کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳
بولتن نوامبر اومد آسیا 2700 - پس چرا نامه مصاحبم نیومد؟؟؟
راهی که خدا برای تو در نظر گرفته است را باید بپیمایی !! حق انتخابی نیست!
تشکر کنندگان:
تبریک میگم بچه ها.تا 2700 کارنت شدن این ماه.دیگه باید خودمون رو یواش یواش گرم کنیم برای رفتن به مصاحبه
شماره کیس: 2013AS2xxx مصاحبه:dec(ابوظبی) دریافت ویزا:13 مارچ مقصد:LA
اموزش زبان با استفاده از Goenglish
تشکر کنندگان: mehdiii ، sharmin66 ، r_ent ، rouzbehdarvishi
اگه اینو در نظر بگیرید که تکلیف بعضی از ما سری اولیا هنوز معلوم نیست و حتی نامه مصاحبمون هم نیومده 2700 تا کارنتی دیگه براتون عجیب نخواهد بود!!
صرف کارنت شدن چه فایده ای داره؟! من الان دوماهه کارنت شدم.. Sad
تشکر کنندگان: amirhr123 ، SOROUSHSOFT ، r_ent ، مانترا ، barmak
دوستان چرا اینطوریه؟؟!!! من که 5xxx هستم فکر کنم 2 سال دیگه کارنت بشم!!!!
تشکر کنندگان: victorygo
(2012-10-07 ساعت 10:09)bayat_r نوشته:  
(2012-10-07 ساعت 10:02)soruosh نوشته:  سلام ، من اسپانسر ندارم آیا اجباری است . اگه نتونم ارائه بدم چه می شه . ممنونم

نه دوست عزیز مهم نیست، اگه بتونی تمکن مالی رو نشون بدی کافیه....

متشکرم از جوابتون ، تمکن مالی برای 4 نفر حدودا چقدر باید باشه در ضمن شماره من 2013AS 0000 9xxx است و فکر می کنید کارنت می شم
کیس نامبر2013: 2013AS90xx ‫(4 نفر)
- دیدن قبولی: ٢ می 2012
سفارت: آنکارا   - مصاحبه : دوم  2013 July  -  (بازمانده 2013)   ویزا صادر نشد 20 سپتامبر سهمیه ایرانیها پر شد .

کیس نامبر 2015 :  84xx ) باز هم جاموندیم - تا 7650 اعلام شد .)

کیس نامبر 72xx : 2017
تاریخ مصاحبه : هفته اول JUN - سفارت ایروان
به خانم و بچه ها یک ضرب ویزا دادند . من AP و فرم شش سوالی .
تاریخ آپدیت : 25 Aug.  تاریخ ویزا و دریافت پاسپورت : 29Aug
بالاخره بعد از سه با قبولی ویزا رو صادر کردند  Big Grin
تشکر کنندگان: bayat_r ، payam62 ، Saeedv13
(2012-10-13 ساعت 10:59)soruosh نوشته:  
(2012-10-07 ساعت 10:09)bayat_r نوشته:  
(2012-10-07 ساعت 10:02)soruosh نوشته:  سلام ، من اسپانسر ندارم آیا اجباری است . اگه نتونم ارائه بدم چه می شه . ممنونم

نه دوست عزیز مهم نیست، اگه بتونی تمکن مالی رو نشون بدی کافیه....

متشکرم از جوابتون ، تمکن مالی برای 4 نفر حدودا چقدر باید باشه در ضمن شماره من 2013AS 0000 9xxx است و فکر می کنید کارنت می شم

خیالت راحت همه کارنت میشن حالا احتمالاً مصاحبه شما بهار 92 باشه. اما تمکن مالی رو دقیق نمی شه گفت. حدوداً فرض کن 30 هزار تا (به نظر من).
سفرنامه بعد از قبولی لاتاری

راهنمای اقدام برای سیتیزن شدن

تاریخ ورود و اخذ گرین کارت : June 2013
تاریخ اقدام برای سیتیزن شیپی: نوروز 97 (March 20)
تاریخ مصاحبه: 9 November
تاریخ سیتیزن شیپی:  November 15th Big Grin
تشکر کنندگان: sayeh_m ، payam62 ، Saeedv13 ، itsmasoud ، soruosh ، rezagh
(2012-10-13 ساعت 00:28)nima6m نوشته:  دوستان چرا اینطوریه؟؟!!! من که 5xxx هستم فکر کنم 2 سال دیگه کارنت بشم!!!!

گر صبر کنی ز کیس نامبرت، گرین کارت سازی . . . Smile
Case No : 2013AS4***

زندگی همچون چهار فصل است ، پس پر توقعی است که بخواهیم همیشه بهار باشد و شکوفه ها هم شکوفا.
تشکر کنندگان: aziking ، majid.s ، afs ، alirezass ، raham ، amir82 ، Saeedv13 ، ensan ، victorygo ، مانترا ، far-dv2013 ، roeentan ، hana_fd
(2012-10-13 ساعت 10:59)soruosh نوشته:  ... تمکن مالی برای 4 نفر حدودا چقدر باید باشه ...
طبق آمار خط فقر آمریکا در سال 2012، شما با خانواده ی 4 نفره ی خود در صورت سکونت در یکی از 48 ایالت پیوسته ی آمریکا باید سالیانه درآمدی بالاتر از 23050 تا داشته باشید تا روی خط فقر قرار بگیرید.
تشکر کنندگان: مانترا ، Soap McTavish ، ASALI
(2012-10-13 ساعت 15:16)payam62 نوشته:  دوستان عزیز ، کیس نامبر بالایی ها را هم از انرژی + خود مستفیض فرمایید .
پیام جان
از این شماره کیسِ داخل امضات که نمیشه فهمید حدوداً چند هستی و کی کارنت میشی. ولی هم شما هم دوستان دیگه حتماً استحضار دارین که امسال قرار هست یک سری دیگه برنده اعلام بشه. پس شما که سری اول هستید مطمئناً کارنت میشین و مطمئناً مصاحبه تشریف می برید و به احتمال 99.9 درصد هم ویزاتون رو می گیرین. دیر و زود داره ولی سوخت و سوز نداره. اینم یادآوری کنم که پارسال 1000 نفر از برنده ها اصلاً برای ادامه ی کار فرم نفرستادن. یعنی یا فراموش کردن سایت رو چک کنن، یا کانفیرمیشن نامبر رو گم کرده بودن یا شرایط ادامه کار رو نداشتن. امسال هم حتی در سری اول برنده ها یه عده همچین وضعی وجود خواهد داشت. پس افکار منفی رو از خودتون دور کنید، به فکر ترجمه ی مدارک، واکسنها و تقویت زبان و دوره های مفیدی باشید که در آینده ی نزدیک به دردتون خواهد خورد و در فواصلش برای رفع خستگی تاپیک های مختلف مهاجرسرا رو زیر و رو کنید که وقتمون خیلی کمهBig Grin. ارادتمند: عمو سعید
من نمیدونم با این روال چطوری می خواهند تا سپتامبر 2013 همه را کارنت کنند
تازه نوبت جدید هم قراره اعلام بشه . سرعت اعلام نتایج خیلی عجیبه امسال .!!!
شماره کیس: 2013AS00005XXX
کنسولگری:هلسينكي کارنت شدن کیس:Feb-11-2013
مصاحبه:9 آوریل ،دریافت ویزا : 15 آوریل . مقصد Big Grinetroit
A journey of thousand miles begins with a single step
تشکر کنندگان: pooya.n
(2012-10-14 ساعت 02:45)babak 1234 نوشته:  من نمیدونم با این روال چطوری می خواهند تا سپتامبر 2013 همه را کارنت کنند
تازه نوبت جدید هم قراره اعلام بشه . سرعت اعلام نتایج خیلی عجیبه امسال .!!!

سلام بابک جان خوبی
من هم شمارم **59 هستش اگه خبری به دستت امد نن رو بی خبر نزار برادر
شماره کیس:2013AS59XX رویت قبولی :1می 2012
کنسولگری:ابوظبی محل مورد نظر:ویریجینیا-ویزا یک ضربCool
كيس دو نفرو نصفي . 9/8/2013 تاریخ ورود
تشکر کنندگان: rezagh
سلام به همه
بالاخره تونستيم مهاجرسرا رو ببينيم يك چند روزي سرعتش خيلي پايين بود.بگذريم اول از همه تبريك ميگم به اونايي كه اين سري كارنت شدن و واسشون آرزوي موفقيت ميكنم ولي با اين روال كارنت شدن فكر كنم دو سه ماهي طول ميكشه تا ماهم جز كارنتي ها قرار بگيريم ولي زياد نبايد خودمونو درگير اين مسائل بكنيم خواه نا خواه اين پروسه بايد انجام بشه.دير و زود داره ولي سوخت و سوز نداره بهتره انرژي و وقتمونو صرف كارهاي بهتر،جمع آوري اطلاعات،پيدا كردن كار (راه هاي پيدا كردن كار) و ... و البته از همه مهمتر زبان بكنيم
به اميد موفقيت در بلاد كفر
يك دست و هورررراااااااااا واسه همه بچه ها خصوصا اونايي كه كارنت شدن و اونايي كه ويزا گرفتن و البته اونايي كه كليرنس خوردن
هوووررررررررررررااااااااااااااااااااااااااااا
2013AS37XX • مصاحبه: 20فوریه/آنکارا/برگه صورتی+فرم 10 سئوالی+CV • سفرنامهویرایش فایلهای PDF با Adobe Acrobat ثبت نام در CSCپرینت فایل CSCنمونه پرینت CSCنرم‌افزار PDF995تغییر PTTنقشه آنکاراکلیر بعد از 135 روز
تشکر کنندگان: nagoo ، raham ، kasrafo ، ensan ، payam62 ، rouzbehdarvishi ، Ali DV-2013 ، tatoole ، Emma_a432 ، Saeedv13 ، amir0_0amir ، ابی هانی ، Gerdoo
دوستان من با کیس نامبر حدود 1600 هنوز وقت مصاحبم معلوم نشده ! نامه آخرم هم به KCC از هفته پیش هنوز بی پاسخ مونده ! دیگه دارم کم کم نگران میشم ... از دوستانی که چنین شرایطی دارن میشه خواهش کنم از وضعیتشون بگن . شاید عمومیت شرایط کمی از نگرانی هممون کم کنه !
شماره کیس: 2013AS000016XX
تاریخ رویت قبولی: JUN 16th 2012
کنسولگری: آنکارا
تعداد افراد کیس: 4 نفر
ارسال فرم های سری اول: Jun 21
دریافت توسط کی سی سی:14 Jun 26 ,cnfrmd Aug
کارنت شدن کیس: Aug 15
تاریخ مصاحبه :هفته اول دسامبر
جمع تقریبی هزینه ها: عکس +پست 80 +ترجمه 170+واکسن 140
تشکر کنندگان: 3pideh ، MARYAM2 ، مانترا
(2012-10-16 ساعت 13:44)sph نوشته:  دوستان من با کیس نامبر حدود 1600 هنوز وقت مصاحبم معلوم نشده ! نامه آخرم هم به KCC از هفته پیش هنوز بی پاسخ مونده ! دیگه دارم کم کم نگران میشم ... از دوستانی که چنین شرایطی دارن میشه خواهش کنم از وضعیتشون بگن . شاید عمومیت شرایط کمی از نگرانی هممون کم کنه !

سلام دوست عزیز
برای من هم که سری اول کارنت شدم و کیس نامبرم هم زیر 500 هنوز نامه دوم نیومده چون مدارک رو تو جولای فرستادم. نگران نباش
کیس: 2013AS4##
اتعداد: 2 نفر
ارسال مدارک: 15 جولای
کارنتی: آگوست
سفارت : آنکارا
نامه دوم: 20 نوامبر
مصاحبه: 23 ژانویه
آخرین آپدیت CEAC : می 21
تشکر کنندگان: sph
ما هم مثل شما **19 کارنتی سری دوم هستیم. یه نامه هم 4شنبه گذشته فرستادیم براشون درخواست تغییر محل مصاحبه ولی همچنان بی جواب هر روز 2-3 بار هی میلمون رو چک میکنیم تا شاید چشم مون به جمال یه نامه از کی سی سی روشن شهBig Grin
2013AS19$$/سه نفر/دریافت ویزا13مارچ/ ورود به امریکا 7 می/ مقصد پورتلند اورگان
سفرنامه
تشکر کنندگان: peyman2ped ، 3pideh

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان