کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سفر به ترکیه برای مصاحبه: تور، هتل، بلیط و ...
(2013-04-10 ساعت 20:27)LALILO نوشته:  [/size]
(2013-04-10 ساعت 15:57)Saeedv13 نوشته:  
(2013-04-10 ساعت 08:06)LALILO نوشته:  ...تو سایت ceac البته فردای روزی که پاس ها رو ارائه کردیم ،آپدیت شدیم و برنده اصلی که هنوز AP ولی همراه رو زده Ready for interview !!!!!!!!!!!!!!!!
جالبه نهههههههههههههههه؟؟؟؟
این سایت سیس (CEAC) گاهی وقت ها از این برنامه ها داره. یادمه یکی از کاربرها می گفت که بعد از مصاحبه و گرفتن برگه صورتی شده AP. ولی چند ساعت بعدش شده بود Ready. بنده خدا می خواست بدونه نکنه از کلیر زدن پشیمون شدن و شاید منظورشون اینه که ویزاش آماده است و قبل از برگشت بره سفارت جریان رو جویا بشه. شما سایت خود سفارت رو ملاک قرار بدین. اگر همه اعضای کیس کلیر شدن طبق سایت سفارت مشکلی نیست و با دست پر بر میگردین. آرزوی جدید برای تو:
"سیست ایشیو شه"

بله عمو سعید
8 آپریل تحویل پاس ساعت 11:10
9 آپریل آپدیت بصورت نفر اصلی AP و همراه Ready
10 آپریل تا ساعت 10 مثل بالا از ساعت 10 به بعد هر دو نفر Issue

سیسم ایشو شد[size=small]

سلام دوستان
میدونید بعد از ایشیو شدن رفرنس id رو تو سایت csc کجا باید بزنم که ببینم مرسوله کجاست؟
case number 2013as1##//مصاحبه 4فوریه/ویزا 9می/مقصد اولیه واشنگتن دی سی/مقصد نهایی LA
تشکر کنندگان:
(2012-09-23 ساعت 01:35)sph نوشته:  
(2012-09-23 ساعت 01:29)maka2 نوشته:  
(2012-09-23 ساعت 01:18)sph نوشته:  [quote='afs' pid='199490' dateline='1344353573']
دوستان عزیز مهاجر سرایی، یخ و قفل تاپیک های جدید داره آب می شه و با بازشدنشون می گه دارید به مراحل بعدی نزدیک می شید.

به نظر من آشنایی محیطی به جایی که قراره به اونجا سفر کنید یک پارامتر خیلی مهمه. برای همین می خوام یک برنامه موبایل بهتون معرفی کنم. اگر بتونید از یک موبایل یا ابزار GPS در زمان سفر به ترکیه استفاده کنید به طور حتم هم توی هزینه های جابه جایی صرفه جویی می کنید و هم می تونید از کنار کارچاق کن ها رد بشید بدون اینکه نگران این باشید که با مشکل روبه رو می شید. کم شدن استرس بلد نبودن و گم شدن خودش بزرگترین اثرش داشتن یک نقشه و قطب نماست.

[/quoteسلام ببخشید و من حداقل 1 هفته انکارا هستم ...با خط ایرانسل برم هزینش ارزونه ؟؟ و هین سیم کارت رو از کجای فرودگاه میشه تهیه کرد ؟
دوست من ، کاملا با نظر شما موافقم فقط این نکته رو فراموش نکنید که ترکیه با خیلی از کشورها در مورد سیستم اپراتور موبایل یه تفاوتی داره . مثله چندسال پیش ایران که گوشی های جدید IMEI Registration میخواست تو ترکیه هنوز این قانون سفت و سخت اجرا میشه و نمیتونید سیم کارت اونجا رو به راحتی تو گوشیتون بگذارید و از اینترنتش استفاده کنید . پس مطمئن بشید که این نرم افزار Offline کار میکنه و نیاز به اینترنت نداشته باشه که اگه اینطور نباشه باید فقط تو هتل از WIFI اطلاعات بگیرید که اون هم GPS Coverage نمیده . به هر حال بخاطر معرفی این برنامه جالب سپاس .

شما با سیم کارت ایرانسل هم می تونید با کدی که در فرودگاه امام وارد میکنید سیم رو بین المللی کنید و اونجا از اینترنتش استفاده کنید ..... با 20 تومان شارژ من بعد از 3 روز با حدود 6 تومان شارژ برگشتم.
از maps گوشیم هم مرتب استفاده می کردم ، در ضمن شما می تونید از جاهایی که رد میشید و خوشتون میاد pin کنید و شبش یا روز بعدش تشریف ببرید.

ممنون از راهنمایتون . داستان ایرانسل رو نمیدونستم که اینقدر قیمت استفاده از Data اون هم Roaming ارزونه . حتما من هم همین کار رو خواهم کرد.

uoteسلام ببخشید و من حداقل 1 هفته انکارا هستم ...با خط ایرانسل برم هزینش ارزونه ؟؟ و هین سیم کارت رو از کجای فرودگاه میشه تهیه کرد ؟
كيس : 2013AS65$$
تاریخ قبولی : انكارا/1 مي2012
تاریخ مصاحبه:هفته اخرمی2013 /
بركه صورتي/ ١ نفر/مقصد:سياتل
اپديت ها:/٣٠ مي،١٨، ١٩ جولاي،١٦ ١،٦،٧،١٢،١٥اگوستCool
:cleared on:16August 2013
Issued on : 23August 2013
Finito Big Grin
تشکر کنندگان:
(2013-04-11 ساعت 13:23)Mehrdadordi نوشته:  
(2012-09-23 ساعت 01:35)sph نوشته:  
(2012-09-23 ساعت 01:29)maka2 نوشته:  
(2012-09-23 ساعت 01:18)sph نوشته:  [quote='afs' pid='199490' dateline='1344353573']
دوستان عزیز مهاجر سرایی، یخ و قفل تاپیک های جدید داره آب می شه و با بازشدنشون می گه دارید به مراحل بعدی نزدیک می شید.

به نظر من آشنایی محیطی به جایی که قراره به اونجا سفر کنید یک پارامتر خیلی مهمه. برای همین می خوام یک برنامه موبایل بهتون معرفی کنم. اگر بتونید از یک موبایل یا ابزار GPS در زمان سفر به ترکیه استفاده کنید به طور حتم هم توی هزینه های جابه جایی صرفه جویی می کنید و هم می تونید از کنار کارچاق کن ها رد بشید بدون اینکه نگران این باشید که با مشکل روبه رو می شید. کم شدن استرس بلد نبودن و گم شدن خودش بزرگترین اثرش داشتن یک نقشه و قطب نماست.

[/quoteسلام ببخشید و من حداقل 1 هفته انکارا هستم ...با خط ایرانسل برم هزینش ارزونه ؟؟ و هین سیم کارت رو از کجای فرودگاه میشه تهیه کرد ؟
دوست من ، کاملا با نظر شما موافقم فقط این نکته رو فراموش نکنید که ترکیه با خیلی از کشورها در مورد سیستم اپراتور موبایل یه تفاوتی داره . مثله چندسال پیش ایران که گوشی های جدید IMEI Registration میخواست تو ترکیه هنوز این قانون سفت و سخت اجرا میشه و نمیتونید سیم کارت اونجا رو به راحتی تو گوشیتون بگذارید و از اینترنتش استفاده کنید . پس مطمئن بشید که این نرم افزار Offline کار میکنه و نیاز به اینترنت نداشته باشه که اگه اینطور نباشه باید فقط تو هتل از WIFI اطلاعات بگیرید که اون هم GPS Coverage نمیده . به هر حال بخاطر معرفی این برنامه جالب سپاس .

شما با سیم کارت ایرانسل هم می تونید با کدی که در فرودگاه امام وارد میکنید سیم رو بین المللی کنید و اونجا از اینترنتش استفاده کنید ..... با 20 تومان شارژ من بعد از 3 روز با حدود 6 تومان شارژ برگشتم.
از maps گوشیم هم مرتب استفاده می کردم ، در ضمن شما می تونید از جاهایی که رد میشید و خوشتون میاد pin کنید و شبش یا روز بعدش تشریف ببرید.

ممنون از راهنمایتون . داستان ایرانسل رو نمیدونستم که اینقدر قیمت استفاده از Data اون هم Roaming ارزونه . حتما من هم همین کار رو خواهم کرد.

uoteسلام ببخشید و من حداقل 1 هفته انکارا هستم ...با خط ایرانسل برم هزینش ارزونه ؟؟ و هین سیم کارت رو از کجای فرودگاه میشه تهیه کرد ؟

دوست عزيز ايرانسل و همراه اول خيلي زياد هزينه داره اگه از همونجا سيم كارت تهيه كني بهتره. داخل هر خيابوني مغازه هاي داره كه نوشته TURKCELL يا VODAFONE اگه اشتباه نكنم چون دقيقا يادم نيست بايد پاسپورتت همرات باشه همونجا كه ترك سل رو خريدي بهت ميگه يك ساعت يا دوساعت ديگه فعال ميشه. سعي كن كه شما باهاش زنگ نزني و اس ام اس هم ندي فقط شمارتو بدي بهت زنگ بزنند و هيچ هزينه اي نداره. اما اگه همراه و اول وايرانسل ببري هز زنگي كه از ايران بهت بزنن دقيقه اي 1000 تومان واست ميفته.
سلام بر دوستان و ياران عزيز، با توجه به پايان سفر آنكارا ميخواستم چند نكته رو عرض كنم: براي رومينگ كردن ايرانسل كافيه كد #١*١١١* رو وارد و ok كنيد ولي من زير ١ دقيقه صحبت كردم و ١٢٠٠٠ تومان هزينه اش شد براي همين رفتم يه سيم كارت ترك سل خريدم ( نمايندگي قبل از ميدون كيزلاي) به قيمت ٣٢ لير و يك شارژ ٢٠ ليري هم خريدم كه يكساعت ميشد با ايران صحبت كرد و در خصوص همراه اول هم هزينه ها بالاست و تو فرودگاه امام نمايندگي اون وجود داره و هزينه هاش رو پشت شيشه زده. من هتلهاي ٣ ستاره كه اينجا در موردش صحبت شده بود رو ديدم مثل اليت، اتاب بلوار و متروپل كه واقعاً بدرد نخور بودن. تو بلوار آتا ترك اطراف كيزلاي پر از مراكز خريده كه بهترينشون فروشگاههاي زنجيره اي lc wai kiki بود كه از نظر قيمت و كيفيت از همه جا بهتر بود والبته بگم كه تو اون فروشگاهها هم اول خوب بگرديد بعداً اگر خواستيد خريد كنيد چون قيمتهاي مختلفي داره از هر جنسي. اگر وقت كرديد مقبره آتا تورك و موزه هاي داخل اونجا را كه كلا بنام anit kabir ميشناسن بازديد كنيد ما پياده رفتيم از سفارت به سمت كيزلاي بريد و به كيزلاي كه رسيديد بريد سمت چپ و اون خيابون رو (gazi mostafa kamal ) تا انتها بريد ميرسيد. مسجد kocetepe هم جاي جالبيه براي ديدن. من خيلي از دوستان رو ديدم كه براي رفتن به دكتر اونگان راهنما گرفته بودن ولي خدايي اصلاً احتياجي به اين حرفا نيست و كارها خيلي ساده پيش ميره. من يك نقشه بنام city maps دانلود كرده بودم كه آفلاين كار ميكنه و جايي كه هستي رو و جهتي كه داري حركت ميكني رو نشون ميده كه خيلي عالي بود. راستي اطراف چهارراه كيزلاي چند تا صرافي هم هست كه ريال و دلار رو ميتونيد تبديل به لير كنيد كه البته دلار داشته باشيد تبديلش بنظرم راحتتره. ببخشيد سرتون رو درد آوردم ولي فقط سعي كردم چند تا نكته كليدي رو بگم. موفق و پيروز باشيد.
كيس نامبر:**٥٢-مقصد:اگر ويزا رو دادن كاروليناي شمالي اگر هم ويزا رو ندادن كابل - تاريخ مصاحبه:W2 APآنكارا-٤نفر- نتيجه مصاحبه:برگ صورتي
اخذ ويزا: 3sep 2013 بعد از ١٣٩ روز انتظار ، ورود به آمريكا: 6sep 2013
سلام دوستان. من انکارا هستم . دیروز ویزاهامونو از ptt گرفتم. خیلی راحت داد با ترجمه عقدنامه و پاسپورت قدیمیم. ایشالاه این لحظه رو بزودی بقیه دوستان هم تجربه می کنند. در مورد اینکه ایا بانکی هست در انکارا که بشه از طریق اون 165 $ پرداخت کرد هم سفارت جواب درستی بمن نداد و کلا رفتن به داخل سفارت و برگشتن 2 دقیقه هم نشد و فقط با همون خانم بد اخلاقه که دم در مدارکو تحویل میگیره سرو کار داری که اونهم خیلی خوشش نمیاد ازش سوال کنی. دوستانی که فرصت دارند برای گرفتن پاسپورت دیگر اعضای خانواده از ptt حتما یه وکالت به ترجمه ترکی بیارند. ptt های اینجا فرق میکنند. مثلا مال من خیلی راحت داد ولی یکی دیگه از دوستان که ptt جای دیگر بوده بهش گفته فقط به خود اشخاص میده. با ترجمه شناسنامه و عقدنامه و... هم نداده. بنابراین کار از محکم کاری عیب نمیکنه. ptt من داخل ساختمان عدلیه سرا بود.
کیس نامبر : As39xx / تعداد افراد کیس : 2 / کارنت: 13/12/2012 / مصاحبه: 19 فوریه / کلیر 26 march / مقصد : نیوجرسی / دریافت ویزا : 11 اپریل
تشکر کنندگان: amir82 ، lonelyman ، Saeedv13 ، lilistar ، shaso ، KOUROSHAVIN ، homayoon13
سلام دوستان
به نظرتون بهترین ptt برای ثبت در سایت ceas کدامه؟؟
ممنون
ابوظبی نیمه دوم جون-یک نفر ویزا -یک نفر منتظرShyShy
تشکر کنندگان: homayoon13
(2013-04-09 ساعت 23:40)LALILO نوشته:  
(2013-04-09 ساعت 14:30)zavosh نوشته:  
(2013-04-08 ساعت 19:56)LALILO نوشته:  
(2013-04-08 ساعت 17:14)farmiz نوشته:  
(2013-04-08 ساعت 17:09)sayeh_m نوشته:  نوا پالاس رو هم قيمت بگير . خيلي خوب بود . من تضمينش ميكنم . تازه يك پسر جوون و بسيار مهربون و مودب هم مدتيه مجبور شده اونجا باشه كه من مطمئنم ميتونه بهتون كمك كنه Wink
بله پست شما رو خوندم قیمت گرفتم همون آژانس ج ب قیمت 1400 بهم گفت با پرواز ماهان
سلام
من الان آنکارا هستم و صبح ساعت 11 رفتم پاس دادم برای اخذ ویرا .
ماهان رفت و برگشت گرفتم 500 تومان
فعلآ هتل اتاپ هستم شبی 115 تومان یه گشت شهری با نهار روشه و بیمه مانفری صبحانه. خداییش باید بره جلو هتل الیت پلاس (با الیت فرق می کند) که خیابان بالایی سفارت بود بوق بزنه که عالی بود و دفعه قبل آمده بودم حیف سینگل نداشت.
جاهای دیگه هم بود. مثلآ برای اونهایی که تنها می آیند و خیلی برای هتل بودنش اهمیت نمی دهند هاستل Deeps نزدیک میدان کیزلای شبی 20 د ل ار
اینجوری هر جا که بخواهید می توانید بروید یا جا به جا شوید
راستی یه مسئله مهم موبایل هایی که در داخل ایران استفاده می کنید اگر برای بار دوم بیاوریدشون با سیم کارت های ترکیه ممکنه بازی درارن یه گوشی را دوبار نیارین . گوشی بیارین که اولین باره می آید ترکیهSad
هوای آنکارا بارانی و کمی کمی سرده
اگه دوستان برای هتل پیشنهاد دیگه ای دارن بگن لطفآ

سلام و تشکر, میشه لطفا" پروسه تحویل پاسپورت را برای دریافت ویزا بفرمائید.

کاری نداره

1- پاس
2- برگه صورتی
3- برگه Ptt
4- مدارک نواقص احتمالی که در برگه صورتی ذکر شده

ساعت 10:30 تحویل سفارت می دیم
سایت ceac و ایمیل خودت رو چک می کنی تا پاس تحویل Ptt شود و بعدظهر روز اعلام ایمیل می روید و از Ptt بسته زرد رو تحویل می گیری

ممنون از پاسختان ,آیا باید دوباره بریم تو سالن شماره بگیریم تا مدارکی که گفتید را تحویل دهیم یا پروسه تحویل پاسپورت فرق میکنه؟
تشکر کنندگان: homayoon13
(2013-04-08 ساعت 17:14)farmiz نوشته:  ممنون از پاسختان ,آیا باید دوباره بریم تو سالن شماره بگیریم تا مدارکی که گفتید را تحویل دهیم یا پروسه تحویل پاسپورت فرق میکنه؟

خیر. شماره ای لازم نیست و شما مدارک و پاسپورت هارو به همون خانم یا آقایی که شماره میدن ، تحویل میدید و ایشون بعدش تحویل افیسر میدن.

(2013-04-12 ساعت 11:18)dpt نوشته:  سلام دوستان
به نظرتون بهترین ptt برای ثبت در سایت ceas کدامه؟؟
ممنون

به نظر بنده شما شعبه ی مرکزی kizilay رو انتخاب کنید. البته بستگی به موقعیت هتلتون هم داره
تشکر کنندگان: sayeh_m ، HRSH ، lonelyman ، Soap McTavish ، zavosh
سلام دوستانSmile
در مورد تلفن می تونید از دکه های روزنامه فروشی کارت تلفن (آسیا کال) فقط 5 لیر بخرید و 30 دقیقه با تهران(ایران) صحبت کنید.Cool(برای تماس از تلفن ثابت هتل و از رسپشن هتل کمک بگیرد ) و رایگان است.Big GrinTongue

و چون فقط می خواهید خبر بدید و احوال پرسی کنید Wink(و قصه و داستان نمی خواهید تعریف کنیدWinkShy) عالی و مقرون به صرفه است.TongueTongue
کیس: 2013AS4XXX ، رویت : 12 می- 4 نفر، مصاحبه: آنکارا 13 مارچ Tongue
وضعیت :کلیرنس بعد از71 روزTongue دریافت ویزا 07 June
ورود به آمریکا :2013 /28 / August
دوستان عزیز این صرافی در آنکارا بدون کمیسیون دلار رو به لیر چنج میکنه
2013AS17xx/ آنکارا / چهارنفر/ کلیرنس بعد از 146 روز / ساکرامنتو کالیفرنیا
تشکر کنندگان: mahmoodfuny ، amir82 ، farmiz ، Saeedv13 ، m@ry@m75 ، fereydoooon ، KOUROSHAVIN ، shaso
(2013-04-13 ساعت 08:46)marjani نوشته:  دوستان عزیز این صرافی در آنکارا بدون کمیسیون دلار رو به لیر چنج میکنه

ضمن تشکر- فکر میکنم مدیر آن یک ایرانی است.
***2013AS5 /تعداد4/آنکارا/30می پایان انتظار/مقصد:تگزاس/چیزی رو که دوست داری بدست بیار و الا مجبوری چیزی رو که بدست آوردی دوست داشته باشی
تشکر کنندگان: farmiz ، fereydoooon ، marjani ، KOUROSHAVIN ، homayoon13
قابل توجه شکموها رستوران پیک نیک تو کیزلای یکی از بهترین رستورانهای آنکارا میباشد قیمتهاش بد نیست ،ولی کیفیتش حرف نداره قبلا امتحانش کردم
http://maps.google.com/maps?hl=en&bav=on...=0CLcBELYD
Ca no:2013AS68xx ، مصاحبه: آنکارا ١٦ مي نتيجه برگه صورتی
[[/color] سفرنامه کلیرنس ۱۶ آگوست ورود به امریکا ۶ اکتبر ۲۰۱۳
تشکر کنندگان: bayat_r ، Judy Abbott 13 ، amir82 ، Saeedv13 ، m@ry@m75 ، fereydoooon
(2013-04-13 ساعت 08:46)marjani نوشته:  دوستان عزیز این صرافی در آنکارا بدون کمیسیون دلار رو به لیر چنج میکنه

دوست عزیز تمامی صرافی های اینجا که با نام Doviz شناخنه میشن بدون هیچ کمیسیونی این کار رو انجام میدن. فقط بانک و طلافروشی ها هستند که کمیسیون برمی دارند
تشکر کنندگان: sayeh_m ، farmiz ، Judy Abbott 13 ، amir82 ، Saeedv13 ، m@ry@m75 ، Soap McTavish ، fereydoooon ، ASALI ، KOUROSHAVIN ، homayoon13
سلام دوستان
ما بليط رو دو سره از ت ه ر ا ن به انكارا با تركيش گرفتيم ٦٥٤٢٠٠ ت و ما ن - با تحقيقي كه كرديم از روشهاي ديگه خيلي بهتر بود
در مورد هتل هم اژانس واسمون ميگيره با قيمتي كه تو سايت زدن ٥٠ درصد كمتره.
كيس نامبر:3xxx,تعدادافراد كيس:2 نفر،تاريخ رويت قبولي: Jan-21-2013،ارسال مدارك:Jan-28-2013،دريافت نامه دوم Mar-13-2013، مصاحبه : هفته دوم مي- آنكارا، دريافت ويزا: يك ضربSmile، سفرنامه
تشکر کنندگان: Saeedv13 ، bayat_r ، farmiz ، amir82 ، fereydoooon ، lonelyman ، homayoon13
(2013-04-13 ساعت 15:21)shaso نوشته:  سلام دوستان
ما بليط رو دو سره از ت ه ر ا ن به انكارا با تركيش گرفتيم ٦٥٤٢٠٠ ت و ما ن - با تحقيقي كه كرديم از روشهاي ديگه خيلي بهتر بود
در مورد هتل هم اژانس واسمون ميگيره با قيمتي كه تو سايت زدن ٥٠ درصد كمتره.
نام آژانس لطف میکنید (پیغام خصوصی باشه بهتره)
Ca no:2013AS68xx ، مصاحبه: آنکارا ١٦ مي نتيجه برگه صورتی
[[/color] سفرنامه کلیرنس ۱۶ آگوست ورود به امریکا ۶ اکتبر ۲۰۱۳
تشکر کنندگان: shaso ، fereydoooon

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان