کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳
(2013-06-10 ساعت 13:22)babash نوشته:  سلام.
من دوشنبه مصاحبه دارم. دکتر کریستین بهم روز جمعه وقت داده. دو بار بهش گفتم بچه دو سال و نیمه دارم. دیگه روم نشد بیشتر اصرار کنم. گفت مشکلی نیست. یعنی واقعا قراره تا فردا ظهرش به من جواب مدیکال رو بده؟ چکار کنم به نظرتون؟

مصاحبه ما هفته اول جولای هست و زمینی میریم. کسی هست که با ما همسفر باشه؟
دوست عزیز هر جایی قوانین خودشو داره. دکتر اونگان این اداها رو لابد داره که باید ۳-۴ روز قبلش برین چون خیلی سرش شلوغه ولی جایی که شما میرین حتما خلوت تره. در ضمن یک بچه ۲ ساله تا جایی که حدس می زنم زیاد مراحل طولانی ای نداره. به هر حال خیالتون راحت وقتی اینجور گفتن حتما درسته.موفق باشید!
2013
The tragedy of life is not death but what WE LET die inside of us while we live
تشکر کنندگان: shaso ، leily52 ، lonelyman ، tajhizgaran ، farshadsh ، payam62 ، DIVE ، babash
(2013-06-10 ساعت 20:57)rezaP نوشته:  بچه ها نامه دوم سري اخر كارنتي ها كي مياد؟؟؟

ســـــــــــــوال منم هســـــت
کیس نامبر 2018AS00002xxx تعداد افراد کیس سه نفر//سفارت آنکارا// ارسال فرم اول ، چهاردهم می

خدا جووووونم به امید خودت..❤️❤️❤️??
تشکر کنندگان: Chosey ، tajhizgaran ، farshadsh ، payam62 ، elmira_fa ، fereshtehind
(2013-06-10 ساعت 22:47)marsha نوشته:  
(2013-06-10 ساعت 20:57)rezaP نوشته:  بچه ها نامه دوم سري اخر كارنتي ها كي مياد؟؟؟

ســـــــــــــوال منم هســـــت

فکر کنم به محل مصاحبه بستگی داره
ولی فکر کنم حداقل 1 هفته طول بکشه
شماره کیس:2013AS00106## تاریخ رویت قبولی:OCT 23
کنسولگری:ایروان تعداد افراد منظور در کیس :1 ارسال فرمهای سری اول:25 OCT مصاحبه : هفته اول اگوست , ویزا : ------
تشکر کنندگان: amir82 ، tajhizgaran ، farshadsh ، payam62 ، marsha ، گل نهال ، Hedieh20
(2013-06-10 ساعت 21:16)manila نوشته:  
من دوشنبه مصاحبه دارم. دکتر کریستین بهم روز جمعه وقت داده. دو بار بهش گفتم بچه دو سال و نیمه دارم. دیگه روم نشد بیشتر اصرار کنم. گفت مشکلی نیست. یعنی واقعا قراره تا فردا ظهرش به من جواب مدیکال رو بده؟ چکار کنم به نظرتون؟

دوست عزیز هر جایی قوانین خودشو داره. دکتر اونگان این اداها رو لابد داره که باید ۳-۴ روز قبلش برین چون خیلی سرش شلوغه ولی جایی که شما میرین حتما خلوت تره. در ضمن یک بچه ۲ ساله تا جایی که حدس می زنم زیاد مراحل طولانی ای نداره. به هر حال خیالتون راحت وقتی اینجور گفتن حتما درسته.موفق باشید!

اصلا نگران نباشید .چون در ایروان از فرزند شما نه تست میگیرند و نه آزمایش خون ونه عکس قفسه سینه.در ضمن تجربه نشان داده اگر لازم باشد دکتر در روز یکشنبه هم برای دادن جواب مدیکال به بیمارستان میاید.موفق باشید.Big Grin
کیس نامبر2013AS50XXتعدادکیس۴نفر،w3مارچ ‍‍ایروان،کلیربعداز۱۲۱روزCool
(july 18th)(دریافت ویزاjuly31th)
تشکر کنندگان: tajhizgaran ، farshadsh ، payam62 ، manila ، babash ، alireza2753
داشتم تو مهاجرسرا قدم میزدم، به مشخصات کیس یکی از مدیران سابق به نام "اشکان 78" برخوردم. گوشه ای از مشخصات کیس ایشون را بیان میکنم :

دریافت نامه دوم: 2010 ,Jul 5
مصاحبه: Aug 19, 2010
دریافت کلیرنس: Sep 13, 2010
دریافت ویزا: Sep 23, 2010

مشخصات به صورت کامل در : http://mohajersara.com/thread-1147-post-...l#pid12439

ملاحظه میکنید که در روزهای پایانی، کارها سرعت بیشتری میگیره
2013AS90xx≈فرم ها: ایمیل به (kccdv@state.gov)≈کارنت: 10 می≈مصاحبه: 30جولای، کلیرنس با فرم 9 سوالی≈کلیر: 17 سپتامبر≈مقصد: Urbana, IL بوذ! ≈هزینه ها: 1000 سبزی.
به تاریخ پیوستیم ...
تشکر کنندگان: deineath ، marsha ، el333 ، گل نهال ، DIVE ، farshadsh ، niko ، spd-r ، soruosh ، naarestan ، tajhizgaran ، Hedieh20
من هنوز مدارکو ندادم ترجمه.. کارت ملیمونو به دلیل انقضا درخواست دادیم گفتن 3 هفته دیگه آماده میشه. دانش نامه لیسانس خودم و همسرم رو هم رفتیم بگیریم دیدیم تو جفتش غلط داره خدا بگم چیکارشون کنه دادیم اصلاح کنن!!!!!!! دیر نشــــــــــه؟
کیس نامبر 2018AS00002xxx تعداد افراد کیس سه نفر//سفارت آنکارا// ارسال فرم اول ، چهاردهم می

خدا جووووونم به امید خودت..❤️❤️❤️??
تشکر کنندگان: afshinghwink ، tajhizgaran ، manila
من از برنده های ۲۰۱۴ هستم و تو سایت Visa Bulletin یه چیزی هست که سر در نمیارم !
الان جولای رو زده و آگست رو زده CURRENT که واصه سال های پیش رو هم میبینم از یه تاریخی به بعد کلا بجای شماره میشه CURRENT یعنی چی ؟!!
پس شماره که اعلام میکنه منظورش چیه ؟!
یعنی هرچی شماره اعلام بشه باید صبر کنن تا این CURRENT بیاد تا بتونن برن ؟!

ممنون میشم بنده رو از کنجکاوی فارق کنید !!!
تشکر کنندگان: tajhizgaran ، payam62
(2013-06-11 ساعت 03:20)kingrokh نوشته:  من از برنده های ۲۰۱۴ هستم و تو سایت Visa Bulletin یه چیزی هست که سر در نمیارم !
الان جولای رو زده و آگست رو زده CURRENT که واصه سال های پیش رو هم میبینم از یه تاریخی به بعد کلا بجای شماره میشه CURRENT یعنی چی ؟!!
پس شماره که اعلام میکنه منظورش چیه ؟!
یعنی هرچی شماره اعلام بشه باید صبر کنن تا این CURRENT بیاد تا بتونن برن ؟!

ممنون میشم بنده رو از کنجکاوی فارق کنید !!!

بعني كه همه شماره ها كارنت شدن
c/n:2013AS97xx ، برنده مرحله دوم . تاریخ رویت قبولی:31 اکتبر(10آبان91)
تاریخ ارسال فرمها: 7نوامبر، آرامکس❤ 2نفر❤ تاريخ كارنت شدن:10مي? نامه دوم:17می
مصاحبه: ایروان ٨ جولاي. كليرنس: ٨ آگوست. دريافت ويزا: ١٤ آگوست . ورود به آمريكا: ٦ دسامبر٢٠١٣ ،سياتل
منتظرسراي ٢٠١٣ - سفرنامه - ١١٨ مهاجرسرا - منتظرسراي ٢٠١٤ - جمع بندي كليرنس٢٠١٣
تشکر کنندگان: farshadsh ، afshinghwink ، payam62 ، Hedieh20
بچه ها من دیشب زنگ زدم کی سی سی میخواستم مطمئن بشم که اسم همسرم هم به نامه دومم اضافه شده یا نه؟ خانومه گفت اره و شما نامه دعوت به مصاحبتونتون تا سپتامبر میاد..اصلا نفهمیدم منظورم چیه یعنی مصاحبم سپتامبره؟ من شنیدم ما که کیس های بالاتر هستیم دیگه کلیر شدیم قبل مصاحبه و امکان کلیره طولانی کمه؟ کسی اطلاعاتی داره؟
کیس نامبر: 2013AS0000105xx • ارسال فرمها: DHL • افراد كيس 2 نفر • کنسولگری: ایروان • مصاحبه:7 آگوست • کلیرنس • 31 آگوست کلیر • مقصد: Houston •
تشکر کنندگان: afshinghwink ، گل نهال ، el333 ، tajhizgaran ، farshadsh ، Hedieh20
(2013-06-10 ساعت 21:16)manila نوشته:  

ایشون کارش درسته هروقت میگه انجام میشه
78$$ - 4persons
زندگي بافتن يك قاليست، نه همان نقش ونگاري كه ميخواهي،
نقشه رااوست كه تعيين كرده،تو فقط ميبافي ،نقشه راخوب ببين!
نكندآخركار، قالي زندگيت رانخرند.

تشکر کنندگان: babash ، tajhizgaran ، farshadsh
سلام بچه ها از دوستامون كه تازه كارنت شدن نامه دومشون اومده ؟
شماره کیس:**79 2013AS -کنسولگری:انكارا
تعداد افراد منظور در کیس :2نفر-مصاحبه:19 jun نتیجه کلیرنسSad ابديت ها 20-26 جون 19-22 جولاي 6-7-12-14-16 اگست كلير 16 اگست انتظار 57 روزBig Grin دریافت ویزا 28 اگست. ورود به امریکا 22 نوامبر دریافت گرین کارد 7 ژانویه

تشکر کنندگان: گل نهال ، tajhizgaran ، farshadsh
(2013-06-11 ساعت 13:48)mazerati نوشته:  سلام بچه ها از دوستامون كه تازه كارنت شدن نامه دومشون اومده ؟

سلام

من که از اولین نفرات کارنتی هستم هنوز نامه دومم نیومده و کماکان منتظرم .
Shy
گرفتن ویزای یک ضرب در آگوست برای لاتاری 2013 با کیس نامبر 9925 در تنها سالی که قبولی مرحله دوم اعلام شد که ما جزو اون خوش شانسها بودیم Big GrinBig Grin - ساکن سن حوزه از سپتامبر 2013
تشکر کنندگان: گل نهال ، naarestan ، farshadsh
(2013-06-11 ساعت 16:30)tajhizgaran نوشته:  
(2013-06-11 ساعت 13:48)mazerati نوشته:  سلام بچه ها از دوستامون كه تازه كارنت شدن نامه دومشون اومده ؟

سلام

من که از اولین نفرات کارنتی هستم هنوز نامه دومم نیومده و کماکان منتظرم .
Shy

دوست عديز ربطي به اول و آخر كارنتي نداره
ماه پيش اولين سري ها آنكارا افتاده بودن و از همن ديرتر اومد، شما هم احتمالاً آنكارايي
c/n:2013AS97xx ، برنده مرحله دوم . تاریخ رویت قبولی:31 اکتبر(10آبان91)
تاریخ ارسال فرمها: 7نوامبر، آرامکس❤ 2نفر❤ تاريخ كارنت شدن:10مي? نامه دوم:17می
مصاحبه: ایروان ٨ جولاي. كليرنس: ٨ آگوست. دريافت ويزا: ١٤ آگوست . ورود به آمريكا: ٦ دسامبر٢٠١٣ ،سياتل
منتظرسراي ٢٠١٣ - سفرنامه - ١١٨ مهاجرسرا - منتظرسراي ٢٠١٤ - جمع بندي كليرنس٢٠١٣
تشکر کنندگان: n51 ، farshadsh ، tajhizgaran ، Hedieh20
آخرین زمانی که مهلت صدور ویزاست چه زمانیه؟ببخشید یادم رفته.یعنی پرونده 2013 کی بسته میشه
.از جاماندگان سابق لاتاری 2013
تشکر کنندگان: farshadsh ، tajhizgaran ، soruosh
(2013-06-11 ساعت 17:33)پدی نوشته:  آخرین زمانی که مهلت صدور ویزاست چه زمانیه؟ببخشید یادم رفته.یعنی پرونده 2013 کی بسته میشه

تا آخرsep 2013 پدی جان
2013AS000092xx/سه نفر/نامه اول:1می 2012/ارسال فرم ها DHL/نامه دوم :16می 2013/مصاحبه 11جولای ابوظبی/ یک ضرب /ساکن Fair faxویرجینیا
I make a bridge out of difficulties to pass ...not a vortex to sink..
تشکر کنندگان: shiraz mamali ، tajhizgaran ، soruosh ، پدی

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان