کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بولتن ویزا و کارنت شدن شماره‌ها
(2013-05-07 ساعت 03:24)shimoda نوشته:  
(2013-05-06 ساعت 23:55)ramin_red نوشته:  دوستان متن نامه اول من یه مقدار تغییر کرده! مثلا به جای "you are among those randomly selected" شده "You have been randomly selected" و یا بجای "approximately 100,000 individual" نوشته "More than 115,000 individuals were registered" و چند تا تغییر دیگه! آیا از دوستانی که هنوز کارنت نشدن کسی‌ بوده که مثل من متن نامه اولش تغییر کرده باشه تو این چند روز اخیر؟

دوستان نامه ی اول بقیه هم تغییر کرده؟

بله مدیر عزیز . نامه من هم تغییر کرده است .
گرفتن ویزای یک ضرب در آگوست برای لاتاری 2013 با کیس نامبر 9925 در تنها سالی که قبولی مرحله دوم اعلام شد که ما جزو اون خوش شانسها بودیم Big GrinBig Grin - ساکن سن حوزه از سپتامبر 2013
تشکر کنندگان: payam62 ، amir82 ، Hedieh20 ، farshadsh ، گل نهال ، nooshshahnar ، proje ، shimoda ، nika ، ramin_red
سلام دوستان گل دیگه داریم به روز های آخر نزدیک میشیم هااااااااااا++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
کیس: 2013AS000090XX مصاحبه : ابوظبی 22 جولای کلیر : 18 آگوست ویزا : 28 آگوست
تعداد افراد كيس: 2 نفر سفر اول به آمریکا: 19 feb دریافت گرین کارت : 3 april
تشکر کنندگان: tajhizgaran ، payam62 ، amir82 ، Hedieh20 ، farshadsh ، mehdi110 ، jazirehh ، گل نهال ، nooshshahnar ، proje ، manila ، lilac ، nika ، ramin_red ، elmira_fa
باد با چراغ خاموش کاری ندارد
اگر در سختی هستی،بدان که روشن هستی
2013AS89XX-آنکار‏_ جولاي
برگ صورتي، كلير16آكست‎
دنیا را باید ساخت نه با دنیا ساخت....
تشکر کنندگان: tajhizgaran ، payam62 ، amir82 ، Hedieh20 ، farshadsh ، jazirehh ، nooshshahnar ، proje ، manila ، nika ، elmira_fa
(2013-05-07 ساعت 09:16)tajhizgaran نوشته:  
(2013-05-07 ساعت 03:24)shimoda نوشته:  
(2013-05-06 ساعت 23:55)ramin_red نوشته:  دوستان متن نامه اول من یه مقدار تغییر کرده! مثلا به جای "you are among those randomly selected" شده "You have been randomly selected" و یا بجای "approximately 100,000 individual" نوشته "More than 115,000 individuals were registered" و چند تا تغییر دیگه! آیا از دوستانی که هنوز کارنت نشدن کسی‌ بوده که مثل من متن نامه اولش تغییر کرده باشه تو این چند روز اخیر؟

دوستان نامه ی اول بقیه هم تغییر کرده؟

بله مدیر عزیز . نامه من هم تغییر کرده است .

نامه ی منم تغییر کرده . ذخیرش کردم . به درد میخوره
2013AS90xx≈فرم ها: ایمیل به (kccdv@state.gov)≈کارنت: 10 می≈مصاحبه: 30جولای، کلیرنس با فرم 9 سوالی≈کلیر: 17 سپتامبر≈مقصد: Urbana, IL بوذ! ≈هزینه ها: 1000 سبزی.
به تاریخ پیوستیم ...
تشکر کنندگان: tajhizgaran ، farshadsh ، Hedieh20 ، گل نهال ، nooshshahnar ، proje ، lilac ، nika ، ramin_red
[عکس: f5751_Capture__Copy_8.jpg]
2013AS90xx≈فرم ها: ایمیل به (kccdv@state.gov)≈کارنت: 10 می≈مصاحبه: 30جولای، کلیرنس با فرم 9 سوالی≈کلیر: 17 سپتامبر≈مقصد: Urbana, IL بوذ! ≈هزینه ها: 1000 سبزی.
به تاریخ پیوستیم ...
تشکر کنندگان: amir82 ، jazirehh ، farshadsh ، گل نهال ، tajhizgaran ، mohssen ، ali.agha ، nooshshahnar ، Hedieh20 ، Given ، proje ، lilac ، nika ، ramin_red ، elmira_fa
حتما اين جمعه مي آيد ,حتما ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
كيس نامبر: 2013AS92XX -رؤيت قبولي: 4 June-ارسال مدارك: 4 July-تعداد افراد کیس: 2 نفر-مصاحبه: ایروان- هفته اول July - كليرنس:06 آگوست -مقصد: فعلا لس آنجلسBig Grin
تشکر کنندگان: tajhizgaran ، ali.agha ، گل نهال ، nooshshahnar ، payam62 ، Hedieh20 ، farshadsh ، mohssen ، manila ، lilac ، nika ، ramin_red
همه چیز گاه اگر کمی تیره می نماید ...
باز روشن می شود زود،
تنها فراموش مکن این حقیقتی است:
بارانی باید٬ تا که رنگین کمانی برآید
و لیموهایی ترش ، تا که شربتی گوارا فراهم شود
و گاه روزهایی در زحمت،
تا که از ما، انسان هایی تواناتر بسازد؛

خورشید دوباره خواهد درخشید، خیلی زود
و تو خواهی دید ...

به اميد خدا تا دو روز يا سه روز ديگه خورشيد همه ما منتظر كارنتي ( همون كارتن Big Grin) طلوع ميكنه و همه كارنت ميشيم CoolBig GrinSmileRolleyes
+++++++++++++++++++++++++++
+++++++++++++++++++++++++++
تشکر کنندگان: tajhizgaran ، گل نهال ، nooshshahnar ، payam62 ، Hedieh20 ، farshadsh ، manila ، lilac ، nika ، ramin_red ، elmira_fa ، mehdi110
(2013-05-07 ساعت 08:24)sayeh20 نوشته:  

You have been کاری هست که از past شروع شده و هنوزم هست،You are یعنی قبلا بوده یا نبوده اما الان هست...احتمالا کامپیوترهاشون هم زمان با اعلام نتایج ۲۰۱۴ ,update کردن نامه ها رو...ترو خدا این ۲-۳ روز استرس ندیم به هم.مرسیSmile
تشکر کنندگان: amiz.abdollah ، payam62 ، farshadsh ، nika ، ramin_red
درود دوستان
نامه ما هنوز بوسیله ای میل دستمون نرسیده ولی همین الان که خود سایت رو چک کردم نامه وقت سفارت را دیدم
میخوام بدونم چرا ای میل برامون نیومده؟
ممنون میشم یکی پاسخ منو بده
2013AS8xxx/سه نفر/مصاحبه:ابوظبی /کلیر 14 اگوست/صدور ویزا 27 آگوست Big Grin/ ورود به امریکا 13 فوریه / دریافت سوشال نامبر 21 فوریه/ دریافت گرین کارت 13 مارچ Cool
تشکر کنندگان: payam62 ، farshadsh ، گل نهال ، tajhizgaran ، lilac ، nika
(2013-05-07 ساعت 14:03)peymanp76 نوشته:  درود دوستان
نامه ما هنوز بوسیله ای میل دستمون نرسیده ولی همین الان که خود سایت رو چک کردم نامه وقت سفارت را دیدم
میخوام بدونم چرا ای میل برامون نیومده؟
ممنون میشم یکی پاسخ منو بده

بودن از دوستان قبلی که ایمیل نیومده بهشون ولی نامه دوم اومده براشون. ایمیل مهم نیست که ، اون نامه دومه مهمه !
به تاریخ پیوستیم ...
(2013-05-07 ساعت 11:16)payam62 نوشته:  
[عکس: f5751_Capture__Copy_8.jpg]

[عکس: PlusSign.jpg]
[font=Verdana]
2013ََAS 97xx
یکی از زخمی های لاتاری 2013

[/font]

تشکر کنندگان: گل نهال ، farshadsh ، tajhizgaran ، lilac ، nika ، ramin_red ، Hedieh20 ، Szsanazsz ، elmira_fa ، payam62
برو بچه های اینجا حالشون چطوره ؟؟؟؟؟؟؟؟؟
8XXX * ایروان
تشکر کنندگان: farshadsh ، tajhizgaran ، nika ، payam62 ، proje
(2013-05-07 ساعت 07:30)wITCH نوشته:  
فکر کنم چونکه توی ماه اکتبر باز اعلام کردن این ۱۵۰۰۰ تا رو اضافه کرده تو نامه و جمله اول هم که فقط زمانش تغییر کرده،چیز مهمی نیست به نظر من.Smile

چه جالب!
منم الان متوجه شدم. ولی من اکتبر برنده شدم ولی اون موقع هم 100.000 بود
[font=Verdana]
2013ََAS 97xx
یکی از زخمی های لاتاری 2013

[/font]

تشکر کنندگان: nikan_sh ، گل نهال ، farshadsh ، tajhizgaran ، lilac ، nika ، ramin_red ، payam62
(2013-05-07 ساعت 15:42)proje نوشته:  
(2013-05-07 ساعت 07:30)wITCH نوشته:  
فکر کنم چونکه توی ماه اکتبر باز اعلام کردن این ۱۵۰۰۰ تا رو اضافه کرده تو نامه و جمله اول هم که فقط زمانش تغییر کرده،چیز مهمی نیست به نظر من.Smile

چه جالب!
منم الان متوجه شدم. ولی من اکتبر برنده شدم ولی اون موقع هم 100.000 بود

آره منم الان دیدم
کیس نامبر: 2013AS000098xx ‫(1 نفر) • کنسولگری: مادرید • کارنت: 10می • تاریخ مصاحبه : 9 جولای • مقصد: San Diego Wink
تشکر کنندگان: farshadsh ، tajhizgaran ، گل نهال ، nika ، ramin_red ، payam62 ، proje
(2013-05-07 ساعت 08:24)sayeh20 نوشته:  

دقیقا بعد از اعلام نتایج 2014 این صفحه تغییر کرد، منم همون موقع دیدم، چند بار با پرینت قبلی ام مقایسه اش کردم، اما به نظر من جای نگرانی نداره. محتوای متن همون و داره می گه، شما به خودتون نگرانی وارد نکنیدSmile

همه ما به خواست خدا می ریم مصاحبه و هممون هم ویزا می گیریم.
شاد باشید، فقط چند روز دیگه باقی موندSmileSmile

دوستان چرا نگرانی! این تغییر نامه ها معنی خوبی داره
معنی اش اینه که این تغییر 100 هزار به 115 هزار کافی نبوده و نتونسته ظرفیت رو کامل کنه
چون امسال تعداد قبولی ها در نامه ی اول 125 هزار تاست تا شـــــــــــــــاید بتونه اون تعداد ظرفیت رو کامل کنه
که امیدوارم با 125 هزار تا هم تکمیل نشه و برای 2014 ای ها هم مثل 2013 مرحله ی دوم قبولی پیش بیاد
کیس نامبر:2013AS5128// سفارت ایروان // تعداد اعضای کیس: دو نفر // کلیر بعد از 49 روز

کاربران در حال بازدید این موضوع: 3 مهمان