کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بولتن ویزا و کارنت شدن شماره‌ها
(2013-05-30 ساعت 02:19)marsha نوشته:  دوستان من شماره 100xx هست و هفته پیش فرمها رو فرستادم و ایمیل زدم. الان جوابش اومد که بعد از 15 آگوست به سایت بولتن ویزا سر بزنید..این یعنیییی چیییی؟؟ مگه این ماه کارنت نمیشیم؟؟؟؟؟ اینم متن جوابشون :
Thank you for your inquiry. 

Your forms have been received and are currently processing.  Allow several weeks for processing. Interviews are scheduled numerically based on case numbers that have completed processing.

Please refer to the visa bulletin on our website at www.travel.state.gov  after the 15th of August to locate the current numbers being processed

به احتمال زیاد این ماه کارنت میشین
از 10 جون سایت رو چک کنید
شماره کیس:2013AS00106## تاریخ رویت قبولی:OCT 23
کنسولگری:ایروان تعداد افراد منظور در کیس :1 ارسال فرمهای سری اول:25 OCT مصاحبه : هفته اول اگوست , ویزا : ------
تشکر کنندگان: farmiz ، farshadsh ، payam62 ، tajhizgaran ، shaso ، گل نهال ، Hedieh20 ، oghs
تاریک ترین غلظت شب ساعاتی قبل از طلوع خورشیده...
+++++++++++++++++++++++++++++++++++
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
2013AS000092xx/سه نفر/نامه اول:1می 2012/ارسال فرم ها DHL/نامه دوم :16می 2013/مصاحبه 11جولای ابوظبی/ یک ضرب /ساکن Fair faxویرجینیا
I make a bridge out of difficulties to pass ...not a vortex to sink..
تشکر کنندگان: payam62 ، tajhizgaran ، Hedieh20 ، shaso ، oghs
ای مشتاقان کامینگ سون :

فقط‏ ‏و‏ ‏فقط‏ ‏و‏ ‏فقط‏ ‏11 روز‏ ‏مانده‏ ‏..............
گرفتن ویزای یک ضرب در آگوست برای لاتاری 2013 با کیس نامبر 9925 در تنها سالی که قبولی مرحله دوم اعلام شد که ما جزو اون خوش شانسها بودیم Big GrinBig Grin - ساکن سن حوزه از سپتامبر 2013
تشکر کنندگان: farshadsh ، itsmasoud ، Chosey ، گل نهال ، payam62 ، mehdi110 ، Hedieh20 ، oghs ، jazirehh
(2013-05-30 ساعت 09:36)tajhizgaran نوشته:  ای مشتاقان کامینگ سون :

فقط‏ ‏و‏ ‏فقط‏ ‏و‏ ‏فقط‏ ‏11 روز‏ ‏مانده‏ ‏..............
ایشاالله همه 11روز دیگه حالشو ببرنBig Grin
کیس:82xx//مقصد:هيوستون/سفارت:ابوظبی..ویزا:۱ضرب ولي با بدبختيBig Grin
تشکر کنندگان: shaso ، farshadsh ، tajhizgaran ، Chosey ، گل نهال ، payam62 ، mehdi110 ، Hedieh20 ، oghs ، jazirehh ، elmira_fa
(2013-05-30 ساعت 02:42)Chosey نوشته:  
(2013-05-30 ساعت 02:19)marsha نوشته:  دوستان من شماره 100xx هست و هفته پیش فرمها رو فرستادم و ایمیل زدم. الان جوابش اومد که بعد از 15 آگوست به سایت بولتن ویزا سر بزنید..این یعنیییی چیییی؟؟ مگه این ماه کارنت نمیشیم؟؟؟؟؟ اینم متن جوابشون :

Your forms have been received and are currently processing.  Allow several weeks for processing. Interviews are scheduled numerically based on case numbers that have completed processing.

Please refer to the visa bulletin on our website at www.travel.state.gov  after the 15th of August to locate the current numbers being processed

ار 10 اگوست سایت رو چک کنید

پس چرا از آگوست باید سایت بولتنو چک کنم؟ مگه آگوست وقت مصاحبم نمیشه؟
تشکر کنندگان: payam62 ، tajhizgaran ، farshadsh ، oghs
(2013-05-30 ساعت 12:27)marsha نوشته:  

دوست عزیز

منظورشون این است که از دهم ماه جون سایت رو چک کنید که احتمالا شما در بولتن ماه آگوست کارنت خواهید شد .
گرفتن ویزای یک ضرب در آگوست برای لاتاری 2013 با کیس نامبر 9925 در تنها سالی که قبولی مرحله دوم اعلام شد که ما جزو اون خوش شانسها بودیم Big GrinBig Grin - ساکن سن حوزه از سپتامبر 2013
تشکر کنندگان: payam62 ، farshadsh ، oghs
(2013-05-30 ساعت 12:44)tajhizgaran نوشته:  

دوست عزیز

منظورشون این است که از دهم ماه جون سایت رو چک کنید که احتمالا شما در بولتن ماه آگوست کارنت خواهید شد .

کجا نوشته 10 جون؟؟؟؟
تشکر کنندگان: farshadsh

ار 10 جون سایت رو چک کنید

راست میگی
یکم جواب ای میل مشکوک
داره میگه 15 اگوست تازه بولتن رو چک کنید
نمیدونم چی بگم والا
ولی پیش میاد که بعضی وقتها از ایمیلهای از پیش نوشته شده استفاده میکنن که به سوال اصلا ربطی نداره
در مورد عوض کردن محل مصاحبه برای من و چند تا دیگه از دوستان از این جوابهای بی سر و ته اومده بود
که دوباره ایمیل زدن حل شد
وقتی ایمیل میزنید سعی کنید کوتاه تر باشه
جاهای مهم رو با یه رنگ دیگه هایلایت کنید که سرعت خوندن بالاتر باشه
ولی باز اینا همش حدس و گمان
بهتر تا 10 جون صبر کنیم ببینیم چی میشه Smile
شماره کیس:2013AS00106## تاریخ رویت قبولی:OCT 23
کنسولگری:ایروان تعداد افراد منظور در کیس :1 ارسال فرمهای سری اول:25 OCT مصاحبه : هفته اول اگوست , ویزا : ------
تشکر کنندگان: mohssen ، گل نهال ، farshadsh ، marsha ، tajhizgaran ، leily52 ، payam62 ، lonelyman ، oghs
دوستان فردا كامينگ سونتون مياد Big Grin
كلي انر‍ژي مثبت كه تا 10 روز ديگه all Current رو بزنن.........
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
تشکر کنندگان: Hedieh20 ، tajhizgaran ، DIVE ، mani.iht ، saeid-ss ، leily52 ، payam62 ، lonelyman ، oghs ، jazirehh ، mehdi110 ، farshadsh ، elmira_fa
(2013-05-30 ساعت 16:23)mohssen نوشته:  دوستان فردا كامينگ سونتون مياد Big Grin
كلي انر‍ژي مثبت كه تا 10 روز ديگه all Current رو بزنن.........

پس فردا مياد
++++++++++++
c/n:2013AS97xx ، برنده مرحله دوم . تاریخ رویت قبولی:31 اکتبر(10آبان91)
تاریخ ارسال فرمها: 7نوامبر، آرامکس❤ 2نفر❤ تاريخ كارنت شدن:10مي? نامه دوم:17می
مصاحبه: ایروان ٨ جولاي. كليرنس: ٨ آگوست. دريافت ويزا: ١٤ آگوست . ورود به آمريكا: ٦ دسامبر٢٠١٣ ،سياتل
منتظرسراي ٢٠١٣ - سفرنامه - ١١٨ مهاجرسرا - منتظرسراي ٢٠١٤ - جمع بندي كليرنس٢٠١٣
تشکر کنندگان: Hedieh20 ، tajhizgaran ، nika ، mani.iht ، leily52 ، ali.agha ، payam62 ، lonelyman ، oghs ، jazirehh ، farshadsh ، elmira_fa ، shani89
زنده باد آرامش
.از جاماندگان سابق لاتاری 2013
تشکر کنندگان: mani.iht ، Hedieh20 ، leily52 ، payam62 ، lonelyman ، oghs ، jazirehh ، mehdi110 ، farshadsh ، elmira_fa ، shani89 ، soruosh ، tajhizgaran
(2013-05-30 ساعت 19:00)پدی نوشته:  زنده باد آرامش

آرامش قبل از طوفانهBig Grin
c/n:2013AS97xx ، برنده مرحله دوم . تاریخ رویت قبولی:31 اکتبر(10آبان91)
تاریخ ارسال فرمها: 7نوامبر، آرامکس❤ 2نفر❤ تاريخ كارنت شدن:10مي? نامه دوم:17می
مصاحبه: ایروان ٨ جولاي. كليرنس: ٨ آگوست. دريافت ويزا: ١٤ آگوست . ورود به آمريكا: ٦ دسامبر٢٠١٣ ،سياتل
منتظرسراي ٢٠١٣ - سفرنامه - ١١٨ مهاجرسرا - منتظرسراي ٢٠١٤ - جمع بندي كليرنس٢٠١٣
تشکر کنندگان: Hedieh20 ، leily52 ، ali.agha ، payam62 ، tajhizgaran ، lonelyman ، oghs ، jazirehh ، mehdi110 ، farshadsh ، elmira_fa ، shani89 ، soruosh ، پدی
دوستان شما کی می خواین اینجارو تخلیه کنین پس ؟
مشتری پاشه.زود بلند شین.
لاتاری 2013
تشکر کنندگان: mani.iht ، Hedieh20 ، leily52 ، payam62 ، گل نهال ، tajhizgaran ، lonelyman ، oghs ، jazirehh ، mehdi110 ، farshadsh ، shani89
دوستان من به KCC میل زدم و در مورد اضافه کردن اسم همسرم به نامه دوم . ( البته قبل از قبولی بوده ازدواجم و بعد از ثبت نام اولیه ) . و جواب بی ربطی بهم دادن . نظر شما چی هست .

Your forms have been received and pending further embassy review for the continuation of your visa processing. KCC is currently scheduling visa numbers for your region for the month of July. Please refer to the visa bulletin at www.travel.state.gov to locate the current numbers being processed. This bulletin is updated after the 15th day of each month.

منظور از pending further embassy review چیه ؟
کیس نامبر:2013AS9800/تعداد افراد کیس:2 نفر/مصاحبه: 6 آگوست ، بمبئی ، ویزا : رفتیم لب دریا ، خشک شد
تشکر کنندگان: leily52 ، payam62 ، گل نهال ، tajhizgaran ، lonelyman ، oghs ، jazirehh ، farshadsh ، elmira_fa
من فکر می کنم ، این سری که همتون رو کارنت کنن ، بعدش من برم توی بولتن ویزا 2014 ... از بس که عادت کردم به این تاپیک Big Grin
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

(2013-05-30 ساعت 20:14)DIVE نوشته:  دوستان من به KCC میل زدم و در مورد اضافه کردن اسم همسرم به نامه دوم . ( البته قبل از قبولی بوده ازدواجم و بعد از ثبت نام اولیه ) . و جواب بی ربطی بهم دادن . نظر شما چی هست .

Your forms have been received and pending further embassy review for the continuation of your visa processing. KCC is currently scheduling visa numbers for your region for the month of July. Please refer to the visa bulletin at www.travel.state.gov to locate the current numbers being processed. This bulletin is updated after the 15th day of each month.

منظور از pending further embassy review چیه ؟

منظورش مرور سفارت ها برای تعین زمان و مکان مصاحبه شماست Big Grin
خوشحال باشین Wink

(2013-05-30 ساعت 19:48)sce نوشته:  دوستان شما کی می خواین اینجارو تخلیه کنین پس ؟
مشتری پاشه.زود بلند شین.

ما مشتری اینجائیم ...
از این تاپیک بهتر کجا بریم که به انتظارش مطمئن باشیم Big Grin
2013AS88XX ♪ مصاحبه:جون ♪ یکضرب کنسولگری ایروان مقصد:CA♪ سفرنامه
♪ دلم مي خواهـد خانه اي داشته باشم پُـر دوست ... ♪
تشکر کنندگان: گل نهال ، mehdi110 ، DIVE ، farshadsh ، payam62 ، nika ، shani89 ، soruosh ، Hedieh20 ، oghs ، tajhizgaran

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان