کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
تغییر زمان و یا محل مصاحبه
(2012-12-31 ساعت 16:50)bikhab نوشته:  
(2012-12-31 ساعت 13:47)mandana12 نوشته:  من از زنگ زدن ها و ایمیل زدن هام به نتیجه ای نرسیدم. دارم فکر می کنم شاید بهتر باشه که درخواست تغییر سفارت بدم. با این کار به هر حال یک مدتی عقب می افته مصاحبه ام. یعنی امیدوارم که اینطور بشه. بعد از سفارت جدید بخوام که مصاحبه رو عقب بندازه. چون فکر کنم دقیقا انکاراست که به دلیل شلوغی تغییر زمان مصاحبه نداره.
شما نظرتون چیه؟

منم همين مشكل دارم با سفارت آنكارا اصلا جواب درستي نميدن اگر شما به نتيجه اي رسيدين به من هم بگيد لطفا من يك ساعت حرف زدم و در آخر به من گفت يك ايميل بزن به آدرس ايميل فلان كه آخرم فكر كنم از سر باز كرد. اگر چيزي شد به منم اطلاع بديد .
ایمیلی که بهتون دادن چی بود؟ ظاهرا شما جواب گرفتید Wink
شماره کیس : 2013AS000041XX
تاریخ رویت قبولی در سایت: 01 می
کنسولگری: ارمنستان
تاریخ کارنت شدن کیس: 13 دسامبر
تاریخ مصاحبه: اواسط مارس
4نفر - اواخر جولای کلیر شدیم
تشکر کنندگان:
با سلام
لطفا در مورد نحوه عقب انداختن وقت مصاحبه أبوظبي بگيد?????
با email به سفارت يا KCC
اصلا ميشه؟
تشکر کنندگان:
ضمن آرزوی موفقیت برای تک تک مهاجرین
قابل ذکر است من هم 1 ژانویه با موضوع I have spoken ... ایمیلی زدم ولی متاسفانه جوابی نگرفتم
فکر می کنم 2-3 روز بعد از اعلام بولتن ویزا جوابهامون بیاد.
علتش هم اینه که با انرژی بعد از تعطیلات اومدن سر کار.
در صورتی که تا 11 ژانویه جواب ندن، ناچاراً باید یه ایمیل دیگه بزنیم.
کامرَوا باشید
** به تدبیرش اعتماد کن / به حکمتش دل بسپار / به او توکل کن **
2 نفر ایروان به ایرواین / قبولی:May2012 / مصاحبه:May2013 / سفر:Oct2013
Wink
سفرنامه
تجربیات
تشکر کنندگان:
(2013-01-07 ساعت 11:37)byousefi_p نوشته:  ضمن آرزوی موفقیت برای تک تک مهاجرین
قابل ذکر است من هم 1 ژانویه با موضوع I have spoken ... ایمیلی زدم ولی متاسفانه جوابی نگرفتم
کامرَوا باشید
اون I've Spoken to a kcc operator ... ایمیل خاصی بود که فقط به کیس امیرمهاجر ربط داشت. مگه شما هم با اپراتور kcc صحبت کردی؟
2013AS000035XX Post :Abu Dhabi, Interview Date : February 2013
سفرنامه
تشکر کنندگان: byousefi_p ، Saeedv13 ، امیر مهاجر ، lilac
(2013-01-03 ساعت 21:45)yashim نوشته:  منظورتون اينه كه من فقط اين كارو انجام بدم كه نشون بدم ميخوام وقت جديدي بگيرم؟ بعد بلافاصله زنگ بزنم؟ شما الان از كجا مطمين هستيد وقتتون تغيير كرده ؟ ايميل دريافت كرديد؟

با درود آر عزيزم من ايميلم اومده برام و تاريخ بعدي رو برام زده و گفته بايد برگه رو حتما همراهت داشته باشي
شماره کیس:2013AS00001XXX
کنسولگری:ANKARA
مصاحبه: اواخر فوريه
دریافت کلیرنس:
دریافت ویزا:

روياي دارم و آن هم آزاديست
تشکر کنندگان: Saeedv13
(2013-01-05 ساعت 19:31)mandana12 نوشته:  
(2012-12-31 ساعت 16:50)bikhab نوشته:  
(2012-12-31 ساعت 13:47)mandana12 نوشته:  من از زنگ زدن ها و ایمیل زدن هام به نتیجه ای نرسیدم. دارم فکر می کنم شاید بهتر باشه که درخواست تغییر سفارت بدم. با این کار به هر حال یک مدتی عقب می افته مصاحبه ام. یعنی امیدوارم که اینطور بشه. بعد از سفارت جدید بخوام که مصاحبه رو عقب بندازه. چون فکر کنم دقیقا انکاراست که به دلیل شلوغی تغییر زمان مصاحبه نداره.
شما نظرتون چیه؟

منم همين مشكل دارم با سفارت آنكارا اصلا جواب درستي نميدن اگر شما به نتيجه اي رسيدين به من هم بگيد لطفا من يك ساعت حرف زدم و در آخر به من گفت يك ايميل بزن به آدرس ايميل فلان كه آخرم فكر كنم از سر باز كرد. اگر چيزي شد به منم اطلاع بديد .
ایمیلی که بهتون دادن چی بود؟ ظاهرا شما جواب گرفتید Wink

با درود :: قسمت بالا توضيح دادم مرحله هاي كاريشو هر جا سوال بود در خدمتم
دریافت کلیرنس:
دریافت ویزا:

تشکر کنندگان: shani89
پس فعلا منتظر بشینیم تا شب که زنگ بزنیم به اولگا. بعد ببینیم چطو میشه :دی
شماره کیس : 2013AS000041XX
تاریخ رویت قبولی در سایت: 01 می
کنسولگری: ارمنستان
تاریخ کارنت شدن کیس: 13 دسامبر
تاریخ مصاحبه: اواسط مارس
4نفر - اواخر جولای کلیر شدیم
تشکر کنندگان:
(2013-01-07 ساعت 16:40)mandana12 نوشته:  پس فعلا منتظر بشینیم تا شب که زنگ بزنیم به اولگا. بعد ببینیم چطو میشه :دی

شب نه همين الان زنگ بزنيد آنكارا يك ساعت و نيم با ما اختلاف داره:: شما بايد به آنكارا زنگ بزنيد اون شماره هم دايورت هست رو سفارت آنكارا. درضمن مادمازل اولگا شايد نباشه هر كسي برداشت ميتونه كمك كنه
دریافت کلیرنس:
دریافت ویزا:

تشکر کنندگان:
(2013-01-07 ساعت 13:04)enchantress_boy نوشته:  
کامرَوا باشید
اون I've Spoken to a kcc operator ... ایمیل خاصی بود که فقط به کیس امیرمهاجر ربط داشت. مگه شما هم با اپراتور kcc صحبت کردی؟

نه صحبت نکردم
ولی قصدم از این موضوع در ایمیل بررسی سریعتر kcc هست.
به نظرتون اگه جواب ندادن، موضوع ایمیل جدید رو چی بزنم
Wink
سفرنامه
تجربیات
تشکر کنندگان:
سلام
من 28 دسامبر ایمیل زدم به کی سی سی و درخواست تغییر محل مصاحبه کردم. امروز جواب ایمیل آمده ولی معلومه که آقای جاکوب اصلا متنشو نخونده و همون جواب کلیشه ای رو که برای همه میفرسته برام فرستاده. به نظرتون موضوع نامه را چی بزنم که مجبور بشن نامه را بخوانند؟!
case number: 2013AS00005200 ایروان W1A
آموزش زبان انگلیسی: www.eslpod.com
تشکر کنندگان:
جواب ایمیل من اومد.که به شرح ذیل است:
If you have relocated and wish to attend your interview at a different embassy, you must provide KCC with your former address and your new physical address (P O Boxes and In Care of Addresses do not justify a change of embassy) to prove your residency in that country. If your interview has already been scheduled, you must contact the embassy to determine if your case can be transferred to a different embassy.
منظورشون چیه؟
Wink
سفرنامه
تجربیات
تشکر کنندگان:
(2013-01-08 ساعت 00:29)fariba_a نوشته:  سلام
من 28 دسامبر ایمیل زدم به کی سی سی و درخواست تغییر محل مصاحبه کردم. امروز جواب ایمیل آمده ولی معلومه که آقای جاکوب اصلا متنشو نخونده و همون جواب کلیشه ای رو که برای همه میفرسته برام فرستاده. به نظرتون موضوع نامه را چی بزنم که مجبور بشن نامه را بخوانند؟!
موضوع قبلی رو چی زده بودید.
یکم از رنگها (مخصوصا رنگ آبی یا سبز) تو متن نامت استفاده کنید.
منظورم قسمتهای مهم و تو چشمه
من که این کارو کردم و منتظر ...
Wink
سفرنامه
تجربیات
تشکر کنندگان:
(2013-01-07 ساعت 17:20)byousefi_p نوشته:  
(2013-01-07 ساعت 13:04)enchantress_boy نوشته:  
کامرَوا باشید

نه صحبت نکردم
ولی قصدم از این موضوع در ایمیل بررسی سریعتر kcc هست.
به نظرتون اگه جواب ندادن، موضوع ایمیل جدید رو چی بزنم

Transferring to a different US embassy
2013AS000035XX Post :Abu Dhabi, Interview Date : February 2013
سفرنامه
تشکر کنندگان: byousefi_p ، امیر مهاجر ، lilac
(2013-01-08 ساعت 10:48)byousefi_p نوشته:  
(2013-01-08 ساعت 00:29)fariba_a نوشته:  سلام
سلام
برای من هم دقیقا همین جواب شما آمد. من تو نامم موضوع را نوشته بودم:
please change my post interview from Ankara to Yerevan
و تو متن نامه هم توضیح داده بودم که آدرس فیزیکی من تغییر نکرده ولی برام راحت تره که تو ارمنستان مصاحبه بشم.
جاکوب نامه را خوانده بود ( بهتره بگم که نخوانده بود) و همین جوابی که برای شما فرستاده است را برای من هم فرستاد. حالا باید دوباره براشون یک ایمیل دیگه بزنم.
case number: 2013AS00005200 ایروان W1A
آموزش زبان انگلیسی: www.eslpod.com
تشکر کنندگان:
(2013-01-08 ساعت 11:37)fariba_a نوشته:  
[h نوشته:
(2013-01-08 ساعت 11:37)fariba_a نوشته:  [quote='byousefi_p' pid='260477' dateline='1357625923']
[quote='fariba_a' pid='260371' dateline='1357588756']
سلام
سلام
برای من هم دقیقا همین جواب شما آمد. من تو نامم موضوع را نوشته بودم:
please change my post interview from Ankara to Yerevan
و تو متن نامه هم توضیح داده بودم که آدرس فیزیکی من تغییر نکرده ولی برام راحت تره که تو ارمنستان مصاحبه بشم.
جاکوب نامه را خوانده بود ( بهتره بگم که نخوانده بود) و همین جوابی که برای شما فرستاده است را برای من هم فرستاد. حالا باید دوباره براشون یک ایمیل دیگه بزنم.

دوستان گرامی من به این ترتیبی که در زیر نوشتم ایمیل زدم و حدود یک هفته ای جواب گرفتم شما هم عیناً کپی پیست کنید:

subject: Iranian selectee(No change of address but change of interview post)

متن نامه:

Case number : 2013AS0000xxxx

Principal Applicant Name : (your name)

Preferene category: DV Lottery

Foreign State Chargeability : IRAN

Date of birth:

Dear Sir/Mam

Hello ,

As you may surely know The United States does not have embassies or consulates in IRAN therfore iranians are interviewed in other countries. My case has been assigned to Ankara, Turkey by KCC. For some personal reasons I would like to change my interview post to ( yerevan or Abu Dhabi) in the United Arab Emirates. I have not changed my Address and just want to have my Intrview post changed. I would appriciate your cooperation.

Thank you,

( Your name)

فقط دقت کنید که داخل پرانتز ایروان و ابوظبی یکی رو که نمیخواهید حذف کنید. و اگر سفارت اولیه شما انکارا نبوده اون رو هم تصحیح کنید.
(2013AS000053xx) چهار نفر - ابوظبی - هفته2 آپریل Big Grinیکضرب - مقصد: ایرواین، کالیفرنیا

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان