کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سفر به ترکیه برای مصاحبه: تور، هتل، بلیط و ...
(2013-02-20 ساعت 22:28)Saeedv13 نوشته:  
(2013-02-20 ساعت 13:14)sayeh_m نوشته:  کیس نامبر رو بالای برگه هایی که میخواین بفرستین حتما" بنویسین .
(2013-02-20 ساعت 16:03)lilistar نوشته:  يعني بايد روي ترجمه ها هم كيس نامبر نوشت ؟
(2013-02-20 ساعت 16:07)ali234 نوشته:  من پشت برگه های ترجمه ( یعنی روی کپی ها که فارسی بود) با مداد نوشتم!!! همسرم اصرار داشت بی سلیقگیه ولی خب زیادی سخت نگیرید. روند مصاحبه و گرفتن ویزا و... ساده تر از این حرفهاست!
من روی خود ترجمه ها، سمت راست و بالا با مداد مشکی و نه چندان خوش خط نوشتم. کار از محکم کاری عیب نمی کنه.
(2013-02-20 ساعت 12:58)sara_82 نوشته:  ...تو مدارک ارسالی به سفارت انکارا پرینت نامه اول و دوم هم باید بفرستیم؟
نخیر. این مورد جزو موارد خواسته شده در فایل راهنمای سفارت و یا ایمیل ارسالیشون نیست.
@بچه هایی که این روزها راهی آنکارا میشن. تا من بیام سفرنامه بنویسم ممکنه برای شما دیر بشه. برای خرید لباس اول به نمایندگی های LC Waikiki سر بزنین. 80 درصد اجناس شعبه ها یکی هست ولی بعضی وقت ها یک چیزهایی رو تو بعضی شعبه ها پیدا می کنین که بقیه ندارنش. دیشب با سه تا از دوستان مهاجرسرایی صحبت می کردم همشون از این مارک خرید کرده بودن. بقیه مارک ها خیلی گرون هستند. یک فروشگاه لباس هم تو تونالی هلمی هست که ما روز اول سفرمون دیدیمش و زیاد ازش خرید نکردیم ولی بعد متوجه شدیم که قیمت هاش مناسبن و امروز صبح رفتیم تلافیشو در آوردیم. اسمش Akbaba giyim هست و سه تا شعبه داره که ما مرکزیشو رفتیم. آدرسش هست:
Tunali Hilmi Cad., No:50/23-Kavaklidere

(2013-02-20 ساعت 22:28)shatsi نوشته:  ...بردیا جان،از آنکارا چه خبر ؟ از مصاحبه و دکتر اونگان چی؟...مدیکال چطور بود؟....مصاحبه رفتی؟...از ددمان راضی هستی.....؟....ما نگرانیم بخدا....بچه هایی که میرن برا مدیکال و مصاحبه اگه بتونن از اونجا هم خبر online بدن خیلی عالیه...!
بردیا به سلامت اونگان رو رد کرد. فقط یک واکسن آبله مرغون خورد. ویزاشم یک ضرب گرفت. از هتلش راضی بود ولی باید تخلیه اش کنه. چون گویا نمایشگاهی در آنکارا برگزار شده که کلی توریست از ملیت های مختلف اومدن و ددمان هم همه ی اتاق هاش پره.
خوشحالمون كردی عمو سعید.....بردیا که مثل همه بچه های اینجا گله...اما هر کدوم از بچه ها که یک ضرب میگیرن ما یک سال دیرتر پیر می شیم .....
2013AS45xx ღ دیدن قبولی: 07 نوامبر ۲۰۱۲ ღ ارسال فرم‌ها: 23نوامبر ۲۰۱۲ با ایمیل ღ مصاحبه: 20 مارچ ۲۰۱۳، آنکارا، برگهٔ صورتی ღ سفرنامه ღ مقصد:  *San diego *California  Smile ، کلیر:16 سپتامبر(180 روز انتظار)، تاریخ issued : سپتامبر 19، دریافت ویزا: 20 سپتامبر *آنکارا* تاریخ ورود به امریکا: 23 نوامبر(قطر ایرلاین)
تشکر کنندگان: bayat_r ، afs ، گل نهال ، usa lover ، Saeedv13 ، nina22 ، rezagh ، HRSH ، mosi77 ، rouzbehdarvishi ، sara_82 ، nika
(2013-02-20 ساعت 22:28)Saeedv13 نوشته:  
(2013-02-20 ساعت 13:14)sayeh_m نوشته:  کیس نامبر رو بالای برگه هایی که میخواین بفرستین حتما" بنویسین .
(2013-02-20 ساعت 16:03)lilistar نوشته:  يعني بايد روي ترجمه ها هم كيس نامبر نوشت ؟
(2013-02-20 ساعت 16:07)ali234 نوشته:  من پشت برگه های ترجمه ( یعنی روی کپی ها که فارسی بود) با مداد نوشتم!!! همسرم اصرار داشت بی سلیقگیه ولی خب زیادی سخت نگیرید. روند مصاحبه و گرفتن ویزا و... ساده تر از این حرفهاست!
من روی خود ترجمه ها، سمت راست و بالا با مداد مشکی و نه چندان خوش خط نوشتم. کار از محکم کاری عیب نمی کنه.
(2013-02-20 ساعت 12:58)sara_82 نوشته:  ...تو مدارک ارسالی به سفارت انکارا پرینت نامه اول و دوم هم باید بفرستیم؟
نخیر. این مورد جزو موارد خواسته شده در فایل راهنمای سفارت و یا ایمیل ارسالیشون نیست.
@بچه هایی که این روزها راهی آنکارا میشن. تا من بیام سفرنامه بنویسم ممکنه برای شما دیر بشه. برای خرید لباس اول به نمایندگی های LC Waikiki سر بزنین. 80 درصد اجناس شعبه ها یکی هست ولی بعضی وقت ها یک چیزهایی رو تو بعضی شعبه ها پیدا می کنین که بقیه ندارنش. دیشب با سه تا از دوستان مهاجرسرایی صحبت می کردم همشون از این مارک خرید کرده بودن. بقیه مارک ها خیلی گرون هستند. یک فروشگاه لباس هم تو تونالی هلمی هست که ما روز اول سفرمون دیدیمش و زیاد ازش خرید نکردیم ولی بعد متوجه شدیم که قیمت هاش مناسبن و امروز صبح رفتیم تلافیشو در آوردیم. اسمش Akbaba giyim هست و سه تا شعبه داره که ما مرکزیشو رفتیم. آدرسش هست:
Tunali Hilmi Cad., No:50/23-Kavaklidere

عمو سعيد جان من هفته ديگه راهي انكارا ميشم،اميدوارم تا اون موقع سفرنامتونو بنويسين كه ازش بهره مند بشيمSmile
كيس نامبر:20130000AS45xx (دو نفر) / مصاحبه: هفته اول مارس/ آنكارا/دريافت برگه صورتي+فرم نه سوالي+CV/تاريخ كليرنس:٨ مي/تاريخ ورود به آمريكا:٢١ آگوست
تشکر کنندگان: گل نهال ، Saeedv13 ، bayat_r ، rezagh ، HRSH ، rouzbehdarvishi
بچه ها پرینت ثبت نام csc یعنی چه ؟ منظور همان پرینت اعلام فبولی یا نامه اول هست
:case number 2013as00007xxx . مقصد لوس آنجلس : افراد 3 نفر . مصاحبه 6 می ابوظبی . دریافت برگه سفید. کلیر بعد 50 روز Shy
تشکر کنندگان: taba60
(2013-02-21 ساعت 01:14)honey rahmati نوشته:  بچه ها پرینت ثبت نام csc یعنی چه ؟ منظور همان پرینت اعلام فبولی یا نامه اول هست
تا حالا این تاپیک رو خوندید؟
سفرنامه بعد از قبولی لاتاری

راهنمای اقدام برای سیتیزن شدن

تاریخ ورود و اخذ گرین کارت : June 2013
تاریخ اقدام برای سیتیزن شیپی: نوروز 97 (March 20)
تاریخ مصاحبه: 9 November
تاریخ سیتیزن شیپی:  November 15th Big Grin
تشکر کنندگان: nina22 ، گل نهال ، amir82 ، Saeedv13 ، rezagh ، Danoosh ، rouzbehdarvishi
(2013-02-21 ساعت 01:14)honey rahmati نوشته:  بچه ها پرینت ثبت نام csc یعنی چه ؟ منظور همان پرینت اعلام فبولی یا نامه اول هست
دوست عزيز اين تاپيك رو مطالعه كن به جوابت ميرسي و اگه سوالي در اين مورد داري تو همون تاپيك مطرح كن تا زودتر به جواب برسي. http://mohajersara.com/thread-5845.html
كيس نامبر:20130000AS45xx (دو نفر) / مصاحبه: هفته اول مارس/ آنكارا/دريافت برگه صورتي+فرم نه سوالي+CV/تاريخ كليرنس:٨ مي/تاريخ ورود به آمريكا:٢١ آگوست
تشکر کنندگان: گل نهال ، amir82 ، Saeedv13 ، mohajer13 ، rezagh ، rouzbehdarvishi ، honey rahmati
(2013-02-21 ساعت 01:32)nina22 نوشته:  
دوست عزيز اين تاپيك رو مطالعه كن به جوابت ميرسي و اگه سوالي در اين مورد داري تو همون تاپيك مطرح كن تا زودتر به جواب برسي. http://mohajersara.com/thread-5845.html

یک تاپیک برای بحث CSC داریم اما خلاصه اینکه وقتی در سایت مربوط به آن ثبت نام کردید و آدرس PTT را برای دریافت پاسپورتتون انتخاب کردید در نهایت یک پرینت از آن باید بگیرید با بقیه مدارک بفرستید سفارت Wink
كيس نامبر : 2013AS00004xxx
کنسولگری : Ankara
مصاحبه : دریافت برگه صورتی ( Clear : 05-08-2013 )
دریافت ویزا : 2013-16-05
تعداد افراد : دو نفر
دفعات آپدیت پس از مصاحبه : 8
تشکر کنندگان: Saeedv13 ، rezagh ، nina22 ، rouzbehdarvishi ، honey rahmati
سلام من ازكيسهاي ازدواجي هستم شماره عباس آقا كه تو آنكارا كار انجام مي ده را مي خواستم اگر بهتر از اون كسي هست معرفي كنيد مي خواستم براي خانوادم وقت سفارت براي توريست ويزا بگيره از آنكارا ممنون ميشم
تشکر کنندگان:
بچه ها کمککککککککککککک ما الان آنکاراییم همین الان از سفارت ایمیل دادن که مصاحبمون از 25 فوریه افتاده 4 مارچ ما باید الان چیکار کنیم؟؟؟؟
Due to unexpected circumstance your immigrant visa appointment has been rescheduled from 25 February 2013 to 04 March 2013 at 08:30a.m
2013AS36XX مصاحبه 4 مارس آنکارا 2 نفر برگ صورتی مقصد واشینگتن دی سی
تشکر کنندگان: گل نهال ، علی مب ، bayat_r ، AsemanAbee ، usa lover ، lilistar
(2013-02-21 ساعت 16:13)شادی قاسمی نوشته:  بچه ها کمککککککککککککک ما الان آنکاراییم همین الان از سفارت ایمیل دادن که مصاحبمون از 25 فوریه افتاده 4 مارچ ما باید الان چیکار کنیم؟؟؟؟
Due to unexpected circumstance your immigrant visa appointment has been rescheduled from 25 February 2013 to 04 March 2013 at 08:30a.m

متاسفانه كارى نميشه كرد دوست عزيز وقتى همچين تغييرى اتفاق مي افته از طرف خود سفارت...فقط با ايميل و سوال مي تونيد بپرسيد كه اين تغيير قطعيه و اين حرفا...اگر جواب قطعي بود هتل و بليط رو تمديد كنيد .....بد شانسى آورديد ، متاسفم اما اميدوارم جواب نهايى اينقدر خوب باشه كه جبران كنه اين قسمتش رو.......
Case N : 2013AS4$$$ / مصاحبه آنكارا-Feb /نتيجه برگه صورتى /كليرنس ٤٩ روز/مقصد California/دريافت ويزا W-3 April /به اميد موفقيت همه ى مهاجر هاى مهاجر سرايى Wink
تشکر کنندگان: sayeh_m ، گل نهال ، kasrafo ، AsemanAbee ، bayat_r ، Saeedv13 ، usa lover
(2013-02-21 ساعت 16:34)atishbiarrr نوشته:  
(2013-02-21 ساعت 16:13)شادی قاسمی نوشته:  بچه ها کمککککککککککککک ما الان آنکاراییم همین الان از سفارت ایمیل دادن که مصاحبمون از 25 فوریه افتاده 4 مارچ ما باید الان چیکار کنیم؟؟؟؟

متاسفانه كارى نميشه كرد دوست عزيز وقتى همچين تغييرى اتفاق مي افته از طرف خود سفارت...فقط با ايميل و سوال مي تونيد بپرسيد كه اين تغيير قطعيه و اين حرفا...اگر جواب قطعي بود هتل و بليط رو تمديد كنيد .....بد شانسى آورديد ، متاسفم اما اميدوارم جواب نهايى اينقدر خوب باشه كه جبران كنه اين قسمتش رو.......
وای اصلا باورمون نمیشه اینهمه هزینه و وقت !!!! هنوز تاریخ نامم همون 25 هست ولی .
2013AS36XX مصاحبه 4 مارس آنکارا 2 نفر برگ صورتی مقصد واشینگتن دی سی
تشکر کنندگان:
(2013-02-21 ساعت 16:40)شادی قاسمی نوشته:  
(2013-02-21 ساعت 16:34)atishbiarrr نوشته:  [quote='شادی قاسمی' pid='281111' dateline='1361447027']
بچه ها کمککککککککککککک ما الان آنکاراییم همین الان از سفارت ایمیل دادن که مصاحبمون از 25 فوریه افتاده 4 مارچ ما باید الان چیکار کنیم؟؟؟؟

وای اصلا باورمون نمیشه اینهمه هزینه و وقت !!!! هنوز تاریخ نامم همون 25 هست ولی .

شادی جان متاسفم براتون...کاش یه روز لااقل زودتر خبرتون کرده بودن...امروز21 فوریه هست...اگه به تعطیلات شنبه و یکشنبه برنخورده بودید، نباید 4روز زودتر میرفتین آنکارا...حالا که نمیشه کاریش کرد فردا مدیکالتونو برین و بعد برید استانبول واسه گردش...الکی توی آنکارا تا یه هفته دیگه نمونین
c/n:2013AS97xx ، برنده مرحله دوم . تاریخ رویت قبولی:31 اکتبر(10آبان91)
تاریخ ارسال فرمها: 7نوامبر، آرامکس❤ 2نفر❤ تاريخ كارنت شدن:10مي? نامه دوم:17می
مصاحبه: ایروان ٨ جولاي. كليرنس: ٨ آگوست. دريافت ويزا: ١٤ آگوست . ورود به آمريكا: ٦ دسامبر٢٠١٣ ،سياتل
منتظرسراي ٢٠١٣ - سفرنامه - ١١٨ مهاجرسرا - منتظرسراي ٢٠١٤ - جمع بندي كليرنس٢٠١٣
تشکر کنندگان: sayeh_m ، mohajer13 ، bayat_r ، AsemanAbee ، rezagh ، atishbiarrr ، Saeedv13 ، nina22 ، usa lover
به فال نيك بگيرين و لذت ببرين از توفيق اجبارى بعضى از اتفاقات در زندگى صد در صد به نفع ما هستن اما در اون لحظه متوجه نميشيم ، ايشالا كه از بابت زمان و هزينه مشكلى براتون نباشه و با ويزاى يكضرب از خجالت شما در بيان.Rolleyes
كيس نامبر:2013AS5700. سفارت: ابوظبى. تعداد: ٣ نفر. قبولى: ٢ may. ارسال مدارك: ٦ jun  مصاحبه : هفته سوم اپريلCoolكليرنس برگه سفيد .كلير 29 may ,دريافت ويزا 3 junWink
تشکر کنندگان: گل نهال ، sara_82 ، AsemanAbee

یعنی چییییی؟؟؟؟!!!! آخه اینجوری که بدبختیم! دلیلش را نگفتن؟ از همه اینجوریه؟
کیس نامبر 3500 ; 1 نفر
مصاحبه:W4 FEB آنکارا
آپدیت ها: 11و12و13و14 Mar و 19 و 24 و 25 و 26 Apr
کلیرنس:April 26
تشکر کنندگان:
(2013-02-20 ساعت 20:38)my2220 نوشته:  سلام دوستان
من به اميد پروردگار فردا پرواز دارم به سمت آنكارا
واسم دعا كنيد خيلي زياد. قول ميدم وقتي برگشتم تجربيات سفرم رو براي دوستاني كه هنوز اعزام به مصاحبه نشدند تعريف كنم.
به اميد موفقيت همگي.
سلام من همش دعاتون ميكنم. با اون قلب مهربوني كه داريد اميدوارم همه چيز براتون عالي پيش بره.
مصاحبه. 24 Jan,,,,,,;كليرنس صورتي .....كيس نامبرَas 2*** 2013 ........سفرنامه
تشکر کنندگان: rouzbehdarvishi ، AsemanAbee ، rezagh
(2012-09-23 ساعت 01:29)maka2 نوشته:  شما با سیم کارت ایرانسل هم می تونید با کدی که در فرودگاه امام وارد میکنید سیم رو بین المللی کنید و اونجا از اینترنتش استفاده کنید ..... با 20 تومان شارژ من بعد از 3 روز با حدود 6 تومان شارژ برگشتم.

باید چه کدی وارد کرد؟

(2012-09-23 ساعت 02:04)afs نوشته:  
(2012-09-23 ساعت 01:18)sph نوشته:  
(2012-08-07 ساعت 20:02)afs نوشته:  برای همین می خوام یک برنامه موبایل بهتون معرفی کنم. اگر بتونید از یک موبایل یا ابزار GPS در زمان سفر به ترکیه استفاده کنید

دوست من ، کاملا با نظر شما موافقم فقط این نکته رو فراموش نکنید که ترکیه با خیلی از کشورها در مورد سیستم اپراتور موبایل یه تفاوتی داره . مثله چندسال پیش ایران که گوشی های جدید IMEI Registration میخواست تو ترکیه هنوز این قانون سفت و سخت اجرا میشه و نمیتونید سیم کارت اونجا رو به راحتی تو گوشیتون بگذارید و از اینترنتش استفاده کنید . پس مطمئن بشید که این نرم افزار Offline کار میکنه و نیاز به اینترنت نداشته باشه که اگه اینطور نباشه باید فقط تو هتل از WIFI اطلاعات بگیرید که اون هم GPS Coverage نمیده . به هر حال بخاطر معرفی این برنامه جالب سپاس .

ممنون از حسن توجه شما
خوشبختانه برنامه ای که معرفی شد کاملا Offline قابل استفاده است و نیاز حتمی به اینترنت برای جهت یابی و بازیابی اطلاعات نداره

ببخشید دوستان این نرم افزاره چیه؟ من که نگرفتم.اصلا اسمش چیه؟از دوستان کسی اگه داره میتونه بفرسته؟ممنون میشم
کیس نامبر:##43-افراد کیس:2 نفر-کنسولگری:آنکارا 28 مارچ-تاریخ کارنت شدن:2/7/2013-تاریخ ورود:11 سپتامبر-محل ورود:هیوستن-مقصد:لس آنجلس
تشکر کنندگان: kasrafo ، rezagh

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان