کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳
(2012-09-23 ساعت 12:37)lilistar نوشته:  
(2012-09-23 ساعت 00:08)shimoda نوشته:  
(2012-09-22 ساعت 23:51)poopak نوشته:  دوستان من دیپلم نظام قدیم هستم و ورودی 74 در دانشگاه آزاد، الان اصلا یادم نمیاد دیپلمم کجاست،دانشگاه گرفته یا مدرسمه، فقط یک گواهی موقت دیپلم دستمه. کسی هم دوره من (به لحاظ زمانی ) هست که بدونه کجا باید سراغ دیپلمم را بگیرم؟

مدرکتون الان توی دانشگاه هست, باید از اونجا سراغش رو بگیرید اما نمی دونم چه جوری می شه ازشون گرفتش, من تماس گرفتم گفتن باید مدرکی رو که از ما گرفتی بیاری تا دیپلمتو بهت بدیمSad
واي چه مسخره كه اينطوري گفته اند . يعني دانشگاه آزاد اينطوريه ديپلم را نگه ميدارند ؟ چون من وقتي از دانشگاه سراسري مدركم را گرفتم همزمان ديپلمم را هم پس گرفتم .

سلام
من هم فارغ تحصیل سال 75 دوره نظام قدیم هستم و همین مشکل و داشتم که خدارو شکر پیدا شد تو مدرسمون بود ولی قبل از اینکه پیدا بشه کلی راجع به این موضوع تحقیق کردم . اول از دبیرستانتون بخوایدش اگه نبود از دانشگاهتون و اگر خدایی ناکرده پیداش نکردین هیچ نگران نباشید چون آموزش و پرورش منطقتون بهتون یگ گواهی می ده که رسمی هستش و قابل ترجمه هم می باشد و ارزشش به اندازه همومن دیپلم هستش.
امیدوارم که موفق بشیدSmile به احتمال خیلی زیاد تو دبیرستانتونه...
تشکر کنندگان: lilistar ، pooya.n ، صوفیا صوری ، sayeh_m ، roeentan ، poopak
به نظرتون کیس نامبر 27XX کی کارنت میشه؟ و تاریخ مصاحبشون چه ماهیه؟
قایقی باید ساخت
تشکر کنندگان: pooya.n
(2012-09-23 ساعت 17:31)talayeh2013 نوشته:  به نظرتون کیس نامبر 27XX کی کارنت میشه؟ و تاریخ مصاحبشون چه ماهیه؟

نظر من اینه که ... تاکید میکنم، بنظر من 15 اکتبر کارنت میشه و اواخر نوامبر یا تو دسامبر مصاحبه میشه به امید خدا.
Cool
تشکر کنندگان: lilistar ، صوفیا صوری ، ASALI ، sayeh_m ، talayeh2013
من شماره ام حدود 950 است و فرمها را 30 مه پست كردم كه كي سي سي تائيد كرد فرمها رسيده و او.كي است ولي هنوز نامه دوم من نيامده-تا آنجا كه من تو اين سايت ديدم آخرين سري اوايل نوامبر وقت مصاحبه دارن-به نظر شما نامه دوم من كي مياد؟ ميشه اينجور نتيجه گرفت كه وقت مصاحبه من اواسط-اواخر نوامبر يا ديرتره؟؟؟!!
تشکر کنندگان: pooya.n
(2012-09-23 ساعت 18:16)mohsen-usa نوشته:  من شماره ام حدود 950 است و فرمها را 30 مه پست كردم كه كي سي سي تائيد كرد فرمها رسيده و او.كي است ولي هنوز نامه دوم من نيامده-تا آنجا كه من تو اين سايت ديدم آخرين سري اوايل نوامبر وقت مصاحبه دارن-به نظر شما نامه دوم من كي مياد؟ ميشه اينجور نتيجه گرفت كه وقت مصاحبه من اواسط-اواخر نوامبر يا ديرتره؟؟؟!!
حداكثر تا ١٠ روز آينده مشخص ميشه ولي اينكه چه زماني باشه فكر نميكنم بشه حدس زد Smile
€€€ ღ 2013AS آنکارا ۳ نفر ღ آخر نوامبر ღ کلیرنس118 روز ღ سفرنامهاطلاعات کلیرنس منتظر سرا‫۱۱۸ مهاجرسرا
تشکر کنندگان: pooya.n ، afs ، Ali DV-2013 ، r_ent ، roeentan ، Saeedv13
(2012-09-23 ساعت 18:18)sayeh_m نوشته:  
(2012-09-23 ساعت 18:16)mohsen-usa نوشته:  من شماره ام حدود 950 است و فرمها را 30 مه پست كردم كه كي سي سي تائيد كرد فرمها رسيده و او.كي است ولي هنوز نامه دوم من نيامده-تا آنجا كه من تو اين سايت ديدم آخرين سري اوايل نوامبر وقت مصاحبه دارن-به نظر شما نامه دوم من كي مياد؟ ميشه اينجور نتيجه گرفت كه وقت مصاحبه من اواسط-اواخر نوامبر يا ديرتره؟؟؟!!
حداكثر تا ١٠ روز آينده مشخص ميشه ولي اينكه چه زماني باشه فكر نميكنم بشه حدس زد Smile

از اظهار نظر خوب و سريعت ممنونم-دوستان ديگر چي فكر ميكنن؟؟
تشکر کنندگان:
(2012-09-23 ساعت 18:18)sayeh_m نوشته:  

حق با مامان سايه هست Big Grin
مامان سايه يادت مياد زنگ زده بودي كي سي سي گفتند از امروز تا 2 هفته ديگه تاريخ مصاحبه ها رو ميديم؟ بعد من گفتم اينا زياد حرف ميزنند و نميشه رو حرفشون حساب كرد و دقيقا" فرداي اون روز تاريخ مصاحبه هاي زير 1000 اومد!!!! Smile
نتيجه گيري 1: زياد نميشه رو حرف كي سي سي اعتماد كرد چون اگر الان مامان سايه رو حرف كي سي سي حساب كرده بود شايد يه مسافرت 2 هفته اي رفته بود شمال و وقتي برگشته بود مي فهميد 2 هفته از وقت گرانبهاشو از دست داده !!! Sad
نتيجه گيري 2: اميدوارم اون خانومه تو كي سي سي درست گفته باشه و تا 10 روز ديگه تاريخ مصاحبه همه ما بياد (بالاي 1000 تايي ها و ما سري دومي ها)Shy
گير اين تاريخ مصابه ايم براي كارهامون كه مهمترينش گرفتن تمكن مالي و ترجمه سند خونست كه هر چي به تاريخ مصاحبه نزديك تر باشه بهتره
پول بي زبونو همينطوري گذاشتيم تو بانك نه جرات ميكنيم نامه تمكن بگيريم چون معلوم نيست كي بهمون تاريخ مصاحبه بدن و نه جرات ميكنيم دلار بخريم چون معلوم نيست قراره چي بشهSad
کارنت:SEP 10 2012/مصاحبه: DEC 12 2012/کلیرنس:JAN 23 2013/ویزا:2013 31 JAN/گرین کارت:2013 23 MAR/سیتیزن شیپ: SEP 2018 ساکن:شیکاگو
تشکر کنندگان: sayeh_m ، Ali DV-2013 ، achi686 ، ehsan_ati ، roeentan ، fire dragon ، nagoo ، aziking ، mrr777
ولي سروش جان خداييش خانومه بد هم نگفت Smile چون دوبار " از امروز " رو تاكيد كرد ، خب درست دراومد و من از روي حرف همون خانومه ميگم كه تا ١٠ يا ١٢ روز ديگه معلوم ميشه . حالا اينكه چرا اينقدر طول ميدن معلوم نيست . به نظرم بد نيست فردا يه تلفن به كي سي سي بزني البته براي اينكه خيالت كمي راحت بشه چون خودم ميدونم اين بلاتكليفي خيلي بده بعد ببين رو چه روزي تاكيد ميكنه Smile مثل من بهش گير بده تا يه جوابي بگيري Tongue البته يه چيز ديگه اينه كه اون روز اون خانومه خيلي شمرده و با صبر جواب مي داد ، يه بار ديگه كه قبلنا زنگ زده بودم طرف مثل ربات بود صداش هم از ته چاه ميومد Wink
€€€ ღ 2013AS آنکارا ۳ نفر ღ آخر نوامبر ღ کلیرنس118 روز ღ سفرنامهاطلاعات کلیرنس منتظر سرا‫۱۱۸ مهاجرسرا
تشکر کنندگان: SOROUSHSOFT ، ASALI ، ehsan_ati ، Ali DV-2013 ، roeentan ، Saeedv13 ، aziking ، parsush ، mrr777
(2012-09-23 ساعت 18:52)SOROUSHSOFT نوشته:  حق با مامان سايه هست Big Grin
مامان سايه يادت مياد زنگ زده بودي كي سي سي گفتند از امروز تا 2 هفته ديگه تاريخ مصاحبه ها رو ميديم؟

سروش جان مامان سایه اونقدرها هم پیر نشده که یادش بره هفته پیش طرف بهش چی گفته Big Grin Wink
تشکر کنندگان: sayeh_m ، Ali DV-2013 ، roeentan ، Saeedv13 ، 3pideh ، parsush
(2012-09-23 ساعت 12:37)lilistar نوشته:  
(2012-09-23 ساعت 00:08)shimoda نوشته:  
(2012-09-22 ساعت 23:51)poopak نوشته:  دوستان من دیپلم نظام قدیم هستم و ورودی 74 در دانشگاه آزاد، الان اصلا یادم نمیاد دیپلمم کجاست،دانشگاه گرفته یا مدرسمه، فقط یک گواهی موقت دیپلم دستمه. کسی هم دوره من (به لحاظ زمانی ) هست که بدونه کجا باید سراغ دیپلمم را بگیرم؟

مدرکتون الان توی دانشگاه هست, باید از اونجا سراغش رو بگیرید اما نمی دونم چه جوری می شه ازشون گرفتش, من تماس گرفتم گفتن باید مدرکی رو که از ما گرفتی بیاری تا دیپلمتو بهت بدیمSad
واي چه مسخره كه اينطوري گفته اند . يعني دانشگاه آزاد اينطوريه ديپلم را نگه ميدارند ؟ چون من وقتي از دانشگاه سراسري مدركم را گرفتم همزمان ديپلمم را هم پس گرفتم .
ببخشید اون دانشگاه آزاد غلط کرده .من خودم دیپلمم تو دانشگاه بود و اصل مدرک لیسانسم را گرفته بودم .ولی همش فکر میکردم دیپلمم را گم کردم . به من گفتند که باید تو دانشگاه باشه منم زنگ زدم و رفتم گرفتم. البته بماند همین پروسه زنگ زدن و پیگیری طول کشید.
Case No:2013as18xx
Interview Date:w2 DEC
Status of clearance: 29 jan
Visa issud: 12 Feb 2013
تشکر کنندگان: 3pideh
(2012-09-23 ساعت 20:07)tala2013 نوشته:  ببخشید اون دانشگاه آزاد غلط کرده .

حالا چرا اینقدر عصبانی Big GrinWink
تشکر کنندگان: sayeh_m ، Ali DV-2013 ، roeentan
(2012-09-22 ساعت 20:23)sayeh_m نوشته:  
(2012-09-22 ساعت 19:59)shima1364 نوشته:  دوستان من هنوز کارنت نشدم و میخوام مدارکم رو واسه ترجمه بدم(شناسنامه, ازدواج، مدارک تحصیلی و...) شما میدونید که آیا تاریخ ترجمه مهمه و باید صبر کنم تا کارنت شم و بعد بدم ترجمه یا نه؟ (با توجه به گرون شدن روزانه هزینه ها)؟
سوال دومم هم اینه که من که دانشنامه دکتری مو باید ترجمه کنم آیا مدارک قبلیم(دیپلم) رو هم باید ترجمه کنم؟ آخه بنظر خودم غیر منطقی میاد!
دوست عزیز مدارکی مثل شناسنامه و مدارک تحصیلی و ازدواج که تاریخ اکسپایر نداره Wink
در مورد سوال دومتون هم درسته غیر منطقی به نظر میاد ولی بهتره داشته باشین چون اگر ازتون بخوان و ارائه ندین نقص مدرک میخورین . شما که این همه مدرک رو میدین ترجمه یه دیپلم رو هم ترجمه کنید ضرر نمیکنید Smile
دوست عزیز ترجمه دیپلم 12 ساله از همه مهمتره براشون اگر دانشنامه دکترا بدید و دیپلمتونو ندید حتما نقص مدرک می خورید و خدای نکرده امکان داره ریجکت کنند.
Case No:2013as18xx
Interview Date:w2 DEC
Status of clearance: 29 jan
Visa issud: 12 Feb 2013
من وقتی فرمهامو فرستادم نمیدونستم باید به کی سی سی ایمیل بزنم .... اینکه مشکلی ایجاد نمیکنه ؟؟؟؟ ..... راستی یکی بهم گفت عدم سوپیشینه هم لازمه ... واقعاً باید تهیه کنیمش...... بعد از اینکه کارنت شدیم خودشون ایمیل میزنن یا ما باید اطلاع بدیم ..... واکسیناسیون تاریخش تا چقدر معتبره ..... احساس میکنم از الان استرس دارم ....
کیس لاتاری 2013 :تاریخ ورود به ارمنستان : 6 dec   مدیکال :7 dec  مصاحبه:11 dec کلیر : 14 jan  صدور ويزا: 24 jan  مقصد=هیوستون/تگزاس  ورود : 10 may
---------
کیس ازدواجی : تاریخ رسید مدارک :  2013 29oct
تاریخ  Approve  مدارک : 4  2013 Dec
دريافت كيس نامبر : 12 February 2015
فرم 6march : ds261
پرداخت ١٢٠$ : 30march
پرداخت ٣٢٥ $ : 3april
با سلام
دوستان نظرتون رو درباره تاریخ کارنت و مصاحبه کیس نامبر 39xx اعلام کنید. با سپاس
39##
آنکارا، 3نفر، مصاحبه: 26 فوریه، کلیرنس: 18 آوریل......سفرنامه•●❤
تشکر کنندگان:
(2012-09-23 ساعت 20:19)yalda.irannejad نوشته:  من وقتی فرمهامو فرستادم نمیدونستم باید به کی سی سی ایمیل بزنم .... اینکه مشکلی ایجاد نمیکنه ؟؟؟؟ ..... راستی یکی بهم گفت عدم سوپیشینه هم لازمه ... واقعاً باید تهیه کنیمش...... بعد از اینکه کارنت شدیم خودشون ایمیل میزنن یا ما باید اطلاع بدیم ..... واکسیناسیون تاریخش تا چقدر معتبره ..... احساس میکنم از الان استرس دارم ....

سلام
ایمیل زدن به کی سی سی الزام نیست فقط از روی وسواس ما ایرانی هاست.
اگر شما در کشوری غیر از ایران بیش از 6 ماه حضور داشتید نیاز به عدم سوءپیشینه دارید در غیر اینصورت خیر.
تشکر کنندگان: girl-y ، sayeh_m ، Ali DV-2013 ، elham63

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان