کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بولتن ویزا و کارنت شدن شماره‌ها
فقط‏ ‏و‏ ‏فقط‏ ‏و‏ ‏فقط‏ ‏20 روز‏ ‏مانده‏ ‏..............
گرفتن ویزای یک ضرب در آگوست برای لاتاری 2013 با کیس نامبر 9925 در تنها سالی که قبولی مرحله دوم اعلام شد که ما جزو اون خوش شانسها بودیم Big GrinBig Grin - ساکن سن حوزه از سپتامبر 2013
تشکر کنندگان: farshadsh ، oghs ، nooshshahnar ، payam62 ، sadeghi897 ، گل نهال ، Hedieh20 ، jazirehh ، Chosey ، soruosh ، amir82 ، mehdi110
(2013-05-21 ساعت 01:04)ali.agha نوشته:  
(2013-05-21 ساعت 01:00)oghs نوشته:  
(2013-05-21 ساعت 00:57)گل نهال نوشته:  
(2013-05-21 ساعت 00:55)oghs نوشته:  دوستای گلم من توی این هتل بس نشستم که ببینم کی کارنت میشم...
هلاک شدم تو غربت...Big Grin
كارنت كه شديWink

نشدم به مرگ خودم...
نمیدونم من تغییر داده بودم یروان اما چیزی برام نیومد....
آخه من گناه ندارم؟Shy
دادا همون آنکارایی Big Grin
ولی نمی دونم چرا نامه نمیاد.ساعت 8 تاحالا دارم f5 و میزنمRolleyes

راس میگی گل نهال جانم....
اصلا هواسم نیست، نامه ی دومم نیومده...
امیدوارم که امشب بیاد.
دادا من یروان می خواستم اما دیگه هرچه پیش آید خوش آید.Shy
کیس نامبر:**2013AS000089_کنسولگری:آنکارا_دیدن قبولی:ماه می_ارسال_فرم‌ها: ماه جون با پست_مقصد:نیویورک_ مصاحبه: هفته اول جولای
نتیجه مصاحبه: یک ضربدر یک ضربShy
تشکر کنندگان: tajhizgaran ، payam62 ، ali.agha ، گل نهال ، Hedieh20 ، farshadsh
(2013-05-21 ساعت 09:48)oghs نوشته:  
(2013-05-21 ساعت 00:57)گل نهال نوشته:  
(2013-05-21 ساعت 00:55)oghs نوشته:  دوستای گلم من توی این هتل بس نشستم که ببینم کی کارنت میشم...
هلاک شدم تو غربت...Big Grin
كارنت كه شديWink

نشدم به مرگ خودم...
آخه من گناه ندارم؟Shy

امیدوارم که امشب بیاد.

مگر چه موقع درخواست تغییر سفارت دادی ؟؟
چون من هم درخواست داده ام و اونها هم جواب دادند که درخواست شما در پرونده شما قرار گرفت .
گرفتن ویزای یک ضرب در آگوست برای لاتاری 2013 با کیس نامبر 9925 در تنها سالی که قبولی مرحله دوم اعلام شد که ما جزو اون خوش شانسها بودیم Big GrinBig Grin - ساکن سن حوزه از سپتامبر 2013
تشکر کنندگان: ali.agha ، گل نهال ، Hedieh20 ، farshadsh ، payam62 ، soruosh ، oghs
+++++++++++++++
+++++++++++++++
+++++++++++++++
خدایا آخر نفهمیدم اینجایی که هستم تقدیر من است یا تقصیر من...
تشکر کنندگان: tajhizgaran ، sadeghi897 ، Hedieh20 ، jazirehh ، farshadsh ، payam62 ، amir82 ، گل نهال
18
چی کار کنم تا ده تا کاراکتر بشه عایا؟
دی
همیشه راه های زیادی برای رسیدن به یک هدف واحد وجود دارد.
من و مهاجرت
فعلا زندگی قشنگم رو بین بین خاورمیانه - اروپا و امریکا سپری می کنم. با تشکر از مهمان نوازی مردم امریکا - مردم پرتغال - مردم ایران و مردم ترکیه.
+++++++++MOSBAT++++++++
Big Grin
2013AS88XX ♪ مصاحبه:جون ♪ یکضرب کنسولگری ایروان مقصد:CA♪ سفرنامه
♪ دلم مي خواهـد خانه اي داشته باشم پُـر دوست ... ♪
تشکر کنندگان: tajhizgaran ، امیر مهاجر ، parsush ، farshadsh ، payam62 ، amir82 ، mehdi110 ، گل نهال ، usa lover ، oghs
اقايون و خانوماي مدير.........
لطفا در اين تاپيكو هر چه زودتر تخته كنين و همه رو با اسباب اثاثيه بريزين بيرون.
وال با اين نوناشون.
كلير شين........ببخشين.كارنت شين ديگه.
مخلص همه بچه هاي منتظر.ولي خدايي يه سوال دارم :
انتظار واسه كارنتي سختتره يا انتظار واسه كلير شدن ؟به قول صادقي عزيز عايا ؟
موفق باشين.
لاتاری 2013
(2013-05-21 ساعت 09:32)farshadsh نوشته:  Entrant Status Check

Help
|
United States Department of State
Kentucky Consular Cente North Highway 25W
Williamsburg,
U.S.A

May 16, 2013
TEHRAN
IRAN

Dear DV Applicant,

This is the official notice for you to pursue your application for a DV-2013 visa. An appointment has been scheduled for you at the U.S. Embassy or Consulate stated below. You and all members of your family must appear at the appointed date and time for your interview. Please notify the office listed if you cannot keep the appointment.

You and any eligible family members will be required to submit sufficient proof of identity upon arrival. If you fail to obtain a DV-2013 visa by September 30, 2013, your registration will expire. Your family members must also obtain their visas prior to September 30, 2013, or they will not be permitted to join you in the United States under the DV-2013 program.

Please follow the instructions provided in Step 4 at http://www.dvselectee.state.gov for Interview Preparation and Fee Payments. It is very important that you follow the guidelines carefully in preparation for your interview.The Diversity Lottery Fee for each applicant and each member of the family must be paid in full before the visa interview and is non-refundable, even if the visa is refused for any reason.

Interview Appointment

ABU DHABI
EMBASSY OF THE UNITED STATES
VISA UNIT
AL-SUDAN ST
PO BOX
ABU DHABI
UNITED ARAB
July xx, 2013 08:30 AM
The Kentucky Consular Center has completed the processing of your case and forwarded it to the interviewing office. Further inquiries should be addressed to the interviewing office listed above. When communicating with the Embassy/Consulate either by telephone or letter, always refer to your name and case number exactly as they appear below.

Case Number:
2013AS000092xx
Principal Applicant Name:
Preference Category
DV DIVERSITY

Foreign State Chargeability:
IRAN
If any documents are listed below as incomplete, please present the completed documents at the time of interview.
Case Number:
2013AS000092xx
Applicant Name
Beneficiaries:
--------------------------------------------------------------------------------
PAPERWORK REDUCTION ACT: Public reporting burden for this collection of information is estimated to average 30 minutes per response, including time required for searching existing data sources, gathering the necessary documentation, providing the information and/or documents required, and reviewing the final collection. You do not have to supply this information unless this collection displays a currently valid OMB control number. If you have comments on the accuracy of this burden estimate and/or recommendations for reducing it, please send them to: A/GIS/DIR, Room 2400 SA-22, U.S. Department of State, Washington, DC 20522-2202.

CONFIDENTIALITY STATEMENT: AUTHORITIES: The information asked for on this form is requested pursuant to Section 222 of the Immigration and Nationality Act. Section 222(f) provides that the records of the Department of State and of diplomatic and consular offices of the United States pertaining to the issuance and refusal of visas or permits to enter the United States shall be considered confidential and shall be used only for the formulation, amendment, administration, or enforcement of the immigration, nationality, and other laws of the United States. Certified copies of such records may be made available to a court provided the court certifies that the information contained in such records is needed in a case pending before the court. PURPOSE: The U.S. Department of State uses the facts you provide on this form primarily to determine your classification and eligibility for a U.S. immigrant visa. Individuals who fail to submit this form or who do not provide all the requested information may be denied a U.S. immigrant visa. Although furnishing this information is voluntary, failure to provide this information may delay or prevent the processing of your case. ROUTINE USES: If you are issued an immigrant visa and are subsequently admitted to the United States as an immigrant, the Department of Homeland Security will use the information on this form to issue you a Permanent Resident Card, and, if you so indicate, the Social Security Administration will use the information to issue a social security number. The information provided may also be released to federal agencies for law enforcement, counterterrorism and homeland security purposes; to Congress and courts within their sphere of jurisdiction; and to other federal agencies who may need the information to administer or enforce U.S. laws.
Consular Affairs Main Page | ESC Home Page

This site is managed by the Bureau of Consular Affairs, U.S. Department of State. External links to other Internet sites should not be construed as an endorsement of the views contained therein.

ممنون از سرعت پاسخگویی شما دوست عزیز امیدوارم همه دوستان منتظر به زودی این نامه رو ببینن.
2013AS80xx /می2012 /فرمها 6می2013 ایمیل/نامه دوم 14 جون2013/هفته چهارم آگوست2013 آنکارا/ مقصد کالیفرنیا- سندیگو/ هزینه(عکس35000+واکسن 180000+پاس 80000+ بلیط و هتل آنکارا 2400000)
تشکر کنندگان: tajhizgaran ، ali.agha ، payam62 ، mehdi110 ، گل نهال ، jazirehh ، farshadsh ، oghs ، mahsa3017
سلام به بچه هاي ٢٠١٣ اي من برنده ٢٠١٤ هستم ميخوام بدونم با توجه به تجربه هاي زيادي كه كسب كردين و اينكه تعداد افراد زيادي هم حتما به مصاحبه رفتين من با كيس نامبر **1 كه سه رقميه و مداركمم ٢،٣ روز كه فرستادم كي كارنت ميشم و تاريخ مصاحبم تقريباًًً كي ميشه؟؟؟؟
و اينكه بهتره از الان مداركمو ترجمه كنم و پيگير واكسنامونم باشيم؟؟؟؟؟
Big GrinBig Grin
تشکر کنندگان: mehdi110 ، shani89 ، tajhizgaran ، farshadsh ، oghs ، پدی
(2013-05-21 ساعت 13:25)hedipes نوشته:  سلام به بچه هاي ٢٠١٣ اي من برنده ٢٠١٤ هستم ميخوام بدونم با توجه به تجربه هاي زيادي كه كسب كردين و اينكه تعداد افراد زيادي هم حتما به مصاحبه رفتين من با كيس نامبر **1 كه سه رقميه و مداركمم ٢،٣ روز كه فرستادم كي كارنت ميشم و تاريخ مصاحبم تقريباًًً كي ميشه؟؟؟؟

اول تبریک و بعدش عرض کنم که سری اول کارنت میشید حتما، آره واکسناتونو پیگیری کنید مخصوصا اونائی که چند مرحله ای هستند مثل هپاتیت و td و mmr ترجمه هم که کاری نداره که 2-1 هفته نهایتا زمان میخواد.
شماره کیس: 2013AS000086xx، دو نفر، تاریخ رویت قبولی: 4 می 2012، ارسال فرمهای سری اول: 17 می 2012، کنسولگری: ابوظبی، زمان مصاحبه: 18 جون 2013، ویزای یکضرب، سفرنامه
تشکر کنندگان: hedipes ، گل نهال ، shani89 ، farshadsh ، tajhizgaran ، oghs ، amir82 ، nooshshahnar
(2013-05-21 ساعت 13:25)hedipes نوشته:  سلام به بچه هاي ٢٠١٣ اي من برنده ٢٠١٤ هستم ميخوام بدونم با توجه به تجربه هاي زيادي كه كسب كردين و اينكه تعداد افراد زيادي هم حتما به مصاحبه رفتين من با كيس نامبر **1 كه سه رقميه و مداركمم ٢،٣ روز كه فرستادم كي كارنت ميشم و تاريخ مصاحبم تقريباًًً كي ميشه؟؟؟؟

شما همون دوره اول کارنت میشی . یعنی اکتبر 2014 میری مصاحبه . 1 ماه قبل از مصاحبه هم نباید واکسن حاوی ویروس زنده تزریق کرده باشی . حالا خودت حساب کن ببین از کی باید شروع به واکسن کنی. مدارکتم بده ترجمه کنن و خیالت از همه جهت راهت باشه و توکلت به اوستا کریم باشه فقط.
موفق باشی
2013AS90xx≈فرم ها: ایمیل به (kccdv@state.gov)≈کارنت: 10 می≈مصاحبه: 30جولای، کلیرنس با فرم 9 سوالی≈کلیر: 17 سپتامبر≈مقصد: Urbana, IL بوذ! ≈هزینه ها: 1000 سبزی.
به تاریخ پیوستیم ...
تشکر کنندگان: mehdi110 ، hedipes ، گل نهال ، shani89 ، jazirehh ، ali.agha ، farshadsh ، tajhizgaran ، usa lover ، oghs ، amir82 ، nooshshahnar ، soruosh ، Hedieh20
(2013-05-21 ساعت 13:49)payam62 نوشته:  

شما همون دوره اول کارنت میشی . یعنی اکتبر 2014 میری مصاحبه . 1 ماه قبل از مصاحبه هم نباید واکسن حاوی ویروس زنده تزریق کرده باشی . حالا خودت حساب کن ببین از کی باید شروع به واکسن کنی. مدارکتم بده ترجمه کنن و خیالت از همه جهت راهت باشه و توکلت به اوستا کریم باشه فقط.
موفق باشی

payam62 عزیز محبت می کنید بفرمایید مصاحبه شما کدوم سفارت هست تو امضاتون نیست متاسفانه.
2013AS80xx /می2012 /فرمها 6می2013 ایمیل/نامه دوم 14 جون2013/هفته چهارم آگوست2013 آنکارا/ مقصد کالیفرنیا- سندیگو/ هزینه(عکس35000+واکسن 180000+پاس 80000+ بلیط و هتل آنکارا 2400000)
تشکر کنندگان: گل نهال ، mehdi110 ، farshadsh ، ali.agha ، tajhizgaran ، oghs ، payam62
دوستان دعا كنيد نامه دوم ما هم كه هنوز نيومده بياد Sad

اين انتظار هم مثل انتظار كارنت شدن سخته...

ما احتمالا آنكارا هستيم و منتظريم اعلام كنن ....

اينم انرژي مثبت زياد براي همه دوستان گلي كه كارنت نشدن، نامه دوم نگرفتن و يا دارن ميرن مصاحبه و خلاصه همه بچه هاي مهاجر سرا
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
تشکر کنندگان: farshadsh ، گل نهال ، tajhizgaran ، usa lover ، oghs ، payam62 ، amir82 ، nooshshahnar ، soruosh ، mehdi110 ، Hedieh20
(2013-05-21 ساعت 16:11)mohssen نوشته:  دوستان دعا كنيد نامه دوم ما هم كه هنوز نيومده بياد Sad

اين انتظار هم مثل انتظار كارنت شدن سخته...

ما احتمالا آنكارا هستيم و منتظريم اعلام كنن ....

اينم انرژي مثبت زياد براي همه دوستان گلي كه كارنت نشدن، نامه دوم نگرفتن و يا دارن ميرن مصاحبه و خلاصه همه بچه هاي مهاجر سرا

میاد آقا حتما هم میاد....
دل قوی دار که زود هورا در راه استShy
امیدوارم به خوبی باشه همه چیز.
و مطمینا هم هست.

(2013-05-21 ساعت 09:57)tajhizgaran نوشته:  
(2013-05-21 ساعت 09:48)oghs نوشته:  
(2013-05-21 ساعت 00:57)گل نهال نوشته:  كارنت كه شديWink

نشدم به مرگ خودم...
آخه من گناه ندارم؟Shy

امیدوارم که امشب بیاد.

مگر چه موقع درخواست تغییر سفارت دادی ؟؟
چون من هم درخواست داده ام و اونها هم جواب دادند که درخواست شما در پرونده شما قرار گرفت .

من حدودا دو هفته ای قبل از کارنت شدن...
و نامه دادن که درخواست شما قبوله و به یروان تغییر کرد.
من هم منتظر بودم که یروان باشم اما نبود.
دوباره هم یه نامه دادم که مگه شما با درخواست تغییر سفارت من موافقت نکردید پس چرا وقت یروان و نامه برام نیومده اما هنوز پیامی ازشون دریافت نکردم.
کیس نامبر:**2013AS000089_کنسولگری:آنکارا_دیدن قبولی:ماه می_ارسال_فرم‌ها: ماه جون با پست_مقصد:نیویورک_ مصاحبه: هفته اول جولای
نتیجه مصاحبه: یک ضربدر یک ضربShy
تشکر کنندگان: پدی ، farshadsh ، گل نهال ، tajhizgaran ، ali.agha ، payam62 ، amir82 ، mehdi110 ، Hedieh20
(2013-05-21 ساعت 17:11)oghs نوشته:  :

من حدودا دو هفته ای قبل از کارنت شدن...
و نامه دادن که درخواست شما قبوله و به یروان تغییر کرد.
من هم منتظر بودم که یروان باشم اما نبود.
دوباره هم یه نامه دادم که مگه شما با درخواست تغییر سفارت من موافقت نکردید پس چرا وقت یروان و نامه برام نیومده اما هنوز پیامی ازشون دریافت نکردم.
[/quote]

احتمالا اون موقع دیگه سفارت رو براتون تعیین کرده بودن چون ما تقریبا 2 ماه قبل نامه رو زدیم و تقریبا 2 روز بعد جواب دادن
کیس نامبر:2013AS8900/تعداد افراد کیس:3 نفر/اورنج کانتی کالیفرنیا
تشکر کنندگان: امیر مهاجر ، tajhizgaran ، گل نهال ، farshadsh ، payam62 ، amir82 ، oghs ، Hedieh20

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان