کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سفر به ترکیه برای مصاحبه: تور، هتل، بلیط و ...
سلام بر همگی

دوستان عزیزی که آنکارا تشریف دارند، اگر برای فردا برنامه ای ندارند ، میتونن در پیغام خصوصی به بنده اطلاع بدند تا فردا دور هم یه پیک نیک خوب برپا کنیم Big Grin
تشکر کنندگان: m@ry@m75 ، Saeedv13 ، sayeh_m ، fereydoooon ، گل نهال ، HRSH ، farmiz ، bayat_r ، shaso ، KOUROSHAVIN ، homayoon13
هتل راديسون بلو چهارستاره تاپ شش شب هفت روز پرواز ماهان ١٣٧٥ تومان خوبه يا نه نوا پلاس با همين شرايط ١٥٨٠
كي تا حالا راديسون بلو رفته
Ca no:2013AS68xx ، مصاحبه: آنکارا ١٦ مي نتيجه برگه صورتی
[[/color] سفرنامه کلیرنس ۱۶ آگوست ورود به امریکا ۶ اکتبر ۲۰۱۳
تشکر کنندگان: amir82 ، kasrafo ، bayat_r
(2013-04-13 ساعت 23:32)farmiz نوشته:  هتل راديسون بلو چهارستاره تاپ شش شب هفت روز پرواز ماهان ١٣٧٥ تومان خوبه يا نه نوا پلاس با همين شرايط ١٥٨٠

شما از چه منبعی پرسیدین؟ میشه تورشو بگین ممنونBig Grin
کیس نامبر 2013AS000065xx / کنسولگری آنکارا / 2نفر / تاریخ ارسال فرمها 28may2012 / دریافت نامه دوم 12March /تاریخ مصاحبه :هفته دوم May / برگه صورتي/زمان انتظار46 روزSmile
تشکر کنندگان: farmiz ، r91
سلام دوستان
به نظرتون بهترین ptt برای ثبت در سایت ceas کدامه؟؟
ممنون
[/quote]

به نظر بنده شما شعبه ی مرکزی kizilay رو انتخاب کنید. البته بستگی به موقعیت هتلتون هم داره
[/quote]

سلام.ببخشید آقا علیرضا میشه بگید این شعبه مرکزی که گفتید شماره شعبش چنده وایا شنبه ها هم باز هست یا نه؟
خدایا فقط به تو پناه میارم خودت دستمو بگیر .آمین Smile
تشکر کنندگان: homayoon13
(2013-04-14 ساعت 00:12)yalda91 نوشته:  سلام.ببخشید آقا علیرضا میشه بگید این شعبه مرکزی که گفتید شماره شعبش چنده وایا شنبه ها هم باز هست یا نه؟

ANKARA
ÇANKAYA
PTT - KIZILAY MERKEZI
IZMIR 2, KIZILAY, 6421

والا تا اونجایی که من اطلاع دارم فقط یه ptt هستش که شنبه ها باز هستش و اون هم روال همیشگی نیست ولی شما همین kizilay رو انتخاب کنید ، اگر تا جمعه ساعت ۵ بعدازظهر ایمیل از سفارت دریافت کردید که پاسپورت تحویل پست داده شده ، میشه از همون ptt که شبنه باز هست تحویل گرفت. چون معمولا اول پاسپورت ها میره اونجا ولی چون خیلی شلوغ هستش کسی اونجا رو برای پست اصلی انتخاب نمیکنه
تشکر کنندگان: گل نهال ، Soap McTavish ، farmiz ، amir82 ، sayeh_m ، shaso ، yalda91 ، KOUROSHAVIN
(2013-04-14 ساعت 00:11)edibk نوشته:  
(2013-04-13 ساعت 23:32)farmiz نوشته:  هتل راديسون بلو چهارستاره تاپ شش شب هفت روز پرواز ماهان ١٣٧٥ تومان خوبه يا نه نوا پلاس با همين شرايط ١٥٨٠

شما از چه منبعی پرسیدین؟ میشه تورشو بگین ممنونBig Grin

سلام به نظر من ببین کدوم به سفارت نزدیکتر یا کدام به میدان کیزیلا نزدیک تا اونجایی که من میدونم رادیسون هم به میدان کیزیلا و هم به سفارت دور باید یه هزینه اضافه بدید برید اونجاBig Grin
****13AS/مصاحبهANK/نتیجه:صورتی/مقصدNY/کلیر در 208 روز
تشکر کنندگان: Soap McTavish ، shaso ، amir82 ، farmiz
از آنکارا به استانبول قطار داره ؟ چقدر راهه ؟ از کجا میشه اطلاعات گرفت ؟
2013EU21XX
ورود 22 نوامبر 2013
نیویورک
تشکر کنندگان: alirezadiba ، farmiz
(2013-04-14 ساعت 10:51)deineath نوشته:  از آنکارا به استانبول قطار داره ؟ چقدر راهه ؟ از کجا میشه اطلاعات گرفت ؟

بله ولی با توجه به محل ایستگاه و کیفیتش معمولا دوستان با اتوبوس میرن . بلیط اتوبوس رو هم می تونید از شركت Metro تهيه كنيد. قيمت بليط VIP هم 48 لير هستش
تشکر کنندگان: deineath ، farmiz ، sayeh_m ، KOUROSHAVIN

رادیسون واقعا هتل باکلاسی هست و روبروش ایستگاه مترو هست که شما رو به همه چا میبره ولی نواپالاس رو نمیدونم ولی رادیسون به سفارت و کیزلای کمی دوره و باید با مترو برین
شماره کیس 3xxx 2013AS/نامه دوم 26 دسامبر /یک نفر /مصاحبه 21 فوریه / کلیرنس 208 روز /سفارت آنکارا /کلیر 17 سپتامبر / صدور ویزا 27 سپتامبر/ کارولینای شمالی
تشکر کنندگان: farmiz ، alirezass ، payam62 ، mdna ، KOUROSHAVIN
دوستان عزیز یه مسئله رو درباره ی میدان kizilay عرض کنم.
میدان kizilay حکم میدان انقلاب رو در تهران داره و تقریبا وسط شهر آنکارا هستش

ولی با توجه به محل قرار گرفتن سفارت و مطب دکتر دوستان باید خیابان Tunali Hilmi رو مرجع خودشون قرار بدن.
از لحاظ مغازه و خرید شبیه میدان kizilay هستش این خیابان ولی کمی با کلاس تر و جمع و جور تر.
در کنار همین خیابان Tunali ، خیابان های Iran Caddesi و Argantin Caddesi و .... قرار دارند که میشه گفت زیباترین خیابان های آنکارا هستن.
تشکر کنندگان: deineath ، farmiz ، alirezass ، sayeh_m ، lonelyman ، Saeedv13 ، amir82 ، Soap McTavish ، m@ry@m75 ، lilistar
(2013-04-14 ساعت 12:07)alirezadiba نوشته:  دوستان عزیز یه مسئله رو درباره ی میدان kizilay عرض کنم.
میدان kizilay حکم میدان انقلاب رو در تهران داره و تقریبا وسط شهر آنکارا هستش

ولی با توجه به محل قرار گرفتن سفارت و مطب دکتر دوستان باید خیابان Tunali Hilmi رو مرجع خودشون قرار بدن.
از لحاظ مغازه و خرید شبیه میدان kizilay هستش این خیابان ولی کمی با کلاس تر و جمع و جور تر.
در کنار همین خیابان Tunali ، خیابان های Iran Caddesi و Argantin Caddesi و .... قرار دارند که میشه گفت زیباترین خیابان های آنکارا هستن.

علي جان ما چطوره من عاشق خيابان argantin caddesi هستم خيلي خوبه مخصوصا شبهاي تعطيلي كه بماند.....
تشکر کنندگان: alirezadiba ، sayeh_m ، lonelyman ، amir82 ، Soap McTavish ، KOUROSHAVIN
(2013-04-14 ساعت 12:28)farmiz نوشته:  علي جان ما چطوره من عاشق خيابان argantin caddesi هستم خيلي خوبه مخصوصا شبهاي تعطيلي كه بماند.....

خیلی مخلصیم. بله. کلا این منطقه واقعا منطقه زیبایی هستش
تشکر کنندگان: farmiz ، sayeh_m ، amir82 ، Soap McTavish ، KOUROSHAVIN
سلام دوستان
چند روزی که آنکارا بودم چندتا هتل دیدم
هتل پینار که نزدیکای اولوس هست سینگل رو با صبحانه شبی 44 لیر میگه، اتاقاشم خوبن
به سفارت و مطب دکتر نزدیک نیست اما نسبت به هتل های دیگه قیمت مناسبی داره
dv 2013, Ankara
تشکر کنندگان: amir82 ، Saeedv13 ، valencia ، گل نهال ، farmiz ، KOUROSHAVIN
هتل نوا پلاس شش شب هفت روز آژانس ج ب 1375 عالی علی جان مامان سایه ممنون بابت راهنمایی خوب شما و دوستان ....
تشکر کنندگان: sayeh_m ، گل نهال ، mdna ، m@ry@m75 ، amir82 ، KOUROSHAVIN ، alirezadiba ، yalda91 ، Saeedv13
سلام دوستان عزیز

می‌خواستم بدونم عکسی که واسه مصاحبه با خودمون می‌بریم سفارت، باید همون عکسی باشه که ۱۵ روز قبل از مصاحبه واسشون ارسال کردیم؟ یا باید جدید بگیریم؟ من عکسی که واسشون ارسال کردم رو حدود ۳ ماه پیش گرفتم
2013AS35xx ،رؤیت قبولی:21sep،ارسال : 10 ژانویه 2013،آنکارا ،تعداد: 2 ،مصاحبه: 24April ،دریافت ویزا : Jul 24
تشکر کنندگان: farmiz ، MEH.T

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان