کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بولتن ویزا و کارنت شدن شماره‌ها
فقط‏ ‏و‏ ‏فقط‏ ‏و‏ ‏فقط‏ ‏18 روز‏ ‏مانده‏ ‏..............
گرفتن ویزای یک ضرب در آگوست برای لاتاری 2013 با کیس نامبر 9925 در تنها سالی که قبولی مرحله دوم اعلام شد که ما جزو اون خوش شانسها بودیم Big GrinBig Grin - ساکن سن حوزه از سپتامبر 2013
تشکر کنندگان: mohssen ، payam62 ، ali.agha ، گل نهال ، far-dv2013 ، Chosey ، mehdi110 ، farshadsh ، soruosh ، DIVE ، amir82 ، Hedieh20
(2013-05-23 ساعت 09:13)payam62 نوشته:  سلام و روز بخیر عرض میکنم خدمت دوستان عزیزم .
همانطور که اشاره کردین ، ظاهراً مشکل اومدن نامه دوم از من بوده Big Grin
@سرکار خانم گل نهال
@جناب oghs
@جناب علی آقا
@ امیر 82 عزیز
@ مهدی 110
و
@کلیه دوستان خوبم که پیگیر کار من بودین؛
ضمن تشکر و قدردانی از تک تک شما دوستان عزیزم، به اطلاع میرساند نامه دوم بنده هم اومده، مکان مصاحبه آنکارا، زمان مصاحبه هم نیمه دوم جولای میباشد. با این توضیح که اگه دوستان عزیزمون در کی سی سی و آنکارا کمی بیشتر همکاری میکردن، بنده با دوستان آگوستیمون میرسیدم خدمتشون Big GrinBig GrinBig Grin والا با این وقت دادنشون .
خدایا شکرت Rolleyes
همچنان هستیم خدمت دوستان و سروران گرامی.
پیام جان جای شما خالی بود دیشب.باز هم تبریک می گم و امیدوارم همیشه موفق باشی

(2013-05-23 ساعت 02:38)oghs نوشته:  
(2013-05-23 ساعت 01:41)oghs نوشته:  
(2013-05-23 ساعت 01:34)ali.agha نوشته:  
(2013-05-23 ساعت 01:11)oghs نوشته:  الان من چجوررررررررررررررررررررریم.....
آنکارا شد......
فردا عازم ایرانم.....
وقت سفارت هفته اول جولای......Big Grin
دوستای کارنت شده تبریک و شادباش....
و دوستای کارنت نشده هستیمتا آخرش.....
چاکردونم.......Big Grin
تبریک میگم. هفته سختی بودااا ولی آخر تمام شد

(2013-05-22 ساعت 23:49)گل نهال نوشته:  
(2013-05-22 ساعت 22:24)ali.agha نوشته:  چرا هیچ کس نیست؟ من این همه دارم ذوق میکنم.پیام داداش کجایی؟
پیام که گفت امشب دسترسی به اینترنت نداره و فردا میبینه، انگار مشکل نیومدن نامه دوم پیام بودهWink

oghs کجاست پس؟؟؟پیام که تا فردا نمیاد

بله درسته حواسم نبود.ایشالا فردا می بینه خوشحال میشه
من اینجام....
اختتامیه نمایشگاه بود دیر رسیدم....
داشتم سکته می کردماااا...Big Grin

علی جون دادا شما کی هست مصاحبت.؟
دادا منم هفته سوم شدم.ایشالا یه ضرب بگیریم حج آقااااBig Grin

دوستان گلم که هنوز کارنت نشدن 18 روز دیگه مونده ها . ناراحت نباشیین ایشالا مثل برق میشه 20 خرداد شما هم راحت مشید.++++++++
کیس نامبر:**89 تعداد:1نفر مصاحبه: ترکیه/هفته سوم جولای
تشکر کنندگان: payam62 ، گل نهال ، oghs ، mehdi110 ، tajhizgaran ، farshadsh ، soruosh ، amir82 ، Hedieh20
دوستان ، کلاً از این دوره چند نفر آنکارا هستیم ؟ خانمی به اسم یلدا25 هم بودن ولی این 2 روزه خبری نیست ازشون. فرک کنم هر هفته نوبت یکیمون بشه با این ترتیبی که من میبینم !
2013AS90xx≈فرم ها: ایمیل به (kccdv@state.gov)≈کارنت: 10 می≈مصاحبه: 30جولای، کلیرنس با فرم 9 سوالی≈کلیر: 17 سپتامبر≈مقصد: Urbana, IL بوذ! ≈هزینه ها: 1000 سبزی.
به تاریخ پیوستیم ...
تشکر کنندگان: گل نهال ، oghs ، tajhizgaran ، farshadsh ، ali.agha ، soruosh ، Hedieh20 ، yalda25
سلامی چو بوی خوش اشنایی
نامه دوم من دیشب ساعت (05/22/2013 20:30:19) اومده یعنی ایمیل اومد بعد من چک کردم نامه دوم و تو سایت دیدم هفته دوم انکارا
امیدوارم همه در همه کارتون موفق باشید
شماره کیس: 2013AS90xx
تاریخ رویت قبولی: چندم می
کنسولگری:انکارا
ارسال فرمهای سری اول:اواخر می یا اوایل جون-پنج نفر-
کارنت(هفته دوم جولای) كليرنس برگه بنفش
update
خودم 10و12و15 جولای و 23 اگست و 10و12و13و16و17و22,و26سپتمبر
همراهان 10و12 جولای و 13 و 17و22و26 سپتمبر
کلیرنس 17 سپتامبر و 18 سپتامبر
ویزا.....هرگزWink
تشکر کنندگان: گل نهال ، Saeedv13 ، tajhizgaran ، farshadsh ، ali.agha ، Hedieh20 ، payam62 ، oghs
راستی گل نهال عزیز هم تبریک برای نامه ی دوم.....Big Grin
امیدوارم ویزای یک ضرب بگبری و ما هم....Shy
کیس نامبر:**2013AS000089_کنسولگری:آنکارا_دیدن قبولی:ماه می_ارسال_فرم‌ها: ماه جون با پست_مقصد:نیویورک_ مصاحبه: هفته اول جولای
نتیجه مصاحبه: یک ضربدر یک ضربShy
تشکر کنندگان: tajhizgaran ، گل نهال ، farshadsh ، soruosh ، Hedieh20 ، payam62
سلام دوستان عزیز
اگر پستی هست که قدم به قدم توضیح داده شده واسم بزارید من ببینم

مدارک شغلی مادرم داره اما دیپلم نداره
باید چه چیزهایی رو ترجمه کنیم و مدارک بچه ها چه چیزهایی رو باید بفرستیم البته فقط 1 دونه خواهر دارم که ازدواج نکرده و زیر 21 سال هست بقیه بزرگتر و متاهل هستیم
لطفا یکی از دوستان که کامل میدونه کمک کنه که ما هم راه بیافتیم
ممنون از دوستان ضمنا باید مدارک رو کامل پست کنیم یا اینکه ایمیل
ممنون
شماره مادر من با 2014 شروع شده
CN:2017AS0000/Ankara/برنده :دوست عزیز/تعداد:4نفر Big Grin
تشکر کنندگان: oghs
(2013-05-23 ساعت 09:53)payam62 نوشته:  
[عکس: j7h7axihid4cgeds9oxb.jpg]
[عکس: 197451d1265396158-congrats-40-.jpg]
[font=Verdana]
2013ََAS 97xx
یکی از زخمی های لاتاری 2013

[/font]

تشکر کنندگان: farshadsh ، گل نهال ، shadi79 ، amir82 ، Hedieh20 ، payam62 ، oghs
تبریک برای اومدن نامه دوم همه دوستان
ما هنو در انتظاریم برای کارنت
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
کیس **101/3 نفر/ابوظبی/مصاحبه 12 اگوست
تشکر کنندگان: amiro0008 ، DIVE ، jazirehh ، farshadsh ، mehdi110 ، nooshshahnar ، amir82 ، Hedieh20 ، tajhizgaran ، ali.agha ، payam62 ، گل نهال ، oghs
ای بابا هفته سومی اصلا نداریم؟ فقط من تنهام تو آنکارا؟
کیس نامبر:2013AS91XX _تعداد:1نفر _ ارسال مدارک:اکتبر2012 _تاریخ مصاحبه هفته سوم جولای نتیجه:یه ضرب سفرنامه
تشکر کنندگان: jazirehh ، farshadsh ، mehdi110 ، nooshshahnar ، Hedieh20 ، tajhizgaran ، payam62 ، oghs
دورد بر دوستان عزیز .

من ازدواج بعد از کارنتی داشتم ،
امروز ایمیل از سفارت اومد مبتنی بر اضافه شدن همسرم به کیس و تخصیص وقت مصاحبه برای دو نفر ما انجام شده .

و از CEAC چک کردم و read برای دو نفر

و این مهم بدون کمک دوستان مهاجرسرائی ممکن نبود ..

امید وارم بعد از ویزا یکضرب ( هفته اول ژوئن - آنکارا ) ، بتونم به بقیه دوستان کمک کنم .
2013EU21XX
ورود 22 نوامبر 2013
نیویورک
تشکر کنندگان: DIVE ، jazirehh ، Saeedv13 ، farshadsh ، mehdi110 ، nooshshahnar ، Hedieh20 ، ali.agha ، tajhizgaran ، payam62 ، گل نهال ، Given ، soruosh ، oghs ، sh_aytak
مامشکل همسفر نداریم.4نفر هفته آخر جون
.از جاماندگان سابق لاتاری 2013
تشکر کنندگان: farshadsh ، mehdi110 ، Hedieh20 ، ali.agha ، payam62 ، sadeghi897 ، soruosh ، oghs ، tajhizgaran
به سلامتی نامه دوم همه اومده ظاهرا ...
مبارکتون باشه Smile
2013AS88XX ♪ مصاحبه:جون ♪ یکضرب کنسولگری ایروان مقصد:CA♪ سفرنامه
♪ دلم مي خواهـد خانه اي داشته باشم پُـر دوست ... ♪
دوستان کسی بوده که دیپلم نداشته باشه و رفته باشه واسه مصاحبه لطفا بهم بگید چکار کنم واسه مادرم مرسی
CN:2017AS0000/Ankara/برنده :دوست عزیز/تعداد:4نفر Big Grin
تشکر کنندگان: sadeghi897 ، oghs ، tajhizgaran
مباركههههههههههههههههههههههه
بالاخره اومد اين نامه قشنكه
خدایا آخر نفهمیدم اینجایی که هستم تقدیر من است یا تقصیر من...
تشکر کنندگان: amir82 ، farshadsh ، payam62 ، sadeghi897 ، ali.agha ، soruosh ، Hedieh20 ، oghs ، tajhizgaran
(2013-05-23 ساعت 10:10)oghs نوشته:  
(2013-05-23 ساعت 09:13)payam62 نوشته:  سلام و روز بخیر عرض میکنم خدمت دوستان عزیزم .
همانطور که اشاره کردین ، ظاهراً مشکل اومدن نامه دوم از من بوده Big Grin
@سرکار خانم گل نهال
@جناب oghs
@جناب علی آقا
@ امیر 82 عزیز
@ مهدی 110
و
@کلیه دوستان خوبم که پیگیر کار من بودین؛
ضمن تشکر و قدردانی از تک تک شما دوستان عزیزم، به اطلاع میرساند نامه دوم بنده هم اومده، مکان مصاحبه آنکارا، زمان مصاحبه هم نیمه دوم جولای میباشد. با این توضیح که اگه دوستان عزیزمون در کی سی سی و آنکارا کمی بیشتر همکاری میکردن، بنده با دوستان آگوستیمون میرسیدم خدمتشون Big GrinBig GrinBig Grin والا با این وقت دادنشون .
خدایا شکرت Rolleyes
همچنان هستیم خدمت دوستان و سروران گرامی.

درود بر پیام عزیز...
آقا پذیرای تبریک و شاد باش ما هم باش....
می دونم که دیروز که نبودی مثل مرغ پر کنده بودی.....
در هر صورت امیدوارم که ویزای یک ضرب بگیری.....

خدارو شکر که نامه دوم شماها هم اومد ایشالا همه یضرب میگیرم این آخری..
کیس نامبر: 2013AS000098xx ‫(1 نفر) • کنسولگری: مادرید • کارنت: 10می • تاریخ مصاحبه : 9 جولای • مقصد: San Diego Wink
تشکر کنندگان: payam62 ، گل نهال ، ali.agha ، soruosh ، amiz.abdollah ، Hedieh20 ، oghs ، tajhizgaran ، farshadsh

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان