کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سفر به ترکیه برای مصاحبه: تور، هتل، بلیط و ...
سلام بچه ها ما آنکاراییم دوشنبه مصاحبه داریم. واسه برگشت احتمالا سه شنبه بلیط چارتر میخواییم از استانبول .به نظرتون از اینجا بلیط بگیریم یا از تهران هم گیرمون میاد ؟ اگه آره واسم شماره آژانسو که میدونید داره پیغام خصوصی میذارید . مرسی.
2013AS36XX مصاحبه 4 مارس آنکارا 2 نفر برگ صورتی مقصد واشینگتن دی سی
تشکر کنندگان: کریم آق منگول
(2013-03-02 ساعت 16:56)sooso نوشته:  از دوستانمون کسی هست که مدت اعتبار مدیکالش تموم شده باشه؟؟؟؟؟؟؟؟ لطفا بهم معرفی کنید

مگه اصلا اعتبار مدیکال با ویزا نیست ؟؟؟؟ اگر امکان دارد این موضوع را روشن کنید!!!!؟؟؟؟؟؟
****13AS/مصاحبهANK/نتیجه:صورتی/مقصدNY/کلیر در 208 روز
با توجه به اعلام احتمال افزایش 100 % قیمت بلیط هواپیما و تخفیف 10 % ایران ایر برای پرواز های خارجی ار هم اکنون به فکر جیب مبارک و رزرو بلیط باشید دوستان.
شماره کیس: 2013AS-مصاحبه :اپریل2013-هزینه ها :خیلی- دریافت ویزا آگوست 2013 .
از بخت ياري ماست شايد ، كه آنچه مي خواهيم ، يا به دست نمي آيد، يا از دست مي گريزد .
دوستان ميشه لطفا يه هتل 3 يا 4 ستاره كه شبي 40 يا 50 دلار باشه نزديك سفارت بهم معرفي كنيد!!!
ديگه خيلي هم داغون نباشه ها واسه 3 شب مي خوام. سينگل روم
سلام

من برای دریافت ویزا آنکارا میرم
همانطور که میدانید پاسپورتها را باید به سفارت بدهیم و بین دو تا پنج روز پاسپورتها به یکی از مراکز پستی که خودمان انتخاب میکنیم ارسال میشود
من میخواهم پس از تحویل دادن پاسپورتها به استامبول برم و یک ادرس پستی در استامبول را برای دریافت ویزا بدهم.
سوال من این است من بدون داشتن پاسپورت میتونم از انکارا به استامبول با اتوبوس برم یا خیر ؟
لطفا کسانیکه اطلاع دقیق یا تجربشو دارن برام پیام بدن
از راهنمایی شما ممنونم
تشکر کنندگان: کریم آق منگول ، lilistar ، payam62
(2013-03-02 ساعت 18:31)my2220 نوشته:  دوستان ميشه لطفا يه هتل 3 يا 4 ستاره كه شبي 40 يا 50 دلار باشه نزديك سفارت بهم معرفي كنيد!!!
دوست گرامی این هتل رو من از گوگل مپ پیدا کردم و فکر میکنم 5 دقیقه پیاده با هتل فاصله داره اینجا هم یه آژانسی بهم پیشنهاد داد فکر کنم شبی 50 تا 60 دلار بود.البته هتل رامادان هم خیلی نزدیکه از رو گوگل مپ میتونید هتل های نزدیک رو ببینید این دو تا هتل بنظرم هم به دکتر نزدیکن هم به سفارت
Best Western Hotel 2000more infoAddress:‎
Show all Kavaklıdere Mh.Bestekar Sokak No:29, 06690 Ankara, Türkiye
Get directions

0312 419 9001otel2000.com‎
Area served: -
Category:

Unverified listing
ZAGAT · 1 review2 reviews
شماره کیس: 2013AS-مصاحبه :اپریل2013-هزینه ها :خیلی- دریافت ویزا آگوست 2013 .
از بخت ياري ماست شايد ، كه آنچه مي خواهيم ، يا به دست نمي آيد، يا از دست مي گريزد .
(2013-03-02 ساعت 18:31)my2220 نوشته:  دوستان ميشه لطفا يه هتل 3 يا 4 ستاره كه شبي 40 يا 50 دلار باشه نزديك سفارت بهم معرفي كنيد!!!

هتل الیت - هتل اتاپ بلوار و ...
2013as4***...ANKARA... 3 nafar...interview: w2 march...clearance: 26th april...visa issuance: 2th june
تشکر کنندگان: Soap McTavish ، کریم آق منگول
(2013-03-02 ساعت 18:50)yasaman1111 نوشته:  

هتل الیت - هتل اتاپ بلوار و ...

من یک هتل جدید رو گرفتم به اسم توفاد پرستیژ و توی tripadviser کامنت های خوبی براش نوشته بودند ،البته باید از یک آژانسی بگیری که با سایت بو کینگ کار کنه
2013AS17xx/ آنکارا / چهارنفر/ کلیرنس بعد از 146 روز / ساکرامنتو کالیفرنیا
تشکر کنندگان: Saeedv13 ، saeed_gh ، arezoo bj ، nika ، کریم آق منگول
دوستان عزیز
اگه توی سایت بوکینگ عضو شید برای چند تا از هتل های بسیار خوب و نزدیک سفارت آفر 50 درصد آف داده بعدش میتونین با کمک یکی از آژانس ها اونا رو رزرو کنین ،خیلی ارزون میشه مثلا 2 تخته هتل بست وسترن شبی48.69 دلار
2013AS17xx/ آنکارا / چهارنفر/ کلیرنس بعد از 146 روز / ساکرامنتو کالیفرنیا
تشکر کنندگان: Saeedv13 ، amir82 ، bayat_r ، mino2013 ، کریم آق منگول ، afs
(2013-03-02 ساعت 22:40)marjani نوشته:  دوستان عزیز
اگه توی سایت بوکینگ عضو شید برای چند تا از هتل های بسیار خوب و نزدیک سفارت آفر 50 درصد آف داده بعدش میتونین با کمک یکی از آژانس ها اونا رو رزرو کنین ،خیلی ارزون میشه مثلا 2 تخته هتل بست وسترن شبی48.69 دلار

سلام
دوست عزیز 48 دلار برای هر نفر هستش اگه اشتباه نکنم.درست؟یعنی قیمت اتاق میشه96 دلار؟
کیس نامبر:##43-افراد کیس:2 نفر-کنسولگری:آنکارا 28 مارچ-تاریخ کارنت شدن:2/7/2013-تاریخ ورود:11 سپتامبر-محل ورود:هیوستن-مقصد:لس آنجلس

حتما باید عضو بشیم تا از تخفیف سایت booking.com استفاده کنیم؟
(2013AS000053xx) چهار نفر - ابوظبی - هفته2 آپریل Big Grinیکضرب - مقصد: ایرواین، کالیفرنیا

سلام
منم یک هتل 2 یا 3 ستاره میخواستم چون 1 نفر بیشتر نیستم و نمی خواستم زیاد هزینه کنم. توی Booking.com زیر 80$ نبود یا اگه بود داغون بود. تا اینکه با ج.ب تماس گرفتم و اوناهتل 4 ستاره Neva Palas رو که تخفیف خورده بود بهم پیشنهاد دادن به قیمت 44$. من همونو گرفتم که بنظر به قیمتش می ارزه، البته باید رفت تا مطمئن شد. ولی کلا هتل گرفتن توسط آژانس مسافرتی یا تور به مراتب ارزانتر از سایتهای مثل Booking یا Hotel.com میباشند.
موفق باشید.
شماره کیس : **2013AS46 , افراد:1نفر , کنسولگری :آنکارا , مصاحبه :مارچ، ویزا: یک ضرب ، محل اقامت: MI
تشکر کنندگان: my2220 ، Saeedv13 ، کریم آق منگول ، lingni ، sooso ، afs

میشه کاملتر توضیح بدین!!!
من عضو شدم تو اون سایت اماقیمتاش تغییر نکرده
تشکر کنندگان: کریم آق منگول ، rouzbehdarvishi

سلام دوست عزیز
اینم چند تا هتل ارزون قیمت که البته فاصلش به سفارت 1 مقدار زیاد
هتل دنیز آتلانتا شبی 30 دلار
هتل دنیز شبی 29 دلار
هتل میتهت شبی 32 دلار
هتل دیپس شبی 26 دلار
www.booking.com
پیشنهاد میدم برید تو سایت www.tripadvisor.com
نظرات رو بخونید
کیس نامبر:##43-افراد کیس:2 نفر-کنسولگری:آنکارا 28 مارچ-تاریخ کارنت شدن:2/7/2013-تاریخ ورود:11 سپتامبر-محل ورود:هیوستن-مقصد:لس آنجلس
(2013-03-02 ساعت 23:14)Mamadreza نوشته:  

سلام
منم یک هتل 2 یا 3 ستاره میخواستم چون 1 نفر بیشتر نیستم و نمی خواستم زیاد هزینه کنم. توی Booking.com زیر 80$ نبود یا اگه بود داغون بود. تا اینکه با ج.ب تماس گرفتم و اوناهتل 4 ستاره Neva Palas رو که تخفیف خورده بود بهم پیشنهاد دادن به قیمت 44$. من همونو گرفتم که بنظر به قیمتش می ارزه، البته باید رفت تا مطمئن شد. ولی کلا هتل گرفتن توسط آژانس مسافرتی یا تور به مراتب ارزانتر از سایتهای مثل Booking یا Hotel.com میباشند.
موفق باشید.

من فردا دارم میرم همین هتل براتون مفصل خواهم گفت اوضاع چطوریه ضمنا با همین قیمت گرفتم
مصاحبه March 6 - صورتی-ANKARA
انتظار:114 روز
کلیر : 28 جون (سایت ترکی)
ویزا : 3 جولای Cool
تشکر کنندگان: Saeedv13 ، afs

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان