کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سفر به ترکیه برای مصاحبه: تور، هتل، بلیط و ...
(2013-02-27 ساعت 00:34)yalda91 نوشته:  
(2013-02-27 ساعت 00:15)my2220 نوشته:  سلام دوستان من امروز وقت مصاحبه داشتم با اینکه میدونستم مصاحبم عقب افتاده اما رفتم که شاید گریه زاری کنم کارم انجام شه اما فایده نداشت و گفتن هفته دیگه؛ هیچکس رو انجام ندادن؛ من پرواز 5 شنبه رو با 65 دلار جریمه اوکی کردم و برمیگردم؛ دوباره برای 3شنبه پرواز می گیرم؛ بچه ها به این یک کلاغ چهل کلاغها اهمیت ندین؛ موفق باشید↳‏

baraton mail omade bod?man alan ankara hastam,va kasani hastan mese khodam ke barashon mail nayomade va raftan va mosahebe karan albate man 5 shanbe vaght daram .

بله دوست عزیز برام میل اومده بود
تشکر کنندگان: ensan ، 3pideh ، KOUROSHAVIN
دوستانی که ترکیه هستند، ممکنه بگن که قیمت تهیه نان اونجا چطوریه؟
متشکرم.
تشکر کنندگان:
(2013-02-27 ساعت 23:48)lingni نوشته:  دوستانی که ترکیه هستند، ممکنه بگن که قیمت تهیه نان اونجا چطوریه؟
متشکرم.

نان ساندویچی بزرگتر از نان های ایران یک لیر
آب معدنی یک لیر
CoolBig Grin
همیشه راه های زیادی برای رسیدن به یک هدف واحد وجود دارد.
من و مهاجرت
فعلا زندگی قشنگم رو بین بین خاورمیانه - اروپا و امریکا سپری می کنم. با تشکر از مهمان نوازی مردم امریکا - مردم پرتغال - مردم ایران و مردم ترکیه.
تشکر کنندگان: amir82 ، lilistar ، lingni ، Danoosh ، rouzbehdarvishi ، usa lover ، yalda91
(2013-02-27 ساعت 23:44)KOUROSHAVIN نوشته:  
(2013-02-27 ساعت 16:29)my2220 نوشته:  
(2013-02-27 ساعت 00:34)yalda91 نوشته:  
(2013-02-27 ساعت 00:15)my2220 نوشته:  سلام دوستان من امروز وقت مصاحبه داشتم با اینکه میدونستم مصاحبم عقب افتاده اما رفتم که شاید گریه زاری کنم کارم انجام شه اما فایده نداشت و گفتن هفته دیگه؛ هیچکس رو انجام ندادن؛ من پرواز 5 شنبه رو با 65 دلار جریمه اوکی کردم و برمیگردم؛ دوباره برای 3شنبه پرواز می گیرم؛ بچه ها به این یک کلاغ چهل کلاغها اهمیت ندین؛ موفق باشید↳‏

baraton mail omade bod?man alan ankara hastam,va kasani hastan mese khodam ke barashon mail nayomade va raftan va mosahebe karan albate man 5 shanbe vaght daram .

بله دوست عزیز برام میل اومده بود

خدایا..توی این گرونی دلار و لیر این بلای تعویق افتادن مصاحبه ها را از سره ما مهاجرسرایی ها کم بفرما...آمینSad

الهی آمین یا ارحم الراحمین Tongue
کیس نامبر:##43-افراد کیس:2 نفر-کنسولگری:آنکارا 28 مارچ-تاریخ کارنت شدن:2/7/2013-تاریخ ورود:11 سپتامبر-محل ورود:هیوستن-مقصد:لس آنجلس
تشکر کنندگان: ali3923 ، ensan ، گل نهال ، lingni ، sara_82
دوستان عزیز سلام
من امروز بلیط رفت و برگشت انکارا از ایران ایر گرفتم
اگه تلفنی بلیط بگیرین 10% تخفیف میده اینم شمارش: 44672200(40 خط)
یکی از شرایط خوبش اینه که برگشت اگه تاریخ پرواز رو عوض کنین جریمه تعلق نمیگیره
**55، مقصد: اهایو، تعداد: 3 نفر، مصاحبه هفته اول اپريل
تشکر کنندگان: alirezass ، گل نهال ، Saeedv13 ، AsemanAbee ، amir82 ، usa lover ، Judy Abbott 13 ، yalda91 ، saeeds61 ، dela ، mirzamemar
(2013-02-27 ساعت 23:48)lingni نوشته:  دوستانی که ترکیه هستند، ممکنه بگن که قیمت تهیه نان اونجا چطوریه؟
متشکرم.

.تو آنكارا فقط يه مدل نون بود كه همه جا پيدا ميشد و اونم حدوده يك لير يا دو ليربود و براى يه وعده ونهايتا دو نفر بسه. واسه كم شدن هزينه هاتون اگه تازه قصد سفر داريد ،يه مقدار نون لواش كه بردنش راحته ببريد به همراه كنسرو و اين حرفها
Case N : 2013AS4$$$ / مصاحبه آنكارا-Feb /نتيجه برگه صورتى /كليرنس ٤٩ روز/مقصد California/دريافت ويزا W-3 April /به اميد موفقيت همه ى مهاجر هاى مهاجر سرايى Wink
تشکر کنندگان: گل نهال ، rouzbehdarvishi ، ensan ، amir82 ، yalda91 ، lingni
(2013-02-28 ساعت 13:37)atishbiarrr نوشته:  
متشکرم.

.تو آنكارا فقط يه مدل نون بود كه همه جا پيدا ميشد و اونم حدوده يك لير يا دو ليربود و براى يه وعده ونهايتا دو نفر بسه. واسه كم شدن هزينه هاتون اگه تازه قصد سفر داريد ،يه مقدار نون لواش كه بردنش راحته ببريد به همراه كنسرو و اين حرفها
ﺍﻳﻨﺠﺎ ﻫﻤﻪ ﻣﺪﻝ ﻧﻮﻥ ﻫﺴﺖ ﻭﻟﻲ ﺑﺮﺍﻱ ﺻﺮﻓﻪ ﺟﻮﻳﻲ ﺣﺘﻤﺎ ﺑﻪ ﺍﻧﺪﺍﺯﻩ ﭼﻨﺪ ﺭﻭﺯ ﻧﻮﻥ ﻏﺬﺍ ﻭ ﺣﺘﻲ ﺁﺏ ﺑﻴﺎﺭﻳﻦ ﻫﺮ ﭼﻲ ﺑﻴﺸﺘﺮ ﺑﻬﺘﺮ ﻭﻟﻲ ﻳﻪ ﺣﺪﻱ ﻣﻴﺘﻮﻧﻴﺪ ﺑﻴﺎﺭﻳﺪ ﺩﻳﮕﻪ
تشکر کنندگان: گل نهال ، lilistar ، ensan ، Saeedv13 ، alirezass ، Judy Abbott 13 ، lingni ، mirzamemar
سلام به همگی
بنده غیبت داشتم.عذر میخوام
میام، هم سفر نامه مینویسم هم تجربه های مختلف رو اگه قابل باشم به اشتراک میذارم
بنده رو عفو کنید . ادای دین به مهاجرسرای عزیر رو فراموش نمی کنیم
ساکن نیویورک
برنده 2011

سلام دوستان
ما امروز مصاحبه داشتیم و کلیرنس خوردیم، انشااله وقتی برگشتم سفرنامه ام رو مینویسم
تا وقتی که من تو سفارت بودم کسی یکضرب نگرفت!!!!!!!!!!
خلاصه پرونده:
شماره : 42xx سه نفر - فوق دیپلم - سربازی 3 پ 25 سال پیش- کار نیمه دولتی

برای برگشت به تهران تا روز یکشنبه هواپیمای ماهان یا ایران ایر پرواز ندارند!
تصمیم گرفتیم با اتوبوس برگردیم، کسی از دوستان تجربه ای در مورد سفر زمینی از آنکارا به تهران در فصل زمستان داره؟ آیا به ریسکش می ارزه؟
یا هزینه هتل رو برای سه شب دیگه بدیم و روز یکشنبه با ماهان برگردیم؟
برای بلیط اتوبوس 85 دلار برای هر نفر باید بپردازیم.
ممنون میشم اگه دوستان سریعتر با من همفکری کنند.
ارادتمند، تیرتپر
تشکر کنندگان: amir82 ، Saeedv13 ، bayat_r ، lilistar
(2013-02-28 ساعت 23:12)Tir-Tapar نوشته:  سلام دوستان
ما امروز مصاحبه داشتیم و کلیرنس خوردیم، انشااله وقتی برگشتم سفرنامه ام رو مینویسم
خلاصه پرونده:

تصمیم گرفتیم با اتوبوس برگردیم، کسی از دوستان تجربه ای در مورد سفر زمینی از آنکارا به تهران در فصل زمستان داره؟ آیا به ریسکش می ارزه؟
ارادتمند، تیرتپر

تبریک, همین که مصاحبه تموم شد و بزودی ویزا میگیرید.
اگر بچه کوچیک دارید اتوبوس را بیخیال شید و تا یکشنبه صبر کنید.هیچی نیست فقط دو روزه بهتر از مصیبت اتوبوس هست.
موفق باشید
تشکر کنندگان: گل نهال ، Tir-Tapar
خلاصه پرونده:

ارادتمند، تیرتپر
اگه مصررید زمینی بر گردید
کپی پاسپورتتون رو به یکی از افراد خونواده تو ایران یا دوستان ایمیل کنید از ایران ترمینال غرب تهران (اشتباه نکنم گیتی پیما بود) براتون بلیط بگیرند و بلیتارو براتون ایمیل کنن.میشه 150 تومان ماکسیمم.
ساکن نیویورک
برنده 2011

تشکر کنندگان: Saeedv13 ، Tir-Tapar ، lilistar ، mirzamemar
خلاصه پرونده:

ارادتمند، تیرتپر

ﭘﺒﺸﻨﻬﺎﺩ ﻣﻴﻜﻨﻢ ﭼﻮﻥ ﺳﻪ ﻧﻔﺮﻳﺪ ﻭ ﻣﻴﺨﺎﻳﻦ ﺗﺎ ﻳﻜﺸﻨﺒﻪ ﻫﻢ ﻣﻌﻄﻞ ﻧﺒﺎﺷﻴﺪ ﺍﺯ ﭘﺮﻭﺍﺯ ﺍﺳﺘﺎﻧﺒﻮﻝ ﺑﻪ ﺗﻬﺮﺍﻥ ﺑﺮﮔﺮﺩﻳﺪ ﻇﺎﻫﺮﺍ ﻫﺮ ﺭﻭﺯ ﭘﺮﻭﺍﺯ ﺩﺍﺭﻩ ﺗﺎ ﺍﺳﺘﺎﺑﻮﻝ ﺑﺎ ﺍﺗﻮﺑﻮﺱ ﺑﺮﻳﺪ ﻛﻪ ﺍﻭﻧﻢ ﻇﺎﻫﺮﺍ ﻫﺮ ﺳﺎﻋﺖ ﺣﺮﻛﺖ ﺩﺍﺭﻩ ﻣﻦ ﺧﻮﺩﻡ ﻧﺮﻓﺘﻢ ﻓﻘﻂ ﺍﻳﻦ ﺍﻃﻼﻋﺎﺕ ﺩﺍﺷﺘﻢ.ﺍﮔﺮ ﺩﻭﺳﺘﺎﻧﻲ ﻛﻪ ﺍﻳﻨﻄﻮﺭﻱ ﺑﺮﮔﺸﺘﻦ ﮔﻔﺘﻪ ﻫﺎﻱ ﻣﻨﻮ ﺗﺎﻳﻴﺪ ﻳﺎ ﺭﺩ ﻛﻨﻦ ﻭ ﺗﻜﻤﻴﻞ ﻛﻨﻦ ﻛﻪ ﺩﻭﺳﺘﻤﻮﻥ ﺯﻭﺩﺗﺮ ﺑﺮﮔﺮﺩﻥ
تشکر کنندگان: Tir-Tapar
(2013-02-27 ساعت 13:53)Saeedv13 نوشته:  
(2013-02-27 ساعت 13:05)amir2013 نوشته:  سعید جان در جلوی STATUSE من نوشته ready آیا این به این معنی که مدارک به دستشون رسیده؟ چون قبلا این سایت رو چک نکرده بودم نمیدونم از کی ready شده. ولی در متن بالاش نوشته مدارک لازم رو بفرستید.. طبق گزارش DHL مدارک من دیروز به دستشون رسیده.
نه. یعنی مدارکت از KCC به سفارت رسیده، زمان و مکان مصاحبه ات معلوم شده و آماده رزم نهایی شدیBig Grin. رزم که البته چه عرض کنم! بیشتر شبیه بزم بود و ما خیلی جدی گرفته بودیمش. فقط نقص مدرک نداشته باشین و دروغ نگین (که دروغگو دشمن خداستTongue)، همه چی به خوبی پیش میرهRolleyes.
باید هر روز چک کنی و تاریخ های آپدیت قبلی رو داشته باشی تا بشه ازش نتیجه بگیری. اگر قبل از ارسال مدارک تاریخ آپدیت پرونده رو داشته باشی 3-4 روز بعد از رسیدن مدارک به سفارت هم آپدیت میشه.

من از گفته شما این نتیجه را گرفتم که با آپدیت شدن تاریخ Status Updated Date: در این سایت مدارک به سفارت رسیده و جمله یا متنی مستقیم ذکر نمیشه که در آن رسیدن مدارک تایید بشه ، آیا همینطوره ؟
كيس نامبر : 2013AS00004xxx
کنسولگری : Ankara
مصاحبه : دریافت برگه صورتی ( Clear : 05-08-2013 )
دریافت ویزا : 2013-16-05
تعداد افراد : دو نفر
دفعات آپدیت پس از مصاحبه : 8
تشکر کنندگان:
(2013-02-27 ساعت 13:53)Saeedv13 نوشته:  ...یعنی مدارکت از KCC به سفارت رسیده، زمان و مکان مصاحبه ات معلوم شده و آماده رزم نهایی شدیBig Grin. ...
باید هر روز چک کنی و تاریخ های آپدیت قبلی رو داشته باشی تا بشه ازش نتیجه بگیری. اگر قبل از ارسال مدارک تاریخ آپدیت پرونده رو داشته باشی 3-4 روز بعد از رسیدن مدارک به سفارت هم آپدیت میشه.
(2013-03-01 ساعت 01:22)AFSHIN-PIC نوشته:  من از گفته شما این نتیجه را گرفتم که با آپدیت شدن تاریخ Status Updated Date: در این سایت مدارک به سفارت رسیده و جمله یا متنی مستقیم ذکر نمیشه که در آن رسیدن مدارک تایید بشه ، آیا همینطوره ؟
نه سایت CEAC هیچ چیزی رو نشون نمی ده جز این که پرونده شما به هر دلیلی مورد بررسی قرار گرفته. حالا یا جواب کلیرنستون اومده یا شما ایمیل زدین و تقاضایی ذاشتین و اونا رفتن پروندتون رو نگاه کردن یا هر چیز دیگه ای که ما ازش بی خبریم. در تمام موارد فقط تاریخ آپدیت پرونده عوض میشه و متن تغییر پیدا نمی کنه.
تشکر کنندگان: amir82 ، گل نهال ، alirezass ، AFSHIN-PIC ، Danoosh ، shaso ، rouzbehdarvishi ، Soap McTavish
(2013-03-01 ساعت 01:22)AFSHIN-PIC نوشته:  
(2013-02-27 ساعت 13:53)Saeedv13 نوشته:  
(2013-02-27 ساعت 13:05)amir2013 نوشته:  سعید جان در جلوی STATUSE من نوشته ready آیا این به این معنی که مدارک به دستشون رسیده؟ چون قبلا این سایت رو چک نکرده بودم نمیدونم از کی ready شده. ولی در متن بالاش نوشته مدارک لازم رو بفرستید.. طبق گزارش DHL مدارک من دیروز به دستشون رسیده.
نه. یعنی مدارکت از KCC به سفارت رسیده، زمان و مکان مصاحبه ات معلوم شده و آماده رزم نهایی شدیBig Grin. رزم که البته چه عرض کنم! بیشتر شبیه بزم بود و ما خیلی جدی گرفته بودیمش. فقط نقص مدرک نداشته باشین و دروغ نگین (که دروغگو دشمن خداستTongue)، همه چی به خوبی پیش میرهRolleyes.
ا
من از گفته شما این نتیجه را گرفتم که با آپدیت شدن تاریخ Status Updated Date: در این سایت مدارک به سفارت رسیده و جمله یا متنی مستقیم ذکر نمیشه که در آن رسیدن مدارک تایید بشه ، آیا همینطوره ؟
نمیدونم ارتباطی داره یا نه ولی دقیقا استتوس ماهم زمانی تغییر کرد که ایمیل تایید رسیدن مدارک واسه مصاحبه رو از سفارت آنکارا گرفتم
2013as4***...ANKARA... 3 nafar...interview: w2 march...clearance: 26th april...visa issuance: 2th june
تشکر کنندگان: AFSHIN-PIC ، Saeedv13 ، shaso ، rouzbehdarvishi

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان