کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سفر به ترکیه برای مصاحبه: تور، هتل، بلیط و ...
(2013-02-16 ساعت 11:14)maryami2k4 نوشته:  
(2013-02-16 ساعت 10:45)kasrafo نوشته:  دوستان عزیز
این 165 دلارو که باید قبل از گرفتن گرین کارت داد آیا میشه از طریق شعبه بانک های آمریکایی مثل HSBC یا CITI در دبی یا آنکارا یا ایروان پرداخت کرد؟ دوستانی که الان اونجاها تشریف دارن اگه امکانش باشه پرس و جو کنن ممنون میشیم.
دوستانی که یه ضرب میگیرن یا الان واسه گرفتن ویزا رفتن اگه اینطور بشه پرداخت کرد به نظرم کاراشون جلو بیفته.

من فکر کنم شما زودتر از ما مصاحبه دارین، اگه رفتین دبی خودتونم یه سوال بکنین به ما اطلاع بدین حتماً ... لطف میکنین Smile
مصاحبه ی من تمام شده و متاسفانه اون موقع اینقدر فکرای دیگه بود که تو این فکر نبودم کاش به فکرم رسیده بود و پرسیده بودم Sad
2013AS3xxx- ابوظبی
تشکر کنندگان: bayat_r ، rezagh
(2013-02-16 ساعت 11:38)kasrafo نوشته:  
(2013-02-16 ساعت 11:14)maryami2k4 نوشته:  
(2013-02-16 ساعت 10:45)kasrafo نوشته:  دوستان عزیز
این 165 دلارو که باید قبل از گرفتن گرین کارت داد آیا میشه از طریق شعبه بانک های آمریکایی مثل HSBC یا CITI در دبی یا آنکارا یا ایروان پرداخت کرد؟ دوستانی که الان اونجاها تشریف دارن اگه امکانش باشه پرس و جو کنن ممنون میشیم.
دوستانی که یه ضرب میگیرن یا الان واسه گرفتن ویزا رفتن اگه اینطور بشه پرداخت کرد به نظرم کاراشون جلو بیفته.

من فکر کنم شما زودتر از ما مصاحبه دارین، اگه رفتین دبی خودتونم یه سوال بکنین به ما اطلاع بدین حتماً ... لطف میکنین Smile
مصاحبه ی من تمام شده و متاسفانه اون موقع اینقدر فکرای دیگه بود که تو این فکر نبودم کاش به فکرم رسیده بود و پرسیده بودم Sad

اشکال نداره حالا ما میریم میپرسیم به شما میگیم Smile
کیس: 44xx
تشکر کنندگان: kasrafo ، rezagh ، arezoo bj
دوستان سلام. ما دیروز از دو مرکز خرید دیدن کردیم. اجناس خوب با قیمت خوب. اگه فرصت کردید حتما برید. اولی اسمش سناتوریوم یا سناتوریون هست که کمی از مرکز شهر فاصله داره و شنیدم که از میدان کیزیلای مینی بوس داره واسه اونجا. ما با تور رفتیم. دومی هم میدان کیزیلای مرکز خرید کیزیلای بود که یه ساختمان 8 تا 10 طبقه هست. طبقه -2 هم یه سوپر مارکت بزرگ داره که تقریبا همه چی داشت. این مرکز خرید فکر کنم ضلع جنوب غربی کیزیلای بشه.

ضمنا جواب ازمایشارو هم گرفتیم و خدارو شکر تا الانش مشکلی نبوده
کیس نامبر : As39xx / تعداد افراد کیس : 2 / کارنت: 13/12/2012 / مصاحبه: 19 فوریه / کلیر 26 march / مقصد : نیوجرسی / دریافت ویزا : 11 اپریل
دوستان کمک لطفا
به یکی از دوستانی (تهران یا کرج) که اواخر فوریه یا اوایل مارچ به آنکارا میرن می خوام یه زحمتی بدم. اگه براتون مقدوره، میشه لطفا بهم پیغام خصوصی بدین؟
2013AS15xx (یک نفر)/مصاحبه:آخر نوامبر،ایروان/کلیرنس: 21 روزه/دالاس، سفرنامه

تشکر کنندگان: kavirr ، arezoo bj
از دوستان عزیز کسی هست که هفته آینده بخواهد برای سفر به آنکارا برود؟
من کلیر شدم و یزای گرفتن ویزا به دنبال همسفر می گردم؟
لاتاري ٢٠١٣
تشکر کنندگان: Saeedv13 ، rouzbehdarvishi ، Hoormazd ، fereydoooon ، arezoo bj ، HRSH ، yasaman1111 ، smartie
(2013-02-16 ساعت 23:45)amirhoseinc نوشته:  از دوستان عزیز کسی هست که هفته آینده بخواهد برای سفر به آنکارا برود؟
داداش من یکشنبه آینده میرم
شماره کیس:2013AS41XX/تعداد افراد:1 نفر/کنسولگری:انکارا/مصاحبه:هفته چهارم فوریه/از تهران به بوستون
تشکر کنندگان: arezoo bj ، fereydoooon ، rezagh ، nina22
(2013-02-17 ساعت 02:51)miilad2 نوشته:  
(2013-02-16 ساعت 23:45)amirhoseinc نوشته:  از دوستان عزیز کسی هست که هفته آینده بخواهد برای سفر به آنکارا برود؟

آقا ميلاد من دوشنبه با پرواز ماهان ميرم شما واسه مصاحبه ميري؟
هتل رزرو كردي يا اونجا مي خواي بگيري؟
لاتاري ٢٠١٣
تشکر کنندگان:
دوستان سلام
من 25 فوریه مصاحبه دارم ولی نامه از سفارت بابت اینکه چه مدارکی ببرم دریافت نکردم البته دو هفته پیش مدارکمو فرستادم سفارت الان یکم نگرانم چون میگن از سفارت یک هفته قبل از مصاحبه یک ایمیل میاد Sad
تشکر کنندگان: fereydoooon
(2013-02-17 ساعت 20:04)sakar نوشته:  دوستان سلام
من 25 فوریه مصاحبه دارم ولی نامه از سفارت بابت اینکه چه مدارکی ببرم دریافت نکردم البته دو هفته پیش مدارکمو فرستادم سفارت الان یکم نگرانم چون میگن از سفارت یک هفته قبل از مصاحبه یک ایمیل میاد Sad
دوست عزیز یه ایمیل بزن سفارت و بپرس مدارکی که ارسال کردی به دستشون رسیده یا نه. البته خودت رو مضطرب نکن فقط همه مدارکی که لازم هست رو با خودت ببر، چون توی اون ایمیل مدارکی که لازم هست ببری رو بهت میگن؛ که البته "همه مدارک که دارید رو ببرید چون ممکنه همه مدارک تحصیلی رو ازتون بخوان نه فقط آخریش یا ....
موفق باشید Wink
تشکر کنندگان: sayeh_m ، nina22 ، fereydoooon ، rezagh ، lilac ، lilistar ، nooshshahnar ، ensan ، Gerdoo ، mirzamemar
دوستان سلام. امروز اتفاق جالبی برامون افتاد. ما امروز با دوتا از دوستان خوبمون که اینجا باهاشون اشنا شدیم قصد کردیم به یه مرکز خرید دیگه که حومه شهر قرار داره بریم. اسمش nata wega (ناتاوگا). تحقیق کردیم و فهمیدیم که از میدان کیزیلای اتوبوس داره مستقیم واسه اونجا. رفتیم سمت ایستگاههای اتوبوس که ببینیم کدومشونه که فهمیدیم اتوبوسش اونجا نیست. چند نفر که اصلا حرفاشونو نمیفهمیدیم و اونها هم حرفامونو نمیفهمیدن اشاره به یه محل دیگه کردن. رفتیم کنار بلوار اتاترک داخل یه ایستگاه اتوبوس که چند نفر اونجا ایستاده بودند. با زبان فارسی و انگلیسی به چند نفر اسم اونجارو دوباره گفتیم تا بلکه یکی یه راهنمایی درست کنه. یه خانم فارسی زبان بینشون پیدا شد که معلوم بود اونجا زندگی میکنه. ازش پرسیدم و داشت فکر میکرد که جواب بده که یهو دیدم یکی از اون کسانی که تو ایستگاه منتظر اتوبوس بود به ما اشاره کرد که دنبالش بریم و رفت و ماهم دنبالش رفتیم. حدود 800 یا 900 متر پشت سرش رفتیم. تا وارد خیابانی شدیم که در ضلع شمالی م کیزیلای و در واقع روبروی مرکز خرید کیزیلای بود. ایستگاهش 200 متر بالای خیابان نزدیک فروشگاه کولینز بود. حالا نکته جالب اینجاس که از اول که ما پشت سرش میرفتیم همش داشتیم به این فکر میکردیم که در ازای اینکار چقدر باید بهش پول بدیم چه بخواد و چه نخواد چون از کار خودش زد و مسافت زیادی هم با ما اومده بود که به ما کمک کنه. ما سوار شدیم. اوهم پشت سر ما سوار شد. من گفتم دیگه میخواد تا خود مرکز خرید بیاد با ما و اونجا حساب کنه. ناگهان کارت اتوبوسشو در اورد و برای هر 4 نفرمونو حساب کرد و به اقای راننده به ترکی حرفهایی در موردمون زد که معلوم بود داره میگه اینا میخوان برن ناتاوگا. من وقتی این صحنه رو دیدم با دوستم دست کردیم جیب مبارک و مقداری پول دراوردیم که بگیم چقدر باید بدیم و یه لبخند زد و رفت. همه جا ادمهای خوب هستن. ادمهایی که روی هرچیزی قیمت نمیذارن مثل کمک به دیگران. جالب اینجاست که اتوبوسش پول به هیچوجه نمیگیره و فقط با کارته. امروز رفتاریو دیدم از این مرد ترک که با شنیده های قبل سفرم مطابقت نداشت. پس بیخود نیست میگن شنیدن کی بود مانند دیدن. ضمنا مرکز خرید بزرگو شلوغی بود. شهر بازی برای بچه ها هم داشت.
کیس نامبر : As39xx / تعداد افراد کیس : 2 / کارنت: 13/12/2012 / مصاحبه: 19 فوریه / کلیر 26 march / مقصد : نیوجرسی / دریافت ویزا : 11 اپریل
سلام دوستان، کسی‌ میدون قیمت رفتو برگشت پرواز ماهان به آنکارا برای اواسط مارچ چنده؟ ممنون
Category : F2B‎
Receipt ‎Number : WAC1790XXXXXX‎
Priority ‎Date :2016 Nov
Approve ‎Date:June 2020
Welcome Letter Date :?‎
Case number:ABD 2020.........
Interview ‎Date : Coming Soon
تشکر کنندگان:
(2013-02-18 ساعت 00:35)natasha نوشته:  سلام دوستان، کسی‌ میدون قیمت رفتو برگشت پرواز ماهان به آنکارا برای اواسط مارچ چنده؟ ممنون

چارتر ۴۶۰
سیستمی ۵۴۰
2013AS4# / یک نفر / مصاحبه : March / آنکارا / ویزا یکضرب / سربازی : نزاجا / تاربخ ورود به آمریکا : March / دریافت سوشیال : March / محل سکونت : Orange County
تشکر کنندگان: shadzad ، natasha ، nina22 ، rezagh ، lilistar
مامان سایه بی زحمت یه تاپیک بساز اسمش رو بذار: "ماجراهای عمو سعید و رفع حاجت 18+" و حتماً هم چک کن که زیر 18 سال نیان تو تاپیک. میدونی من دارم فکر میکنم 2014 ایها که میان این تاپیک رو میخونن درباره ما چی فکر میکنن؟ میگن اینا چی بودن؟ KCC رو چه حسابی اینا رو انتخاب کرده بود؟ اینا واقعاً دیپلم هم داشتند یا بی سواد بودند؟ نمی دونن متکلم وحده این سخنان،آقای دکتر سعید هستند البته با کمک برخی دوستان!

سعید بسته!بیخیال شو! یعنی واقعاً مشکل جوونای ما پاک کردن خودشون بعد از بول و غائطه؟
یعنی شما اونجا مشکل دیگه ای نداری که در موردش برای بچه ها حرف بزنی؟راستی حالا که دستشویی هاشون شلنگ نداره،تو با پای راست میری تو یا با پای چپ؟

خدا از سر تقصیرات سعید بگذره....
سفرنامه بعد از قبولی لاتاری

راهنمای اقدام برای سیتیزن شدن

تاریخ ورود و اخذ گرین کارت : June 2013
تاریخ اقدام برای سیتیزن شیپی: نوروز 97 (March 20)
تاریخ مصاحبه: 9 November
تاریخ سیتیزن شیپی:  November 15th Big Grin
(2013-02-18 ساعت 01:46)bayat_r نوشته:  مامان سایه بی زحمت یه تاپیک بساز اسمش رو بذار: "ماجراهای عمو سعید و رفع حاجت 18+" و حتماً هم چک کن که زیر 18 سال نیان تو تاپیک. میدونی من دارم فکر میکنم 2014 ایها که میان این تاپیک رو میخونن درباره ما چی فکر میکنن؟ میگن اینا چی بودن؟ KCC رو چه حسابی اینا رو انتخاب کرده بود؟ اینا واقعاً دیپلم هم داشتند یا بی سواد بودند؟ نمی دونن متکلم وحده این سخنان،آقای دکتر سعید هستند البته با کمک برخی دوستان!

سعید بسته!بیخیال شو! یعنی واقعاً مشکل جوونای ما پاک کردن خودشون بعد از بول و غائطه؟
یعنی شما اونجا مشکل دیگه ای نداری که در موردش برای بچه ها حرف بزنی؟راستی حالا که دستشویی هاشون شلنگ نداره،تو با پای راست میری تو یا با پای چپ؟

خدا از سر تقصیرات سعید بگذره....
نکنه mbc پرشیا رو هم شما زیر نویس می کنی؟
اونجا هم به جای بسه می نویسه بسته Tongue
کیس نامبر:2013AS5128// سفارت ایروان // تعداد اعضای کیس: دو نفر // کلیر بعد از 49 روز
تشکر کنندگان: mgolchin13 ، Saeedv13 ، afs ، fereydoooon ، lilac ، usa lover ، rezagh ، bayat_r ، sayeh_m ، nooshshahnar ، amir82 ، mrr777 ، parsush ، AsemanAbee
(2013-02-17 ساعت 12:49)amirhoseinc نوشته:  
(2013-02-17 ساعت 02:51)miilad2 نوشته:  

آقا ميلاد من دوشنبه با پرواز ماهان ميرم شما واسه مصاحبه ميري؟
هتل رزرو كردي يا اونجا مي خواي بگيري؟

دوست عزیز من 27 مصاحبه دارم ... هتل همین جا از آژانس گرفتم dedeman شبی 50 دلار شد .تهرانی هستی شما؟

از دوستان عزیز کسی هست یکشنبه پرواز به آنکارا داشته باشه؟
شماره کیس:2013AS41XX/تعداد افراد:1 نفر/کنسولگری:انکارا/مصاحبه:هفته چهارم فوریه/از تهران به بوستون
تشکر کنندگان: mirzamemar

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان