کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بولتن ویزا و کارنت شدن شماره‌ها
چرا اینقدر تعداد 10 هزار تایی ها کمه؟ یعنی میشه ما هم این ماه کارنت بشیم؟ من که کلی امید دارم..
کیس نامبر: 2013AS0000105xx • ارسال فرمها: DHL • افراد كيس 2 نفر • کنسولگری: ایروان • مصاحبه:7 آگوست • کلیرنس • 31 آگوست کلیر • مقصد: Houston •
تشکر کنندگان: ali_gh ، payam62 ، soruosh ، oghs ، farshadsh ، amiz.abdollah ، shaso ، lilac ، گل نهال ، ابی هانی ، tajhizgaran ، DIVE
می ریم که این ماه این تاپیک رو جمع بندی کنیم
و
هوراااااااااااااای آخر کارنتی ها رو بکشیم
دی ....
همیشه راه های زیادی برای رسیدن به یک هدف واحد وجود دارد.
من و مهاجرت
فعلا زندگی قشنگم رو بین بین خاورمیانه - اروپا و امریکا سپری می کنم. با تشکر از مهمان نوازی مردم امریکا - مردم پرتغال - مردم ایران و مردم ترکیه.
(2013-04-23 ساعت 14:02)elmira_fa نوشته:  چرا اینقدر تعداد 10 هزار تایی ها کمه؟ یعنی میشه ما هم این ماه کارنت بشیم؟ من که کلی امید دارم..

مطمئن باشید همه کارنت میشن. همه مصاحبه میرن و همه هم کلیر میشن. حاضرم امضا بدم!!!
2013AS7XXX
ایروانسه نفرمدت انتظار : 80 روز
رنگین کمان پاداش کسانیست که تا آخرین قطره باران صبر میکنند.
تشکر کنندگان: payam62 ، Hedieh20 ، nooshshahnar ، گل نهال ، mrr777 ، DIVE ، farshadsh ، soruosh
+++++++++++++++++++++
+++++++++++++++++++++
+++++++++++++++++++++
+++++++++++++++++++++
+++++++++++++++++++++
كيس نامبر:3xxx,تعدادافراد كيس:2 نفر،تاريخ رويت قبولي: Jan-21-2013،ارسال مدارك:Jan-28-2013،دريافت نامه دوم Mar-13-2013، مصاحبه : هفته دوم مي- آنكارا، دريافت ويزا: يك ضربSmile، سفرنامه
تشکر کنندگان: shiraz2013 ، payam62 ، saeid-ss ، tajhizgaran ، DIVE ، farshadsh
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
من و مهاجرت
فعلا زندگی قشنگم رو بین بین خاورمیانه - اروپا و امریکا سپری می کنم. با تشکر از مهمان نوازی مردم امریکا - مردم پرتغال - مردم ایران و مردم ترکیه.
تشکر کنندگان: payam62 ، گل نهال ، shaso ، farshadsh ، lilac
(2013-04-22 ساعت 19:30)امیر مهاجر نوشته:  
(2013-04-22 ساعت 18:02)usa lover نوشته:  
(2013-04-22 ساعت 17:06)parsush نوشته:  بچه هایی که زیر 10 هزارین از الان خودتونو کارنت شده بدونین و برین دنبال مقدمات سفرتون در تیر و مرداد. ++++++++++++++++
پرستو جون بالای 10 هزاری ها چی بنظر من که اونها هم باید برن
+++++++++++++++++

پرستو در جریان نیست.
این ماه قراره همه کارنت بشن.

به امید خدا همتون کارنت بشین و هرچی خیره واسمون اتفاق بیفته. برادر و خواهر آمین فراموش نشهSmile
با شمام دوست عزیزWink
قصه نخورین همه یه روزی میریم بعد دنبال این هستیم که چجوری بلیط ارزون گیر بیاریم برگردیم
البته موقتی و برای دیدن خانواده هاBig Grin
البنه انشااله
کیس نامبر:70xx.ابوظبی.2نفر.مصاحبه:هفته اول می.مقصد:مریلند.کلیر:25جون سفرنامه
این ما
ALL
من و مهاجرت
تشکر کنندگان: ابی هانی ، shaso ، payam62 ، nooshshahnar ، tajhizgaran ، farshadsh ، soruosh ، lilac ، گل نهال
خوب....حضور و غیاب می کنیم.... کیا حاضرند؟؟؟؟؟؟
همسر یکی از اعضای نسبتا فعال...!!!
تشکر کنندگان: payam62 ، tajhizgaran ، nooshshahnar ، sadeghi897 ، mlo ، farshadsh
+++++++++++++++++++
من و مهاجرت
تشکر کنندگان: tajhizgaran ، payam62 ، farshadsh ، lilac
جناب Payam62 عزیز :

کجایی پس ؟؟ بیا شمارش معکوس رو بزن .

ارادتمند .
گرفتن ویزای یک ضرب در آگوست برای لاتاری 2013 با کیس نامبر 9925 در تنها سالی که قبولی مرحله دوم اعلام شد که ما جزو اون خوش شانسها بودیم Big GrinBig Grin - ساکن سن حوزه از سپتامبر 2013
تشکر کنندگان: payam62 ، nooshshahnar ، farshadsh ، saeid-ss ، soruosh
با امید به لطف پروردگار و با احتساب 20 اردیبهشت 92 به عنوان روز پایانی برای این تاپیک پر از خاطره و انتظار

++++++++++++++++++++++++++++++

بشمار 17
2013AS90xx≈فرم ها: ایمیل به (kccdv@state.gov)≈کارنت: 10 می≈مصاحبه: 30جولای، کلیرنس با فرم 9 سوالی≈کلیر: 17 سپتامبر≈مقصد: Urbana, IL بوذ! ≈هزینه ها: 1000 سبزی.
به تاریخ پیوستیم ...
تشکر کنندگان: nooshshahnar ، farshadsh ، amir82 ، mlo ، Given ، saeid-ss ، tajhizgaran ، گل نهال ، Saeedv13
من رویایی دارم از جنس بیداری
من رویایی دارم رویای کارنتی
من رویایی دارم که غیر ممکن نیست
.............................
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
All current
خدایا آخر نفهمیدم اینجایی که هستم تقدیر من است یا تقصیر من...
تشکر کنندگان: payam62 ، farshadsh ، amir82 ، saeid-ss ، oghs ، mohssen ، tajhizgaran ، sadeghi897 ، hosseinshokri ، ali.agha ، lilac ، mrr777 ، گل نهال ، Saeedv13
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
2013AS000092xx/سه نفر/نامه اول:1می 2012/ارسال فرم ها DHL/نامه دوم :16می 2013/مصاحبه 11جولای ابوظبی/ یک ضرب /ساکن Fair faxویرجینیا
I make a bridge out of difficulties to pass ...not a vortex to sink..
تشکر کنندگان: payam62 ، amiz.abdollah ، saeid-ss ، oghs ، tajhizgaran ، sadeghi897 ، lilac
(2013-04-24 ساعت 10:25)payam62 نوشته:  
با امید به لطف پروردگار و با احتساب 20 اردیبهشت 92 به عنوان روز پایانی برای این تاپیک پر از خاطره و انتظار

بشمار 17
قربان این پیام برم کی میشه این عددت بشه 0000000000000000000000000000000000000000000000؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin:
کیس: 2013AS000090XX مصاحبه : ابوظبی 22 جولای کلیر : 18 آگوست ویزا : 28 آگوست
تعداد افراد كيس: 2 نفر سفر اول به آمریکا: 19 feb دریافت گرین کارت : 3 april
تشکر کنندگان: shimoda ، Given ، oghs ، farshadsh ، amir82 ، mohssen ، tajhizgaran ، sadeghi897 ، payam62 ، گل نهال ، Saeedv13

کاربران در حال بازدید این موضوع: 3 مهمان