کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳
ممنون از همه دوستان ،
@جزيره: مطلب بسيار خوبي گذاشته بوديد، ممنونم ، يك سري از جوابهامو از توي پست شما پيدا كردم
@ به همگي دوستان : ديدم كه فقط ذهن من نيست ، ذهن خيلي ها در گير اين مسئله هست، مسئله چشم و انرژي منفي يكي از دلايل نگفتن است كه اصلا هم بي اهميت نيست ، گرچه خيلي از دوستان به اون پرداختند كه باز هم تكرار ميكنم يكي از دلايل نگفتن هست ،مسئله موقعيت اجتماعي فرد ، حساسيت بيش اندازه افراد روي كارها و رفتار برخي ديگر ، ترس از موفق نشدن و برگشتن، كنجكاوي هاي بيمورد توسط ديگران، پرسيد انواع و اقسام سوالها و ارائه راهكار و گيج كردن فرد، دلسوزيهاي بي مورد، كارشكني ،دادن اطلاعات غلط ، از دست ندادن موقعيت هاي كاري ايران، و........ چند قلم از هزاران دليلي است كه هر كسي بنا بر يك يا چند و يا همه اين دلايل لزومي به گفتن نميبيند.
ويزاي كار ، پذيرش در دانشگاه ، سرمايه گذاري و غيره از راهكارهاي خوبي بود كه تاحالا ارائه شده ، لطفا ادامه بديدSmile 
تشکر کنندگان: fereydoooon ، امیر مهاجر ، jazirehh ، alirezass ، Tomas ، afs ، bayat_r ، roeentan ، NarcisJ ، nooshshahnar ، Hedieh20
(2013-01-04 ساعت 01:13)امیر مهاجر نوشته:  
(2013-01-03 ساعت 22:45)jazirehh نوشته:  ...
هر چند دریافت ویزا آمریکا سخته اما روشهای مختلفی برای ویزا گرفتن هست:
•بازدید کننده ( Visitor)
•دانشجویی ( Student)
•کاری ( Work)
•مهاجرت ( Immigrate)
...
ویزای مهاجرتی آمریکا - Immigrate Visas
•حمایت شدن از طرف بستگان نزدیک و یا خانواده
• مهاجرت به آمریکا از طریق خانواده
• مهاجرت به آمریکا از طریق ازدواج با یک شهروند ایالات متحده
• حمایت شدن از طرف کارفرما
• ویزای استخدام
...

این پست شما رو که میخوندم بی اختیار از صمیم قلب خدا رو شکر کردم.
واقعا جای شکر داره. آدم با مرور شرایط اخذ ویزا از یک طرف و دوندگیها و انتظار بی پایان از طرف دیگه و بلاتکلیف بودن تا روز آخر، باید هر دو دستش رو رو به آسمون ببره و شکر گزار باشه از این نعمت با ارزش و بی مانند.

دقیقا همینطوره امیر جان.
به خصوص برای ماهائی که تجربه Skill Worker کانادا رو هم داشتیم و می دونیم چقدر سختی و انتظار داشت ...
حتما این شانسی که بهمون داده شده ، یا به خاطر چیزی در گذشته بوده ، یا باید به خاطرش در اینده کاری کنیم که این محبت رو به طبیعت برگردونیم ...
2013AS88XX ♪ مصاحبه:جون ♪ یکضرب کنسولگری ایروان مقصد:CA♪ سفرنامه
♪ دلم مي خواهـد خانه اي داشته باشم پُـر دوست ... ♪
سلام دوستان من هم قبول شدم فقط یه مشکلی دارم کجای سایت و چه جوری باید تاریخ مصاحبه رو پیدا کرد ممنون میشم اگه راهنمایی کنید
لطفا
تشکر کنندگان: Tomas
دوستان خوبم فقط به خدا توکل کنید و هر چه میخواهید از خودش درخواست کنید و به حرف اطرافیان توجهی نکنید وبا امید به اوجلو برید. انشأالله هممون موفق میشیم?
کیس نامبر5xxx تعداد کیس ۴نفر
کیس نامبر2013AS50XXتعدادکیس۴نفر،w3مارچ ‍‍ایروان،کلیربعداز۱۲۱روزCool
(july 18th)(دریافت ویزاjuly31th)
تشکر کنندگان: گل نهال ، fereydoooon ، lilac ، shiraz2013 ، پروا ، nooshshahnar ، Tomas
سلام.من کیسم 9000 هست فکر می کنیدکی کارنت میشم؟
تشکر کنندگان: armin1 ، amiro0008 ، shiraz2013 ، Tomas
(2013-01-04 ساعت 17:18)yalda25 نوشته:  سلام.من کیسم 9000 هست فکر می کنیدکی کارنت میشم؟

طبق پيش بيني آقاي بيات، اواخر خرداد يا اوايل تير مصاحبه تونه.موفق باشيد
c/n:2013AS97xx ، برنده مرحله دوم . تاریخ رویت قبولی:31 اکتبر(10آبان91)
تاریخ ارسال فرمها: 7نوامبر، آرامکس❤ 2نفر❤ تاريخ كارنت شدن:10مي? نامه دوم:17می
مصاحبه: ایروان ٨ جولاي. كليرنس: ٨ آگوست. دريافت ويزا: ١٤ آگوست . ورود به آمريكا: ٦ دسامبر٢٠١٣ ،سياتل
منتظرسراي ٢٠١٣ - سفرنامه - ١١٨ مهاجرسرا - منتظرسراي ٢٠١٤ - جمع بندي كليرنس٢٠١٣
تشکر کنندگان: armin1 ، پدی ، bayat_r ، lilac ، amiro0008 ، yalda25 ، shiraz2013 ، Tomas
(2013-01-04 ساعت 17:18)yalda25 نوشته:  سلام.من کیسم 9000 هست فکر می کنیدکی کارنت میشم؟

>>><<<<دوست عزیز شما فکر کنم اردیبهشت باید کارنت شید >><<<<
شماره کیس: 2013AS2xx،کنسولگری: آنکارا،تاریخ کارنت شدن:13 August،تاریخ دریافت نامه دوم: 20 September،تاریخ مصاحبه :nov-w3 ،تاریخ کلیر: 26march ، تاریخ دریافت ویزا: 4April، مقصد:LA

تشکر کنندگان: گل نهال ، amiro0008 ، yalda25 ، ابی هانی ، farshadsh ، Tomas
دوستان کسی میدونه لیست مصاحبه ها مثل سایت آنکارا واسه ایروان هم هست یا نه؟
کیس نامبر:2013AS91XX _تعداد:1نفر _ ارسال مدارک:اکتبر2012 _تاریخ مصاحبه هفته سوم جولای نتیجه:یه ضرب سفرنامه
(2013-01-04 ساعت 18:12)amiro0008 نوشته:  دوستان کسی میدونه لیست مصاحبه ها مثل سایت آنکارا واسه ایروان هم هست یا نه؟
نه همچین چیزی وجود نداره واسه ایروان Big Grin
2013AS32xx | Yerevan | Jan w4 | Visa : Day of interview
سفرنامه
تشکر کنندگان: amir82 ، farshadsh ، Tomas
آیا این درسته که افرادی که تو آنکارا مصاحبه دارن تعدادشون حدودا از 2 برابرم بیشتر نسبت به ایروان و ابوظبی؟
کیس نامبر:2013AS91XX _تعداد:1نفر _ ارسال مدارک:اکتبر2012 _تاریخ مصاحبه هفته سوم جولای نتیجه:یه ضرب سفرنامه

منم پیش بینی میکنم اردیبهشت کارنت و تیر مصاحبه باشه Smile
(2013-01-04 ساعت 22:21)amiro0008 نوشته:  آیا این درسته که افرادی که تو آنکارا مصاحبه دارن تعدادشون حدودا از 2 برابرم بیشتر نسبت به ایروان و ابوظبی؟

کسی خبری حدسی نظری چیزی نداره
البته من نسبت به جدول افشین گفتم این حرفو. تا حالا 100 مدل حساب کتاب کردم ببینم به ما مصاحبه میرسه یا نه
تشکر کنندگان: گل نهال ، farshadsh ، Tomas
(2013-01-04 ساعت 23:44)amiro0008 نوشته:  
(2013-01-04 ساعت 22:21)amiro0008 نوشته:  آیا این درسته که افرادی که تو آنکارا مصاحبه دارن تعدادشون حدودا از 2 برابرم بیشتر نسبت به ایروان و ابوظبی؟

البته من نسبت به جدول افشین گفتم این حرفو. تا حالا 100 مدل حساب کتاب کردم ببینم به ما مصاحبه میرسه یا نه

ببين عزيز من و شما همدرديم.منم هزار جور تا حالا حساب كردم.طبق جدول افشين اگه ٧٠٪ ايراني هايي كه لاتاري برنده شده اند، عضو مهاجرسرا باشن، بهمون ميرسه ويزا.ايشالا
مصاحبه: ایروان ٨ جولاي. كليرنس: ٨ آگوست. دريافت ويزا: ١٤ آگوست . ورود به آمريكا: ٦ دسامبر٢٠١٣ ،سياتل
تشکر کنندگان: shiraz2013 ، ابی هانی ، Tomas ، farshadsh
(2013-01-04 ساعت 23:47)گل نهال نوشته:  
(2013-01-04 ساعت 23:44)amiro0008 نوشته:  

ببين عزيز من و شما همدرديم.منم هزار جور تا حالا حساب كردم.طبق جدول افشين اگه ٧٠٪ ايراني هايي كه لاتاري برنده شده اند، عضو مهاجرسرا باشن، بهمون ميرسه ويزا.ايشالا
عزیز حتی 35 یا 40 درصدم عضو مهاجر سرا باشن بازم به همه میرسه
این جدول جدید مصاحبه های آنکارا منو بهم ریخته
(2013-01-04 ساعت 23:58)amiro0008 نوشته:  
(2013-01-04 ساعت 23:47)گل نهال نوشته:  
(2013-01-04 ساعت 23:44)amiro0008 نوشته:  [quote='amiro0008' pid='258845' dateline='1357321873']

عزیز حتی 35 یا 40 درصدم عضو مهاجر سرا باشن بازم به همه میرسه
این جدول جدید مصاحبه های آنکارا منو بهم ریخته
چرا؟مگه چي شده توي جدول آنكارايي ها؟اون كه فقط ايرانيها نيستن،تركها،...هم هستن كه

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان