کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳
(2013-04-09 ساعت 21:54)kayra1388 نوشته:  
(2013-04-06 ساعت 12:16)yousef_eidi نوشته:  
(2013-03-31 ساعت 08:19)aliroz نوشته:  
(2013-03-31 ساعت 07:32)shayan.amr نوشته:  سلام به همه دوستان
می خواستم ببینم اینجا کسی هست هفته دوم می ابوظبی مصاحبه داشته باشه؟

سلام
البته ما هستيم

سلام ما هم هستیم عزیزBig Grin

ما هم هستیم
سلام منم هستمSmile
شماره کیس:2013AS000075xx/ کنسولگری:ابوظبی/ تاریخ مصاحبه:هفته دوم may/ تعداد افراد منظور در کیس : 1/ دریافت ویزا : یک ضرب
Never laugh at anyone's dreams . People who don't have dreams don't have much .
تشکر کنندگان: amairmonre ، Tomas ، آلیس-1980
(2013-04-06 ساعت 04:10)sadeghi897 نوشته:  
(2013-04-05 ساعت 23:36)ninimi2 نوشته:  چشم و ممنون

یه سوال دیگه می تونم ازتون بپرسم؟؟ من دانشنامه کارشناسی ارشدم رو نتونستم بگیرم و فقط ریز نمرات ارشد رو گرفتم، با توجه به اینکه من آخرین مدرکم رو در فرمهای ثبت نام ،ارشد ذکر کردم آیا مشکلی بوجود میاد بنظرتون؟ نقص مدرک میخورم؟
lصل مدرک پیش دانشگاهی، دیپلم و لیسانس و خود اصل ریز نمرات
همراه با ترجمه رسمی همراهتون باشه
هیچ مشکلی پیش نمیاد و نقص مدرک نمی خورید برای این مسئله
چون الزامی به ارائه مدرک ارشد نیست، درضمن ریز نمرات اگر می تونی رسمی بگیر از دانشگاه ببر وزارت علوم یا دانشگاه ازاد تایید کنه
اگر دولتی خوندی وزارت علوم اگر ازاد خوندی یک مرکزی در ازاد
راهنمایی بیشتر خواستی بگو کجا خوندی در پیام خصوصی لینکش و ادرس هایی که باید بری رو برات بزارم
اصلا هم نگران نباش همه چیز به بهترین شکل ممکن انجام می دی و برمی گردی و باهم دیگه هورا می کشیم
شاد و خندان باشی
دیCoolBig Grin
سلام دوست عزیز 
یه سوال داشتم 
من مدارک پیش دانشگاهی و دیپلمم رو فقط ترجمشون رو دارم که مهر دادگستری داره 
آیا اصلش هم لازمه ؟؟؟
البته مدرک آخرم لیسانس هست که به انگلیسی هست اصلش
در مورد این 2 نسخه ترجمه هم یه سوال داشتم که منظور همون کپی هست یا 2 نسخه با مهر اصل میخوان ؟؟؟؟
ممنون از زحمتهای شما
شماره کیس:2013AS00106## تاریخ رویت قبولی:OCT 23
کنسولگری:ایروان تعداد افراد منظور در کیس :1 ارسال فرمهای سری اول:25 OCT مصاحبه : هفته اول اگوست , ویزا : ------
تشکر کنندگان: amairmonre ، Tomas
با سلام

شماره های جدید رو اعلام کردن. ایشالا همه بزودی اعلام میشه شمارهاشون.
آخرین شماره 8,900.
کیسنامبر: 2013AS52XX
تاریخ مصاحبه : 16 آپریل 2013 پاریس
تاریخ کلیر: 8 آگست 2013
مقصد: TX
(2013-04-09 ساعت 23:41)ابی هانی نوشته:  دوستان هفته اول می ابوظبی کسی هست؟
سلام
من هفته اولم Smile اگه روزهامون یکی باشه با هم بریم ابوظبی
2013AS71XX
ABU DHABI
W1MAY
تشکر کنندگان:
سلام به همگی ...
ما دیگه از تاپیک بولتن وبزا داریم اسباب کشی می کنیم به اینور Big Grin
2013AS88XX ♪ مصاحبه:جون ♪ یکضرب کنسولگری ایروان مقصد:CA♪ سفرنامه
♪ دلم مي خواهـد خانه اي داشته باشم پُـر دوست ... ♪
(2013-04-10 ساعت 14:02)Chosey نوشته:  

یه سوال دیگه می تونم ازتون بپرسم؟؟ من دانشنامه کارشناسی ارشدم رو نتونستم بگیرم و فقط ریز نمرات ارشد رو گرفتم، با توجه به اینکه من آخرین مدرکم رو در فرمهای ثبت نام ،ارشد ذکر کردم آیا مشکلی بوجود میاد بنظرتون؟ نقص مدرک میخورم؟
چون الزامی به ارائه مدرک ارشد نیست، درضمن ریز نمرات اگر می تونی رسمی بگیر از دانشگاه ببر وزارت علوم یا دانشگاه ازاد تایید کنه
راهنمایی بیشتر خواستی بگو کجا خوندی در پیام خصوصی لینکش و ادرس هایی که باید بری رو برات بزارم
اصلا هم نگران نباش همه چیز به بهترین شکل ممکن انجام می دی و برمی گردی و باهم دیگه هورا می کشیم
شاد و خندان باشی
دیCoolBig Grin
سلام دوست عزیز 
یه سوال داشتم 
آیا اصلش هم لازمه ؟؟؟
در مورد این 2 نسخه ترجمه هم یه سوال داشتم که منظور همون کپی هست یا 2 نسخه با مهر اصل میخوان ؟؟؟؟
ممنون از زحمتهای شما
fبا سلام ،من مدرکم را از دانشگاه غیرانتفاغی گرفتم ابا باید ریز نمرات را مهر دادگستری یا تادیه وزارت علوم بزنم یا همان مهر دانشگاه کافیه .سپاسگزارم
تشکر کنندگان:
(2013-04-12 ساعت 11:11)atusa1391 نوشته:  
(2013-04-10 ساعت 14:02)Chosey نوشته:  

شاد و خندان باشی
دیCoolBig Grin
سلام دوست عزیز 
یه سوال داشتم 
آیا اصلش هم لازمه ؟؟؟
ممنون از زحمتهای شما
fبا سلام ،من مدرکم را از دانشگاه غیرانتفاغی گرفتم ابا باید ریز نمرات را مهر دادگستری یا تادیه وزارت علوم بزنم یا همان مهر دانشگاه کافیه .سپاسگزارم
سلام آتوسای عزیز
هیچ کدوم از مدارک نیاز به مهر دادگستری نداره ، مهر مترجم کافیه ، ولی مدارک دانشگاهی برا اینکه ترجمه بشه نیاز به تایید وزرات علوم داره ، و اگه رشته های مربوط به علوم پزشکیه باید از وزرات بهداشت تاییدیه بگیرید،بعد ببرید دارالترجمه که واستون ترجمه کنن
تشکر کنندگان: nooshshahnar ، Tomas ، iman63ir
(2013-04-08 ساعت 12:42)Sholehkhanoom نوشته:  سلام دوستان
من اواسط می باید برای مصاحبه برم .اولا یکی از همراهانم دانشجو و مشموله . براش از دانشگاه گواهی و اجازه خروج گرفتیم ولی هنوز نرفتیم برای نظام وظیفه .به نظرتون تا کی وقت داریم ؟بعد هم اگه احیانا شانس آوردیم و ویزا رو زود دادند میشه دانشجو برگرده و تابستون دوباره خروجی بگیره ؟ اگه برگرده و 15 میلیون وثیقه رو پس بگیره کسی با پاسش کاری داره ؟ ازش میگیرن ؟ یا توش چیزی برای ممنوع الخروجی میزنن؟
دوم- من فقط نفری 19 میلیون تومن تونستم جور کنم تو حساب اما خونه دارم و میخوام سند دوتا خونه رو ببرم .فکر میکنید اسپانسر هم لازمه ؟ضمنا سندها رو باید کارشناس دادگستری قیمت بگذاره یا لازم نیست ؟ اگه لازمه کجا برم ؟
پیشاپیش ممنون از دوستان خوب

(2013-04-08 ساعت 10:54)nasim19 نوشته:  سلام بر دوستان خوب مهاجرسرا
خوشحال می شم اگر با دوستانی که هفته سوم می در آنکارا مصاحبه دارن بیشتر آشنا بشم.Smile

من15 می وقت دارم. ضمنا نامه دوم چی هست ؟من فقط یه نامه برام اومده
من هم یه پسر دانشجوی مشمول دارم .شما باید پاسپورت را ببرید نظام وظیفه انجا فرم ویعه پول 17 میلیونی را میدهند و شما انرا به بانک میبرید .دوباره میروی نظام وظیفه تاریخ خروجتان را میگویید انها ثبت میکنند.وقتی هم برگشنید ایران تا قبل از تاریخ تعیین شده میرید نظام وظیفه خودتان را معرفی میکنید..نامه پس گرفتن پول را میگیرید .پاسپورت را هم به شما پس میدهند .چیزی هم داخلش نمی نویسند
تشکر کنندگان: Judy Abbott 13 ، گل نهال ، Tomas ، iman63ir ، rezagh
(2013-04-12 ساعت 04:37)jazirehh نوشته:  سلام به همگی ...

خيلي خوش اومديد. نامه دومتون كه اومد و محل مصاحبه ها تعيين شد ثبت نام در csc رو انجام بديد. ماه پيش خيلي ها محل مصاحبه شون از آنكارا به ابوظبي و ايروان تغيير كرد. به اميد موفقيت همه دوستان.
ساکن شمال ویرجینیا از سپتامبر 2013
تشکر کنندگان: nooshshahnar ، Judy Abbott 13 ، Given ، پدی ، hamedhamed ، rose_2000 ، shaso ، Tomas
سلام دوستان عزیز

ما آخر آوریل مصاحبه داریم ، و من مدارکم رو براشون پست کردم،که یکی‌ از این مدارک فرم csc بود که واسه خودم و همسرم ثبت نام کرده بودم و پرینتش رو واسشون فرستادم.الان یه ایمیل واسم از آنکارا اومده به شرح زیر، می‌خواستم بدونم این یعنی‌ یه بار دیگه باید ثبت نام کنم ،یا همون که ثبت نام کردم رو پرینتش رو ببرم؟
Before coming to our office for an interview, all immigrant visa applicants need to register their passport pickup location through usvisa-info.com or by calling 0850 252 6355 (from Turkey) / (703) 439-2348 (from the U.S.). Please note that each passport holder needs to register visa pickup location separately. After successful registry, please print the receipt and bring it with you on your interview date.
تشکر کنندگان: amairmonre ، Tomas
(2013-04-12 ساعت 20:07)sepehr03 نوشته:  سلام دوستان عزیز

ما آخر آوریل مصاحبه داریم ، و من مدارکم رو براشون پست کردم،که یکی‌ از این مدارک فرم csc بود که واسه خودم و همسرم ثبت نام کرده بودم و پرینتش رو واسشون فرستادم.الان یه ایمیل واسم از آنکارا اومده به شرح زیر، می‌خواستم بدونم این یعنی‌ یه بار دیگه باید ثبت نام کنم ،یا همون که ثبت نام کردم رو پرینتش رو ببرم؟
Before coming to our office for an interview, all immigrant visa applicants need to register their passport pickup location through usvisa-info.com or by calling 0850 252 6355 (from Turkey) / (703) 439-2348 (from the U.S.). Please note that each passport holder needs to register visa pickup location separately. After successful registry, please print the receipt and bring it with you on your interview date.
این ایمیل تقریبا واسه بیشتر دوستان اومده و گفته جدا جدا ثبت نام کنید ولی شما با هم ثبت نام هم بکنید مشکلی نداره همه اینکارو کردن یعنی برنده اصلی ثبت نام کرده همراهارو اضافه کرده
شما هم اگه فرستادین دیگه نیازی نیس دوباره بفرستین ولی محض احتیاطپرینتش رو با خودتون ببرین
تشکر کنندگان: Saeedv13 ، امیر مهاجر ، amairmonre ، nina22 ، hamedhamed ، Tomas ، rezagh ، parsush ، Hedieh20 ، iman63ir ، byousefi_p ، soruosh ، Aida.s
[quote='blueabee' pid='304001' dateline='1365454184']
سلام من ٢هفته ديگه مصاحبم در ارمنستان ،بليط گرفتم ،ممنون ميشم راهنمايي بشم،از نظر مدارك روز معاينه ومصاحب
سلام اصلا جای نگرانی نیست روز معاینه پاسپورت و نامه دعوت شدنتون برای مصاحبه به ایروان رو ببرید حتما قبل از رفتن با یکی از اون دو تا دکتر هماهنگ کنید.
من بعد از مصاحبه معاینه شدم و جالب اینکه یکضرب هم بهم ویزا دادن
تشکر کنندگان: Judy Abbott 13 ، Ali.US ، shaso ، Tomas ، Aida.s ، آلیس-1980
با سلام به دوستان خوبم،

می‌خواستم ببینم کسی‌ دقیقا می‌دونه مدارکی که اسپانسر باید برامون تهیه کنه، کدوم فرمها هستن؟؟

اگر کسی‌ اخیرا با مدارک اسپانسر به سفارت مراجعه کرده لطفا به من هم راهنمایی کنه که بدونم چه فرمهأیی رو اسپانسر باید تهیه کنه، چون بعضیها میگن فرم ای-۱۳۴ نیست و به جاش فرم دیگری هست!!!

ممنون میشم از پاسختون
شماره کیس:2013AS00008xxx/کنسولگری:آنکارا/ارسال فرمهای سری اول: 20 MAY/افراد منظور در کیس :1/ تاریخ مصاحبه: 26 جون/آپدیت:26&27جون، 3جولای، 6&7&12&14 و آخریش هم 16 آگوست و کلیر :-)
تشکر کنندگان:
سلام دوستان
اگه در یک شرکت دولتی کار کنی و زیر نظر پیمانکار باشی
و در فرمها اسم پیمانکار و محل کار رو آدرس شرکت پیمانکاری نوشته باشی به نظر شمامشکلی پیش میاد
یا بایستی فرمها رو مجددا پر کنم و ببرم ممنونم اگه راهنماییم کنید
تشکر کنندگان: Aida.s
(2013-04-12 ساعت 04:37)jazirehh نوشته:  سلام به همگی ...

جاتون خالی بود دوست عزیز خوش اومدی Big Grin
کیس:2013AS000078xx @ کسولگری: ایروان @ قبولی :MAY 5
ارسال فرم : 23 MAY @ کیس :3نفر@ کارنتی:مارچ 2013 @ مصاحبه: 17 MAY @ وضعیت : HELLO USBig Grin
تشکر کنندگان: shaso ، Tomas ، Judy Abbott 13 ، jazirehh

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان