کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بولتن ویزا و کارنت شدن شماره‌ها
خدایا شکرت . راضیم به رضایت
کیس نامبر:2013AS9800/تعداد افراد کیس:2 نفر/مصاحبه: 6 آگوست ، بمبئی ، ویزا : رفتیم لب دریا ، خشک شد
تشکر کنندگان: farshadsh ، payam62 ، nika ، rouzbehdarvishi ، proje ، tajhizgaran ، mehdi110 ، گل نهال ، Sanna ، jazirehh ، elmira_fa
(2013-05-06 ساعت 20:59)afshin sadeghi 2 نوشته:  بنظر من امشب بولتن میاد

نظر فوق العاده ای داری شمااااا!، من از این نظر شما به وجد اومدم واقعاااااBig GrinWink
کیس نامبر: **2013AS000103 / برنده: سری دوم / روئیت قبولی: 29 october/زمان مصاحبه: هفته اولAUGUST(هفته دوم مرداد)/ مدت زمان کلیرنس: 22 روز(9 شهریور)/مقصد: دالاس
از شمان ثبت نامه اولیه:

552 روز 20 ساعت

واقعاااااااا................
تشکر کنندگان: tajhizgaran ، amir82 ، mehdi110 ، گل نهال ، payam62 ، jazirehh ، nooshshahnar ، Hedieh20 ، farshadsh
شادمانی را می توان بین همه تقسیم کرد
بدون آنکه از مقدار اولیه آن ذره ای کم شود
و عجیب است که غالباً با تقسیم آن
به شادمانی بسیار بزرگتری می رسیم
به اميد شادماني همگي دوستان
[font=Times New Roman][/font][كيس نامبر **٩٧ قبولي مرحله دوم. تعداد افراد كيس ٤ نفر. مقصد NY] كارنت ١٠ مي. ?
مصاحبه: ایروان ١١ جولاي.? كليرنس: ١٧ سپتامبر .? دريافت ويزا: ٢٠ سپتامبر
تغيير مكان از نيويورك به لس آنجلس
سلام براي مداركي كه بعد از كارنتي بايد ببريم سفارت ١ كيشون كپي از تمام صفحات شناسنامه هست !! چرا از تمامي صفحات مگه نبايد از صفحه اول باشه اخه بقيه اش سفيد!!
همين طور پاسپورت؟؟؟
2013AS102xx*کنسولگری :ابوظبي*عکس10++پست تی ان تی55 + ترجمه110
-----------------------------------------------------------------------------------------
كتگوري: F2A
تاريخ ارسال مدارك:6Jan 2015
تاريخ اپروو:7April 2015
تشکر کنندگان: tajhizgaran ، mehdi110 ، payam62
دوستان متن نامه اول من یه مقدار تغییر کرده! مثلا به جای "you are among those randomly selected" شده "You have been randomly selected" و یا بجای "approximately 100,000 individual" نوشته "More than 115,000 individuals were registered" و چند تا تغییر دیگه! آیا از دوستانی که هنوز کارنت نشدن کسی‌ بوده که مثل من متن نامه اولش تغییر کرده باشه تو این چند روز اخیر؟
2013AS10xxx... ساکن فيلادلفيا, پنسيلوانيا
تشکر کنندگان: گل نهال ، shimoda ، tajhizgaran ، payam62 ، majid194 ، itsmasoud ، Hedieh20 ، farshadsh ، رضا امیر
بولتن قبلی هم جمعه شب اومد و از دوشنبه شب نامه های دوم آمد... میشه این سریخب زودتر بیاد و زودتر نامه هم بیاد؟؟؟
c/n:2013AS97xx ، برنده مرحله دوم . تاریخ رویت قبولی:31 اکتبر(10آبان91)
تاریخ ارسال فرمها: 7نوامبر، آرامکس❤ 2نفر❤ تاريخ كارنت شدن:10مي? نامه دوم:17می
مصاحبه: ایروان ٨ جولاي. كليرنس: ٨ آگوست. دريافت ويزا: ١٤ آگوست . ورود به آمريكا: ٦ دسامبر٢٠١٣ ،سياتل
منتظرسراي ٢٠١٣ - سفرنامه - ١١٨ مهاجرسرا - منتظرسراي ٢٠١٤ - جمع بندي كليرنس٢٠١٣
(2013-05-06 ساعت 23:55)ramin_red نوشته:  دوستان متن نامه اول من یه مقدار تغییر کرده! مثلا به جای "you are among those randomly selected" شده "You have been randomly selected" و یا بجای "approximately 100,000 individual" نوشته "More than 115,000 individuals were registered" و چند تا تغییر دیگه! آیا از دوستانی که هنوز کارنت نشدن کسی‌ بوده که مثل من متن نامه اولش تغییر کرده باشه تو این چند روز اخیر؟

دوستان نامه ی اول بقیه هم تغییر کرده؟
کیس نامبر:2013AS5128// سفارت ایروان // تعداد اعضای کیس: دو نفر // کلیر بعد از 49 روز
تشکر کنندگان: ramin_red ، Hedieh20 ، farshadsh ، tajhizgaran ، amir82 ، گل نهال
(2013-05-07 ساعت 03:24)shimoda نوشته:  
(2013-05-06 ساعت 23:55)ramin_red نوشته:  دوستان متن نامه اول من یه مقدار تغییر کرده! مثلا به جای "you are among those randomly selected" شده "You have been randomly selected" و یا بجای "approximately 100,000 individual" نوشته "More than 115,000 individuals were registered" و چند تا تغییر دیگه! آیا از دوستانی که هنوز کارنت نشدن کسی‌ بوده که مثل من متن نامه اولش تغییر کرده باشه تو این چند روز اخیر؟

دوستان نامه ی اول بقیه هم تغییر کرده؟

واسه من هم تغیر کرده
کیس نامبر:2013AS9800/تعداد افراد کیس:2 نفر/مصاحبه: 6 آگوست ، بمبئی ، ویزا : رفتیم لب دریا ، خشک شد
تشکر کنندگان: shimoda ، nooshshahnar ، ramin_red ، Hedieh20 ، farshadsh ، tajhizgaran ، amir82 ، payam62 ، گل نهال
+++++++++++++
2013AS88XX ♪ مصاحبه:جون ♪ یکضرب کنسولگری ایروان مقصد:CA♪ سفرنامه
♪ دلم مي خواهـد خانه اي داشته باشم پُـر دوست ... ♪
تشکر کنندگان: nooshshahnar ، ramin_red ، Hedieh20 ، farshadsh ، tajhizgaran ، amir82 ، payam62 ، mehdi110 ، گل نهال
+++++++++++++++++++++++
+++++++++++++++++++++++
خدایا آخر نفهمیدم اینجایی که هستم تقدیر من است یا تقصیر من...
تشکر کنندگان: Hedieh20 ، farshadsh ، tajhizgaran ، amir82 ، payam62 ، گل نهال ، jazirehh ، proje ، lilac ، nika
فکر کنم چونکه توی ماه اکتبر باز اعلام کردن این ۱۵۰۰۰ تا رو اضافه کرده تو نامه و جمله اول هم که فقط زمانش تغییر کرده،چیز مهمی نیست به نظر من.Smile
تشکر کنندگان: nooshshahnar ، Hedieh20 ، farshadsh ، tajhizgaran ، amir82 ، a.jahangiri ، گل نهال ، jazirehh ، proje ، lilac ، nika ، ramin_red
نامه من هم همین تغییرات را داشته .
کیس **101/3 نفر/ابوظبی/مصاحبه 12 اگوست
تشکر کنندگان: Hedieh20 ، farshadsh ، tajhizgaran ، amir82 ، payam62 ، گل نهال ، jazirehh ، nika ، ramin_red

دقیقا بعد از اعلام نتایج 2014 این صفحه تغییر کرد، منم همون موقع دیدم، چند بار با پرینت قبلی ام مقایسه اش کردم، اما به نظر من جای نگرانی نداره. محتوای متن همون و داره می گه، شما به خودتون نگرانی وارد نکنیدSmile

همه ما به خواست خدا می ریم مصاحبه و هممون هم ویزا می گیریم.
شاد باشید، فقط چند روز دیگه باقی موندSmileSmile
کیس نامبر: **2013AS000103 / برنده: سری دوم / روئیت قبولی: 29 october/زمان مصاحبه: هفته اولAUGUST(هفته دوم مرداد)/ مدت زمان کلیرنس: 22 روز(9 شهریور)/مقصد: دالاس
درخشانترین تاجی که مردم برسرمی نهند
درآتش کوره ها ساخته شده است... چارلی چاپلین
+++++++++++++++++++++++++++++++++++
++++++++++++++++++++++++++++++++
+++++++++++++++++++++++++++++
2013AS000092xx/سه نفر/نامه اول:1می 2012/ارسال فرم ها DHL/نامه دوم :16می 2013/مصاحبه 11جولای ابوظبی/ یک ضرب /ساکن Fair faxویرجینیا
I make a bridge out of difficulties to pass ...not a vortex to sink..
تشکر کنندگان: tajhizgaran ، mohssen ، payam62 ، amir82 ، گل نهال ، nooshshahnar ، Hedieh20 ، proje ، lilac ، nika

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان