کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بولتن ویزا و کارنت شدن شماره‌ها
از غم هجر مکن ناله و فریاد که دوش
زده ام فالی وفریادرسی می آید
+++++++++++++++++++++++++++++++++++
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++
2013AS000092xx/سه نفر/نامه اول:1می 2012/ارسال فرم ها DHL/نامه دوم :16می 2013/مصاحبه 11جولای ابوظبی/ یک ضرب /ساکن Fair faxویرجینیا
I make a bridge out of difficulties to pass ...not a vortex to sink..
تشکر کنندگان: payam62 ، Saeedv13 ، گل نهال ، nika ، elmira_fa ، mehdi110 ، Hedieh20 ، oghs ، tajhizgaran
به سلامتی و به امید خدا، کم کم داریم به کامینگ سون نزدیک میشیم . به نظر من دوشنبه هفته ی آینده کامینگ سون تبدیل به آل کارنت میشه و به جمعه نمیرسه. یعنی 8-9 روز دیگه پرونده ی این تاپیک بسته میشه Big Grin
2013AS90xx≈فرم ها: ایمیل به (kccdv@state.gov)≈کارنت: 10 می≈مصاحبه: 30جولای، کلیرنس با فرم 9 سوالی≈کلیر: 17 سپتامبر≈مقصد: Urbana, IL بوذ! ≈هزینه ها: 1000 سبزی.
به تاریخ پیوستیم ...
تشکر کنندگان: farshadsh ، Saeedv13 ، گل نهال ، nika ، elmira_fa ، mehdi110 ، shani89 ، soruosh ، ali.agha ، DIVE ، Hedieh20 ، oghs ، tajhizgaran
هوررررررا‏ ‏فقط‏ ‏ده‏ ‏روز‏ ‏دیگه‏ ‏مونده‏ ‏.
گرفتن ویزای یک ضرب در آگوست برای لاتاری 2013 با کیس نامبر 9925 در تنها سالی که قبولی مرحله دوم اعلام شد که ما جزو اون خوش شانسها بودیم Big GrinBig Grin - ساکن سن حوزه از سپتامبر 2013
تشکر کنندگان: farshadsh ، Chosey ، Saeedv13 ، گل نهال ، nika ، sce ، mehdi110 ، elmira_fa ، payam62 ، shani89 ، amiz.abdollah ، ali.agha ، DIVE ، Hedieh20 ، oghs ، jazirehh
[عکس: uir8iu9j6ln2suhf19e.jpg]
شماره کیس:2013AS00106## تاریخ رویت قبولی:OCT 23
کنسولگری:ایروان تعداد افراد منظور در کیس :1 ارسال فرمهای سری اول:25 OCT مصاحبه : هفته اول اگوست , ویزا : ------
تشکر کنندگان: گل نهال ، mani.iht ، Saeedv13 ، mehdi110 ، sce ، elmira_fa ، payam62 ، shani89 ، Hedieh20 ، oghs ، itsmasoud ، tajhizgaran
زود باشین دیگه. حوصله ام سر رفته از این تاپیک. زودتر جمع و جور کنین برین بیرون می خوام قفلش کنمTongue. با امیر مهاجر سر قفل کردن این تاپیک کَل کَل پیدا کردیمWink. می ترسم زودتر از من دست به کار بشه. یالا دیگه. قفلم دستمه همینطور سرگردون منتظر آخرین سری کارنتی هام. ما هم کار و زندگی داریما. چقدر دیگه مونده رفع زحمت کنین؟!Big Grin
[عکس: attachment.php?aid=2912]
(2013-05-31 ساعت 12:10)Saeedv13 نوشته:  زود باشین دیگه. حوصله ام سر رفته از این تاپیک. زودتر جمع و جور کنین برین بیرون می خوام قفلش کنمTongue. با امیر مهاجر سر قفل کردن این تاپیک کَل کَل پیدا کردیمWink. می ترسم زودتر از من دست به کار بشه. یالا دیگه. قفلم دستمه همینطور سرگردون منتظر آخرین سری کارنتی هام. ما هم کار و زندگی داریما. چقدر دیگه مونده رفع زحمت کنین؟!Big Grin

عمو سعید، من طرف شمام ! به امیر مهاجر هم گفتم . لذا یک سری قفل، شامل آنالوگ و دیجیتال و دستی و کمری و .... آماده کردم تا به محض اعلام کارنتی ها قفل ها رو تقدیم به شما کنم تا به در این تاپیک بزنین.Cool
2013AS90xx≈فرم ها: ایمیل به (kccdv@state.gov)≈کارنت: 10 می≈مصاحبه: 30جولای، کلیرنس با فرم 9 سوالی≈کلیر: 17 سپتامبر≈مقصد: Urbana, IL بوذ! ≈هزینه ها: 1000 سبزی.
به تاریخ پیوستیم ...
تشکر کنندگان: mlo ، Saeedv13 ، گل نهال ، shani89 ، soruosh ، ali.agha ، Hedieh20 ، oghs ، itsmasoud ، tajhizgaran ، mehdi110
منکه ماه مارس کارنت شدم ولی مدارکم رو توی ماه می فرستادم چون خیلی دیر قبولیم رادیدم Sad به نظر شما کی نامه دومم میاد؟؟؟؟؟SadSad
تشکر کنندگان: payam62 ، oghs ، jazirehh ، tajhizgaran ، mehdi110
بزودی آخرین coming soon رو داریم به امید خدا
کیس نامبر:2013AS9800/تعداد افراد کیس:2 نفر/مصاحبه: 6 آگوست ، بمبئی ، ویزا : رفتیم لب دریا ، خشک شد
تشکر کنندگان: Hedieh20 ، farshadsh ، oghs ، afshinghwink ، jazirehh ، گل نهال ، tajhizgaran ، payam62 ، spd-r ، mehdi110
(2013-05-31 ساعت 12:10)Saeedv13 نوشته:  زود باشین دیگه. حوصله ام سر رفته از این تاپیک. زودتر جمع و جور کنین برین بیرون می خوام قفلش کنمTongue. با امیر مهاجر سر قفل کردن این تاپیک کَل کَل پیدا کردیمWink. چقدر دیگه مونده رفع زحمت کنین؟!Big Grin
[عکس: attachment.php?aid=2912]
می ریم انشا الله کم کم دیگه عمو جان!،
10 روز دیگه لطفا تحمل کنید، قدم های آخریه که داریم اینجا بر می داریم و امیدواااااااااااااااااااااااااااااریم و پاااابرجااااااااااااااااBig Grin
سر قفل کردن این تاپیکم، با بچه هایی که این مدت با ما همراه بودند و ما رو تنها نگذاشتند همه بااااااااااا هم لطفا کرکره این تاپیک و بکشید پائین، و
یک طرفش و شما قفل کنید، یک طرفش امیر مهاجرBig GrinWink
اون روزم ما بچه های سری آخری و لژژ نشین براتون پرچم تکون می دیم از خوشحاااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااالیWink Cool
کیس نامبر: **2013AS000103 / برنده: سری دوم / روئیت قبولی: 29 october/زمان مصاحبه: هفته اولAUGUST(هفته دوم مرداد)/ مدت زمان کلیرنس: 22 روز(9 شهریور)/مقصد: دالاس
یواش یواش جمع کنیم وبریم.عمو سعید هم در اینجا را پلمپ کنه وخلاص
.از جاماندگان سابق لاتاری 2013
(2013-05-31 ساعت 14:45)n51 نوشته:  منکه ماه مارس کارنت شدم ولی مدارکم رو توی ماه می فرستادم چون خیلی دیر قبولیم رادیدم Sad به نظر شما کی نامه دومم میاد؟؟؟؟؟SadSad

منتظر بمونید. با سری بعدی کارنتی ها احتمالا نامه شما هم خواهد آمد Wink
موفق باشین
2013AS88XX ♪ مصاحبه:جون ♪ یکضرب کنسولگری ایروان مقصد:CA♪ سفرنامه
♪ دلم مي خواهـد خانه اي داشته باشم پُـر دوست ... ♪
تبریک‏ ‏به‏ ‏همه‏ ‏منتتظران‏ ‏کارنتی‏ ‏:

فقط‏ ‏نه‏ ‏روز‏ ‏مانده‏ ‏...............
گرفتن ویزای یک ضرب در آگوست برای لاتاری 2013 با کیس نامبر 9925 در تنها سالی که قبولی مرحله دوم اعلام شد که ما جزو اون خوش شانسها بودیم Big GrinBig Grin - ساکن سن حوزه از سپتامبر 2013
تشکر کنندگان: amir82 ، Chosey ، payam62 ، oghs ، گل نهال ، Saeedv13 ، farshadsh ، Hedieh20 ، spd-r ، jazirehh ، shani89 ، elmira_fa ، DIVE ، nooshshahnar ، ali.agha ، mehdi110
[عکس: a95izruifrsx500ir4n.jpg]
شماره کیس:2013AS00106## تاریخ رویت قبولی:OCT 23
کنسولگری:ایروان تعداد افراد منظور در کیس :1 ارسال فرمهای سری اول:25 OCT مصاحبه : هفته اول اگوست , ویزا : ------
تشکر کنندگان: payam62 ، oghs ، گل نهال ، Saeedv13 ، amir82 ، itsmasoud ، mani.iht ، farshadsh ، Hedieh20 ، tajhizgaran ، spd-r ، jazirehh ، shani89 ، elmira_fa ، DIVE ، nooshshahnar
زندگی برگ بودن در مسیر باد نیست، امتحان ریشه هاست...
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
2013AS000092xx/سه نفر/نامه اول:1می 2012/ارسال فرم ها DHL/نامه دوم :16می 2013/مصاحبه 11جولای ابوظبی/ یک ضرب /ساکن Fair faxویرجینیا
I make a bridge out of difficulties to pass ...not a vortex to sink..
تشکر کنندگان: tajhizgaran ، jazirehh ، payam62 ، گل نهال ، Hedieh20 ، shani89 ، DIVE ، nooshshahnar ، ali.agha
ســــــــــــــــــــایه ...
میدونم که میدونی که من میدونم که تو بهترینی Big Grin
همه امید 2013 به تو دختر خوب ...
امروزم ساختی با انرژی که دادی Smile مرسی ...
من منتظر هورا برای کارنتی توام ، از ارمنستان یه هورا می کشم که صداش تا اینجا بیاد Big GrinBig GrinBig Grin
2013AS88XX ♪ مصاحبه:جون ♪ یکضرب کنسولگری ایروان مقصد:CA♪ سفرنامه
♪ دلم مي خواهـد خانه اي داشته باشم پُـر دوست ... ♪
تشکر کنندگان: farshadsh ، گل نهال ، tajhizgaran ، Hedieh20 ، payam62 ، shani89 ، elmira_fa ، Saeedv13 ، nooshshahnar ، amir82 ، Chosey

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان