کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بولتن ویزا و کارنت شدن شماره‌ها
فقط‏ ‏و‏ ‏فقط‏ ‏و‏ ‏فقط‏ ‏۲۴ روز‏ ‏مانده‏ ‏..............
گرفتن ویزای یک ضرب در آگوست برای لاتاری 2013 با کیس نامبر 9925 در تنها سالی که قبولی مرحله دوم اعلام شد که ما جزو اون خوش شانسها بودیم Big GrinBig Grin - ساکن سن حوزه از سپتامبر 2013
تشکر کنندگان: oghs ، majid194 ، Chosey ، Ladan-m ، nooshshahnar ، parastoo500 ، payam62 ، ramin_red ، saeid-ss ، proje ، mehdi110 ، farshadsh
(2013-05-17 ساعت 01:20)گل نهال نوشته:  
(2013-05-17 ساعت 01:04)saeid-ss نوشته:  
(2013-05-17 ساعت 00:43)گل نهال نوشته:  دوستانی که نامه شون اومده واس ابوظبی نگفتن هفته چندم؟؟؟؟

سلام نامه منم اومد هفته 4 جولای.....ههههههههههههوووووووووررررررررراااااااااااااااااااا به امید اینکه فردا پس فردا نامه همتون بیاد........Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinTongue

ابوظبی؟؟؟؟
سلام برهمه ىؤستان مهاجر سرا نامه من هم اومى هفته اول جولاي ابوظبی به همه دوستان که نامه براشون ارسال شده تبریک می گم امیدوارم همه یک ضرب بگیرند انشااله
SmileSmile
تشکر کنندگان: oghs ، usa lover ، itsmasoud ، parastoo500 ، payam62 ، soruosh ، saeid-ss ، proje ، farshadsh
(2013-05-17 ساعت 10:05)bahmap نوشته:  
(2013-05-17 ساعت 01:20)گل نهال نوشته:  
(2013-05-17 ساعت 01:04)saeid-ss نوشته:  
(2013-05-17 ساعت 00:43)گل نهال نوشته:  دوستانی که نامه شون اومده واس ابوظبی نگفتن هفته چندم؟؟؟؟

سلام نامه منم اومد هفته 4 جولای.....ههههههههههههوووووووووررررررررراااااااااااااااااااا به امید اینکه فردا پس فردا نامه همتون بیاد........Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinTongue

ابوظبی؟؟؟؟
سلام برهمه ىؤستان مهاجر سرا نامه من هم اومى هفته اول جولاي ابوظبی به همه دوستان که نامه براشون ارسال شده تبریک می گم امیدوارم همه یک ضرب بگیرند انشااله
SmileSmile
کاش حدود کیس نامبر رقم اول ودوم رو می گفتین واینکه تعداد کیستون چند نفره؟
کیس نامبر:2013AS8900/تعداد افراد کیس:3 نفر/اورنج کانتی کالیفرنیا
تشکر کنندگان: payam62 ، oghs ، proje ، farshadsh
(2013-05-17 ساعت 08:20)payam62 نوشته:  @خانم گل نهال
اینجوری که من متوجه شدم، اعلام مکان مصاحبه بر اساس ثلث اول و دوم و سوم نیست. از ثلث اول هم هستن کسانی که افتادن ابوظبی

آخه اونايي كه مثل خانوم مارپل و سعيد اس اس بودن، خودشون ابوظبي انتخاب كرده بودن
همه ٩١٠٠-٩٥٠٠ افتادن ابوظبي، البته اونايي كه آنكارا رو انتخاب كرده بودن
c/n:2013AS97xx ، برنده مرحله دوم . تاریخ رویت قبولی:31 اکتبر(10آبان91)
تاریخ ارسال فرمها: 7نوامبر، آرامکس❤ 2نفر❤ تاريخ كارنت شدن:10مي? نامه دوم:17می
مصاحبه: ایروان ٨ جولاي. كليرنس: ٨ آگوست. دريافت ويزا: ١٤ آگوست . ورود به آمريكا: ٦ دسامبر٢٠١٣ ،سياتل
منتظرسراي ٢٠١٣ - سفرنامه - ١١٨ مهاجرسرا - منتظرسراي ٢٠١٤ - جمع بندي كليرنس٢٠١٣
تشکر کنندگان: nooshshahnar ، امیر مهاجر ، payam62 ، oghs ، Hedieh20 ، soruosh ، saeid-ss ، proje ، farshadsh ، usa lover ، shani89
(2013-05-17 ساعت 03:22)oghs نوشته:  صبحدم تا سر شب، مستم از باده ی ناب
لحظه ای هشیاری من ندیدم در خواب
هوشیار آمدم و مست پر خواهم زد
با دو بالی که دهد قدحی پر ز شراب
اینم یه رباعی از خودم تقدیم به دوستانی که نامه دومشون اومد و هنوز نیومده و هنوز کارنت نشدن....
Shy

شما نامه دومت نیومد نگرانتم با اون حالی‌ که داشتین Big Grin ،ایشالا امروز ۱۰۰% Wink
کیس نامبر: 2013AS000098xx ‫(1 نفر) • کنسولگری: مادرید • کارنت: 10می • تاریخ مصاحبه : 9 جولای • مقصد: San Diego Wink
تشکر کنندگان: payam62 ، oghs ، گل نهال ، farshadsh
[عکس: 197451d1265396158-congrats-40-.jpg]
تبریک و هووووووووووووووووررررراااااااااااااااااااااااااا برای نامه دومی ها
[/align]
[/quote]
[font=Verdana]
2013ََAS 97xx
یکی از زخمی های لاتاری 2013

[/font]

تشکر کنندگان: امیر مهاجر ، sh_aytak ، payam62 ، oghs ، amir82 ، Ladan-m ، Hedieh20 ، saeid-ss ، farshadsh ، shani89
به همه ی اونایی که نامه ی دومشون اومده تبریک می گم
به اونایی هم که نیومده پیشاپیش تبریک می گم که همین امروز میاد
بقیه هم ++++++++++++++++++++++++++++
خدایا آخر نفهمیدم اینجایی که هستم تقدیر من است یا تقصیر من...
(2013-05-17 ساعت 12:12)Ladan-m نوشته:  
(2013-05-17 ساعت 03:22)oghs نوشته:  صبحدم تا سر شب، مستم از باده ی ناب
لحظه ای هشیاری من ندیدم در خواب
هوشیار آمدم و مست پر خواهم زد
با دو بالی که دهد قدحی پر ز شراب
اینم یه رباعی از خودم تقدیم به دوستانی که نامه دومشون اومد و هنوز نیومده و هنوز کارنت نشدن....
Shy

شما نامه دومت نیومد نگرانتم با اون حالی‌ که داشتین Big Grin ،ایشالا امروز ۱۰۰% Wink

ممنونم لادن جان....
خوشحالم که درکم می کنی، نمی دونی چه بدن دردی دارم....Big Grin
خمارتم نامه دوم....Cool
کیس نامبر:**2013AS000089_کنسولگری:آنکارا_دیدن قبولی:ماه می_ارسال_فرم‌ها: ماه جون با پست_مقصد:نیویورک_ مصاحبه: هفته اول جولای
نتیجه مصاحبه: یک ضربدر یک ضربShy
تشکر کنندگان: گل نهال ، Ladan-m ، soruosh ، proje ، amiz.abdollah ، payam62 ، farshadsh ، tajhizgaran ، shani89
من که دیگه با این تاپیک کاری ندارم وللللللللللللللللللللللللی تا آخر کنار همه بجه هایی که هنوز کارنت نشدن هستم
**92/ 2 نفر /کارنت:10می2013/مصاحبه:22جولای2013ابوظبی
کلیر:2سپتامبر2013/دریافت ویزا28سپتامبر2013/ ورود به آمریکا 27فوریه2014/ساکن شمال ویرجنیا(منطقه استرلینگ)
(2013-05-17 ساعت 17:42)nika نوشته:  من که دیگه با این تاپیک کاری ندارم وللللللللللللللللللللللللی تا آخر کنار همه بجه هایی که هنوز کارنت نشدن هستم
من از پشت همین میکروفووون از شما تشکر می نمویم....
و با تمام و جود میگویم:الهی خیر بیبینی ننه...Big Grin
کیس نامبر:**2013AS000089_کنسولگری:آنکارا_دیدن قبولی:ماه می_ارسال_فرم‌ها: ماه جون با پست_مقصد:نیویورک_ مصاحبه: هفته اول جولای
نتیجه مصاحبه: یک ضربدر یک ضربShy
تشکر کنندگان: گل نهال ، soruosh ، saeid-ss ، proje ، tajhizgaran ، nooshshahnar ، Chosey ، payam62 ، farshadsh ، shani89
اون گوشه یه جا باز کنید منم بیام با هم کرکره این تاپیکو بکشیم پایین مهر و مومش کنیم.
تشکر کنندگان: گل نهال ، jazirehh ، oghs ، proje ، nooshshahnar ، payam62 ، farshadsh ، tajhizgaran ، shani89
می ریم برای حرکت آخرBig Grin
همیشه راه های زیادی برای رسیدن به یک هدف واحد وجود دارد.
من و مهاجرت
فعلا زندگی قشنگم رو بین بین خاورمیانه - اروپا و امریکا سپری می کنم. با تشکر از مهمان نوازی مردم امریکا - مردم پرتغال - مردم ایران و مردم ترکیه.
تشکر کنندگان: amir82 ، گل نهال ، Hedieh20 ، jazirehh ، soruosh ، saeid-ss ، oghs ، proje ، nooshshahnar ، payam62 ، farshadsh ، tajhizgaran ، shani89
++++++++++
2013AS88XX ♪ مصاحبه:جون ♪ یکضرب کنسولگری ایروان مقصد:CA♪ سفرنامه
♪ دلم مي خواهـد خانه اي داشته باشم پُـر دوست ... ♪
تشکر کنندگان: amir82 ، گل نهال ، oghs ، proje ، Hedieh20 ، nooshshahnar ، payam62 ، farshadsh ، tajhizgaran ، shani89
دوستان عزيز سلام
عصر جمعه همگي بخير
رو چه حسابي نامه دوم بعضي ها زودتر اومده و بعضي ها هنوز نيومده؟
آيا تمام كسايي كه نامه دومشون اومد ابوظبي هستند و بقيه ديگه ابوظبي نيستند( آنكارا و ايروان هستند؟)
ممنون ميشم كه ما رو از نگراني در بياريد؟
[font=Times New Roman][/font][كيس نامبر **٩٧ قبولي مرحله دوم. تعداد افراد كيس ٤ نفر. مقصد NY] كارنت ١٠ مي. ?
مصاحبه: ایروان ١١ جولاي.? كليرنس: ١٧ سپتامبر .? دريافت ويزا: ٢٠ سپتامبر
تغيير مكان از نيويورك به لس آنجلس
تشکر کنندگان: soruosh ، proje ، oghs ، jazirehh ، nooshshahnar ، payam62 ، farshadsh ، tajhizgaran
(2013-05-17 ساعت 19:00)Leila12020 نوشته:  دوستان عزيز سلام
عصر جمعه همگي بخير
رو چه حسابي نامه دوم بعضي ها زودتر اومده و بعضي ها هنوز نيومده؟
آيا تمام كسايي كه نامه دومشون اومد ابوظبي هستند و بقيه ديگه ابوظبي نيستند( آنكارا و ايروان هستند؟)
ممنون ميشم كه ما رو از نگراني در بياريد؟
بعله نامه ابوظبي ها اومده، ايروان و آنكارا هنوز نيومده و اختمالاً تا شب مياد
c/n:2013AS97xx ، برنده مرحله دوم . تاریخ رویت قبولی:31 اکتبر(10آبان91)
تاریخ ارسال فرمها: 7نوامبر، آرامکس❤ 2نفر❤ تاريخ كارنت شدن:10مي? نامه دوم:17می
مصاحبه: ایروان ٨ جولاي. كليرنس: ٨ آگوست. دريافت ويزا: ١٤ آگوست . ورود به آمريكا: ٦ دسامبر٢٠١٣ ،سياتل
منتظرسراي ٢٠١٣ - سفرنامه - ١١٨ مهاجرسرا - منتظرسراي ٢٠١٤ - جمع بندي كليرنس٢٠١٣
تشکر کنندگان: amir82 ، proje ، Leila12020 ، oghs ، ali.agha ، jazirehh ، Hedieh20 ، nooshshahnar ، usa lover ، payam62 ، farshadsh ، tajhizgaran

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان