کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳
(2012-10-18 ساعت 19:21)mooj نوشته:  
(2012-10-18 ساعت 19:00)mazy نوشته:  اینقدر نق زدم تا بالاخره نامه دوم چند دقیقه پیش اومد! شد اوایل دی ماه در ابوظبی... Big Grin
به امید موفقیت همه دوستان Cool
به به ،به سلامتیSmile
از اول هم همون ابوظبی انتخاب کرده بودین؟

بله از اول ابوظبی رو انتخاب کرده بودم چون با محیطش آشنام... البته بدم نمیومد بندازن ایروان که در هزینه ها صرفه جویی بشه! Rolleyes

(2012-10-18 ساعت 19:47)goody نوشته:  چه عالی خیالتون راحت شد
نامه دوم چطوری میاد؟ با ایمیل یا تو سایت باید چک کنیم؟Rolleyes

اول ایمیلش اومد و بعد از چند دقیقه نامه جدید جایگزین قبلی شد... Cool
کیس نامبر: 2013AS1XXX، رویت قبولی: 1می، ارسال فرمها: 18جون با ایمیل، کارنتی: اکتبر، مصاحبه: 23 دسامبر-ابوظبی، نتیجه: برگه آبی، تاریخ کلییر: 17 ژانویه، مقصد: ?
تشکر کنندگان: مانترا ، Emma_a432 ، mooj ، nagoo ، Ali DV-2013 ، rezagh ، pooyash
یه سوال بچه ها با توجه به این که این دوستمون اکتبر کارنت شده ولی ژانویه بهش مصاحبه دادن(3ماه تاخیر!!!!!!!!!!!)و این که ابوظبی انتخاب کردن که معمولا تو سری های قبل زود وقت مصاحبه میدادشما فکر میکنید یعنی واسه دسامبر قرار نیست به کسی وقت مصاحبه بدن؟
CN:2013AS2XXX
سفارت:ایروان
افراد این کیس:1
مصاحبه:w3dec
دریافت ویزا:یکضربCool
تشکر کنندگان: ani_sheiton ، 3pideh
بچه ها نامه دوم کسی دیگه نیومده؟؟
چرا اینقدر دیر دارن مصاحبه میکنن؟
با کیس نامبر 1600 توی دی ماه!!!!!
کارنت:SEP 10 2012/مصاحبه: DEC 12 2012/کلیرنس:JAN 23 2013/ویزا:2013 31 JAN/گرین کارت:2013 23 MAR/سیتیزن شیپ: SEP 2018 ساکن:شیکاگو
تشکر کنندگان: MARYAM2 ، ani_sheiton
یه سوال داشتم دوستان :

آیا تعیین سفارت توسط خود شخص برنده صورت می گیره یا نه اونا خودشون انتخاب می کنند ؟؟؟
تشکر کنندگان:
(2012-10-18 ساعت 21:30)reza6966 نوشته:  یه سوال داشتم دوستان :

آیا تعیین سفارت توسط خود شخص برنده صورت می گیره یا نه اونا خودشون انتخاب می کنند ؟؟؟

اونا خودشون انتخاب میکنند و تو نامه اول میزنن مثلا" آنکارا ولی بعدش موقع پر کردن فرم های سری اول تو فرم 122 میتونید خودتون انتخاب کنید که آنکارا باشه یا ابوظبی
کارنت:SEP 10 2012/مصاحبه: DEC 12 2012/کلیرنس:JAN 23 2013/ویزا:2013 31 JAN/گرین کارت:2013 23 MAR/سیتیزن شیپ: SEP 2018 ساکن:شیکاگو
تشکر کنندگان: reza6966 ، Ali DV-2013
بچه ها فردا هم ممكنه يكسري رو دوباره براي ايروان اعلام كنن البته شايد امشب هم اعلام كنن . به هر حال فكر كنم سري بعد ايروان باشه . سروش جان به عدد كيس نامبرها خيلي هم توجه نكن چون اينطور كه من متوجه شدم تاريخ فرستادن فرمها خيلي مهمه .
€€€ ღ 2013AS آنکارا ۳ نفر ღ آخر نوامبر ღ کلیرنس118 روز ღ سفرنامهاطلاعات کلیرنس منتظر سرا‫۱۱۸ مهاجرسرا
تشکر کنندگان: MARYAM2 ، Emma_a432 ، مانترا ، bardia9 ، r_ent ، AsemanAbee ، SOROUSHSOFT ، mooj ، Ali DV-2013 ، mazy
(2012-10-18 ساعت 19:00)mazy نوشته:  اینقدر نق زدم تا بالاخره نامه دوم چند دقیقه پیش اومد! شد اوایل دی ماه در ابوظبی... Big Grin
به امید موفقیت همه دوستان Cool

سلام دوست عزیز
تبریک میگم...نگفتم نگران نباش...حالا اگه خیالت راحت شده ما روهم دعا کن بلکه نامه ما هم بیاد. موفق باشی
کیس: 2013AS4##
اتعداد: 2 نفر
ارسال مدارک: 15 جولای
کارنتی: آگوست
سفارت : آنکارا
نامه دوم: 20 نوامبر
مصاحبه: 23 ژانویه
آخرین آپدیت CEAC : می 21
تشکر کنندگان: r_ent ، mazy ، 3pideh
(2012-10-18 ساعت 22:05)sayeh_m نوشته:  بچه ها فردا هم ممكنه يكسري رو دوباره براي ايروان اعلام كنن البته شايد امشب هم اعلام كنن . به هر حال فكر كنم سري بعد ايروان باشه . سروش جان به عدد كيس نامبرها خيلي هم توجه نكن چون اينطور كه من متوجه شدم تاريخ فرستادن فرمها خيلي مهمه .

ممنون سايه جان
من فرمهامو 12 مي فرستادم يعني بعد از 12 روز از اعلام نتايج اوليه لاتاري
اميدوارم تو روند تاريخ مصاحبه تاثير داشته باشه Shy
ولي اينطور كه مشخصه امروز تاريخ مصاحبه كساني رو دادند كه تو سري قبلي بايد ميدادند ولي بعلت دير فرستادن فرمها تاريخ مصاحبشون عقب افتاده بود
تشکر کنندگان: sayeh_m ، MARYAM2 ، Saeedv13 ، r_ent ، mooj ، bayat_r ، rezagh
(2012-10-18 ساعت 23:55)SOROUSHSOFT نوشته:  
(2012-10-18 ساعت 22:05)sayeh_m نوشته:  بچه ها فردا هم ممكنه يكسري رو دوباره براي ايروان اعلام كنن البته شايد امشب هم اعلام كنن . به هر حال فكر كنم سري بعد ايروان باشه . سروش جان به عدد كيس نامبرها خيلي هم توجه نكن چون اينطور كه من متوجه شدم تاريخ فرستادن فرمها خيلي مهمه .

ممنون سايه جان
ولي اينطور كه مشخصه امروز تاريخ مصاحبه كساني رو دادند كه تو سري قبلي بايد ميدادند ولي بعلت دير فرستادن فرمها تاريخ مصاحبشون عقب افتاده بود
سروش خان منم دقیقا 12 می فرستادم. فکر می کنم سرنوشت نامه دوم ما با هم رقم خواهد خوردSmile
پس امیدوارم که دیگه فردا حتما نامت برسه.Wink
دعا می کنم...
سفرنامه
ﻣﻬﺎﺟﺮ 2013

تشکر کنندگان: MARYAM2 ، sayeh_m ، SOROUSHSOFT ، Ali DV-2013 ، مانترا
(2012-10-19 ساعت 00:20)mooj نوشته:  
(2012-10-18 ساعت 23:55)SOROUSHSOFT نوشته:  

ممنون سايه جان
سروش خان منم دقیقا 12 می فرستادم. فکر می کنم سرنوشت نامه دوم ما با هم رقم خواهد خوردSmile
پس امیدوارم که دیگه فردا حتما نامت برسه.Wink
دعا می کنم...

اميدوارم دوست عزيز
ممنون بابت دلگرمي كه ميدي Wink
تشکر کنندگان: mooj ، 3pideh
دوستان من با کیس 17xxهنوز نامه ی دومم نیومده ،
یک دفعه یک ماه پیش ایمیل زدیم بعد از سه هفته همون جواب کلیشه ای که چندین هفته صبر کن اومد
به نظرتون بازهم ایمیل بزنیم؟
2013AS17xx/ آنکارا / چهارنفر/ کلیرنس بعد از 146 روز / ساکرامنتو کالیفرنیا
تشکر کنندگان: MARYAM2
درود به همه عزیزان
این نامه ای که زمان مصاحبه توش معلوم میشه رو از کجا باید دریافت کنم؟
این نامه باید قاعدتن قبل از اینکه جدول زمان بندی مصاحبه اعلام بشه دستمون برسه که آماده باشیم

لطفن راهنمایی کنین

درود به همه عزیزان
این نامه باید قاعدتن قبل از اینکه جدول زمان بندی مصاحبه اعلام بشه دستمون برسه که آماده باشیم

لطفن راهنمایی کنین
تشکر کنندگان: 3pideh
(2012-10-19 ساعت 11:40)sogolii نوشته:  درود به همه عزیزان

لطفن راهنمایی کنین

درود به همه عزیزان

لطفن راهنمایی کنین

درود دوست عزیز.... نامه دوم جایگزین نامه قبولی شما خواهد شد و معمولا ایمیلی جهت اگاهی از تغییر نامه ارسال خواهد شد.
تشکر کنندگان:
(2012-10-19 ساعت 08:09)marjani نوشته:  دوستان من با کیس 17xxهنوز نامه ی دومم نیومده ،
یک دفعه یک ماه پیش ایمیل زدیم بعد از سه هفته همون جواب کلیشه ای که چندین هفته صبر کن اومد
به نظرتون بازهم ایمیل بزنیم؟
به نظر من تلفن بزنيد خيلي بهتره و تا جواب ازش نگرفتين قطع نكنيد .
€€€ ღ 2013AS آنکارا ۳ نفر ღ آخر نوامبر ღ کلیرنس118 روز ღ سفرنامهاطلاعات کلیرنس منتظر سرا‫۱۱۸ مهاجرسرا
تشکر کنندگان: Ali DV-2013 ، ASALI ، r_ent ، marjani
به نظر من فقط باید صبور بود و صبر کرد از اینکه همه میرن مصاحبه شکی نیست حالا چه پروسه ای داره خدا میدونه
شماره کیس: 2013AS2xxx مصاحبه:dec(ابوظبی) دریافت ویزا:13 مارچ مقصد:LA
اموزش زبان با استفاده از Goenglish
تشکر کنندگان: Debian ، lilac ، ASALI ، rouzbehdarvishi ، r_ent

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان