کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بولتن ویزا و کارنت شدن شماره‌ها
یه قدم دیگه به جلو
نامه من هم اومد
ابوظبی
کیس نامبر: ××91 کنسولگری: ابوظبی تاریخ مصاحبه: ٢١ تیر ماه 92 وضعيت فعلي:کلیر ١٧ آگوست ٢٠١٣ دریافت ویزا : ٩ سپتمبر ٢٠١٣
(2013-05-17 ساعت 01:31)Leila12020 نوشته:  سلام دوستان. نامه دوم ما هنوز نيومده و ما منتظريم. يعني ما ابوظبي نيستيم؟
من درخواست تغيير مكان مصاحبه به ابوظبي رو داده بودم يعني موافقت نشده؟

نه متاسفانه
ابوظبیها همه اومده
فقط آنکارا و ایروان موندهSmile
c/n:2013AS97xx ، برنده مرحله دوم . تاریخ رویت قبولی:31 اکتبر(10آبان91)
تاریخ ارسال فرمها: 7نوامبر، آرامکس❤ 2نفر❤ تاريخ كارنت شدن:10مي? نامه دوم:17می
مصاحبه: ایروان ٨ جولاي. كليرنس: ٨ آگوست. دريافت ويزا: ١٤ آگوست . ورود به آمريكا: ٦ دسامبر٢٠١٣ ،سياتل
منتظرسراي ٢٠١٣ - سفرنامه - ١١٨ مهاجرسرا - منتظرسراي ٢٠١٤ - جمع بندي كليرنس٢٠١٣
تشکر کنندگان: امیر مهاجر ، afshin sadeghi 2 ، payam62 ، ali.agha ، soruosh ، farshadsh ، shani89
(2013-05-17 ساعت 00:37)گل نهال نوشته:  
(2013-05-17 ساعت 00:35)sayeh20 نوشته:  بچه هااا رسیدن نامه های دومتون و تبریک می گم خیلی زیاااااادSmile
نمی دونم چرا اس ام اس نمی ره!!،می خواستم به چند تا از دوستان از جمله یو اس ای لاور زنگ بزنم ترسیدم از خواااااب با نگرانی بیدار بشه این کارووو نکردم!!
انشا الله صبح می بینه که نامه اش اومده خوشحاااال می شهSmile

من هم الان دیدم نامه ابوظبیها اومده و مهسا هم جزوشونه و سریع بهش پیام دادم، هنوز ندیده
احتمالا اونم مثل من مهمونی بوده و دیرتر میاد
عاشقتونمممممممممممممممم
فقط 1%فکر کنید در یک همچین شب عزیزی خواب باشمBig GrinBig GrinBig Grinیک جایی گیر افتاده بودم وکاملا از ساعت 10 به بعد رفتارم غیر عادی شده بود چون دسترسی به اینترنت نداشتم
از همین تریبون اعلام میکنم هر زمانی شب نصف شب خبر کلیرنس ابوظبی اومد اگر منو با این خبر از خواب بیدار کنید شام مهمون من جاش به انتخاب شماBig Grin
خوب حالا اصل موضوع هفته سوم جولای ابوظبی
کیس نامبر:2013AS8900/تعداد افراد کیس:3 نفر/اورنج کانتی کالیفرنیا
نامه ما نیومده ه ه ه ه ه ه ه ه ه++++++++++++++++++++++++++++++++++=
201300009700______آخر اکتبر_____هفته دوم جولای____ایروان اما انکارا بودیم (2نفر)Tongue
تشکر کنندگان: گل نهال ، oghs ، امیر مهاجر ، parastoo500 ، payam62 ، farshadsh ، shani89
دوستای عزیزم که نامه ی دومتون اومد، بهتون تبریک و شاد باش می گم....
امیدوارم مرحله ی بعدی شادی ویزای یک ضربتون باشه....
و امیدوارم نامه ی دوم ما هم بزودی بیاد.
من تغییر دادم به ایروان....
یه دست به افتخار اعصاب فولادی من بزنید...Shy
کیس نامبر:**2013AS000089_کنسولگری:آنکارا_دیدن قبولی:ماه می_ارسال_فرم‌ها: ماه جون با پست_مقصد:نیویورک_ مصاحبه: هفته اول جولای
نتیجه مصاحبه: یک ضربدر یک ضربShy
(2013-05-17 ساعت 02:15)oghs نوشته:  دوستای عزیزم که نامه ی دومتون اومد، بهتون تبریک و شاد باش می گم....

فردا از ساعت 5 منتظر باش که میاد، اونم واسه آنكارا. خيالت راحت
c/n:2013AS97xx ، برنده مرحله دوم . تاریخ رویت قبولی:31 اکتبر(10آبان91)
تاریخ ارسال فرمها: 7نوامبر، آرامکس❤ 2نفر❤ تاريخ كارنت شدن:10مي? نامه دوم:17می
مصاحبه: ایروان ٨ جولاي. كليرنس: ٨ آگوست. دريافت ويزا: ١٤ آگوست . ورود به آمريكا: ٦ دسامبر٢٠١٣ ،سياتل
منتظرسراي ٢٠١٣ - سفرنامه - ١١٨ مهاجرسرا - منتظرسراي ٢٠١٤ - جمع بندي كليرنس٢٠١٣
تشکر کنندگان: امیر مهاجر ، usa lover ، oghs ، payam62 ، Hedieh20 ، saeid-ss ، farshadsh ، shani89
(2013-05-17 ساعت 02:19)گل نهال نوشته:  [quote='oghs' pid='338830' dateline='1368740755']
دوستای عزیزم که نامه ی دومتون اومد، بهتون تبریک و شاد باش می گم....

فردا از ساعت 5 منتظر باش که میاد
[/quote]

امیدوارم که فردا شب بیاد...
یعنی اینقد که ما التماس به نامه دوم کردیم به امام زمون التماس میکردیم ظهور میکرد...
به مرگ وژدانا راس میگم...Big Grin

(2013-05-16 ساعت 22:47)ali.agha نوشته:  [quote='payampars' pid='338585' dateline='1368725669']
[color=#FF4500][b][font=Tahoma][size=medium]سلامممممممممم
نامه دوم من اومد
برای همه
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
تبریک میگم دوست عزیز برای من خبری نیست از نامه ،جای نگرانی هست؟

دادا نام دومدون مبارک باشد...
وخی یه تکونی به خودد بده وسطی جمع...
یه استخونی سبک کن....Big Grin

(2013-05-16 ساعت 22:47)ali.agha نوشته:  [quote='payampars' pid='338585' dateline='1368725669']
نامه دوم من اومد
برای همه
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

کیس نامبر:**2013AS000089_کنسولگری:آنکارا_دیدن قبولی:ماه می_ارسال_فرم‌ها: ماه جون با پست_مقصد:نیویورک_ مصاحبه: هفته اول جولای
تشکر کنندگان: گل نهال ، Ladan-m ، payam62 ، soruosh ، shani89
نامه دوم من اومد
برای همه

تشکر کنندگان: گل نهال ، Ladan-m ، payam62 ، nika ، amiz.abdollah ، Hedieh20 ، soruosh ، proje ، farshadsh ، tajhizgaran ، shani89
صبحدم تا سر شب، مستم از باده ی ناب
لحظه ای هشیاری من ندیدم در خواب
هوشیار آمدم و مست پر خواهم زد
با دو بالی که دهد قدحی پر ز شراب
اینم یه رباعی از خودم تقدیم به دوستانی که نامه دومشون اومد و هنوز نیومده و هنوز کارنت نشدن....
Shy
واااای نامه دوم منم اومد ،دقیقا وقتی‌ که خونه نبودم ،حالا یه نفس راحت تا مصاحبه Big Grin
کیس نامبر: 2013AS000098xx ‫(1 نفر) • کنسولگری: مادرید • کارنت: 10می • تاریخ مصاحبه : 9 جولای • مقصد: San Diego Wink
تشکر کنندگان: parastoo500 ، jazirehh ، far-dv2013 ، payam62 ، nika ، ali.agha ، tajhizgaran ، oghs ، usa lover ، گل نهال ، sh_aytak ، Hedieh20 ، proje ، farshadsh ، Saeedv13
(2013-05-17 ساعت 00:37)گل نهال نوشته:  
(2013-05-17 ساعت 00:35)sayeh20 نوشته:  بچه هااا رسیدن نامه های دومتون و تبریک می گم خیلی زیاااااادSmile
نمی دونم چرا اس ام اس نمی ره!!،می خواستم به چند تا از دوستان از جمله یو اس ای لاور زنگ بزنم ترسیدم از خواااااب با نگرانی بیدار بشه این کارووو نکردم!!
انشا الله صبح می بینه که نامه اش اومده خوشحاااال می شهSmile

من هم الان دیدم نامه ابوظبیها اومده و مهسا هم جزوشونه و سریع بهش پیام دادم، هنوز ندیده
احتمالا اونم مثل من مهمونی بوده و دیرتر میاد

دوست عزيز از كجا ميتونيد ببينيد كه نامه اومده؟ اسم افرادي كه نامشون اومده هم زدند؟
[font=Times New Roman][/font][كيس نامبر **٩٧ قبولي مرحله دوم. تعداد افراد كيس ٤ نفر. مقصد NY] كارنت ١٠ مي. ?
مصاحبه: ایروان ١١ جولاي.? كليرنس: ١٧ سپتامبر .? دريافت ويزا: ٢٠ سپتامبر
تغيير مكان از نيويورك به لس آنجلس
تشکر کنندگان: payam62 ، nika ، oghs ، گل نهال ، Hedieh20 ، proje ، amiz.abdollah ، farshadsh ، tajhizgaran
پس چرا نامه دوم من نیووومده هنوز؟
93##, ۱نفر ,ایروان
تشکر کنندگان: payam62 ، tajhizgaran ، oghs ، گل نهال ، proje ، farshadsh
@خانم گل نهال
اینجوری که من متوجه شدم، اعلام مکان مصاحبه بر اساس ثلث اول و دوم و سوم نیست. از ثلث اول هم هستن کسانی که افتادن ابوظبی
2013AS90xx≈فرم ها: ایمیل به (kccdv@state.gov)≈کارنت: 10 می≈مصاحبه: 30جولای، کلیرنس با فرم 9 سوالی≈کلیر: 17 سپتامبر≈مقصد: Urbana, IL بوذ! ≈هزینه ها: 1000 سبزی.
به تاریخ پیوستیم ...
تشکر کنندگان: ali.agha ، tajhizgaran ، oghs ، گل نهال ، Hedieh20 ، soruosh ، proje ، farshadsh ، shani89
[عکس: 19887582529795092900.jpg]
2013AS90xx≈فرم ها: ایمیل به (kccdv@state.gov)≈کارنت: 10 می≈مصاحبه: 30جولای، کلیرنس با فرم 9 سوالی≈کلیر: 17 سپتامبر≈مقصد: Urbana, IL بوذ! ≈هزینه ها: 1000 سبزی.
به تاریخ پیوستیم ...
تشکر کنندگان: meysam3455 ، tajhizgaran ، oghs ، گل نهال ، Ladan-m ، nooshshahnar ، parastoo500 ، soruosh ، saeid-ss ، proje ، aghaghia ، farshadsh
پس نامه ما چی می شه .....ای بابا ++++++++++++++++++++++++++++++++++==
201300009700______آخر اکتبر_____هفته دوم جولای____ایروان اما انکارا بودیم (2نفر)Tongue
تشکر کنندگان: oghs ، گل نهال ، Ladan-m ، payam62 ، proje ، farshadsh ، tajhizgaran

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان