2013-04-22 ساعت 19:30)امیر مهاجر نوشته:  
(2013-04-22 ساعت 18:02)usa lover نوشته:  [quote='parsush' pid='313983' dateline='1366634211']
بچه هایی که زیر 10 هزارین از الان خودتونو کارنت شده بدونین و برین دنبال مقدمات سفرتون در تیر و مرداد. ++++++++++++++++
پرستو جون بالای 10 هزاری ها چی بنظر من که اونها هم باید برن
+++++++++++++++++

پرستو در جریان نیست.
این ماه قراره همه کارنت بشن.

این جوری نگید دیگه..اگه 9000 تایی ها برن واسه تیر و مرداد پس کی نوبت ما میشه؟ ائنایی که تا 8900 کارنت شدن مصاحبشون تا کی هست کسی میدونه؟
کیس نامبر: 2013AS0000105xx • ارسال فرمها: DHL • افراد كيس 2 نفر • کنسولگری: ایروان • مصاحبه:7 آگوست • کلیرنس • 31 آگوست کلیر • مقصد: Houston •
تشکر کنندگان: amiz.abdollah ، nooshshahnar ، parsush ، گل نهال ، mohssen
++++++++++++++
همیشه راه های زیادی برای رسیدن به یک هدف واحد وجود دارد.
من و مهاجرت
فعلا زندگی قشنگم رو بین بین خاورمیانه - اروپا و امریکا سپری می کنم. با تشکر از مهمان نوازی مردم امریکا - مردم پرتغال - مردم ایران و مردم ترکیه.
تشکر کنندگان: elmira_fa ، payam62 ، farshadsh ، jazirehh ، nooshshahnar ، Hedieh20 ، mohssen ، amiz.abdollah
(2013-04-22 ساعت 23:16)payam62 نوشته:  خدا این بنگلادش رو واسه ما نیگه داره ، من خودم از این سهمیه اضافه شده به ایران قبول شدم Cool

الهی آمین خیلی مخلصیمBig GrinBig GrinBig Grin
شماره کیس 3xxx 2013AS/نامه دوم 26 دسامبر /یک نفر /مصاحبه 21 فوریه / کلیرنس 208 روز /سفارت آنکارا /کلیر 17 سپتامبر / صدور ویزا 27 سپتامبر/ کارولینای شمالی
تشکر کنندگان: payam62 ، jazirehh ، nooshshahnar

گلابیا کجایین ؟
Cool

این تاپیک همیشه از اول ماه شلوغ میشه و حدودای دهم ماه هم ترافیکش به اوج میرسه. بولتن بعدی هم مستثنی نیست. Wink
تشکر کنندگان: farshadsh ، payam62 ، jazirehh ، usa lover ، rezagh ، nooshshahnar ، Hedieh20 ، elmira_fa ، گل نهال ، Saeedv13 ، mohssen
پا شین بابا .. خودتونو جمع و جور کنینی .. اینقدر بی حال نباشین .. دیگه نزدیکیم ها ؟ از آقای بیات درخواست می کنم .. یدونه از اون تقویم تارخ هایی که دبیرخانه مهاجر سرا صادر می کرد رو برامون بنویسه اینجا ببینیم وضعیت چیه .. ممنون
شماره کیس: 8XXX|ارسال :20May|کارنت:10 April|مصاحبه :آنکارا-June W1
سفرنامه
وضعیت کیس:کلیر در تاریخ Aug16
مقصد :Sweet Home Alabama
7 روزه دیگه april تمام میشه . میریم واسه آخرین coming soon برندگان لاتاری 2013
کیس نامبر:2013AS9800/تعداد افراد کیس:2 نفر/مصاحبه: 6 آگوست ، بمبئی ، ویزا : رفتیم لب دریا ، خشک شد
تشکر کنندگان: nooshshahnar ، farshadsh ، mlo ، امیر مهاجر ، payam62 ، amir82 ، ali.agha ، elmira_fa ، گل نهال
همه با هم این شعر رو از بر کنید که می خواهیم وقتی all current رو دیدیم تو مهاجر سرا همه با هم بخونیمSmile

شب به گلستان تنها منتظرت بودم
باده نا کامی در هجر تو پیمودم
آن شب جان فرسا، بی تو نیاسودم
وه که شدم پیر از غم آن شب و فرسودم

بودم همه شب دیده به ره تا به سحر گاه
ناگه چو پری خنده زنان آمدی از راه

غمها به سر آمد رنج غم دوران از دل بزدودم
منتظرت بودم منتظرت بودم

همه با هم
منتظرت بودم منتظرت بودم

SmileSmileSmileSmileSmileWink
خدایا آخر نفهمیدم اینجایی که هستم تقدیر من است یا تقصیر من...
من از همين تريبون اعلام ميكنم all currentايشالا +++++++++++++++++++++++++
سفرنامه
case No: 19may: ABD****23/ F2A = I130: 21 Nov2013/ PD: 25 Nov2013/ /INTERVIEW: 11 AUG,2015/ approve: Apr 2-2014/ ds261 : 17 Feb 2015
سلام صبح بخیر بریم همه با هم انرژی و دستا هورااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا
کیس: 2013AS000090XX مصاحبه : ابوظبی 22 جولای کلیر : 18 آگوست ویزا : 28 آگوست
تعداد افراد كيس: 2 نفر سفر اول به آمریکا: 19 feb دریافت گرین کارت : 3 april
تشکر کنندگان: tajhizgaran ، Hedieh20 ، oghs ، payam62 ، soruosh ، Given ، elmira_fa ، farshadsh
با امید به لطف پروردگار و با احتساب 20 اردیبهشت 92 به عنوان روز پایانی برای این تاپیک پر از خاطره و انتظار

++++++++++++++++++++++++++++++

بشمار 18
++++++++++++++++++++++++++++++
2013AS90xx≈فرم ها: ایمیل به (kccdv@state.gov)≈کارنت: 10 می≈مصاحبه: 30جولای، کلیرنس با فرم 9 سوالی≈کلیر: 17 سپتامبر≈مقصد: Urbana, IL بوذ! ≈هزینه ها: 1000 سبزی.
به تاریخ پیوستیم ...
* اكثر دانه ها هرگز رشد نمي كنند پس اگر واقعا مي خواهيد چيزي اتفاق بيفته بهتره بيش از يكبار تلاش كنيد . *
* سنگي كه طاقت ضربه هاي تيشه رو نداره تنديس زيبا نخواهد شد . *
* شرط درآمد كار است نه دانستن كار پس برو كار كن نترس نگو كاري بلد نيستم . *
* خدا زمين رو مدور آفريد تا به انسان بگه همون لحظه اي كه فكر مي كني به آخر دنيا رسيده اي درست در نقطه آغاز هستي . *
* براي داشتن چيزي كه تا به حال نداشته ايد بايد كسي باشيد كه تا به حال نبوده ايد . *
* هميشه اميد داشته باش چون هميشه فردايي هست . *
* ميدوني اگه صخره و سنگ تو مسير رودخانه زندگيت نباشه صداي آب قشنگ نيست . *
* نگراني هرگز از غصه فردا كم نميكنه بلكه فقط شادي امروز رو از بين مي بره . *
* بسان رود كه در شيب صخره سر به سنگ ميزنه رونده باش اميد هيچ معجزه اي ز مرده نيست ، زنده باش. *
* كاغذ سفيد رو هر چقدر هم تميز و زيبا باشه كسي قاب نميگيره ، براي ماندگاري در ذهنها بايد حرفي براي گفتن داشت . *
" حكمت وزیدن باد رقصاندن شاخه ها نیست.بلكه امتحان ریشه هاست... "
" این روزها باد می وزد ... میتوانی در مقابلش هم دیوار بسازی ، هم آسیاب بادی، تصمیم با تو است . . . "
" تو زندگی اگه رسیدی به یک در بزرگ که یه قفل بزرگتر هم بهش بود نترس و ناامید نشو چون اگه قرار بود اون در هیچ وقت باز نشه حتماً به جاش یک دیوار می ساختند. "
" تمام چیزی که باید از زندگی آموخت تنها یک کلمه است: میگذرد... "
" 20سالِ بعد،بابتِ کارهایی که نکردی بیشتر افسوس میخوری تا بابتِ کارهایی که کردی ، پس روحیه ی تسلیم پذیری را کنار بگذار ، از حاشیه ی امنیت بیرون بیا ، جستجو کن ، بگرد ، آرزو کن ، کشف کن ،... "
" آنچه جذاب است سهولت نیست، دشواری هم نیست، بلكه دشواری رسیدن به سهولت است "
" وقتی توبیخ را با تمجید پایان می دهید ، افراد درباره رفتار و عملكرد خود فكر می كنند ، نه رفتار و عملكرد شما "
" اگر همان كاری را انجام دهید كه همیشه انجام می دادید، همان نتیجه ای را می گیرید كه همیشه می گرفتید "
" افراد موفق كارهای متفاوت انجام نمی دهند، بلكه كارها را بگونه ای متفاوت انجام می دهند "
2013AS89XX-آنکار‏_ جولاي
برگ صورتي، كلير16آكست‎
دنیا را باید ساخت نه با دنیا ساخت....
تشکر کنندگان: payam62 ، mlo ، Given ، saeid-ss ، ali_gh ، farshadsh ، shaso ، Mahbaran ، ابی هانی ، soruosh
(2013-04-22 ساعت 23:44)امیر مهاجر نوشته:  

گلابیا کجایین ؟
Cool

این تاپیک همیشه از اول ماه شلوغ میشه و حدودای دهم ماه هم ترافیکش به اوج میرسه. بولتن بعدی هم مستثنی نیست. Wink

این تایپک هر موقع خنک میشد بزرگان مهاجر سرا مثل شما(امیرخان ) و مامان سایه (بی توقع) و عمو سعید (با انرژی زیادکه اون گوشه ها نشسته و همه رو می پاد که یه وقتی کسی منفی حرف نزنه ) آقا بیات پیشگو (که همیشه پیش بینی هاش درست در می اومد) افشین خان بزرگوار ( حالا که رفته ولی راهنماییهاش رو هنوز که هنوزه از ما دریغ نمی کنه ) و .... که نمی تونم اسامی همه شونو بیارم ، گرم و داغش می کنن . بچه ها نگران چی هستین ما بعد از خدا اینها رو داریم . حالا KCC هر کاری خواست بکنه .
کیس نامبر2013: 2013AS90xx ‫(4 نفر)
- دیدن قبولی: ٢ می 2012
سفارت: آنکارا   - مصاحبه : دوم  2013 July  -  (بازمانده 2013)   ویزا صادر نشد 20 سپتامبر سهمیه ایرانیها پر شد .

کیس نامبر 2015 :  84xx ) باز هم جاموندیم - تا 7650 اعلام شد .)

کیس نامبر 72xx : 2017
تاریخ مصاحبه : هفته اول JUN - سفارت ایروان
به خانم و بچه ها یک ضرب ویزا دادند . من AP و فرم شش سوالی .
تاریخ آپدیت : 25 Aug.  تاریخ ویزا و دریافت پاسپورت : 29Aug
بالاخره بعد از سه با قبولی ویزا رو صادر کردند  Big Grin

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان