کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بولتن ویزا و کارنت شدن شماره‌ها
دوستای گلم من توی این هتل بس نشستم که ببینم کی کارنت میشم...
هلاک شدم تو غربت...Big Grin
کیس نامبر:**2013AS000089_کنسولگری:آنکارا_دیدن قبولی:ماه می_ارسال_فرم‌ها: ماه جون با پست_مقصد:نیویورک_ مصاحبه: هفته اول جولای
نتیجه مصاحبه: یک ضربدر یک ضربShy
تشکر کنندگان: ali.agha ، farshadsh ، payam62 ، Chosey ، mehdi110 ، usa lover
(2013-05-21 ساعت 00:55)oghs نوشته:  دوستای گلم من توی این هتل بس نشستم که ببینم کی کارنت میشم...
كارنت كه شديWink
c/n:2013AS97xx ، برنده مرحله دوم . تاریخ رویت قبولی:31 اکتبر(10آبان91)
تاریخ ارسال فرمها: 7نوامبر، آرامکس❤ 2نفر❤ تاريخ كارنت شدن:10مي? نامه دوم:17می
مصاحبه: ایروان ٨ جولاي. كليرنس: ٨ آگوست. دريافت ويزا: ١٤ آگوست . ورود به آمريكا: ٦ دسامبر٢٠١٣ ،سياتل
منتظرسراي ٢٠١٣ - سفرنامه - ١١٨ مهاجرسرا - منتظرسراي ٢٠١٤ - جمع بندي كليرنس٢٠١٣
تشکر کنندگان: oghs ، Hedieh20 ، farshadsh ، payam62 ، ali.agha ، mehdi110
(2013-05-21 ساعت 00:57)گل نهال نوشته:  
(2013-05-21 ساعت 00:55)oghs نوشته:  دوستای گلم من توی این هتل بس نشستم که ببینم کی کارنت میشم...
كارنت كه شديWink

نشدم به مرگ خودم...
نمیدونم من تغییر داده بودم یروان اما چیزی برام نیومد....
آخه من گناه ندارم؟Shy
کیس نامبر:**2013AS000089_کنسولگری:آنکارا_دیدن قبولی:ماه می_ارسال_فرم‌ها: ماه جون با پست_مقصد:نیویورک_ مصاحبه: هفته اول جولای
نتیجه مصاحبه: یک ضربدر یک ضربShy
تشکر کنندگان: گل نهال ، ali.agha ، امیر مهاجر ، Hedieh20 ، farshadsh ، payam62 ، mehdi110 ، usa lover
(2013-05-21 ساعت 01:00)oghs نوشته:  
كارنت كه شديWink

نشدم به مرگ خودم...
آخه من گناه ندارم؟Shy

كارنت كه تا ٩٨٥٠ شدن
ايروان رو بيخيال شو ديگه كه آنكارايي
احتمالاً دير نامه تغيير سفارت دادي
c/n:2013AS97xx ، برنده مرحله دوم . تاریخ رویت قبولی:31 اکتبر(10آبان91)
تاریخ ارسال فرمها: 7نوامبر، آرامکس❤ 2نفر❤ تاريخ كارنت شدن:10مي? نامه دوم:17می
مصاحبه: ایروان ٨ جولاي. كليرنس: ٨ آگوست. دريافت ويزا: ١٤ آگوست . ورود به آمريكا: ٦ دسامبر٢٠١٣ ،سياتل
منتظرسراي ٢٠١٣ - سفرنامه - ١١٨ مهاجرسرا - منتظرسراي ٢٠١٤ - جمع بندي كليرنس٢٠١٣
تشکر کنندگان: ali.agha ، امیر مهاجر ، oghs ، Hedieh20 ، farshadsh ، payam62 ، mehdi110
(2013-05-21 ساعت 01:00)oghs نوشته:  
كارنت كه شديWink

نشدم به مرگ خودم...
آخه من گناه ندارم؟Shy
دادا همون آنکارایی Big Grin
ولی نمی دونم چرا نامه نمیاد.ساعت 8 تاحالا دارم f5 و میزنمRolleyes
کیس نامبر:**89 تعداد:1نفر مصاحبه: ترکیه/هفته سوم جولای
تشکر کنندگان: farshadsh ، payam62 ، oghs ، گل نهال ، mehdi110
امروز 31 امین روز اردیبهشت ماه 1392 هجری شمسی و 21 امین روز می سال 2013 میلادی مصادف با
385 امین روز هجری لاتاری (اول هجری لاتاری= اولین روز اعلام اسامی مهاجرین از طریق لاتاری 2013)

اولیــــــن دوره کارنتی ها دقیقــاً 281 روز پیش اعلام شده است (تا شماره پروندۀ 1900)
دومیـــــن دوره کارنتی ها دقیقــاً 251 روز پیش اعلام شده است (تا شماره پروندۀ 2350)
سومیـــن دوره کارنتی ها دقیقــاً 221 روز پیش اعلام شده است (تا شماره پروندۀ 2700)
چهارمیـن دوره کارنتی ها دقیقــاً 194 روز پیش اعلام شده است (تا شماره پروندۀ 3400)
پنجمیـــن دوره کارنتی ها دقیقــاً 160 روز پیش اعلام شده است (تا شماره پروندۀ 4300)
ششمیـن دوره کارنتی ها دقیقـاً 132 روز پیش اعلام شده است (تا شماره پروندۀ 5200)
هفتمیـــن دوره کارنتی ها دقیقـاً 99 روز پیش اعلام شده است (تا شماره پروندۀ 6525)
هشتمیـن دوره کارنتی ها دقیقـاً 70 روز پیش اعلام شده است (تا شماره پروندۀ 7850) که از 20 روز پیش مصاحبه شون شروع شده.
نهمیـــــن دوره کارنتی ها دقیقـاً 39 روز پیش اعلام شده است (تا شماره پروندۀ 8900) که حداقل 11 روز دیگه مصاحبه دارند
دهمیـــن دوره کارنتی ها دقیقـاً 10 روز پیش اعلام شده است (تا شماره پروندۀ 9850) که حداقل 41 روز دیگه مصاحبه دارند (تیر ماه)
یازدهمیـــن دوره کارنتی ها احتمالاً 22 روز دیگه اعلام خواهد شد (یقیناً کلیه پرونده ها) که حداقل 72 روز دیگه مصاحبه دارند (مرداد ماه)

نتایج ثبت نام لاتاری 2014 نیز 22 روز پیش اعلام شد و اولین دوره کارنتی های 2014 84 روز دیگر اعلام می شود

این آمار صرفاً جهت آگاهی شما صادر گردیده و هیچگونه ارزش قانونی جهت ارائه به KCC و پیگیریهای مربوطه را ندارد Big Grin

دبیر ستاد پذیرفته شدگان لاتاری 2013(و سایر بستگان)

24&68- Big Grin
سفرنامه بعد از قبولی لاتاری

راهنمای اقدام برای سیتیزن شدن

تاریخ ورود و اخذ گرین کارت : June 2013
تاریخ اقدام برای سیتیزن شیپی: نوروز 97 (March 20)
تاریخ مصاحبه: 9 November
تاریخ سیتیزن شیپی:  November 15th Big Grin
19 روز دیگه همه کارنت میشیم
کیس نامبر:2013AS9800/تعداد افراد کیس:2 نفر/مصاحبه: 6 آگوست ، بمبئی ، ویزا : رفتیم لب دریا ، خشک شد
تشکر کنندگان: itsmasoud ، farshadsh ، payam62 ، گل نهال ، mehdi110 ، amir82
سلام
من درخواست به ايروان داده بودم ولي ظاهرا عوض نشده،به نظرتان راهي هست؟
2013AS89XX-آنکار‏_ جولاي
برگ صورتي، كلير16آكست‎
دنیا را باید ساخت نه با دنیا ساخت....
تشکر کنندگان: farshadsh ، shani89 ، soruosh ، payam62 ، tajhizgaran ، oghs ، گل نهال
(2013-05-21 ساعت 07:16)shiraz2013 نوشته:  سلام
من درخواست به ايروان داده بودم ولي ظاهرا عوض نشده،به نظرتان راهي هست؟

سلام دیگه الان به فکر تغییر سفارت نباش دوستان عزیز بعد کارانتی اصلا به فکر تغییر سفارت نباشید
:case number 2013as00007xxx . مقصد لوس آنجلس : افراد 3 نفر . مصاحبه 6 می ابوظبی . دریافت برگه سفید. کلیر بعد 50 روز Shy
تشکر کنندگان: farshadsh ، shani89 ، payam62 ، tajhizgaran ، oghs ، گل نهال ، Hedieh20
(2013-05-20 ساعت 23:43)payam62 نوشته:  
(2013-05-20 ساعت 23:41)ali.agha نوشته:  
(2013-05-20 ساعت 23:37)گل نهال نوشته:  
(2013-05-20 ساعت 23:32)payam62 نوشته:  ساعت 23:30 به وقت ایران
آی ام ایستیل ویتینگ !

احتمالاً روز اول هفته ست و سرشون شلوغه و تا فردا مياد ولي واسه ما جمعه ساعت ١١:٤٠ اومد، پس هنوز دير نشدهSmile
همينكه شما آنكارا افتادي خدا رو شكر كن

ایشالا زود سرشون خلوت شه چون من سرم خلوت خلوت داره میشه از استرس همه مو هام داره میریزهBig Grin

سلام علی آقا ، برادر یه آماری از خودت بده ، امضایی چیزی بذار مستفیض شیم Big Grin

خب دوستان منتظر عزیز، من شدید خوابم میاد و با اجازتون مرخص میشم . همین الان چک کردم و خبری نبود . بلکه تا قردا صبح خبری بشه . شبتون بخیر Wink

پیام جان ، الان ساعت 8/35 صبح سه شنبه است و ظاهرا دیشب خبری نشده ، باید تا شب صبر کنیم تا اونا امروز بیان سرکار ببینیم خبری میشه .
کیس نامبر2013: 2013AS90xx ‫(4 نفر)
- دیدن قبولی: ٢ می 2012
سفارت: آنکارا   - مصاحبه : دوم  2013 July  -  (بازمانده 2013)   ویزا صادر نشد 20 سپتامبر سهمیه ایرانیها پر شد .

کیس نامبر 2015 :  84xx ) باز هم جاموندیم - تا 7650 اعلام شد .)

کیس نامبر 72xx : 2017
تاریخ مصاحبه : هفته اول JUN - سفارت ایروان
به خانم و بچه ها یک ضرب ویزا دادند . من AP و فرم شش سوالی .
تاریخ آپدیت : 25 Aug.  تاریخ ویزا و دریافت پاسپورت : 29Aug
بالاخره بعد از سه با قبولی ویزا رو صادر کردند  Big Grin
تشکر کنندگان: farshadsh ، payam62 ، shani89 ، tajhizgaran ، oghs ، ali.agha ، گل نهال ، Hedieh20 ، mehdi110
طلایی ترین روزهای زندگی در راهند...
+++++++++++++++++++++++++++++++
++++++++++++++++++++++++++++++
+++++++++++++++++++++++++++++++++
2013AS000092xx/سه نفر/نامه اول:1می 2012/ارسال فرم ها DHL/نامه دوم :16می 2013/مصاحبه 11جولای ابوظبی/ یک ضرب /ساکن Fair faxویرجینیا
I make a bridge out of difficulties to pass ...not a vortex to sink..
تشکر کنندگان: payam62 ، Hedieh20 ، shani89 ، tajhizgaran ، oghs ، sadeghi897 ، گل نهال ، jazirehh ، mehdi110 ، elmira_fa
ساعت 8:40 صبح روز سه شنبه .
دیشب خبری از نامه دوم آنکاری ها نشد.
ما همچنان منتظریم ....
2013AS90xx≈فرم ها: ایمیل به (kccdv@state.gov)≈کارنت: 10 می≈مصاحبه: 30جولای، کلیرنس با فرم 9 سوالی≈کلیر: 17 سپتامبر≈مقصد: Urbana, IL بوذ! ≈هزینه ها: 1000 سبزی.
به تاریخ پیوستیم ...
سلام دوستان کسانی که نامه دوم رو دسترسی دارن و یا ایمیل براشون اومده اگر ممکن هست نمونه اش رو اینجا بگذارن تا اطلاعاتمون تکمیل تر شه و جزییات رو بهتر بدونیم . سپاسگزارم
2013AS80xx /می2012 /فرمها 6می2013 ایمیل/نامه دوم 14 جون2013/هفته چهارم آگوست2013 آنکارا/ مقصد کالیفرنیا- سندیگو/ هزینه(عکس35000+واکسن 180000+پاس 80000+ بلیط و هتل آنکارا 2400000)
تشکر کنندگان: payam62 ، farshadsh ، tajhizgaran ، oghs ، sadeghi897 ، گل نهال ، jazirehh
[عکس: qnpqhnc0fa0gxpf1tpip.jpg]
شماره کیس:2013AS00106## تاریخ رویت قبولی:OCT 23
کنسولگری:ایروان تعداد افراد منظور در کیس :1 ارسال فرمهای سری اول:25 OCT مصاحبه : هفته اول اگوست , ویزا : ------
تشکر کنندگان: payam62 ، farshadsh ، tajhizgaran ، oghs ، sh_aytak ، sadeghi897 ، گل نهال ، Hedieh20 ، shani89 ، amir82 ، mehdi110 ، elmira_fa ، Saeedv13
Entrant Status Check

Help
|
United States Department of State
Kentucky Consular Cente North Highway 25W
Williamsburg,
U.S.A

May 16, 2013
TEHRAN
IRAN

Dear DV Applicant,

This is the official notice for you to pursue your application for a DV-2013 visa. An appointment has been scheduled for you at the U.S. Embassy or Consulate stated below. You and all members of your family must appear at the appointed date and time for your interview. Please notify the office listed if you cannot keep the appointment.

You and any eligible family members will be required to submit sufficient proof of identity upon arrival. If you fail to obtain a DV-2013 visa by September 30, 2013, your registration will expire. Your family members must also obtain their visas prior to September 30, 2013, or they will not be permitted to join you in the United States under the DV-2013 program.

Please follow the instructions provided in Step 4 at http://www.dvselectee.state.gov for Interview Preparation and Fee Payments. It is very important that you follow the guidelines carefully in preparation for your interview.The Diversity Lottery Fee for each applicant and each member of the family must be paid in full before the visa interview and is non-refundable, even if the visa is refused for any reason.

Interview Appointment

ABU DHABI
EMBASSY OF THE UNITED STATES
VISA UNIT
AL-SUDAN ST
PO BOX
ABU DHABI
UNITED ARAB
July xx, 2013 08:30 AM
The Kentucky Consular Center has completed the processing of your case and forwarded it to the interviewing office. Further inquiries should be addressed to the interviewing office listed above. When communicating with the Embassy/Consulate either by telephone or letter, always refer to your name and case number exactly as they appear below.

Case Number:
2013AS000092xx
Principal Applicant Name:
Preference Category
DV DIVERSITY

Foreign State Chargeability:
IRAN
If any documents are listed below as incomplete, please present the completed documents at the time of interview.
Case Number:
2013AS000092xx
Applicant Name
Beneficiaries:
--------------------------------------------------------------------------------
PAPERWORK REDUCTION ACT: Public reporting burden for this collection of information is estimated to average 30 minutes per response, including time required for searching existing data sources, gathering the necessary documentation, providing the information and/or documents required, and reviewing the final collection. You do not have to supply this information unless this collection displays a currently valid OMB control number. If you have comments on the accuracy of this burden estimate and/or recommendations for reducing it, please send them to: A/GIS/DIR, Room 2400 SA-22, U.S. Department of State, Washington, DC 20522-2202.

CONFIDENTIALITY STATEMENT: AUTHORITIES: The information asked for on this form is requested pursuant to Section 222 of the Immigration and Nationality Act. Section 222(f) provides that the records of the Department of State and of diplomatic and consular offices of the United States pertaining to the issuance and refusal of visas or permits to enter the United States shall be considered confidential and shall be used only for the formulation, amendment, administration, or enforcement of the immigration, nationality, and other laws of the United States. Certified copies of such records may be made available to a court provided the court certifies that the information contained in such records is needed in a case pending before the court. PURPOSE: The U.S. Department of State uses the facts you provide on this form primarily to determine your classification and eligibility for a U.S. immigrant visa. Individuals who fail to submit this form or who do not provide all the requested information may be denied a U.S. immigrant visa. Although furnishing this information is voluntary, failure to provide this information may delay or prevent the processing of your case. ROUTINE USES: If you are issued an immigrant visa and are subsequently admitted to the United States as an immigrant, the Department of Homeland Security will use the information on this form to issue you a Permanent Resident Card, and, if you so indicate, the Social Security Administration will use the information to issue a social security number. The information provided may also be released to federal agencies for law enforcement, counterterrorism and homeland security purposes; to Congress and courts within their sphere of jurisdiction; and to other federal agencies who may need the information to administer or enforce U.S. laws.
Consular Affairs Main Page | ESC Home Page

This site is managed by the Bureau of Consular Affairs, U.S. Department of State. External links to other Internet sites should not be construed as an endorsement of the views contained therein.
2013AS000092xx/سه نفر/نامه اول:1می 2012/ارسال فرم ها DHL/نامه دوم :16می 2013/مصاحبه 11جولای ابوظبی/ یک ضرب /ساکن Fair faxویرجینیا
I make a bridge out of difficulties to pass ...not a vortex to sink..

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان