کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سفر به ترکیه برای مصاحبه: تور، هتل، بلیط و ...
یه چیزی بگم:
اگه رفتین آنکارا مسافرت!! فروشگاه منگو نزدیک میدون کیزیلای، و نزدیک زارا و کوتون، 3طبقه داره از همکف شروع میشه و 2تا میره پایین، همکف و -1 اش معمولی و بلکه هم گرونن اما برین 2- عااااااااااااااااالیه قیمتها عااااااااااااااالی
کلی میشه خرید کرد، حتی مانتو! اگه هنوز میخواین مانتو بخرین البته!!!
همه چی داره با قیمتهای عالی مخصوصا واسه سایزهای کوچیک یا خیلی بزرگ!!!
2013AS18xx*مقصد:L.A*مصاحبه:w1 Decآنکارا*کلیرنس 11jan*ویزا 24jan
سفرنامه * مهاجرت نامه * سؤالات آیین نامه رانندگی کالیفرنیا*اطلاعات ویزای توریستی
تشکر کنندگان: Saeedv13 ، AsemanAbee ، fereydoooon ، گل نهال ، rezagh ، kavirr ، yasaman1111 ، mdna ، lilac ، pr.kia ، nika ، Gerdoo ، afs
خدا رو شکر عمو سعید Smile
به مستر کارتال سلام منو برسونین Smile
2013AS18xx*مقصد:L.A*مصاحبه:w1 Decآنکارا*کلیرنس 11jan*ویزا 24jan
سفرنامه * مهاجرت نامه * سؤالات آیین نامه رانندگی کالیفرنیا*اطلاعات ویزای توریستی
تشکر کنندگان: Saeedv13 ، HRSH ، گل نهال ، rezagh ، nina22 ، mdna ، rouzbehdarvishi ، pr.kia ، arezoo bj ، afs ، bayat_r
(2013-02-14 ساعت 20:25)saeeds61 نوشته:  
(2013-02-14 ساعت 17:17)fereydoooon نوشته:  تازه اگه تست بدی و قبول نشی باید باز هم 80 $ پیاده شی. ولی کلا کارها رو خیلی سریع و بدون معطلی انجام میدن.
سلام
من و خانمم روز 5 شنبه 7 فوريه مديكال داديم
آبله مرغان رو قبول كرد بدون هيچ مشكلي
(خانم دكتر اونگان)

شاید واسه والنتاین میخواسته یه کادو خوب بگیره ولی پول کم اوورده و حالا داره اینطوری جبران میکنه. چون امروز حتی چند تا mmr رو هم قبول نکرد.Big Grin
کیس نامبر : As39xx / تعداد افراد کیس : 2 / کارنت: 13/12/2012 / مصاحبه: 19 فوریه / کلیر 26 march / مقصد : نیوجرسی / دریافت ویزا : 11 اپریل
تشکر کنندگان: Saeedv13 ، nina22 ، rezagh ، nooshshahnar ، nika ، mirzamemar ، Gerdoo ، arezoo bj ، afs
سلام،
من چند روز پیش یه سئوال از دوستایی که رفتن مصاحبه و یه ضرب شدن و سفرنامه نوشتن، پرسیدم. جوابی نداشت. نمیدونم اگه اینجا بپرسم جوابی داره یا نه. ممکنه بفرمایید که اون 165 دلار چه طوری پرداخت میشه؟ حتماً ویزا کارت یا مستر کات لازمه؟ یا نقدی هم میشه؟

متشکرم.
تشکر کنندگان: kasrafo
(2013-02-15 ساعت 11:35)lingni نوشته:  سلام،
من چند روز پیش یه سئوال از دوستایی که رفتن مصاحبه و یه ضرب شدن و سفرنامه نوشتن، پرسیدم. جوابی نداشت. نمیدونم اگه اینجا بپرسم جوابی داره یا نه. ممکنه بفرمایید که اون 165 دلار چه طوری پرداخت میشه؟ حتماً ویزا کارت یا مستر کات لازمه؟ یا نقدی هم میشه؟

متشکرم.

اين مبلغ حتما با استفاده از ويزا كارت< مستر كارت يا يك حساب بين المللي بايد پرداخت شه
2013AS00003xxx ‫(٢ نفر) ღ دیدن قبولی: 11 می ღ ارسال فرم‌ها: 22 می با TPG ღ سفارت: آنکارا ღ مقصد: California وضعيت كيس: اتمام پروسه اداري 55 روز
تشکر کنندگان: nina22 ، fereydoooon ، kasrafo
(2013-02-15 ساعت 11:38)saeeds61 نوشته:  
متشکرم.
اين مبلغ حتما با استفاده از ويزا كارت< مستر كارت يا يك حساب بين المللي بايد پرداخت شه
خب کسی که ویزا کارت و مستر کارت نداره چه کنه؟ من داشتم باطل شده، چه خاک بر سر نمایم؟ کاش که اینم مثل اون یکی پولها تو سفارت ازمون می گرفتند Sad.
تشکر کنندگان: sayeh_m ، nina22 ، amir82 ، arezoo bj ، usa lover ، lilac ، rezagh ، rouzbehdarvishi ، Saeedv13 ، fereydoooon ، پدی ، kasrafo ، Gerdoo ، afs ، bayat_r
(2013-02-15 ساعت 11:38)saeeds61 نوشته:  

متشکرم.

تا کی باید پرداخت بشه؟خودتون پرداخت کردید؟
تشکر کنندگان: lingni ، arezoo bj ، fereydoooon ، kasrafo
با سلام
خدمت دوستان عزيزم
من مدتي است در آنكار اقامت دارم. راستش اينجا احتياج به يكي دو تا كتاب و سي دي پيدا كردم. از دوستاني كه در تدارك سفر به آنكارا هستند خواهشمندم در صورتي كه امكان تهيه و آوردن اين اقلام را دارند به بنده پيغام دهند. پيشاپيش از همياري و كمك دوستان كمال تشكر را داشته و اميدوارم در آنكارا بتوانم به نوعي جبران زحمت نمايم.
شماره كيس 2013asxxx-مصاحبه نوامبر آنكارا- تعداد كيس 4 - وضعيت : كليرنس 2 مرحله
تشکر کنندگان: asal1907 ، Saeedv13 ، fereydoooon ، kasrafo
(2013-02-13 ساعت 11:21)StarIR نوشته:  من هم دیروز رفتم ج ب بلیط و هتل رزرو کردم. ماهان سیستمی نفری 543 تومان با قابلیت تغییر زمان پرواز. هتل هم نوا پالاس گرفتم که off خورده بود اتاق سه تخته شبی 93 دلار. فقط موندم ترانسفر بگیرم یا نه چون نفری 20 دلاره ما سه نفریم میشه 60 دلار. به نظرتون می ارزه واسه رفت و برگشت از فرودگاه 60 دلار بدم؟
ضمنا هنوز وقت مدیکال نگرفتم چون تا دو روز پیش سایت اونگان تا 6 مارچ بیشتر باز نبود و من واسه 7 مارچ می خوام وقت بگیرم.
اگه دوستانی هستند که در تاریخ 7 مارچ به بعد در هتل نوا پالاس هستند خوشحال میشم به من پیغام بدن. بلکه همو در آنکارا ببینیم و از استرسمون کاسته بشه

(2013-02-13 ساعت 11:10)kavirr نوشته:  
(2013-02-13 ساعت 10:59)StarIR نوشته:  دوستان کسی می دونه بهترین و ارزان ترین روش برای رفتن از فرودگاه آنکارا به هتل (نوا پالاس) چیه؟ آژانس میگه ترانسفر فرودگاهی نفری 20 دلار . ما سه نفریم می خوام ببینم می صرفه ترانسفر بگیرم یا راه بهتری هم هست

(2013-02-12 ساعت 16:46)victorygo نوشته:  
(2013-02-12 ساعت 16:31)mehrdad_khabiri نوشته:  سلام ممکنه بگید کدام شعبه و ادرسش را بدید چون مثل اینکه خلوت تر از بقیه است؟

بله شعبه میرداماد، آدرسش هم: میرداماد، از ولیعصر به سمت میدون محسنی که برین، سمت چپتون قرار داره، نرسیده به میدان محسنی سر خیابان رازان شمالی
عوارض خروج رو کجا باید پرداخت کنیم؟

(2013-02-12 ساعت 15:41)saeeds61 نوشته:  دوستان مهربان مهاجر سرا
من مصاحبه شدم و برگه صورتی گرفتم، سفرنامه رو بزودی مینویسم، از تمامی بچه ها، مدیرهای سایت کمال تشکر رو دارم
اگه این سایت نبود، کارهام به این سهولت قطعا انجام نمی شد
یک دنیا ممنون

برگه صورتی یعنی نیازی به کلیرنس نیست ویزای یه ضرب؟

بهترین راه ترنسفر، اتوبوس اگو (Ego) خط شماره 442، کرایه نفری 5 لیر و عزیمت به میدان کیزیلای (Kizilay).
عوراض خروج از کشور در بانک ملی پرداخت میشود.
برگه صورتی یعنی کلیرینس و نیاز به بررسی بیشتر.

مرسی از راهنماییتون. یه سوال دیگه دارم. می دونید با تاکسی از فرودگاه تا هنل نو پالاس چه قدر می گیرن؟ نفر حساب مب کنن یا فرقی نداره چند نفر در تاکسی باشه؟
Star خان سلام!
منم بلیط ماهان گرفتم رفت 7 مارچ برگشت 14 مارج سیستمی 543 تومن. هتل
نوا پالاس شبی 44 دلار. گویا هم سفریم!
اگه تمایل به آشنایی دارین خوشحال میشم.
اگه سایر دوستان هم همزمان هستن اعلام کنن تا بتونیم با هم آشنا بشیم.
با تشکر
شماره کیس : **2013AS46 , افراد:1نفر , کنسولگری :آنکارا , مصاحبه :مارچ، ویزا: یک ضرب ، محل اقامت: MI
تشکر کنندگان: kasrafo ، mirzamemar
از فرودگاه تا هتل تاكسي 75 لير ميگيره. تعداد مهم نيست.
تشکر کنندگان:
برای استفاده از مترو باید کارت تهیه کنیم؟چقدر هست و چقدر جواب میده؟
تشکر کنندگان:
دوستان من آنكارا هستم. تمام مراحل پزشكي و مصاحبه را هم قبلا گذروندم. اگه نياز به كمك يا مشورتي داشتيد من در خدمتن.

(2013-02-15 ساعت 19:59)mhz_ir نوشته:  برای استفاده از مترو باید کارت تهیه کنیم؟چقدر هست و چقدر جواب میده؟
كارت مترو نفري 1.7 لير براي هر سفر . ولي اتوبوس خيلي راحتتره و سريعتر. در ضمن با اتوبوس به هر كجاي شهر ميتونيد بريد. ولي مترو محدوده
تشکر کنندگان: mhz_ir ، nina22 ، kavirr ، alirezass ، AsemanAbee ، rezagh ، fereydoooon ، kasrafo ، arezoo bj ، ani_sheiton
(2013-02-15 ساعت 17:43)Mamadreza نوشته:  
(2013-02-13 ساعت 11:21)StarIR نوشته:  من هم دیروز رفتم ج ب بلیط و هتل رزرو کردم. ماهان سیستمی نفری 543 تومان با قابلیت تغییر زمان پرواز. هتل هم نوا پالاس گرفتم که off خورده بود اتاق سه تخته شبی 93 دلار. فقط موندم ترانسفر بگیرم یا نه چون نفری 20 دلاره ما سه نفریم میشه 60 دلار. به نظرتون می ارزه واسه رفت و برگشت از فرودگاه 60 دلار بدم؟
ضمنا هنوز وقت مدیکال نگرفتم چون تا دو روز پیش سایت اونگان تا 6 مارچ بیشتر باز نبود و من واسه 7 مارچ می خوام وقت بگیرم.
اگه دوستانی هستند که در تاریخ 7 مارچ به بعد در هتل نوا پالاس هستند خوشحال میشم به من پیغام بدن. بلکه همو در آنکارا ببینیم و از استرسمون کاسته بشه

(2013-02-13 ساعت 11:10)kavirr نوشته:  
(2013-02-13 ساعت 10:59)StarIR نوشته:  دوستان کسی می دونه بهترین و ارزان ترین روش برای رفتن از فرودگاه آنکارا به هتل (نوا پالاس) چیه؟ آژانس میگه ترانسفر فرودگاهی نفری 20 دلار . ما سه نفریم می خوام ببینم می صرفه ترانسفر بگیرم یا راه بهتری هم هست

(2013-02-12 ساعت 16:46)victorygo نوشته:  بله شعبه میرداماد، آدرسش هم: میرداماد، از ولیعصر به سمت میدون محسنی که برین، سمت چپتون قرار داره، نرسیده به میدان محسنی سر خیابان رازان شمالی
عوارض خروج رو کجا باید پرداخت کنیم؟

(2013-02-12 ساعت 15:41)saeeds61 نوشته:  دوستان مهربان مهاجر سرا
من مصاحبه شدم و برگه صورتی گرفتم، سفرنامه رو بزودی مینویسم، از تمامی بچه ها، مدیرهای سایت کمال تشکر رو دارم
اگه این سایت نبود، کارهام به این سهولت قطعا انجام نمی شد
یک دنیا ممنون

برگه صورتی یعنی نیازی به کلیرنس نیست ویزای یه ضرب؟

بهترین راه ترنسفر، اتوبوس اگو (Ego) خط شماره 442، کرایه نفری 5 لیر و عزیمت به میدان کیزیلای (Kizilay).
عوراض خروج از کشور در بانک ملی پرداخت میشود.
برگه صورتی یعنی کلیرینس و نیاز به بررسی بیشتر.

مرسی از راهنماییتون. یه سوال دیگه دارم. می دونید با تاکسی از فرودگاه تا هنل نو پالاس چه قدر می گیرن؟ نفر حساب مب کنن یا فرقی نداره چند نفر در تاکسی باشه؟
Star خان سلام!
منم بلیط ماهان گرفتم رفت 7 مارچ برگشت 14 مارج سیستمی 543 تومن. هتل
نوا پالاس شبی 44 دلار. گویا هم سفریم!
اگه تمایل به آشنایی دارین خوشحال میشم.
اگه سایر دوستان هم همزمان هستن اعلام کنن تا بتونیم با هم آشنا بشیم.
با تشکر

سلام ... ما هم هتل نوا پالاس هستیم بلیطمون هم ماهان هست روز پروازمون هم با شما هست... البته ما با تور گرفتیم و خودشون میان دنبالمون فرودگاه ....
خیلی خوبه که با هم هستیم Smile
ما هم سه نفریم البته من فقط مصاحبه دارم مامان و خواهرم همراهم هستن Big Grin
کیس: 44xx
تشکر کنندگان: kasrafo ، Saeedv13 ، rouzbehdarvishi ، rezagh ، arezoo bj ، roeentan ، mirzamemar
دوستان عزیز
این 165 دلارو که باید قبل از گرفتن گرین کارت داد آیا میشه از طریق شعبه بانک های آمریکایی مثل HSBC یا CITI در دبی یا آنکارا یا ایروان پرداخت کرد؟ دوستانی که الان اونجاها تشریف دارن اگه امکانش باشه پرس و جو کنن ممنون میشیم.
دوستانی که یه ضرب میگیرن یا الان واسه گرفتن ویزا رفتن اگه اینطور بشه پرداخت کرد به نظرم کاراشون جلو بیفته.
2013AS3xxx- ابوظبی
تشکر کنندگان: maryami2k4 ، Saeedv13 ، rezagh ، roeentan
(2013-02-16 ساعت 10:45)kasrafo نوشته:  دوستان عزیز
این 165 دلارو که باید قبل از گرفتن گرین کارت داد آیا میشه از طریق شعبه بانک های آمریکایی مثل HSBC یا CITI در دبی یا آنکارا یا ایروان پرداخت کرد؟ دوستانی که الان اونجاها تشریف دارن اگه امکانش باشه پرس و جو کنن ممنون میشیم.
دوستانی که یه ضرب میگیرن یا الان واسه گرفتن ویزا رفتن اگه اینطور بشه پرداخت کرد به نظرم کاراشون جلو بیفته.

من فکر کنم شما زودتر از ما مصاحبه دارین، اگه رفتین دبی خودتونم یه سوال بکنین به ما اطلاع بدین حتماً ... لطف میکنین Smile
کیس: 44xx
تشکر کنندگان: kasrafo ، bayat_r

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان