کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بولتن ویزا و کارنت شدن شماره‌ها
همه باید صبر داشته باشیم و به کارهای مهم تر فکر کنیم تا این دوران بگذرد
تشکر کنندگان: mohammadrezah ، javid737
درود بر برندگان عزیز ۲۰۱۳

باید اعتراف کنم که تا ۲ هفته گذشته من هم جزو کسانی بودم که استرس زیادی برای دیدن نتیجه کارنتی ها داشتم و این استرس هم بدجوری کار دستم داد.

با خودم یه خورده فکر کردم دیدم چرا این همه استرس و عجله. فکر کردم به مواقعی که مدارکم رو برای کانادا ارسال کرده بودم (۲ بار) و هر بار بعد از چند ماه خبر می دادند که پروندم رو دارن بررسی می کنن و پس از ۶-۷ ماه دیگه می گفتن کیس شما رد شد. تازه اونایی که کیسشون قبول می شد باید ماهها منتظر اعلام زمان مصاحبه می موندن و بعدش هم ماهها منتظر اعلام نتیجه.

همه کسانی که برای کانادا اقدام کردن می دونن که پروسه اش بسیار طولانیه. چندین سال طول می کشه، خواهر من ۴ سال صبر کرد تا کارت PR کانادا رو تونست بگیره.

کشورهای دیگه مثل استرالیا، انگلیس و کشورهای اروپایی هم اکثرا همینطورن.

در حقیقت اگه یه کم انصاف داشته باشیم قبول می کنیم که روند دریافت ویزای لاتاری امریکا کوتاهترین و سریعترین پروسه کاری رو داره و اجازه می دیم که کسانی که مسئول این کار هستن در زمان لازم کارشون رو انجام بدن. مطمئنم که سال دیگه این موقع اغلب ما ها در آمریکا هستیم یا داریم آماده سفر می شیم.

پس اگه الان بخوایم نا امید بشیم و هی ای میل بازی کنیم و به خودمون و دیگران استرس وارد کنیم ناسپاس ترین انسانهای روی زمین هستیم.

یه خورده دلتون رو بزارین جای کسایی که چندین ساله برای سایر کشورها اقدام کردن و هنوز منتظرن، دلتونو بزارین جای کسانی که سالهاست در کمپهای مهاجرین کشورهای مختلف با حداقل امکانات به امید گرفتن اجازه اقامت زندگی می کنن.

می بینید که این چند روز و چند ماهی که ما داریم به خاطرش آه و ناله می کنیم عملا هیچ نیست و اونوقت میتونید برنامه ریزی کنید و از این فرصت برای کارهایی که دوستان راهنمایی می کنند مثل آموزش زبان، گذروندن دوره های تخصصی، انتخاب شهر مقصد، بررسی هزینه ها و غیره و غیره... استفاده کنید.

به امید موفقیت و شادی همه.
C.N:2103AS50xx People:4 Current:10th Jan2013 Interview:14th of March 2013 Administrative processing(3 people's Visa issued on 23th of July), Travel Literatureسفرنامه
(2012-08-28 ساعت 13:51)hossein1234 نوشته:  
(2012-08-28 ساعت 13:08)peyman1355 نوشته:  
(2012-08-28 ساعت 10:15)mohammadrezah نوشته:  سلام
کسی میدونه کارنتی های سریه دوم را دقیقا کی اعلام میکنند؟
(سری اول 23 مرداد بود سری دوم 23 شهریور؟)

با درود به همه دوستان گرامي

فعلا كه كارنت شدگان اولين سري هنوز ايميلي بابت تاريخ و محل مصاحبه دريافت نكرده اند، شما نگران سري دوم هستيد؟؟؟ ظاهرا حالا حالا ها بايد منتظر باشيم، كيس من جزو سري اوله اما هنوز هيچ خبري از تاريخ و مكان مصاحبه ام نيست Sad

سلام به تمام دوستان مهاجرسرایی ۲۰۱۳ ...
من الان دغدغه همه شما رو می دونم و اینکه دلتون شور مدارک ، ایمیل مصاحبه ، مدیکال و ساپورت و خیلی چیز دیگه رو میزنه .... اما با توجه به تجربه کسب شده خدمتتون باید بگم زیاد استرس نداشته باشین همه اینها آرام آرام درست میشن و بعدا که به این دوران نگاه میکنید ، خواهید گفت که چقدر استرس بیخودی رو تحمل کردید .
اما با توجه به تجربیات خودم میخوام بگم که الان بهترین زمان هست تا به چیزهای مهمتری فکر کنید :
۱- زبان انگلیسی : هر چقدر هم مسلط به زبان انگلیسی هستید بازم کمه . سع کنید با شرکت در کلاس های مکالمه روانتر صحبت کنید و متوجه خرف های طرف مقابل باشید.
۲- از الان برای محل زندگی آینده در آمریکا رو خوب تحقیق کنید . شرایط رو بسنجید
۳- درباره کار و مدرسه فرزندتان جستجو نمایید
...
خلاصه کلی کار هست که باید از الان به فکرش باشید تا در زمان ورود دچار مشکل و جا خوردن از فضای اونچا نشین
موفقیت تمام شما را آرزو دارم
شاد باشین
حسین
سلام بر شما دوست عزیز
تشکر از راهنمای شما
اگر دوستان استرسها و تصورات شخصی خود را اعلام نکنند و مطالب مفید و پرباری اینجا بنویسند حتما همه بیشتر استفاده میبرند و همچنین وقت کمتری گرفته میشه برای چک کردن .
البته امیدوارم کسی ناراحت نشه. ولی بعضی مطالب تکراری یا بی استفاده است.
2013AS3XXX،رویت:10می 2 نفر،ارسال فرم:بار دوم Sep ،آنکارا 3w Jan وضعیت :برگه : صورتی.8می کلیر و
23 می دریافت ویزا

خواهشی که از دوستان دارم اینه که با تماس ها و ایمیل های خود به KCC و سفارت آنکارا تنها باعث بوجود آمدن حساسیت بیخود در مورد کیس ما ایرانیها میشید و دودش تو چشم هممون میره !
پس کمی صبور باشید هنوز هیچ اتفاقی نیفتاده !همه چی داره روال عادی خودشو طی میکنه ! مطمین باشید در چند روز آینده همه چیز مشخص میشه فقط یکم صبور باشید !
راهی که خدا برای تو در نظر گرفته است را باید بپیمایی !! حق انتخابی نیست!
(2012-08-28 ساعت 17:09)IN.USA@2013 نوشته:  خواهشی که از دوستان دارم اینه که با تماس ها و ایمیل های خود به KCC و سفارت آنکارا تنها باعث بوجود آمدن حساسیت بیخود در مورد کیس ما ایرانیها میشید و دودش تو چشم هممون میره !
پس کمی صبور باشید هنوز هیچ اتفاقی نیفتاده !همه چی داره روال عادی خودشو طی میکنه ! مطمین باشید در چند روز آینده همه چیز مشخص میشه فقط یکم صبور باشید !

درتایید فرمایش دوست عزیزمان بهتره چوب توی لونه زنبور نکنیم
تشکر کنندگان: alirezass ، saeed2568 ، javid737 ، mehdi110
سلام به همه به خصوص کارنت شده های پیش قراول Big Grin

یکی از بچه های سال های قبل (که یادم نمیاد کی بود وگرنه حتما اسمشو می ذاشتم تا همه ازش تشکر کنیم) یه طرح شماتیک از محیط بیرونی و داخلیه سفارت در انکارا و محل قرار گرفتن باجه ها و ورودی ها و... تهیه کرده بود که من اون رو الان رو سیستمم دیدم.... برای پیش قراولان عزیز می زارم که با محیط بیشتر اشنا بشن
Wink
ایشالا بعدش وقتی اولین سریه کارنتیامون از مصاحبه برگشتن ما منتظر اطلاعات اپدیت شده اونا هستیمWink
از بچه های باتجربه می خوام اگر جایی از این طرح ایراد داره بیان کنند تا باعث گمراهیه کسی نشه خدایی نکرده...

طرح شماتیک سفارت در انکارا

این نقشه رو هم تو پست های قبلیم گذاشته بودم ولی دوباره می ذارم ...ضرر نداره Wink

نقشه سفارت و بعضی هتل ها و مطب دکتر در انکارا
2013AS59XX // ابوظبی اول اپریل // 1 نفر // کارنت : بولتن مارچ(12 FEB ) // هیوستون Wink کلیرنس:May 14 سفرنامه
سلام

دوستان عزیز می‌شه منو راهنمایی‌ کنین و لینکی‌ که می‌تونم شماره‌ها ی کارنت شده‌رو ببینم برام بذارین
تشکر کنندگان:
(2012-08-28 ساعت 21:59)late نوشته:  سلام

دوستان عزیز می‌شه منو راهنمایی‌ کنین و لینکی‌ که می‌تونم شماره‌ها ی کارنت شده‌رو ببینم برام بذارین

بولتن سپتامبر 2012: http://www.travel.state.gov/visa/bulleti..._5759.html

صفحه اصلی ویزا بولتن: http://www.travel.state.gov/visa/bulleti..._1360.html
2013AS1017 ≈≈ ویزا از سفارت ایروان ≈≈ ساکن مریلند، ویرجینیا از ۱ اپریل ۲۰۱۳ ≈≈ داستان من و لاتاری ۲۰۱۳
تشکر کنندگان: hassan1358arab ، sayeh_m ، ASALI ، rezagh ، Ali DV-2013 ، javid737 ، hamedhamed ، roeentan
من ۱ سوال دارم چرا سایت آپدیت نمیشه
تا حالا دوستان با تجربه همچین چیزی رو دیده بودن که این همه وقت سایت آپدیت نشه؟؟
تشکر کنندگان:
(2012-08-28 ساعت 17:38)rezagh نوشته:  سلام به همه به خصوص کارنت شده های پیش قراول Big Grin

یکی از بچه های سال های قبل (که یادم نمیاد کی بود وگرنه حتما اسمشو می ذاشتم تا همه ازش تشکر کنیم) یه طرح شماتیک از محیط بیرونی و داخلیه سفارت در انکارا و محل قرار گرفتن باجه ها و ورودی ها و... تهیه کرده بود که من اون رو الان رو سیستمم دیدم.... برای پیش قراولان عزیز می زارم که با محیط بیشتر اشنا بشن
Wink
ایشالا بعدش وقتی اولین سریه کارنتیامون از مصاحبه برگشتن ما منتظر اطلاعات اپدیت شده اونا هستیمWink
از بچه های باتجربه می خوام اگر جایی از این طرح ایراد داره بیان کنند تا باعث گمراهیه کسی نشه خدایی نکرده...

این نقشه رو هم تو پست های قبلیم گذاشته بودم ولی دوباره می ذارم ...ضرر نداره Wink

خیلی تشکر بدردبخور به این میگن
تشکر کنندگان: rezagh ، aziking
(2012-08-29 ساعت 00:32)saeed2568 نوشته:  
(2012-08-28 ساعت 17:38)rezagh نوشته:  سلام به همه به خصوص کارنت شده های پیش قراول Big Grin

Wink

خیلی تشکر بدردبخور به این میگن

این رو میگن استرس کمک کردن دمت گرم میرسی
****13AS/مصاحبهANK/نتیجه:صورتی/مقصدNY/کلیر در 208 روز
تشکر کنندگان: achi686 ، rezagh
(2012-08-28 ساعت 22:15)afs نوشته:  
(2012-08-28 ساعت 21:59)late نوشته:  سلام

بولتن سپتامبر 2012: http://www.travel.state.gov/visa/bulleti..._5759.html

صفحه اصلی ویزا بولتن: http://www.travel.state.gov/visa/bulleti..._1360.html
مرسی‌،ممنونم ازتون فقط مشکلی‌ که هست اینکه من قبلا این لینک رو دیده بودم ولی‌ تو جدول آخر به جز کلمهٔ کارنت در ستون وسط توضیح دیگه‌ی راجع به شماره‌ها داده نشده،کیس نامبر من 201300008XXX هستش.
تشکر کنندگان:
[quote='late' pid='208178' dateline='134621363
مرسی‌،ممنونم ازتون فقط مشکلی‌ که هست اینکه من قبلا این لینک رو دیده بودم ولی‌ تو جدول آخر به جز کلمهٔ کارنت در ستون وسط توضیح دیگه‌ی راجع به شماره‌ها داده نشده،کیس نامبر من 201300008XXX هستش.
[/quote]

جدول آخر آسیا تا شماره کیس 1900 کارنت شده.
کیس نامبر:2013AS00000XXX -کنسولگری:آنکارا - افراد کیس:3 -مصاحبه:NOV,دریافت برگه آبی و فرم 9 سئوالی -20 DEC کلیر شدیمBig Grin
تشکر کنندگان: pooya.n ، rezagh
دوستان دي.وي 2013 توجه كنند:كساني كه شماره كيس آنها (يا به عبارتي شماره رنك آنها ) كمتر از 1900 است بايستي گوش به زنگ باشند تا در تقويم اكتبر كارنت بشوند.لطفا خود را آماده و بولتن آتي را چك كنيد
تشکر کنندگان: pooya.n
(2012-08-29 ساعت 10:39)mohsen-usa نوشته:  دوستان دي.وي 2013 توجه كنند:كساني كه شماره كيس آنها (يا به عبارتي شماره رنك آنها ) كمتر از 1900 است بايستي گوش به زنگ باشند تا در تقويم اكتبر كارنت بشوند.لطفا خود را آماده و بولتن آتي را چك كنيد

دوست عزیز
دوستان با کیس نامبر زیر 1900 آسیا همگی در بولتن سپتامبر کارنت شدن
در حقیقت باید گوش به زنگ باشن واسه تعیین زمان مصاحبه
بولتن اکتبر اختصاص داره به دوستانی با کیس نامبر بالاتر از 1900
تشکر کنندگان: rezagh ، roeentan ، hamedhamed

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان