کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳
(2013-03-13 ساعت 12:11)yousef_eidi نوشته:  
(2013-03-12 ساعت 19:38)vmware نوشته:  
(2013-03-12 ساعت 18:32)mirzamemar نوشته:  
(2013-03-12 ساعت 11:39)mirzamemar نوشته:  میشه بپرسم چرا جدول کیس نامبر های ماه april در سایت سفارت آنکارا اینقدر ناقصه؟ یعنی بزودی آپدیت میشه؟!
http://www.usemb-ankara.org.tr/consular/...le_dv.html

میشه یه نفر لطف کنه منو از نگرانی دربیاره!!:/
آخه مصاحبه ام دو روز اول آپریله و تو این لیست شماره کیس من برای این روز وارد نشده!!آیا لازمه با سفارت مکاتبه کنم؟!

بنظر من شما مدارکت هنوز به دست سفارت نرسیده نگران نباشید احتمالا تو اپدیت بعدی اضافه میشید.

حتما باید شمارمون تو سایت انکارا هم باشه ؟ اگه نامه مصاحبمون بیاد ولی تو سایت نباشه چی؟

نامه ى دوم مهمه دوست عزيز ..اصلا نگران اين سايت نباشيد....سرى بعد كه آپديت شه حتما شمارتون وارد ميشه تو سايت ...اما روال كاراى شما بر اساس اون نامه دوم هستش كه بايد پيش بره و خودتون رو نگران اين سايت نكنيد ....
Case N : 2013AS4$$$ / مصاحبه آنكارا-Feb /نتيجه برگه صورتى /كليرنس ٤٩ روز/مقصد California/دريافت ويزا W-3 April /به اميد موفقيت همه ى مهاجر هاى مهاجر سرايى Wink
تشکر کنندگان: Saeedv13 ، shaso ، rezagh ، ابی هانی ، immigrant2us ، zina s ، mirzamemar
(2013-03-13 ساعت 12:18)shaso نوشته:  
(2013-03-12 ساعت 18:00)sepid_a نوشته:  
(2013-03-12 ساعت 16:28)shaso نوشته:  مرسي ولي مينويسه your search didnt Return any data!
يعني چي؟
شماره کیستون رو بدون صفرهای اول باید وارد کنید مثلا 2013AS0000123 رو باید به صورت 2013AS123 وارد کنید
بچه ها به همين ترتيبي كه گفتيد شماره رو وارد ميكنم ولي بازم همون پيغام بالا رو ميده
your search did not return any data.
خيلي نگرانم.

شما مداركتون رو دير تر فرستاديد و روال كاراى ادارى و تعيين قرار مصاحبه براتون يه مقدار دير تر انجام ميشه .... چون شمارتون هم چند ماهي هست كه اعلام شده ... شما حتما از طريق kcc پيگير وقت مصاحبتون باشيد فقط .....من مدارك رو ارسال كرده بودم بلافاصله بعد از ديدن قبوليم اما تا زمانى كه شماره كيسم براى مصاحبه اعلام نشده بود و نامه دوم رو نگرفته بودم ،هيچ اطلاعاتى رو تو اين سايت نشون نميداد ....
Case N : 2013AS4$$$ / مصاحبه آنكارا-Feb /نتيجه برگه صورتى /كليرنس ٤٩ روز/مقصد California/دريافت ويزا W-3 April /به اميد موفقيت همه ى مهاجر هاى مهاجر سرايى Wink
تشکر کنندگان: Saeedv13 ، shaso ، گل نهال ، hamedhamed ، amir82 ، ابی هانی ، zina s
(2013-03-13 ساعت 01:42)nimo80 نوشته:  
(2013-03-12 ساعت 20:55)shim نوشته:  سلام دوستان

من دیروز کارنت شدم

الان هم تاریخ مصاحبم اومد
16 می Smile
**2013AS76

چه سریع ! خوش به حالتون
میشه بگین از چه طریق فهمیدین؟ ایمیل اومد براتون یا همونتو سایت چک کردین؟

برای من ایمیل آمد که فقط اطلاع داد اطلاعات آپدیت شده میتونید چک کنید
case:2013AS76x/مصاحبه May 16th/ تعداد 2نفر / برگه آبی / کنسولگری: بروکسل /تعداد آپدیت: خیلی / ویزا ۱۹ جولای
تشکر کنندگان: fromu2farzad ، nimo80 ، ابی هانی ، pooya.n ، immigrant2us ، zina s
بچه ها به همين ترتيبي كه گفتيد شماره رو وارد ميكنم ولي بازم همون پيغام بالا رو ميده
your search did not return any data.
خيلي نگرانم.
[/quote]

شما مداركتون رو دير تر فرستاديد و روال كاراى ادارى و تعيين قرار مصاحبه براتون يه مقدار دير تر انجام ميشه .... چون شمارتون هم چند ماهي هست كه اعلام شده ... شما حتما از طريق kcc پيگير وقت مصاحبتون باشيد فقط .....من مدارك رو ارسال كرده بودم بلافاصله بعد از ديدن قبوليم اما تا زمانى كه شماره كيسم براى مصاحبه اعلام نشده بود و نامه دوم رو نگرفته بودم ،هيچ اطلاعاتى رو تو اين سايت نشون نميداد ....
[/quote]
با تشكر از جواب كاملتون
به نظر شما ممكنه چون مدارك رو دير فرستاديم واسمون وقت ندن؟
كيس نامبر:3xxx,تعدادافراد كيس:2 نفر،تاريخ رويت قبولي: Jan-21-2013،ارسال مدارك:Jan-28-2013،دريافت نامه دوم Mar-13-2013، مصاحبه : هفته دوم مي- آنكارا، دريافت ويزا: يك ضربSmile، سفرنامه
تشکر کنندگان:
دوستان این نامه دوم معمولا چن روز بعد از کارنت شدن میاد؟
آقا این اصطلاح "آپدیت شدن" یعنی چه دقیقا؟ مخصوص کدوم سایته؟
آآآآآی هواااااار
تشکر کنندگان:
(2013-03-12 ساعت 20:32)Saeedv13 نوشته:  متن پیام خصوصی یکی از دوستان:
"با سلام خدمت عمو سعید عزیز
امیدوارم که خوب باشید
می خواستم یه مطلبی رو به همه بگم بهتر دیدم توی خصوصی بگذارم برای شما, ترجیح می دم از خودم آمار نگذارم
راستش ما همه ی مدارکمون ظاهرا کامل بود
اما شوهرم قبلا یه ازدواج داشته و ما یه گواهی با مهر و تمبر برده بودیم که ایشون از همسر قبلی شون جدا شده اند
همون جا آفیسر گفت این قبول نیست و باید اصل سند رو بیارید
من هم اصرار کردم که این اصل سند هست و اون روز ازمون پذیرفت و نقص مدرک رو خط زد
اما امروز برامون ایمیل زدن که اصل گواهی طلاق رو بیارید
و من تحقیق کردم فهمیدم موقع طلاق یه دفترچه هست که یه دونه اش رو به زن و مرد می دهند و منظور آفیسر همون بوده. و به راحتی می شه از محضری که طلاق گرفته اند دوباره بگیرند
خواستم کسی مثل ما نقص مدرک نداشته باشه
اگه شما لطف کنید و از زبون یه نفر ناشناس که خواسته بقیه هم در جریان باشند به بقیه بگید, ممنون می شم
ببخشید که طولانی شد
با تشکر از لطفتون
ارادتمند شما
"
با سلام

تا آنجا که میدونیم در ایران یک دفترچه طلاق صادر میشه که اونم به زن تعلق میگیره . و شامل حال مرد نمیشه .

یکی از دوستانم که مسئله جدایی را داشت به محضری که درآنجا جدا شده بود مراجعه کرد و ورقه که روی آن مسائل مربوط به جدایشون نوشته ومهر وامضا شده است از محضر دار گرفت و ترجمه کرده تا در هنگام مصاحبه ارائه ده.
سوال من اینست که این کفایت می کند یانه چون دفترچه دیگری داد ه نمیشود. . آیا کسی بوده که با ارایه همین ورقه به سفارت کارش انجام شده باشد .

ممنون می شوم که پاسختون رو بنویسید چن با خواندن تایپیک بالا دوستم دچار استرس شده که نکنه این برگه کافی نباشه و حتما باید دفترچه داشته باشد. با تشکر
تشکر کنندگان: گل نهال ، moon_rose ، ابی هانی
دوستان
در مورد طلاق نامه هیچ دفترچه ای برای آقایون صادر نمیشه . کلا" یه دونه هستش اونم برای خانومها . آقایون میتونن به همون دفتر خونه ای که طلاق در اون انجام شده برن و یه گواهی برای خودشون تهیه کنن . دفتر نامه اونو امضا میکنه و مهر میکنه و بعدش باید ترجمه اش کنن .
€€€ ღ 2013AS آنکارا ۳ نفر ღ آخر نوامبر ღ کلیرنس118 روز ღ سفرنامهاطلاعات کلیرنس منتظر سرا‫۱۱۸ مهاجرسرا
تشکر کنندگان: hamedhamed ، سمانه777 ، moon_rose ، rezagh ، Saeedv13 ، shaso ، گل نهال ، ابی هانی ، zina s
(2013-03-13 ساعت 17:41)mohsenmohajer نوشته:  دوستان این نامه دوم معمولا چن روز بعد از کارنت شدن میاد؟
آقا این اصطلاح "آپدیت شدن" یعنی چه دقیقا؟ مخصوص کدوم سایته؟
آآآآآی هواااااار
همون سایتی که قبولیتون رو دیدین اگه برین الان نامه دوم جایگزین نامه قبولی شده.
شماره کیس:2013AS27##
کنسولگری:ابوظبی
1 نفر
کارنت شدن کیس:نوامبر ،مصاحبه:W4 ژانویه/ ویزای یکضرب
مقصد: هیوستون

تشکر کنندگان: گل نهال ، fromu2farzad ، ابی هانی ، zina s
بچه ها يه فكري به حال ما هم بكنيد ظاهرا اين سري نامه دوم ما نمياد؟؟؟؟؟!!!!!
كيس نامبر:3xxx,تعدادافراد كيس:2 نفر،تاريخ رويت قبولي: Jan-21-2013،ارسال مدارك:Jan-28-2013،دريافت نامه دوم Mar-13-2013، مصاحبه : هفته دوم مي- آنكارا، دريافت ويزا: يك ضربSmile، سفرنامه
تشکر کنندگان:
(2013-03-13 ساعت 18:26)sayeh_m نوشته:  دوستان
در مورد طلاق نامه هیچ دفترچه ای برای آقایون صادر نمیشه . کلا" یه دونه هستش اونم برای خانومها . آقایون میتونن به همون دفتر خونه ای که طلاق در اون انجام شده برن و یه گواهی برای خودشون تهیه کنن . دفتر نامه اونو امضا میکنه و مهر میکنه و بعدش باید ترجمه اش کنن .
مامان سایه
همسر این بنده خدا که به من پیام خصوصی داده به نظرم همون برگه ای که شما میگین رو به آفیسر داده و ازشون قبول نکردن. اگر اینجوری باشه و به آقا فقط یک برگه بدن، پس باید به سفارت جریان رو توضیح بدن و روشنشون کنن.
تشکر کنندگان: shaso ، rezagh ، گل نهال ، sayeh_m ، ابی هانی ، zina s
(2013-03-13 ساعت 16:03)pooya.n نوشته:  نامه ی دوم ما کی میاد پس؟

نامه دوم چپ دستها کمی با تاخیر میادWink
.از جاماندگان سابق لاتاری 2013
تشکر کنندگان: amir82 ، گل نهال ، shaso ، ابی هانی ، zina s
چی شد این نامه دوم ؟ ایناهم اذیت میکننهااااا
برای آنکارا کسی نامه دومش نیومده ؟
2013AS71XX
ABU DHABI
W1MAY
تشکر کنندگان: گل نهال ، pooya.n ، immigrant2us ، zina s
RE: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳
سلام دوستان ..ممنون از راهنمایی شما.....من از کارانتی های جدید هستم ..سوالم اینه که ایشالا نامه دوم من بیادش ..نامه تمکن مالی رو باید مدارک بفرستم ..شنیدم که اعتبارش 1 ماهه هست ؟؟؟؟ ابته من انکارا هستم ...
كيس : 2013AS65$$
تاریخ قبولی : انكارا/1 مي2012
تاریخ مصاحبه:هفته اخرمی2013 /
بركه صورتي/ ١ نفر/مقصد:سياتل
اپديت ها:/٣٠ مي،١٨، ١٩ جولاي،١٦ ١،٦،٧،١٢،١٥اگوستCool
:cleared on:16August 2013
Issued on : 23August 2013
Finito Big Grin
تشکر کنندگان: immigrant2us
(2013-03-13 ساعت 17:21)shim نوشته:  
(2013-03-13 ساعت 01:42)nimo80 نوشته:  
(2013-03-12 ساعت 20:55)shim نوشته:  سلام دوستان

من دیروز کارنت شدم

الان هم تاریخ مصاحبم اومد
16 می Smile
**2013AS76

چه سریع ! خوش به حالتون
میشه بگین از چه طریق فهمیدین؟ ایمیل اومد براتون یا همونتو سایت چک کردین؟

برای من ایمیل آمد که فقط اطلاع داد اطلاعات آپدیت شده میتونید چک کنید

چه خوب..خدا کنه نامه ی دوم من هم زودتر بیاد ، دیگه دل تو دلم نیست !
موفق باشی دوست عزیزم
Case:7xxx- قبولی:٢می2012-سفارت:آنکارا-کارنتی:11مارچ2013-مصاحبه: آخر می2013*یکضرب*مقصد:ایشالابرای ساختن زندگی سن دیه گو!-سفرنامه آنکارا -ورود به آمریکا:17سپتامبر2013- سوشال:25سپتامبر2013- دریافت گرین کارت 21 اکنبر2013- مهاجرت نامه
تشکر کنندگان: ابی هانی ، shim ، immigrant2us
واسع من هم الام ميل اومد كه ابديت شدم .. ولب نامه دوم نيومده ؟ اين ميل يعني جي ؟
كيس : 2013AS65$$
تاریخ قبولی : انكارا/1 مي2012
تاریخ مصاحبه:هفته اخرمی2013 /
بركه صورتي/ ١ نفر/مقصد:سياتل
اپديت ها:/٣٠ مي،١٨، ١٩ جولاي،١٦ ١،٦،٧،١٢،١٥اگوستCool
:cleared on:16August 2013
Issued on : 23August 2013
Finito Big Grin
تشکر کنندگان: shaso

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان