کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سفر به امارات برای مصاحبه: تور، هتل، بلیط و ...
دوستان عزیز من الان دبی هستم. فردا مصاحبه دارم. حانم ملیکا گفت بعد از این ایون سریس پستی جدید بعضی ها مجبور شدن تا 2 هفته واسه پاسشون بمونن. ولی واسه من مقدور نیست. شنیدم اینجا کسی که پاسشو گم کنه میتونه بره سفارت ایران نامه بگیره و برگرده آیا منم میتونم همچین کاری کنم و ولی بگم واقعیت رو؟ البته اگة یکضرب شدم!!بعد ملیکا واسم بفرسته
شماره کیس:2013AS27##
کنسولگری:ابوظبی
1 نفر
کارنت شدن کیس:نوامبر ،مصاحبه:W4 ژانویه/ ویزای یکضرب
مقصد: هیوستون

تشکر کنندگان: armin1 ، roeentan ، bayat_r ، wild cat ، mgolchin13 ، Tomas ، برنا ، kiaaa ، rezagh
دوستان راهنمائي كنند
1-ايابايدمدارك ترجمه شده رابراي سفارت ابوظبي قبل از مصاحبه بفرستيم ياخير؟
2-بادوتابچه 8و10ساله وكلا كيس چهارنفره چندروزقبل ازمصاحبه جهت معاينات پزشكي وقت لازمه لطفاراهنمائي كنيد
3-باتوجه به زمان مصاحبه درنوروز92الان بليط بگيرم بهتره ياخير؟
دوستان باتوجه به اينكه اين سوالات راچندجاپرسيدم وهنوزراهنمائي نگرفتم محبت كنندونظرمشورتي به مابدهند
**2013as44مصاحبه 24مارس کلیر30جون 95روزه کیس 4نفره مقصداحتمالی کالیفرنیا
تشکر کنندگان: kiaaa
(2013-01-26 ساعت 14:28)mori5050 نوشته:  دوستان راهنمائي كنند
2-بادوتابچه 8و10ساله وكلا كيس چهارنفره چندروزقبل ازمصاحبه جهت معاينات پزشكي وقت لازمه لطفاراهنمائي كنيد
دوستان باتوجه به اينكه اين سوالات راچندجاپرسيدم وهنوزراهنمائي نگرفتم محبت كنندونظرمشورتي به مابدهند

1-خیر
2-نمیدونم. با ایمیل از دکتر شوکولا بپرسید. اگه مثل آنکارا باشه 4 روز زمان احتیاجه.
3-الان قیمت بلیطهای چارتر باز نشده. البته شرایط برای عید یه مقدار متفاوته و فکر کنم از الان هم برای عید رزرو بکنند. من خودم به شخصه اوایل اسفند مصاحبه دارم و هنوز بلیط تهیه نکردم.
2013AS000035XX Post :Abu Dhabi, Interview Date : February 2013
سفرنامه
تشکر کنندگان: Saeedv13 ، lilac ، roeentan ، kasrafo ، mgolchin13 ، mori5050 ، Tomas ، kiaaa ، rezagh ، amairmonre

1- مدارک رو نمی خواد بفرستی
2- 2 روز لازمه
3- بلیط بگیر ظاهراً دوباره می خواد گرون بشه.چارتر رو نمی تونی تغییر تاریخ بدی و اگ خدا بخواد و یکضرب بگیری چارتر به مشکل می خوره و قیمتش الان حدود 420 هست ولی نرمالش 540 هست به نظر من الان بگیر چون تو عید سخت گیر میاد...
سفرنامه بعد از قبولی لاتاری

راهنمای اقدام برای سیتیزن شدن

تاریخ ورود و اخذ گرین کارت : June 2013
تاریخ اقدام برای سیتیزن شیپی: نوروز 97 (March 20)
تاریخ مصاحبه: 9 November
تاریخ سیتیزن شیپی:  November 15th Big Grin
تشکر کنندگان: lilac ، Saeedv13 ، armin1 ، mnpnus ، el333 ، roeentan ، kasrafo ، mgolchin13 ، Tomas ، kiaaa ، rezagh ، amairmonre
(2013-01-26 ساعت 09:22)moon_rose نوشته:  دوستان عزیز من الان دبی هستم. فردا مصاحبه دارم. حانم ملیکا گفت بعد از این ایون سریس پستی جدید بعضی ها مجبور شدن تا 2 هفته واسه پاسشون بمونن. ولی واسه من مقدور نیست. شنیدم اینجا کسی که پاسشو گم کنه میتونه بره سفارت ایران نامه بگیره و برگرده آیا منم میتونم همچین کاری کنم و ولی بگم واقعیت رو؟ البته اگة یکضرب شدم!!بعد ملیکا واسم بفرسته

خیر غیره ممکنه
چون وقتی پاس شما گم بشه نامه سفارت تنها کمکی که میکنه اینه که نامه ای میده به شما که کمک کنه بدون افتادن به زندان برگردید ایران و همون لحضه پاس شمارو باطل اعلام میکنن
موفق باشید
2013AS78xx/ابوظبی/۱ نفر/ارسال فرم: ۱۱ جون/ کارنت: ۱۱ مارچ/مصاحبه: ۲۲ می/هزینه‌ها: ۲۷۰۰ درهم/سیاتل/ویزا یکضرب/سفرنامه
از امارات متحده تا ایالات متحده
تشکر کنندگان: moon_rose ، Danoosh ، Saeedv13 ، roeentan ، kasrafo ، bayat_r ، el333 ، نازنین 932 ، mgolchin13 ، Tomas ، mnpnus ، kiaaa ، rezagh
(2013-01-26 ساعت 17:14)mahdi/sh نوشته:  
(2013-01-26 ساعت 09:22)moon_rose نوشته:  دوستان عزیز من الان دبی هستم. فردا مصاحبه دارم. حانم ملیکا گفت بعد از این ایون سریس پستی جدید بعضی ها مجبور شدن تا 2 هفته واسه پاسشون بمونن. ولی واسه من مقدور نیست. شنیدم اینجا کسی که پاسشو گم کنه میتونه بره سفارت ایران نامه بگیره و برگرده آیا منم میتونم همچین کاری کنم و ولی بگم واقعیت رو؟ البته اگة یکضرب شدم!!بعد ملیکا واسم بفرسته

خیر غیره ممکنه
چون وقتی پاس شما گم بشه نامه سفارت تنها کمکی که میکنه اینه که نامه ای میده به شما که کمک کنه بدون افتادن به زندان برگردید ایران و همون لحضه پاس شمارو باطل اعلام میکنن
موفق باشیابد
ممنونم ولی من بالا عرض کردم واقعیت رو راجب مصاحبه لاتاری بهشون بگم قبول نمی کنن؟
شماره کیس:2013AS27##
کنسولگری:ابوظبی
1 نفر
کارنت شدن کیس:نوامبر ،مصاحبه:W4 ژانویه/ ویزای یکضرب
مقصد: هیوستون

تشکر کنندگان: kiaaa

سلام moon rose عزیز

امیدوارم فردا ویزاتو یکضرب بگیری و با این خبر خوب همه رو خوشحال کنی.
دوست عزیز اگه برات ممکنه ، وقتی متوجه شدی که زمان دقیق گرفتن ویزا با این سیستم جدید به چه صورت هست ، ما رو هم در جریان بذار، آخه منم دو هفته دیگه مصاحبه دارم و بلیط رفت و برگشت گرفتم... اینجور که شما گفتی منم دچار مشکل خواهم شدSad
کیس نامبر :2600
تشکر کنندگان: kasrafo ، bayat_r ، Tomas ، برنا ، moon_rose ، rezagh

دوستم قبلاً هم ثابت شده که حرف خانم ملیکا هر چند که از روی محبته ولی همیشه درست نیست و شما اصلاً اصلاً این قضیه رو جدی نگیر...
سفرنامه بعد از قبولی لاتاری

راهنمای اقدام برای سیتیزن شدن

تاریخ ورود و اخذ گرین کارت : June 2013
تاریخ اقدام برای سیتیزن شیپی: نوروز 97 (March 20)
تاریخ مصاحبه: 9 November
تاریخ سیتیزن شیپی:  November 15th Big Grin
(2013-01-26 ساعت 09:22)moon_rose نوشته:  دوستان عزیز من الان دبی هستم. فردا مصاحبه دارم. حانم ملیکا گفت بعد از این ایون سریس پستی جدید بعضی ها مجبور شدن تا 2 هفته واسه پاسشون بمونن. ولی واسه من مقدور نیست. شنیدم اینجا کسی که پاگم کنه میتونه بره سفارت ایران نامه بگیره و برگرده آیا منم میتونم همچین کاری کنم و ولی بگم واقعیت رو؟ البته اگة یکضرب شدم!!بعد ملیکا واسم بفرسته
عزیز جان
ایشالا طبق روالی که همه تا حالا ویزا گرفتن ویزاتو میگیری و مشکلی پیش نمیاد.
فقط فردا خونسرد باش و همیشه یادت باشه " از پیش غصه خوردن ، دوبار غصه خوردن است "
2013AS3xxx- ابوظبی
تشکر کنندگان: bayat_r ، roeentan ، Saeedv13 ، amir82 ، mgolchin13 ، Tomas ، moon_rose ، پدی ، wild cat ، afs ، kiaaa ، rezagh ، philter
(2013-01-26 ساعت 21:20)bayat_r نوشته:  

دوستم قبلاً هم ثابت شده که حرف خانم ملیکا هر چند که از روی محبته ولی همیشه درست نیست و شما اصلاً اصلاً این قضیه رو جدی نگیر...

اتفاقا این روش ما رو هم وسوسه کرد. اما از یکی دو نفر که پرسیدیم گفتن شدنی نیست.
حلقه پیر مغان از ازلم در گوش است... برهمانیم که بودیم و همان خواهد بود

CN :2013AS0000023$$*رويت قبولي : 8 May* ارسال فرم‌ها : 21 May*سفارت: ابوظبی*دريافت نامه دوم Sep 22: * تاريخ مصاحبه: ژانویه 2013 (تغییر تاریخ مصاحبه) * ویزا: یکضرب * سفرنامه
تشکر کنندگان: amir82 ، Saeedv13 ، bayat_r ، kasrafo ، mgolchin13 ، Tomas ، moon_rose ، afs ، kiaaa ، rezagh
(2013-01-26 ساعت 22:45)نازنین 932 نوشته:  
(2013-01-26 ساعت 21:20)bayat_r نوشته:  

اتفاقا این روش ما رو هم وسوسه کرد. اما از یکی دو نفر که پرسیدیم گفتن شدنی نیست.
به نظرم راه منطقی ترش اینه که در صورت یک ضرب گرفتن ویزا از آفیسر بخواین که در صورت امکان پاسپورت رو بهشون ندید و برگردید ایران و بعد به وسیله یه آشنا که میتونه از دوستان مهاجرسرا هم باشه یا آژانسهایی که این کار رو میکنن براشون ارسالش کنید. احتمال میدم که سفارت با این درخواست موافقت کنه. شما لطف کنید سوال کنید و به بقیه دوستان هم اطلاع بدید.
شماره کیس: 2013AS000082XX - کنسولگری: ابوظبی - مصاحبه : 10 June - کلیر شدن: 14 August -مقصد: Seattle
تشکر کنندگان: kasrafo ، Tomas ، نازنین 932 ، bayat_r ، kiaaa ، rezagh ، amairmonre
دوستان moon_rose عزیز یک ضرب گرفت ویزا رو بهش واقعا تبریک میگم
شماره کیس: 2013AS2xx،کنسولگری: آنکارا،تاریخ کارنت شدن:13 August،تاریخ دریافت نامه دوم: 20 September،تاریخ مصاحبه :nov-w3 ،تاریخ کلیر: 26march ، تاریخ دریافت ویزا: 4April، مقصد:LA

(2013-01-27 ساعت 11:17)armin1 نوشته:  دوستان moon_roze عزیز یک ضرب گرفت ویزا رو بهش واقعا تبریک میگم

واقعا مبارکش باشه به امید ویزای یه ضرب برای همه بچه ها.....
هوررررررررررررررررراااااااااااااااااااااااااااااااااااااااارررررررررراااااااااااااا......Big GrinTongue
کیس: 2013AS000090XX مصاحبه : ابوظبی 22 جولای کلیر : 18 آگوست ویزا : 28 آگوست
تعداد افراد كيس: 2 نفر سفر اول به آمریکا: 19 feb دریافت گرین کارت : 3 april
تشکر کنندگان: armin1 ، roeentan ، kasrafo ، moon_rose ، bayat_r ، پدی ، kiaaa
(2013-01-26 ساعت 16:10)bayat_r نوشته:  

1- مدارک رو نمی خواد بفرستی
2- 2 روز لازمه
3- بلیط بگیر ظاهراً دوباره می خواد گرون بشه.چارتر رو نمی تونی تغییر تاریخ بدی و اگ خدا بخواد و یکضرب بگیری چارتر به مشکل می خوره و قیمتش الان حدود 420 هست ولی نرمالش 540 هست به نظر من الان بگیر چون تو عید سخت گیر میاد...

در باره چارتر من از چندین آژانس سوال کردم و گفتن حدود 70 هزار تومن جریمه تغییر تاریخ هستش برای ماهان که چه ویزا یکضرب گرفته شه چه تغییر تاریخ نداشته باشه می ارزه
2013AS000035XX Post :Abu Dhabi, Interview Date : February 2013
سفرنامه
تشکر کنندگان: saeid-ss ، Saeedv13 ، roeentan ، kasrafo ، mori5050 ، amir82 ، bayat_r ، rezagh ، philter
سلام به همه دوستان گل 2013
یاد گیری گوگل ارت و جی پی اس نه یک کار مردانه و نه یک کار زنانه است. درست مثل استفاده از اینترنت و کامپیوتر ، همگی مهاجران باید بتوانند استفاده کنند.
عزیزانی که تا بحال با این برنامه آشنا نبوده اند
دست راستم را بالا میاورم و به شما قول میدهم :
که کار با گوگل ارت بسیار بسیار ساده است
کار با این برنامه خیلی جذاب است
مدت زمانی که برای یادگیری صرف خواهید کرد به چند ساعت نخواهد کشید
و اطمینان میدهم که حتما لازم میشود وکمکتان خواهد کرد.
کیس نامبر 2013xxx همراه - 11 ژانویه کلیر
سفرنامه
مکان یابی با استفاده از google earth و gps
تشکر کنندگان: amir82 ، nora ، armin1 ، bayat_r ، enchantress_boy ، Saeedv13 ، kasrafo ، afs ، Hedieh20 ، kiaaa ، مرآت74 ، saeid-ss ، rezagh ، amairmonre ، philter ، nika

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان