کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
تغییر زمان و یا محل مصاحبه
2 هفته بعد از کریسمس خیلی دیره من هفته سوم ژانویه مصاحبه دارم نمیشه که تا اون موقع صبر کرد.
پرواز كن آنگونه كه مي خواهي،وگرنه پروازت مي دهند آنگونه كه مي خواهند.
شماره کیس:2013AS2XXX
تشکر کنندگان:
:::::::::::: خواهش ميكنم اگر كسي ميدونه دقيقن بايد چي كار كنم بهم بگه :::::::::::::

با درو د به همه دوستان من بعد از ساعت ها زنگ زدن و استرس داشتن و با تركي اينگليسي حرف زدن آخر به هيچ نتيجه اي نرسيدم و همچنان درگيرم الان هم كه خوندم فعلا هيچ كاري نميشه كرد من رفتم به اين سايتي كه يك خانمي در كونسولگري پاي تلفن بهم گفت :‌
https://usvisa-info.com/fa-TR/selfservic...rant_visas
و بعد گفت اينجا ثبت نام كن http://usvisa-info.com/fa-TR/selfservice/login و منم بعد از ثبت نام و در بخش ويزاي لاتري رفتم به اين گزينه كه تنها گزينه هم بود را ديدم :

چه کاری می خواهید انجام دهید؟

تعیین وقت
مدارک را برای بخش کنسولگری ارسال کنید
اضافه کردن اعضای خانواده

من هم تغيير وقت را زدم و روند را طي كردم ولي حالا بعد از دو روز براي من نوشته شده است كه :‌ در حال حاضر هیچ اطلاعاتی در مورد شماره رهگیری پستی موجود نیست. :::: و اينكه خوب اين وبسايت جايي براي تعيين وقت كه خودم بخوام انجام بدن نزاشته و الان من به شدن نيازمند يك نفر هستم كه دقيقن منو راهنمايي كنه خواهش ميكنم اگر كسي ميدونه دقيقن بايد چي كار كنم بهم بگه :::

من با اين شماره هم تماس گرفتم كه هيچ ايراني نبود فقط ترك و اينگليسي بود . 0017034392348
به سفارت هم ايميل زدم جواب نداد و اينكه من 10 ژانويه وقت دارم
شماره کیس:2013AS00001XXX
کنسولگری:ANKARA
مصاحبه: اواخر فوريه
دریافت کلیرنس:
دریافت ویزا:

روياي دارم و آن هم آزاديست
تشکر کنندگان: 3pideh ، امیر مهاجر
(2012-12-30 ساعت 16:37)aminkhoshgeleh نوشته:  سلام به همه دوستان کسی از اوضاع مصاحبه در ارمنستان خبری داره از مزایا و معایبش و اینکه اونجا هم باید مدارکتو قبلا بفرستی چه جوری هاست؟ پرواز مستقیم داره چون راههای زمینیش خطرناکه
دوست عزیزجواب شما تو همین تاپیک اگربادقت بخونیدهست.نظرشخصی اگرمیخوای بدونی به نظرمن ارمنستان ازآنکارابهتره.به دلایلی که فکر میکنم.
1.دکتر2.عدم نیازبه ارسال مدارک.3هزینه های پایین تراقامتی.
نظرجمعی دوستان دیگراگرمیخوای بدونی بایدبا دقت وحوصله تاپیک هامطالعه کنی.
درضمن جاده زمینی خطرناکی هم نداره من قبلا ارمنستان بودم زمستان
ممکنه که کمی خطرناک باشه .گمرک راحتی داره.پروازرفت وبرگشت آسمان .
2013AS6354،رویت:6MAY،ارمنستان . 2،نفر. ارسال : 19MAY، کارنت: 11feb، مصاحبه:هفته29اپریل.کلیرنس :14جوون.ویزا:26جوون.ورود29جولای.لاس وگاس
تشکر کنندگان: امیر مهاجر ، shani89 ، سمانه777
(2012-12-30 ساعت 13:36)bikhab نوشته:  :::::::::::: خواهش ميكنم اگر كسي ميدونه دقيقن بايد چي كار كنم بهم بگه :::::::::::::

با درو د به همه دوستان من بعد از ساعت ها زنگ زدن و استرس داشتن و با تركي اينگليسي حرف زدن آخر به هيچ نتيجه اي نرسيدم و همچنان درگيرم الان هم كه خوندم فعلا هيچ كاري نميشه كرد من رفتم به اين سايتي كه يك خانمي در كونسولگري پاي تلفن بهم گفت :‌
و بعد گفت اينجا ثبت نام كن http://usvisa-info.com/fa-TR/selfservice/login و منم بعد از ثبت نام و در بخش ويزاي لاتري رفتم به اين گزينه كه تنها گزينه هم بود را ديدم :

تعیین وقت
اضافه کردن اعضای خانواده

من هم تغيير وقت را زدم و روند را طي كردم ولي حالا بعد از دو روز براي من نوشته شده است كه :‌ در حال حاضر هیچ اطلاعاتی در مورد شماره رهگیری پستی موجود نیست. :::: و اينكه خوب اين وبسايت جايي براي تعيين وقت كه خودم بخوام انجام بدن نزاشته و الان من به شدن نيازمند يك نفر هستم كه دقيقن منو راهنمايي كنه خواهش ميكنم اگر كسي ميدونه دقيقن بايد چي كار كنم بهم بگه :::

من با اين شماره هم تماس گرفتم كه هيچ ايراني نبود فقط ترك و اينگليسي بود . 0017034392348
دوست عزيز در اين سايت فعلا نميتونيد تغيير بديد . فعلا يك ايميل به سفارت بزنيد و در خواست وقت جديد كنيد تا بهد در سال جديد ميلادي شايد جدول باز بشه در سيستم جديد.
مصاحبه. 24 Jan,,,,,,;كليرنس صورتي .....كيس نامبرَas 2*** 2013 ........سفرنامه
تشکر کنندگان: bikhab ، shani89 ، 3pideh
(2012-12-31 ساعت 01:11)yashim نوشته:  
(2012-12-30 ساعت 13:36)bikhab نوشته:  :::::::::::: خواهش ميكنم اگر كسي ميدونه دقيقن بايد چي كار كنم بهم بگه :::::::::::::

تعیین وقت
اضافه کردن اعضای خانواده

دوست عزيز در اين سايت فعلا نميتونيد تغيير بديد . فعلا يك ايميل به سفارت بزنيد و در خواست وقت جديد كنيد تا بهد در سال جديد ميلادي شايد جدول باز بشه در سيستم جديد.

مرسي دوست عزيز فقط ميشه لطن بگيد به چه آدرسي و متنش چي باشه ؟ و يا چه شماره تلفني بسيار سپاس
دریافت کلیرنس:
دریافت ویزا:

تشکر کنندگان:
سلام به دوستان
با توجه به کیس نامبرم
آیا صلاح است مکان مصاحبه ام را به ایروان تغییر بدم؟
برای این کار به غیر از ارسال ایمیل، می بایست فرمها را آپدیت و مجدداً ایمیل نمایم.
خوشحال میشم به دادم برسید.
امیر خان منتظریم. Rolleyes
** به تدبیرش اعتماد کن / به حکمتش دل بسپار / به او توکل کن **
2 نفر ایروان به ایرواین / قبولی:May2012 / مصاحبه:May2013 / سفر:Oct2013
Wink
سفرنامه
تجربیات
تشکر کنندگان: امیر مهاجر ، shani89
(2012-12-31 ساعت 13:01)byousefi_p نوشته:  سلام به دوستان
با توجه به کیس نامبرم
آیا صلاح است مکان مصاحبه ام را به ایروان تغییر بدم؟
برای این کار به غیر از ارسال ایمیل، می بایست فرمها را آپدیت و مجدداً ایمیل نمایم.
خوشحال میشم به دادم برسید.
امیر خان منتظریم. Rolleyes

سلام یوسفی جان،
راستش من هیچ توصیه‌ای در این امر خطیر برات ندارم.
اما اگر من خودم چنین کیس نامبری داشتم تصورم این بود که ریسکی در کار نیست و وقت کافی دارم و فورا اقدام میکردم برای تعویض مکان مصاحبه.
تنها کاری که باید بکنی اینه که ایمیل بدی بهشون. همین. توضیحات دقیق رو میخوای؟ تو امضای من روی کلمه ایروان کلیک کن، معجزه میشه! Big Grin
تشکر کنندگان: Saeedv13 ، enchantress_boy
من از زنگ زدن ها و ایمیل زدن هام به نتیجه ای نرسیدم. دارم فکر می کنم شاید بهتر باشه که درخواست تغییر سفارت بدم. با این کار به هر حال یک مدتی عقب می افته مصاحبه ام. یعنی امیدوارم که اینطور بشه. بعد از سفارت جدید بخوام که مصاحبه رو عقب بندازه. چون فکر کنم دقیقا انکاراست که به دلیل شلوغی تغییر زمان مصاحبه نداره.
شما نظرتون چیه؟
شماره کیس : 2013AS000041XX
تاریخ رویت قبولی در سایت: 01 می
کنسولگری: ارمنستان
تاریخ کارنت شدن کیس: 13 دسامبر
تاریخ مصاحبه: اواسط مارس
4نفر - اواخر جولای کلیر شدیم
تشکر کنندگان:
(2012-12-26 ساعت 00:49)3pideh نوشته:  
(2012-12-26 ساعت 00:15)Saeedv13 نوشته:  
(2012-12-26 ساعت 00:09)3pideh نوشته:  عمو سعید شما که در جریان هستین به خاطر نامزدم می خوام تاریخو عقب بندازم بلکه بتونیم ازدواج کنم.حالا اینکه از اون ایمیل صرف نظر کردم واسه این بود که شاید تا اون موقع هم نشه ازدواج کرد.گفتم بهونه کاری بیارم تا کیسم ریجکت نشه.
ببین مهندس. من تو زندگی شما نیستم و نباید اظهار نظر کنم در این مورد. ولی من اگه جای شما بودم تکلیفمو هر چی زودتر مشخص می کردم. با عرض معذرت یه وقت خدای نکرده یه جوری نشه "از اینجا مونده از اونجا رونده". البته این یک ضرب المثل هست. انشاءالله هم ازدواج می کنید هم با هم میرین مصاحبه و اونور آبRolleyes.

عمو جان اگه دست خودمون بود 7 روز و 7 شب عروسی گرفته بودیمو رفته بودیم پی زندگیمون.این بزرگترا ...
تنها دلخوشیم اینه که کارمون خصوصی هست و سربازی هم معافه احتمال 1 ضرب بیشتر میدم.میگم حداقل یه فرصت به زندگیمون بدم.Rolleyes

بهتر نیست به عنوان نامزد با خودتون ببریدش و اونجا ازدواج کنید.
2013AS80xx /می2012 /فرمها 6می2013 ایمیل/نامه دوم 14 جون2013/هفته چهارم آگوست2013 آنکارا/ مقصد کالیفرنیا- سندیگو/ هزینه(عکس35000+واکسن 180000+پاس 80000+ بلیط و هتل آنکارا 2400000)
تشکر کنندگان:
(2012-12-31 ساعت 13:47)mandana12 نوشته:  من از زنگ زدن ها و ایمیل زدن هام به نتیجه ای نرسیدم. دارم فکر می کنم شاید بهتر باشه که درخواست تغییر سفارت بدم. با این کار به هر حال یک مدتی عقب می افته مصاحبه ام. یعنی امیدوارم که اینطور بشه. بعد از سفارت جدید بخوام که مصاحبه رو عقب بندازه. چون فکر کنم دقیقا انکاراست که به دلیل شلوغی تغییر زمان مصاحبه نداره.
شما نظرتون چیه؟

منم همين مشكل دارم با سفارت آنكارا اصلا جواب درستي نميدن اگر شما به نتيجه اي رسيدين به من هم بگيد لطفا من يك ساعت حرف زدم و در آخر به من گفت يك ايميل بزن به آدرس ايميل فلان كه آخرم فكر كنم از سر باز كرد. اگر چيزي شد به منم اطلاع بديد .
دریافت کلیرنس:
دریافت ویزا:

تشکر کنندگان:
(2012-12-31 ساعت 14:12)shani89 نوشته:  
(2012-12-26 ساعت 00:49)3pideh نوشته:  
(2012-12-26 ساعت 00:15)Saeedv13 نوشته:  
(2012-12-26 ساعت 00:09)3pideh نوشته:  عمو سعید شما که در جریان هستین به خاطر نامزدم می خوام تاریخو عقب بندازم بلکه بتونیم ازدواج کنم.حالا اینکه از اون ایمیل صرف نظر کردم واسه این بود که شاید تا اون موقع هم نشه ازدواج کرد.گفتم بهونه کاری بیارم تا کیسم ریجکت نشه.
ببین مهندس. من تو زندگی شما نیستم و نباید اظهار نظر کنم در این مورد. ولی من اگه جای شما بودم تکلیفمو هر چی زودتر مشخص می کردم. با عرض معذرت یه وقت خدای نکرده یه جوری نشه "از اینجا مونده از اونجا رونده". البته این یک ضرب المثل هست. انشاءالله هم ازدواج می کنید هم با هم میرین مصاحبه و اونور آبRolleyes.

عمو جان اگه دست خودمون بود 7 روز و 7 شب عروسی گرفته بودیمو رفته بودیم پی زندگیمون.این بزرگترا ...
تنها دلخوشیم اینه که کارمون خصوصی هست و سربازی هم معافه احتمال 1 ضرب بیشتر میدم.میگم حداقل یه فرصت به زندگیمون بدم.Rolleyes

بهتر نیست به عنوان نامزد با خودتون ببریدش و اونجا ازدواج کنید.

مگه می شه به عنوان نامزد اون با من بیاد لطفا می شه واسم توضیح بدین؟
پرواز كن آنگونه كه مي خواهي،وگرنه پروازت مي دهند آنگونه كه مي خواهند.
شماره کیس:2013AS2XXX
تشکر کنندگان:
(2012-12-31 ساعت 16:50)bikhab نوشته:  منم همين مشكل دارم با سفارت آنكارا اصلا جواب درستي نميدن اگر شما به نتيجه اي رسيدين به من هم بگيد لطفا من يك ساعت حرف زدم و در آخر به من گفت يك ايميل بزن به آدرس ايميل فلان كه آخرم فكر كنم از سر باز كرد. اگر چيزي شد به منم اطلاع بديد .
بی خواب عزیز!!!
ایمیل بهتر از تلفن هست چون می تونین ازش پرینت بگیرین و به عنوان یک سند ازش استفاده کنین یا در ایمیل های بعدی مورد استناد قرار بدینش. اشکال کار اینجاست که شما دیر تصمیم به تغییر سفارت گرفتین و الان در روزهای تعطیلات سال نوی میلادی هستیم و سرشون هم حسابی شلوغ و درگیر ویزاهای توریستی هستند.موقع ایمیل زدن تو قسمت موضوع به موردی اشاره کنید که نشوندهنده ی فوریت موضوع باشه مثل:
Emergency (2013AS00001XXX): Please reschedule my interview of 10th January to a later time in February
لطفاً فرمت رایج در زمینه ایمیل زدن رو رعایت کنید یعنی کیس نامبر، تاریخ دقیق تولد، نام و نام خانوادگی طبق ثبت نام اولیه یادتون نره.
تشکر کنندگان: amir82 ، امیر مهاجر ، yashim ، bayat_r ، bardia9 ، mgolchin13 ، shimoda ، enchantress_boy ، 3pideh
(2012-12-31 ساعت 22:51)Saeedv13 نوشته:  
(2012-12-31 ساعت 16:50)bikhab نوشته:  منم همين مشكل دارم با سفارت آنكارا اصلا جواب درستي نميدن اگر شما به نتيجه اي رسيدين به من هم بگيد لطفا من يك ساعت حرف زدم و در آخر به من گفت يك ايميل بزن به آدرس ايميل فلان كه آخرم فكر كنم از سر باز كرد. اگر چيزي شد به منم اطلاع بديد .
بی خواب عزیز!!!
ایمیل بهتر از تلفن هست چون می تونین ازش پرینت بگیرین و به عنوان یک سند ازش استفاده کنین یا در ایمیل های بعدی مورد استناد قرار بدینش. اشکال کار اینجاست که شما دیر تصمیم به تغییر سفارت گرفتین و الان در روزهای تعطیلات سال نوی میلادی هستیم و سرشون هم حسابی شلوغ و درگیر ویزاهای توریستی هستند.موقع ایمیل زدن تو قسمت موضوع به موردی اشاره کنید که نشوندهنده ی فوریت موضوع باشه مثل:
Emergency (2013AS00001XXX): Please reschedule my interview of 10th January to a later time in February
لطفاً فرمت رایج در زمینه ایمیل زدن رو رعایت کنید یعنی کیس نامبر، تاریخ دقیق تولد، نام و نام خانوادگی طبق ثبت نام اولیه یادتون نره.

سعيد عزيزم مرسي دادا از راهنمايي ولي ميشه بگين به چه آدرس ايملي بفرستم و يا فكس كنم با سپاس. مرسي
دریافت کلیرنس:
دریافت ویزا:

تشکر کنندگان: 3pideh
(2013-01-01 ساعت 18:01)bikhab نوشته:  سعيد عزيزم مرسي دادا از راهنمايي ولي ميشه بگين به چه آدرس ايملي بفرستم و يا فكس كنم با سپاس. مرسي
سه تا راه برای ایمیل زدن به سفارت ایالات متحده در ترکیه داری:
1- خودشون دوست دارن از این صفحه استفاده کنی. ولی تا جایی که حافظه ی آلزایمری من یاری می کنه دوستان زیاد از این صفحه و پاسخگوییش راضی نبودند.
2- به نظرم آدرس Consular-Ankara@state.gov طرفدارهای بیشتری داره.
3- آدرس webmasterankara@state.gov هم هست ولی مربوط به روابط عمومیشون میشه و در خواست کردن که سئوالات مهاجرتی به این ایمیل نفرستین:
(Please do not send any visa related question to the Public Affairs Section)
برای فاکس:
90.312.468.6103 فاکس ویزاهای مهاجرتی در بخش کنسولی سفارت هست.
90.312.466.5684 فاکس بخش کنسولی سفارت هست و به نظر عمومی تر از اولی هست.
(2013-01-02 ساعت 01:05)Saeedv13 نوشته:  
(2013-01-01 ساعت 18:01)bikhab نوشته:  سعيد عزيزم مرسي دادا از راهنمايي ولي ميشه بگين به چه آدرس ايملي بفرستم و يا فكس كنم با سپاس. مرسي
سه تا راه برای ایمیل زدن به سفارت ایالات متحده در ترکیه داری:
1- خودشون دوست دارن از این صفحه استفاده کنی. ولی تا جایی که حافظه ی آلزایمری من یاری می کنه دوستان زیاد از این صفحه و پاسخگوییش راضی نبودند.
2- به نظرم آدرس Consular-Ankara@state.gov طرفدارهای بیشتری داره.
3- آدرس webmasterankara@state.gov هم هست ولی مربوط به روابط عمومیشون میشه و در خواست کردن که سئوالات مهاجرتی به این ایمیل نفرستین:
(Please do not send any visa related question to the Public Affairs Section)
برای فاکس:
90.312.468.6103 فاکس ویزاهای مهاجرتی در بخش کنسولی سفارت هست.
90.312.466.5684 فاکس بخش کنسولی سفارت هست و به نظر عمومی تر از اولی هست.

سعيد عزيزم مرسي از اينكه اينقدر پيگير هستي واقعن سپاسگزارم اما به اين ايميل consular-ankara@state.gov كه ايميل زدم متاسفانه آين پيغام رسيد به من
Delivery has failed to these recipients or groups:

consular-ankara@state.gov
The e-mail address you entered couldn't be found. Please check the recipient's e-mail address and try to resend the message. If the problem continues, please contact your helpdesk.

ولي به اون شماره فكس يك فكس فرستادم اما به آدرس دوم وب مستر چهار روز پيش ايميل زدم اما جوابي نيومده .
لطفن اگر چيزي ديگه به ذهنتون ميرسيد بهم بگيد باز هم سپاس گزارم واقعن مرسي.
دریافت کلیرنس:
دریافت ویزا:

تشکر کنندگان: Saeedv13

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان