کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳
(2013-04-16 ساعت 21:04)nikan_sh نوشته:  من موقع ثبت نام همسر داشتم -- الان ندارم - معزرت میخواهم که اینقدر راحت حرف میزنم .
الان تو این نامه اسمش هست
در صورتی که من تو نامه هام زدم که جا شدم .. الان نامه بزنم ؟؟؟ شاید این جمله که برام نوشتن به این ربط داشته باشه ؟؟؟؟
کسی میدونه؟؟؟؟؟

متأسفم از خواندن خبر جداییتان ، نامه زدن هیچ اشکالی نخواهد داشت ، به هر روی پس از گذشت این زمان دراز ، بروز تغییرات در هر پرونده ای چیز غریبی نیست و چه بسا راه گشایشی به شما بنمایانند .
83XX شماره کیس * 3 نفر * مصاحبه 19 جون ابوظبی * کلیر 15 آگوست * ویزا 26 آگوست * ورود به سیاتل 29 آگوست
تشکر کنندگان: nooshshahnar ، amairmonre
(2013-04-16 ساعت 21:05)mlo نوشته:  
(2013-04-16 ساعت 20:51)FireRing نوشته:  سلام دوستان

من نامه دومم اومد - مصاحبه june دارم ایروان
یک سوال دارم
من موقع ثبت نام لاتری اسم کوچکم رو تلفظش رو اشتباهی نوشته بودم - یعنی با پاسپورتم فرق میکرد
ولی هنگام پست کردن فرم ها اسم کوچکم رو اصلاح کردم و آدرس خونه هم چون تغییر کرده بود اون رو هم اصلاح کردم
دوستان الان که نامه دومم اومد توش آدرس جدید رو اصلاح کردند ولی اسم کوچکم همون اشتباهه و عوض نکردند
سوال من اینه چرا آدرس رو تصحیح کردند ولی اسم کوچکم رو نه؟؟؟؟
بنظرتون ایمیل بزنم کی سی سی؟؟؟
خواهشا کمکم کنیددددددددددددددددددددددددددددددددددد

بنده هم همين مشكل رو دارم. فاميل همسر بنده كه دو كلمه ايست با يك فاصله تايب شده دو صورتيكه در باسبورت بدون فاصله است. ظاهرا اين اسم كه اصلاح نشده موبوط به ثبت نام اوليه است و kcc تصريح كرده كه قادر به تصحيح مشخصات ثبت نام نيست . در هر حال اكر مكاتبه كرديد و فرمها هم صحيح است فكر نمي كنم مشكلي باشه... توكل به خدا...

آیا شما هم با کی سی سی مکاتبه کرده اید و چنین جوابی گرفته اید ؟ و اگر تصحیح مشخصات ثبت نام امکان پذیر نمیباشد آیا در ادامه راه مشکلی را پدید نمیاورد ؟
83XX شماره کیس * 3 نفر * مصاحبه 19 جون ابوظبی * کلیر 15 آگوست * ویزا 26 آگوست * ورود به سیاتل 29 آگوست
تشکر کنندگان:
(2013-04-17 ساعت 01:35)efah نوشته:  
(2013-04-16 ساعت 21:04)nikan_sh نوشته:  من موقع ثبت نام همسر داشتم -- الان ندارم - معزرت میخواهم که اینقدر راحت حرف میزنم .
در صورتی که من تو نامه هام زدم که جا شدم .. الان نامه بزنم ؟؟؟ شاید این جمله که برام نوشتن به این ربط داشته باشه ؟؟؟؟
کسی میدونه؟؟؟؟؟

متأسفم از خواندن خبر جداییتان ، نامه زدن هیچ اشکالی نخواهد داشت ، به هر روی پس از گذشت این زمان دراز ، بروز تغییرات در هر پرونده ای چیز غریبی نیست و چه بسا راه گشایشی به شما بنمایانند .
مشکلی نیست
فقط کافی است طلاق نامه رو داشته باشید اگر هر موردی در مورد زن و شوهر وجود داشته مشکلی نیست فقط به شرطی که شما خودتون برنده اصلی باشید. اگر فوت هم کرده باشد خوب باید گواهی فوت داشته باشید.
می تونید فرم های که اولیه فرستادین رو به روز کنید و مجدد بفرستید به همین راحتیCoolCoolCool
همیشه راه های زیادی برای رسیدن به یک هدف واحد وجود دارد.
من و مهاجرت
فعلا زندگی قشنگم رو بین بین خاورمیانه - اروپا و امریکا سپری می کنم. با تشکر از مهمان نوازی مردم امریکا - مردم پرتغال - مردم ایران و مردم ترکیه.
تشکر کنندگان: Given ، nooshshahnar ، امیر مهاجر ، گل نهال ، amairmonre
Sad
2013 AS65 زمان مصاحبه هفته سوم می انکارا -گرفتن برگه صورتی
تعداد 4 نفر
تشکر کنندگان:
(2013-04-16 ساعت 21:11)nikan_sh نوشته:  
(2013-04-16 ساعت 21:09)nooshshahnar نوشته:  
کسی میدونه؟؟؟؟؟

نامه ای که قبلا زدی رو پرینت بگیر روز مصاحبه ببر
نگران نباش
330 اودلار اضافه نگیرن یه وقت Tongue بقیش مشکلی نداره

عجب نکته سنجه این نفر اولی از کارنتیهای 10 آوریل ، که نامه دومش رو دریافت کرده ، درود بر شما .
تشکر کنندگان: Aida.s ، amairmonre
SadSadSadSadSadSadSad
2013 AS65 زمان مصاحبه هفته سوم می انکارا -گرفتن برگه صورتی
تعداد 4 نفر
تشکر کنندگان:
(2013-04-16 ساعت 22:04)jazirehh نوشته:  بچه ها ، نامه دوم منم اومد، از آنکارا به ایروان تغیر دادن Big Grin

ششمین شادباش ، خوش خبر باشید . خودشون تغییر دادند یا شما درخواست کرده بودید ؟

(2013-04-16 ساعت 22:15)Nasimmmm نوشته:  نامه دوم ما هم اومد... ایروانی شدیم Smile

هفتمین شادباش ، شما چطور ؟ خودتون درخواست تغییر سفارت داده بودین؟
تشکر کنندگان: shiraz mamali ، jazirehh ، Aida.s
(2013-04-16 ساعت 22:43)gitialyari نوشته:  وااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااای بجه ها افتادم ارمنستان با اینکه انکارا زده بودم

هشتمین شادباش ، امیدوارم ارمنستان براتون بهتر باشه Wink

(2013-04-16 ساعت 22:57)HAMID1371 نوشته:  نامه دوم ما هم امد. یروان

نهمین شادباش از آن شما دوست خوش شانس Rolleyes
تشکر کنندگان: nooshshahnar ، gitialyari
(2013-04-16 ساعت 23:08)ابی هانی نوشته:  دوستان یه خبر مهم میخوام بدم
وقتی امروز شنیدم واقعا 10 دقیقه داشتم فکرمیکردم.به اینکه ما به کجا رسیدیم
دوستان امارات برای صدور ویزا یه چک 7میلون تومانی برای هر نفر به عنوان ضمانت میگیره تا برگردیم
من واقعا از این قضیه متاسف شدم و اگه این موضوع رو از قبل میدونستم صد سال دیگه محل مصاحبم رو به ابوظبی تغییر نمیدادم و حاضر بودم زیر دست اونگان تو ترکیه واکسن زوری بخورم و پول زور بدم اما تن به این ذلت ندم
امروز برای خودم متاسف شدمSad
و از اینکه با دست خودم این ذلت رو برای خودم درست کردم با خودم دعوام شد
امیدوارم روزی برسه که دوباره همه پیشینه ما و تاریخ و تمدن از دست رفتمون دوباره برگرده تا همه دنیا ما رو باور کنن
ببخشید اگه چیز نا مربوطی گفتم اما خیلی عصبی بودم امروزSad

عجب Sad من هم متأسف شدم ، امیدوارم همه این را بخوانند و از تغییر سفارت به ابوظبی احتراض کنند .

(2013-04-16 ساعت 23:30)nooshin nasiri نوشته:  نامه دوم من هم اومد...
ایروان...

دهمین شادباش برای شما Smile
تشکر کنندگان: nooshshahnar ، Aida.s ، amairmonre ، ابی هانی
(2013-04-16 ساعت 23:47)nikan_sh نوشته:  
(2013-04-16 ساعت 23:41)ابی هانی نوشته:  
(2013-04-16 ساعت 23:33)Mahbaran نوشته:  
(2013-04-16 ساعت 23:08)ابی هانی نوشته:  دوستان یه خبر مهم میخوام بدم

متاسفم دوست عزیز . از کی این قانون اومده ما یک هفته پیش ویزا گرفتیم.Sad آیا شامل ما هم میشه؟ خیلی خبر ناراحت کننده ای بود. Sad

والا نمیدونم من که امروز اقدام کردم اینو شنیدم
من مدیر تور آژامس هوایی هستم . معمولا همه دفتر ها این کارو نمیکنن .
این چک ضمانت رو دفاتر هواپیمایی میگیرن به علت مشکلاتی که ایرانی ها به وجود آوردن در کشور امارات. مانند گدایی کردن . مانند بر نگشتن به کشور قبل از اتمام ویزا و.... که این جرایم به آژانس های ایران بر میگرده . معمولا اگه به صورت تور خریدتون رو انجام بدین از شما چک ضمانت نمیگیرن . ما هم از جمله از آژانس هایی هستیم که ویزا به صورت فقظ ویزا صادر نمیکنیم .

مشکلات از خود ما ایرانی ها در کشور های دیگه آب میخوره .. اگر آشنا داشته باشی در دفتر هوایی که خیالش از بابت شما راحت باشه . که قبل از 14 روز بر میگردی حتما ویزا براتون میگیره .
امیدوارم تونسته باشم کمکی کرده باشم Smile

ایول مدیر جان ، خیال دوستان رو راحت کردید ، چه خوب شد از روی منصب مبارکتون پرده برداری کردید ، اینجوری دلمون قرص شد ، دوستان همه به افتخار مدیر گرامی RolleyesShySmileWink

(2013-04-17 ساعت 00:24)امیر مهاجر نوشته:  سلام دوستان گُلم،

به همه عزیزانی که نامهٔ دومشون اومده تبریک میگم.
نامهٔ دوم من هم اومد. ایروان، نیمه اول جون.
دلم میخواست مثل بسیاری از شما عزیزان شانس اینو داشته باشم که با بچه‌های خوب و دوست داشتنی مهاجرسرا همسفر بشم.
ولی به خاطر شرایط خاص خانوادگی و مشکلی که دارم از همسفر بودن معذورم. به عزیزانی که میتونند از این فرصت طلایی استفاده کنند غبطه میخورم. Sad
هنوز هم امید دارم که فکر بدی در مورد من نکنید و مشکل بنده رو درک کنید. میدونم که خودخواهی به نظر میرسه یا حتی خود را از بقیه جدا دانستن که میدونید هرگز در مرام من نبوده. برای همین هم امیدوارم که درکم کنید.
به همان دلایلی که عرض کردم از گفتن زمان دقیقتر تاریخ مصاحبه هم معذورم. حتی بصورت خصوصی.
از همهٔ بزرگوارانی که پیگیر نامهٔ دوم من بودند بسیار سپاسگزارم.
از خداوند بزرگ و مهربان میخوام کار همهٔ عزیزان بدون مشکل تا آخرش پیش بره.

ارادتمند همه‌تون
امیر مهاجر

امیر خان یازدهمین شادباش برای شما Smile
سلام دوستای عزیز برای من هم ایمیل اومده مال ما هم مکانمون آنکارا بوده ولی الان زدن ایروان
خب حالا باید چه کرد؟ باید مدارک رو براشون با پست بفرستیم یا روز مصاحبه با خودمون ببریم؟
لیست مدارک کجاست که بتونم ببینم
نوبت مصاحبه من اوفتاده آخر ماه jun
تشکر کنندگان: jazirehh ، SHABAH51 ، efah ، mehdi110 ، amairmonre ، Saeedv13 ، ابی هانی
یه سوال دیگه ایروان کسی می دونه هتل کجا بریم بهتره ؟
از کل مخارجی که باید پرداخت کنیم یه کلی کسی اطلاع داره؟
تشکر کنندگان:
(2013-04-17 ساعت 08:28)mona_gh نوشته:  یه سوال دیگه ایروان کسی می دونه هتل کجا بریم بهتره ؟
از کل مخارجی که باید پرداخت کنیم یه کلی کسی اطلاع داره؟

تبریک میگم
یه کم بیشتر سفر نامه ها و صفحات قبل تر این تاپیک و تاپیک وقت گرفتن از دکتر رو مطالعه کنید
خدایا آخر نفهمیدم اینجایی که هستم تقدیر من است یا تقصیر من...
تشکر کنندگان: SHABAH51
(2013-04-17 ساعت 00:05)Aida.s نوشته:  
(2013-04-16 ساعت 23:56)HAMID1371 نوشته:  
(2013-04-16 ساعت 23:52)Aida.s نوشته:  
(2013-04-16 ساعت 23:35)HAMID1371 نوشته:  
(2013-04-16 ساعت 23:03)mehdi110 نوشته:  جالبه ما هم ٨٦٠٠ هستيم ولي خبري نيست هنوز Big Grin

دوست عزیز به زودی نامه شماهم میادنگران نباش

مبارک دوستان براتون ایمیل اومد ؟؟ یا خود سایت رو چک کردید؟

هردو ولی من اول سایت راچک کردم

چه خوبSmile ، خدا کنه عوض نشه محل مصاحبه و برای شما عوض شد دوست عزیز؟؟

سلام. محل را خودشان تغییر دادند . تغیییر محل نگرانی ندارد.
کیس نامبر :**86 (3نفر) سفارت :آنکارا که به ایروان تغییرداده شدBig Grin کلیر:9آگوست

تشکر کنندگان: nooshshahnar ، Aida.s
(2013-04-17 ساعت 00:24)امیر مهاجر نوشته:  سلام دوستان گُلم،

به همه عزیزانی که نامهٔ دومشون اومده تبریک میگم.
نامهٔ دوم من هم اومد. ایروان، نیمه اول جون.
دلم میخواست مثل بسیاری از شما عزیزان شانس اینو داشته باشم که با بچه‌های خوب و دوست داشتنی مهاجرسرا همسفر بشم.
ولی به خاطر شرایط خاص خانوادگی و مشکلی که دارم از همسفر بودن معذورم. به عزیزانی که میتونند از این فرصت طلایی استفاده کنند غبطه میخورم. Sad
هنوز هم امید دارم که فکر بدی در مورد من نکنید و مشکل بنده رو درک کنید. میدونم که خودخواهی به نظر میرسه یا حتی خود را از بقیه جدا دانستن که میدونید هرگز در مرام من نبوده. برای همین هم امیدوارم که درکم کنید.
به همان دلایلی که عرض کردم از گفتن زمان دقیقتر تاریخ مصاحبه هم معذورم. حتی بصورت خصوصی.
از همهٔ بزرگوارانی که پیگیر نامهٔ دوم من بودند بسیار سپاسگزارم.
از خداوند بزرگ و مهربان میخوام کار همهٔ عزیزان بدون مشکل تا آخرش پیش بره.

ارادتمند همه‌تون
امیر مهاجر
امیر خان موفق باشید با کلی انرژی مثبت هممون کاراتون عالی پیش میره ان شا ا..
تشکر کنندگان: nooshshahnar ، امیر مهاجر ، Aida.s ، amairmonre

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان