کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
تغییر زمان و یا محل مصاحبه
(2012-12-22 ساعت 22:53)libra_sky نوشته:  سلام

برای تغییر زمان مصاحبه باید به KCC ایمیل بزنیم یا به سفارت آنکارا ؟؟

و ایمیلی که باید به اون ایمیل زد چیه ؟ آیا باید فرمتی که برای ایمیل های KCC به کار میبردیم برای سفارت هم بکار ببریم ؟

در ضمن ، دوستان میشه این خبری که گفتین رو ترجمه دقیق کنید ؟

با توجه به این که کارنت شدی و نامه دوم هم برات اومده باید با سفارت مکاتبه کنی چون الان پرونده شما از دست kcc خاج شده و به سفارت فرستاده شده.
(2013AS000053xx) چهار نفر - ابوظبی - هفته2 آپریل Big Grinیکضرب - مقصد: ایرواین، کالیفرنیا
تشکر کنندگان: libra_sky ، enchantress_boy ، 3pideh ، godot
سلام دوستان
من تاریخ مصاحبه رو میتونم تغییر بدم و هر تاریخی که بخوام بذارم اصلا کسی تا حالا این کار رو کرده وشدنی هست
تشکر کنندگان:
با فرض این که سیستم هنوز مثل سابق باشه، من برای عقب انداختن زمان مصاحبه ام تو آنکارا باید به چه آدرسی ایمیل بزنم؟ باید دلیل خاصی بیارم آیا؟ اگه صرفا بگم به خاطر مسائل کاری مشکلی پیش میاد؟ می خوام دیرترین زمان ممکن بشه مصاحبه ام. نامه دومم هم اومده . اواسط فوریه وقت مصاحبه مونه
شماره کیس : 2013AS000041XX
تاریخ رویت قبولی در سایت: 01 می
کنسولگری: ارمنستان
تاریخ کارنت شدن کیس: 13 دسامبر
تاریخ مصاحبه: اواسط مارس
4نفر - اواخر جولای کلیر شدیم
تشکر کنندگان: libra_sky
(2012-12-24 ساعت 01:26)mandana12 نوشته:  با فرض این که سیستم هنوز مثل سابق باشه، من برای عقب انداختن زمان مصاحبه ام تو آنکارا باید به چه آدرسی ایمیل بزنم؟ باید دلیل خاصی بیارم آیا؟ اگه صرفا بگم به خاطر مسائل کاری مشکلی پیش میاد؟ می خوام دیرترین زمان ممکن بشه مصاحبه ام. نامه دومم هم اومده . اواسط فوریه وقت مصاحبه مونه

شما هم باید با سفارت مکاتبه کنید. البته جدیدا csc وقت رو تعیین میکنه ولی بعید میدونم هر وقتی رو که خودتون بخواهید بهتون بدن ولی ممکنه توی یک بازه زمانی خاص که شما مشخص کردید مصاحبه تون رو بذارن.
(2013AS000053xx) چهار نفر - ابوظبی - هفته2 آپریل Big Grinیکضرب - مقصد: ایرواین، کالیفرنیا
تشکر کنندگان: 3pideh
نقل قول:شما هم باید با سفارت مکاتبه کنید. البته جدیدا csc وقت رو تعیین میکنه ولی بعید میدونم هر وقتی رو که خودتون بخواهید بهتون بدن ولی ممکنه توی یک بازه زمانی خاص که شما مشخص کردید مصاحبه تون رو بذارن.

سلام ، میشه بگید از چه طریق باید با سفارت تماس بگیریم ؟
چرا من نمیتونم تاپیک جدید ایجاد کنم ؟Sad

بدلیل نداشتن پاسپورت و سرباز بودن نتونستم برم مصاحبه راهی وجود داره که بتونم دوبازه وقت بگیرم ؟ کمک کنید لطفا
تشکر کنندگان:
خواهشن یکی من رو راهنمایی کنه چون من وقتی ندارم و نمیتونم تاریخ مصاحبه برم آنکارا آیا کسی هست که تازه تاریخ مصاحبه اش رو تغییر داده باشه و مراحل آن رو بگه.تشکر
تشکر کنندگان:
(2012-12-25 ساعت 01:13)m.khan نوشته:  خواهشن یکی من رو راهنمایی کنه چون من وقتی ندارم و نمیتونم تاریخ مصاحبه برم آنکارا آیا کسی هست که تازه تاریخ مصاحبه اش رو تغییر داده باشه و مراحل آن رو بگه.تشکر

من قبلا تغییر دادم. ولی زمان ما این سیستم جدید پیاده نشده بود. بعید میدونم کسی الان بدونه باید چیکار کنید. پس بهترین کار اینه که به سفارت ایمیل بزنید و اونها خودشون بهتون میگن که چه کنید.
کیس:2013AS11XX/سفارت:ابوظبی/مصاحبه:NOV2012/ویزا یکضرب/هزینه ها+بلیط واشنگتن: 9MT سه نفر/سفر: MAY2013
تشکر کنندگان: امیر مهاجر ، 3pideh ، mgolchin13 ، m.khan ، lilac
(2012-12-24 ساعت 21:20)mgolchin13 نوشته:  
(2012-12-24 ساعت 01:26)mandana12 نوشته:  با فرض این که سیستم هنوز مثل سابق باشه، من برای عقب انداختن زمان مصاحبه ام تو آنکارا باید به چه آدرسی ایمیل بزنم؟ باید دلیل خاصی بیارم آیا؟ اگه صرفا بگم به خاطر مسائل کاری مشکلی پیش میاد؟ می خوام دیرترین زمان ممکن بشه مصاحبه ام. نامه دومم هم اومده . اواسط فوریه وقت مصاحبه مونه

شما هم باید با سفارت مکاتبه کنید. البته جدیدا csc وقت رو تعیین میکنه ولی بعید میدونم هر وقتی رو که خودتون بخواهید بهتون بدن ولی ممکنه توی یک بازه زمانی خاص که شما مشخص کردید مصاحبه تون رو بذارن.

خیلی ممنون. من csc و kcc ایمیل زدم. دو روز پیش. هنوز هیچ کدوم جواب ندادند. یعنی برم تو سایت سفارت تو انکارا و ادرس ایمیل اونارو پیدا کنم برای ایمیل؟
شماره کیس : 2013AS000041XX
تاریخ رویت قبولی در سایت: 01 می
کنسولگری: ارمنستان
تاریخ کارنت شدن کیس: 13 دسامبر
تاریخ مصاحبه: اواسط مارس
4نفر - اواخر جولای کلیر شدیم
تشکر کنندگان:
(2012-12-25 ساعت 10:07)2013selectee نوشته:  
(2012-12-25 ساعت 01:13)m.khan نوشته:  خواهشن یکی من رو راهنمایی کنه چون من وقتی ندارم و نمیتونم تاریخ مصاحبه برم آنکارا آیا کسی هست که تازه تاریخ مصاحبه اش رو تغییر داده باشه و مراحل آن رو بگه.تشکر

من قبلا تغییر دادم. ولی زمان ما این سیستم جدید پیاده نشده بود. بعید میدونم کسی الان بدونه باید چیکار کنید. پس بهترین کار اینه که به سفارت ایمیل بزنید و اونها خودشون بهتون میگن که چه کنید.

تشکر از راهنمایی شما.فقط برای چی بعضی از بچه ها میگن زمان رو تغییر ندی بهتر/مشکل این کار کجاست/آیا شما بعد از تغییر زمان به مشکلی برخورد کردی/چند ماه بعد زمان جدیدتو زدن/باید به سفارت چی بگم که تغییر بدن.ممنون میشم اگه جواب این چند سوال من رو بدی.
تشکر کنندگان: 3pideh
(2012-12-25 ساعت 22:06)m.khan نوشته:  تشکر از راهنمایی شما.فقط برای چی بعضی از بچه ها میگن زمان رو تغییر ندی بهتر/مشکل این کار کجاست/آیا شما بعد از تغییر زمان به مشکلی برخورد کردی/چند ماه بعد زمان جدیدتو زدن/باید به سفارت چی بگم که تغییر بدن.ممنون میشم اگه جواب این چند سوال من رو بدی.
برای این که ممکنه از لحاظ سفارت مصاحبه ی شما در تاریخ مورد نظرتون امکان پذیر نباشه. نمی خوام به شما و بقیه استرس وارد کنم ولی هر چی زمان مصاحبه ی شما عقب تر بیفته فرصت کمتری برای کلیرنس تا پایان دوره (آخر سپتامبر 2013) خواهید داشت. رو این حساب توصیه میشه تا واقعاً ضروری نباشه تاریخ مصاحبه رو عقب نندازین.
تشکر کنندگان: lilac ، afshin06
مشغله کاری می تونه دلیل توجیح پذیری برای تغییر تاریخ مصاحبه باشه؟
پرواز كن آنگونه كه مي خواهي،وگرنه پروازت مي دهند آنگونه كه مي خواهند.
شماره کیس:2013AS2XXX
تشکر کنندگان: Saeedv13
(2012-12-25 ساعت 23:35)3pideh نوشته:  مشغله کاری می تونه دلیل توجیح پذیری برای تغییر تاریخ مصاحبه باشه؟
شما هر دلیلی می تونید برای عقب انداختن مصاحبه بیارید. اصلاً فکر نکنم لازم به قید دلیل خاصی هم باشه. تا جایی که من در جریانم قبلاً یه ایمیل ساده می زدن که مثلاً به دلایل شخصی نمی تونن تو اون تاریخ مراجعه کنن. الان که باید از طریق وبسایت مربوط به ثبت نام در CSC مصاحبه ی جدید رو معلوم کنید گویا. من خیلی دوست داشتم به جای آنکارا برم ایروان. ولی دیدم نزدیک کارنت شدنم هستم. ترسیدم مصاحبه ام عقب بیفته. اینه که از خیرش گذشتم. اینی هم که گفتم دلیل موجه از دید خودتون بود. نه از لحاظ KCC و سفارت. یه توصیه دوستانه: هر چی زودتر برین مصاحبه و ویزاتون رو بگیرین به نفعتونه. فقط و فقط وقتی عقب بندازین که واقعاً دیگه هیچ راهی نباشه. به چند دلیل واضح که یکیشو بالا گفتم.
تشکر کنندگان: 3pideh ، el333 ، امیر مهاجر ، lilac ، mgolchin13 ، Soap McTavish
(2012-12-25 ساعت 23:53)Saeedv13 نوشته:  
(2012-12-25 ساعت 23:35)3pideh نوشته:  مشغله کاری می تونه دلیل توجیح پذیری برای تغییر تاریخ مصاحبه باشه؟
شما هر دلیلی می تونید برای عقب انداختن مصاحبه بیارید. اصلاً فکر نکنم لازم به قید دلیل خاصی هم باشه. تا جایی که من در جریانم قبلاً یه ایمیل ساده می زدن که مثلاً به دلایل شخصی نمی تونن تو اون تاریخ مراجعه کنن. الان که باید از طریق وبسایت مربوط به ثبت نام در CSC مصاحبه ی جدید رو معلوم کنید گویا. من خیلی دوست داشتم به جای آنکارا برم ایروان. ولی دیدم نزدیک کارنت شدنم هستم. ترسیدم مصاحبه ام عقب بیفته. اینه که از خیرش گذشتم. اینی هم که گفتم دلیل موجه از دید خودتون بود. نه از لحاظ KCC و سفارت. یه توصیه دوستانه: هر چی زودتر برین مصاحبه و ویزاتون رو بگیرین به نفعتونه. فقط و فقط وقتی عقب بندازین که واقعاً دیگه هیچ راهی نباشه. به چند دلیل واضح که یکیشو بالا گفتم.
عمو سعید شما که در جریان هستین به خاطر نامزدم می خوام تاریخو عقب بندازم بلکه بتونیم ازدواج کنم.حالا اینکه از اون ایمیل صرف نظر کردم واسه این بود که شاید تا اون موقع هم نشه ازدواج کرد.گفتم بهونه کاری بیارم تا کیسم ریجکت نشه.
تشکر کنندگان: امیر مهاجر ، lilac ، Saeedv13
(2012-12-26 ساعت 00:15)Saeedv13 نوشته:  
(2012-12-26 ساعت 00:09)3pideh نوشته:  عمو سعید شما که در جریان هستین به خاطر نامزدم می خوام تاریخو عقب بندازم بلکه بتونیم ازدواج کنم.حالا اینکه از اون ایمیل صرف نظر کردم واسه این بود که شاید تا اون موقع هم نشه ازدواج کرد.گفتم بهونه کاری بیارم تا کیسم ریجکت نشه.
ببین مهندس. من تو زندگی شما نیستم و نباید اظهار نظر کنم در این مورد. ولی من اگه جای شما بودم تکلیفمو هر چی زودتر مشخص می کردم. با عرض معذرت یه وقت خدای نکرده یه جوری نشه "از اینجا مونده از اونجا رونده". البته این یک ضرب المثل هست. انشاءالله هم ازدواج می کنید هم با هم میرین مصاحبه و اونور آبRolleyes.

عمو جان اگه دست خودمون بود 7 روز و 7 شب عروسی گرفته بودیمو رفته بودیم پی زندگیمون.این بزرگترا ...
تنها دلخوشیم اینه که کارمون خصوصی هست و سربازی هم معافه احتمال 1 ضرب بیشتر میدم.میگم حداقل یه فرصت به زندگیمون بدم.Rolleyes
تشکر کنندگان: Saeedv13 ، lilac ، امیر مهاجر ، shimoda ، shani89
(2012-12-26 ساعت 00:15)Saeedv13 نوشته:  
(2012-12-26 ساعت 00:09)3pideh نوشته:  عمو سعید شما که در جریان هستین به خاطر نامزدم می خوام تاریخو عقب بندازم بلکه بتونیم ازدواج کنم.حالا اینکه از اون ایمیل صرف نظر کردم واسه این بود که شاید تا اون موقع هم نشه ازدواج کرد.گفتم بهونه کاری بیارم تا کیسم ریجکت نشه.
ببین مهندس. من تو زندگی شما نیستم و نباید اظهار نظر کنم در این مورد. ولی من اگه جای شما بودم تکلیفمو هر چی زودتر مشخص می کردم. با عرض معذرت یه وقت خدای نکرده یه جوری نشه "از اینجا مونده از اونجا رونده". البته این یک ضرب المثل هست. انشاءالله هم ازدواج می کنید هم با هم میرین مصاحبه و اونور آبRolleyes.

جانا سخن از زبان ما میگویی! همین الان خداییش عین همینارو گفتم به یه بنده خدایی. Wink
تشکر کنندگان: Saeedv13 ، 3pideh ، shimoda ، mgolchin13

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان