کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بولتن ویزا و کارنت شدن شماره‌ها
[عکس: 75488467927396882692.jpg]
2013AS90xx≈فرم ها: ایمیل به (kccdv@state.gov)≈کارنت: 10 می≈مصاحبه: 30جولای، کلیرنس با فرم 9 سوالی≈کلیر: 17 سپتامبر≈مقصد: Urbana, IL بوذ! ≈هزینه ها: 1000 سبزی.
به تاریخ پیوستیم ...
فقط‏ ‏و‏ ‏فقط‏ ‏و‏ ‏فقط‏ ‏16 روز‏ ‏مانده‏ ‏..............
گرفتن ویزای یک ضرب در آگوست برای لاتاری 2013 با کیس نامبر 9925 در تنها سالی که قبولی مرحله دوم اعلام شد که ما جزو اون خوش شانسها بودیم Big GrinBig Grin - ساکن سن حوزه از سپتامبر 2013
حتـــــــــــا 15 Big Grin
+++++++++
2013AS88XX ♪ مصاحبه:جون ♪ یکضرب کنسولگری ایروان مقصد:CA♪ سفرنامه
♪ دلم مي خواهـد خانه اي داشته باشم پُـر دوست ... ♪
(2013-05-25 ساعت 11:10)jazirehh نوشته:  حتـــــــــــا 15 Big Grin
+++++++++
شما همون 10 ماه جدید میلادی رو حساب کنین . کلاً ماکزیمم در نظر بگیرین تا اگه زودتر اومد ، خوش به حالتون بشه Big Grin.
2013AS90xx≈فرم ها: ایمیل به (kccdv@state.gov)≈کارنت: 10 می≈مصاحبه: 30جولای، کلیرنس با فرم 9 سوالی≈کلیر: 17 سپتامبر≈مقصد: Urbana, IL بوذ! ≈هزینه ها: 1000 سبزی.
به تاریخ پیوستیم ...
تشکر کنندگان: گل نهال ، farshadsh ، tajhizgaran ، Hedieh20 ، Ladan-m ، nooshshahnar ، oghs ، amir82 ، ali.agha ، elmira_fa ، jazirehh ، shani89
(2013-05-25 ساعت 11:20)payam62 نوشته:  
(2013-05-25 ساعت 11:10)jazirehh نوشته:  حتـــــــــــا 15 Big Grin
+++++++++
شما همون 10 ماه جدید میلادی رو حساب کنین . کلاً ماکزیمم در نظر بگیرین تا اگه زودتر اومد ، خوش به حالتون بشه Big Grin.

ما که همون دهم ماه میلادی حساب می کنیم . اما می ترسیم ایندفعه هم کارنت نشیم . Sad

ضمناً از فردا همه میوفتیم تو سرپائینی !!!!!!Smile
گرفتن ویزای یک ضرب در آگوست برای لاتاری 2013 با کیس نامبر 9925 در تنها سالی که قبولی مرحله دوم اعلام شد که ما جزو اون خوش شانسها بودیم Big GrinBig Grin - ساکن سن حوزه از سپتامبر 2013
آقای تجهیزگران از شما بعیده!، یعنی که چی کارنت نشیم؟!!!!
همه ما کارنت می شیم، الکی که نشستیم اون ته ته ته!!!،
مگه نمی دونید فلسفه اش و؟؟؟Cool خوب این برای اینه که ما همه بچه ها رو راهی کنیم، بعد خودمون بریم، نه که دلمون نازکه و حسااااااااااااااااس، برای همینه!Big Grin
نیمه پر لیوان و ببینید که چقدر ما خوش شانسیم که مرحله دوم اسممون در اومده، اینکه تعدادمون خیلی کمه!، اینکه ما انتظار یکساله نکشیدیم!، اینکه فقط 15 شب دیگه باید بخوابید تا کارنت شیم( شایدم زودتر از اون)،
آهان به یک موضوع دیگه هم می تونید فکر کنید، اینکه ما انشا الله چون ته ته هستیم یا ویزای یک ضرب می گیریم
و یا خیلی زود کلیر می شیم.SmileBig Grin
به افتخاااااار تمااااااااااااااااااااااااااااااااااااام لژژژژژژژژژژژژژژژژژژژزززز نشینان کف ف ف ف ف ف بزنید(همااااااااااااااااااااااااهنگ کف ف ف ف ف بزنیدBig GrinWink)
کیس نامبر: **2013AS000103 / برنده: سری دوم / روئیت قبولی: 29 october/زمان مصاحبه: هفته اولAUGUST(هفته دوم مرداد)/ مدت زمان کلیرنس: 22 روز(9 شهریور)/مقصد: دالاس
(2013-05-25 ساعت 12:09)sayeh20 نوشته:  آقای تجهیزگران از شما بعیده!، یعنی که چی کارنت نشیم؟!!!!
مگه نمی دونید فلسفه اش و؟؟؟Cool خوب این برای اینه که ما همه بچه ها رو راهی کنیم، بعد خودمون بریم، نه که دلمون نازکه و حسااااااااااااااااس، برای همینه!Big Grin
نیمه پر لیوان و ببینید که چقدر ما خوش شانسیم که مرحله دوم اسممون در اومده، اینکه تعدادمون خیلی کمه!، اینکه ما انتظار یکساله نکشیدیم!، اینکه فقط 15 شب دیگه باید بخوابید تا کارنت شیم( شایدم زودتر از اون)،
آهان به یک موضوع دیگه هم می تونید فکر کنید، اینکه ما انشا الله چون ته ته هستیم یا ویزای یک ضرب می گیریم
به افتخاااااار تمااااااااااااااااااااااااااااااااااااام لژژژژژژژژژژژژژژژژژژژزززز نشینان کف ف ف ف ف ف بزنید(همااااااااااااااااااااااااهنگ کف ف ف ف ف بزنیدBig GrinWink)

آفرین به سایههههههههههههههههههههه
به افتخار هممون یه کف مرتــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــب

شیـــــــــــــــــــــو شیــــــــــــــــــــــــــــــو ( صدای صوت)
چیـــــــوه چیـــــــــــــــــوه چیــــــــــــــوه ( صدای صوت بلبلی از اون ته )
شماره کیس:2013AS00106## تاریخ رویت قبولی:OCT 23
کنسولگری:ایروان تعداد افراد منظور در کیس :1 ارسال فرمهای سری اول:25 OCT مصاحبه : هفته اول اگوست , ویزا : ------
من وخدا سوار یه دوچرخه شدیم
من پریدم جلو نشستم وخدا عقب
فرمون دست من بودوسر دوراهی ها داشتم از دلهره می مردم...
تا اینکه جامونو عوض کردیم
حالا هر وقت ازش می پرسم کجا می ریم
بر می گرده و لبخند می زنه و می گه:
تو فقط رکاب بزن+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
2013AS000092xx/سه نفر/نامه اول:1می 2012/ارسال فرم ها DHL/نامه دوم :16می 2013/مصاحبه 11جولای ابوظبی/ یک ضرب /ساکن Fair faxویرجینیا
I make a bridge out of difficulties to pass ...not a vortex to sink..
(2013-05-25 ساعت 12:09)sayeh20 نوشته:  آقای تجهیزگران از شما بعیده!، یعنی که چی کارنت نشیم؟!!!!
دوستان نبینم اینجا کسی نا امید بشه هااااا
ماه های قبل هم همین وضعیت واسه بقیه بوده
من دقیقا یکسال تمام طول کشید تا خدا لطف کرد و کارنت شدیم ....
فقط یک چیزی میگم که خیالتون راحت بشه و اونم اینه که اگر تعداد متقضیان واقعا زیاد بود مرحله دوم رو اعلام نمی کردن ...Big Grin
پس امیدوار باشید به کمک خدا و ازین فکرا نکنین Smile
اگر ماه دیگه all current بود باید بهم شیرینی چیزی بدین Wink

به امید موفقیت همه...اینم انرژی مثبت Smile
+++++++++++++++++++++++++++++++++
+++++++++++++++++++++++++++++++++
تشکر کنندگان: tajhizgaran ، farshadsh ، nika ، گل نهال ، mehdi110 ، ali.agha ، parastoo500 ، Hedieh20 ، oghs ، shani89 ، amir82 ، majid194 ، elmira_fa
من 3 هزار بودم آخراش البته ، چند ماه گذشته بود 500 تا 500 تا کارنت می کردن می گفتم ویزا بهم نمی رسه حتی
همه تون کارنت می شین
همه تون مصاحبه می رید
و همه تون ویزا می گیرید
به فرک مرحله بعد مهاجرت باشید
دی
همیشه راه های زیادی برای رسیدن به یک هدف واحد وجود دارد.
من و مهاجرت
فعلا زندگی قشنگم رو بین بین خاورمیانه - اروپا و امریکا سپری می کنم. با تشکر از مهمان نوازی مردم امریکا - مردم پرتغال - مردم ایران و مردم ترکیه.
دوستان عزیز من تقریبا یک ماه پیش متوجه قبولی در لاتاری 2013 شدم هرچند گفتند که ما سری دومی هستیم ولی من بارها سایت رو چک کردم و همون جمله معروفhas not been selected میومد تا اینکه شکل صفحه تغییر کرد وو بله دیگه ماهم به اینجا منتقل شدیم اگر رفتن ما به صلاح ماست حتما خودش درست میشه واگر نه که خوب باید همین جا ادامه داد و منتظر شانس دیگه ایی بود از شما چه پنهون چندان هم ته دلم راضی به رفتن نیست اگر هم درست شد که خوب کلا شرایط عوض میشه این شرایط هم جالبه ممکنه دیگه تا اخر عمر چنین تجربه ایی را نداشته باشیم
به امید موفق همه عزیزان
شماره کیس ++2013as104 تعداد 4 نفر تاریخ رویت قبولی 1 می 2013
تاریخ ارسال مدارک 7 می مصاحبه هفته دوم آگوست ایروان تاریخ کلیر شدن 31 augتاریخ دریافت ویزا 9 سپتامبر تاریخ ورود به امریکا 8 فوریه 2014 ساکن سن دیه گو
عقاب درآغازپرگشودن , پر می ریزد
ولی در اوج حتی از بال زدن هم بی نیاز است...
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
2013AS000092xx/سه نفر/نامه اول:1می 2012/ارسال فرم ها DHL/نامه دوم :16می 2013/مصاحبه 11جولای ابوظبی/ یک ضرب /ساکن Fair faxویرجینیا
I make a bridge out of difficulties to pass ...not a vortex to sink..
تشکر کنندگان: parastoo500 ، Hedieh20 ، tajhizgaran ، payam62 ، گل نهال ، oghs ، shani89 ، sadeghi897 ، amir82 ، exxedus ، mehdi110 ، elmira_fa
++++++++++++++
2013AS88XX ♪ مصاحبه:جون ♪ یکضرب کنسولگری ایروان مقصد:CA♪ سفرنامه
♪ دلم مي خواهـد خانه اي داشته باشم پُـر دوست ... ♪
تشکر کنندگان: Hedieh20 ، tajhizgaran ، payam62 ، گل نهال ، farshadsh ، oghs ، sadeghi897 ، amir82 ، mehdi110
[عکس: gug0nr4ywhkj7mkogam.jpg]
شماره کیس:2013AS00106## تاریخ رویت قبولی:OCT 23
کنسولگری:ایروان تعداد افراد منظور در کیس :1 ارسال فرمهای سری اول:25 OCT مصاحبه : هفته اول اگوست , ویزا : ------
تشکر کنندگان: tajhizgaran ، mani.iht ، Hedieh20 ، farshadsh ، DIVE ، mohssen ، oghs ، Ladan-m ، shani89 ، sadeghi897 ، ali.agha ، amir82 ، Saeedv13 ، majid194 ، elmira_fa
فقط‏ ‏و‏ ‏فقط‏ ‏و‏ ‏فقط‏ ‏15 روز‏ ‏مانده‏ ‏..............
تشکر کنندگان: payam62 ، Hedieh20 ، گل نهال ، farshadsh ، DIVE ، oghs ، sadeghi897 ، ali.agha ، amir82

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان