کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سفر به امارات برای مصاحبه: تور، هتل، بلیط و ...
(2013-03-06 ساعت 03:30)Solmazzz نوشته:  سلام و ممنون از همه راهنمایی های خوبتون
من درخواستم رو واسه آنکارا داده بودم اما الان ابوظبی برام انتخاب شده، اینجور که می گین انگار راحت تر از ترکیه هم هست.
یه سوال ابوظبی هم مثل ترکیه واسه مصاحبه مترجم داره یا نه؟ حتما باید مصاحبه انگلیسی باشه؟

خير، فارسى هم صحبت مى كنند.Cool
كيس نامبر:2013AS5700. سفارت: ابوظبى. تعداد: ٣ نفر. قبولى: ٢ may. ارسال مدارك: ٦ jun  مصاحبه : هفته سوم اپريلCoolكليرنس برگه سفيد .كلير 29 may ,دريافت ويزا 3 junWink
تشکر کنندگان: مرآت74 ، enchantress_boy ، Saeedv13 ، Solmazzz ، rezagh ، roeentan ، lilac ، saeid-ss
(2013-03-06 ساعت 08:30)yasser_1360 نوشته:  با سلام
ببخشيد كسي ميدونه اگه سابقه كار زن و شوهر تو مپنا باشه احتمالا يكضرب ميگيره يا كليرنس ميخوره؟
در ضمن مرد معاف از خدمت هم باشه.
سوال آخر: اگر سه شنبه روزمصاحبه باشه در ابوظبي با اين شرايط رفت و برگشت رو چه روزهايي توصيه ميكنيد؟
ممنون

اگه این شرکت خصوصیه بله احتمال یکضربتون زیاده.
رفت یکشنبه 7 صبح. برگشت دوشنبه 11 شب. چون ویزای شما احتمالاً یکشنبه عصر بیاد دبی.
2013AS000035XX Post :Abu Dhabi, Interview Date : February 2013
سفرنامه
تشکر کنندگان: asal1907 ، Saeedv13 ، mohammadrezah ، rezagh ، roeentan ، lilac ، saeid-ss ، philter
(2013-03-06 ساعت 08:30)yasser_1360 نوشته:  با سلام
ببخشيد كسي ميدونه اگه سابقه كار زن و شوهر تو مپنا باشه احتمالا يكضرب ميگيره يا كليرنس ميخوره؟
در ضمن مرد معاف از خدمت هم باشه.
سوال آخر: اگر سه شنبه روزمصاحبه باشه در ابوظبي با اين شرايط رفت و برگشت رو چه روزهايي توصيه ميكنيد؟
ممنون

نه مپنا رو میشناسن و حتی بودند از دوستان که یک خانم مجرد بودند و در مپنا کار می کردند و کلیرنس خوردند.

رفت یکشنبه صبح و برگشت سه شنبه شب
سفرنامه بعد از قبولی لاتاری

راهنمای اقدام برای سیتیزن شدن

تاریخ ورود و اخذ گرین کارت : June 2013
تاریخ اقدام برای سیتیزن شیپی: نوروز 97 (March 20)
تاریخ مصاحبه: 9 November
تاریخ سیتیزن شیپی:  November 15th Big Grin
تشکر کنندگان: Saeedv13 ، taba60 ، usa lover ، mohammadrezah ، rezagh ، roeentan ، lilac ، ابی هانی ، saeid-ss ، philter
ممنون میشم سوالم رو جواب بدین.
آیا تا حالا کسی بوده سربازی معاف نباشه مثلا در نیروی انتظامی خدمت کرده باشه و مجرد هم نباشه اما ویزای یک ضرب گرفته باشه؟
این سوالو دیشب در تاپیک سوالات مطرح شده پرسیدم اما کسی به من جواب ندادSad
شماره کیس:2013AS59XX/تعداد افراد:2 نفر/کنسولگری:آنکارا نهCool. ابوظبی/مصاحبه:هفته اول آپریل/دیگه منتظر نیستیم. Wink
تشکر کنندگان: saeid-ss
برای اسپانسر کپی پاسپورت هم لازم هست؟
تشکر کنندگان: saeid-ss
(2013-03-06 ساعت 11:49)taba60 نوشته:  ما هفتهٔ اول اردیبهشتیم و من ۲ روز می‌خوام بلیت بگیرم همهٔ آژانسا به من میگن صبر کن قیمتا میاد پایین تر به نظرتون چی‌ کار کنم .کسی‌ هست هفتهٔ اول اردیبهشت ابوظبی

(2013-03-05 ساعت 21:17)ابی هانی نوشته:  
(2013-03-05 ساعت 20:59)taba60 نوشته:  سلام ببخشید ممنون از راهنماییه خوبتون می‌خواستم بدونم من ۲شنبه مصاحبه دارم .برگشتمو کی‌ بگیرم؟ماکزیمم چه قدر طول می‌شه

اگه به ویزای یک ضرب مطمئن هستین که باید 3 یا 4 روزی منتظر باسین.
اگه احتمال کلیرنس میدین همون 2 شنبه شبش میتونید برگردین
ممنونم از جواب‌های مفیدتون
البته حداقل 3 یا 4 روز.احتمال بیشتر موندن هم هست

تشکر کنندگان: الهه سابق ، rezagh ، ابی هانی ، saeid-ss
ما هفتهٔ اول اردیبهشتیم و من ۲ روز می‌خوام بلیت بگیرم همهٔ آژانسا به من میگن صبر کن قیمتا میاد پایین تر به نظرتون چی‌ کار کنم .کسی‌ هست هفتهٔ اول اردیبهشت ابوظبی
2015AS4XXX یک نفر ،از آنکارا تغییر به ابوظبی،مصاحبه اپریل،ویزا یکضرب
به آرامی شروع به مردن میکنی اگربرای مطمئن درنامطمئن خطر نکنی،اگر ورای رویاها نروی...امروز رامخاطره کن.کاری کن.نگذار که به آرامی بمیری

تشکر کنندگان: الهه سابق ، rezagh ، saeid-ss
(2013-03-06 ساعت 13:12)taba60 نوشته:  ما هفتهٔ اول اردیبهشتیم و من ۲ روز می‌خوام بلیت بگیرم همهٔ آژانسا به من میگن صبر کن قیمتا میاد پایین تر به نظرتون چی‌ کار کنم .کسی‌ هست هفتهٔ اول اردیبهشت ابوظبی

دوست عزيز اگر مي‌خواهيد بليط سيستمي بگيريد بهتره از الان اقدام كنيد و هر چه به تاريخ پروازتان نزديك تر باشه قيمت بليط افزايش خواهد يافت، ضمنا تغيير تاريخ در بليط سيستمي ماهان 25 هزارتومان جريمه و در ايران اير 200هزارتومان براي يك مسير مي‌باشد.Smile
2013AS57xx/ابوظبی/2 نفر/April 14/برگه آبي
آپدیت ها:

16 April
3,4,12,20,26,27 Jun

1,2,3,7,9,24 July
12,13,14,20 August
5,19,25,27,29 Sep
ويزا: هيچوقت Sad
بعد از 169روز انتظار: پوچ.........
تشکر کنندگان: kasrafo ، الهه سابق ، mohammadrezah ، roeentan ، lilac ، ابی هانی ، Solmazzz ، saeid-ss
(2013-03-06 ساعت 13:12)taba60 نوشته:  ما هفتهٔ اول اردیبهشتیم و من ۲ روز می‌خوام بلیت بگیرم همهٔ آژانسا به من میگن صبر کن قیمتا میاد پایین تر به نظرتون چی‌ کار کنم .کسی‌ هست هفتهٔ اول اردیبهشت ابوظبی

من اول اردیبهشتم و مثل شما با همین مشکل روبرو شدم، همه میگن بهتره صبر کنی
تشکر کنندگان: الهه سابق ، rezagh ، mohammadrezah ، Solitude ، kasrafo ، saeid-ss
(2013-03-06 ساعت 13:50)Solmazzz نوشته:  

من اول اردیبهشتم و مثل شما با همین مشکل روبرو شدم، همه میگن بهتره صبر کنی
قیمت بلیط هواپیما تعرفه ثابت داره و معمولا یکساله است مثلا من از ایران ایر سوال کردم گفت تعرفه قیمت بلیط ها تا دی 92 همین هست البته یه مسئول چند روز پیش یه مصاحبه کرده بود که احتمال 100 درصدی افزایش قیمت پروازها وجود داره و در حال رایزنی برای افزایش قیمتها هستند.وگرنه با نرخ های فعلی شرکتهای هواپیمایی ورشکسته میشن.
در نتیجه بنده بلیطم رو خریداری کردم.
بلیط 2 روزه هم اصلا امکانش نیست حداقل از روشهای معمول
ایران ایر 1 شنبه ها و چهارشنبه ها رفت و برگشت داره و ماهان 2شنبه ها و 5 شنبه ها.
بلیط یکطرفه اصلا توجیه اقتصادی نداره .
ایرلاینهای خارجی هم قیمتشون تقریبا 2.5 برابر هست ولی هر روز میشه بلیط گرفت.
اینا تجارب بنده از تهیه بلیط برای انکارا بود.
شماره کیس: 2013AS-مصاحبه :اپریل2013-هزینه ها :خیلی- دریافت ویزا آگوست 2013 .
از بخت ياري ماست شايد ، كه آنچه مي خواهيم ، يا به دست نمي آيد، يا از دست مي گريزد .
ولی ماهان هر روز پرواز داره. تابان و کیش ایر فقط 2 شنبه ها و 5 شنبه ها هستن

از یه آژانس پرسیدم میگه تور رو با پرواز سیستمی میتونید بگیرید. راست میگه؟
ویزا ازدواجی/اقدام اول ژانویه 2012/ اپروو: اول جون/گرفتن کیس نامبر آخر جولای/تکمیل مدارک در NVC: سوم ژانویه 2013/مصاحبه: آخر اپریل 2013/ویزا یکضرب از ابوظبی
تشکر کنندگان: bayat_r ، asal1907 ، rezagh ، lilac ، Solitude ، saeid-ss
(2013-03-06 ساعت 15:56)الهه سابق نوشته:  ولی ماهان هر روز پرواز داره. تابان و کیش ایر فقط 2 شنبه ها و 5 شنبه ها هستن

از یه آژانس پرسیدم میگه تور رو با پرواز سیستمی میتونید بگیرید. راست میگه؟

راست میگه Smile
C/N: 2013AS6XXX* مصاحبه:اپريل (ویزای یک ضرب)* سفرنامه

تشکر کنندگان: rezagh ، shiraz mamali ، roeentan ، lilac ، الهه سابق ، kasrafo ، saeid-ss
خوب دوستان من میخوام دوباره یک روند مفید رو براتون توضیح بدم:
من امروز از طرف خانمم که برنده اصلی هست، برای بیمارستان NMC به آدرسی که عسل خانم داد (appointmentdeiradxb@nmc.ae) ایمیل زدم با این متن:

To whom it may concern;
I, NAME FAMILY, would like to arrange an appointment for medical tests for the USA embassy interview. Our interview is on DAY, March XXth so we will be there on march YYth. I will come there with my husband and my 9-year- old son.
Thank you in advance for your kindness and let me know the result.

Best Regards;
NAME FAMILY
Case no. : 20130000AS47XX

و چند دقیقه پیش برام جواب دادند که نکات مهمش رو براتون قرمز میکنم:

Dear Sir/ Madam:
Thank you for your interest in our organization regarding the US medicals. Your appointment is scheduled for March YYth at 9.00a.m.
Below are the details and requirements you will need in doing the medical test.
On the day of the appointment, the applicant should come in the morning for the tests (includes Clinical examination with the doctor, Vaccinations*, X-ray and Lab tests), no need for fasting. The whole examination will take about 2-3 hours.
The results would be ready after two (2) working days, provided the clinical examination, x-ray and blood tests are all normal. Any abnormalities would require further evaluation.
Routine cost (without vaccination) is AED 425 for Adult & AED 250 for Children 14years below. In case of urgent reports, additional charges are applicable.

*The need for vaccination is assessed by the physician based on clinical history, gender, age, and past history of vaccination. If vaccination is required charges are added appropriately.

Documents required to be brought along are: original passport, 3 passport size photographs with white background, authentic vaccination record in English (if any) and embassy appointment letter.
Thank you and Good Day!

Best Regards,
Banu

New Medical Centre Hospital L.L.C. Dubai
PO Box: 7832, Deira, Dubai, UAE
Tel: +971-4-2689800/ 2339900
Appointments: +971-4-2339966/67
Fax : +971-4-2682353/ 2698997
Email : appointmentdeiradxb@nmc.ae
Web : www.nmchealthcare.com
پس گفته:
1- 9 صبح بیاید
2- نمیخواد روزه بگیرید Big Grin (شوخی کردم گفته نمیخواد ناشتا باشید)
3- دو تا سه ساعت طول می کشه
4- برای بزرگسالان 425 درهم و برای بچه ها 250 درهم (بدون واکسن)
5- مدارک لازم: اصل پاسپورت، 3 تا عکس هم سایز پاسپورت،کارت واکسیناسون،نامه وقت مصاحبه.

اصلاً قابلی نداره فقط خواستم بگم حالا که اونا هم راه افتادند و به قول دوستمون از این به بعد سرشون شلوغتر میشه ضرر نداره که ایمیل بزنید.

پیرو کامنت جناب بیات عرض کنم که کسانیکه میخوان یه روزه جواب رو بگیرن به ازای هر نفر میشه 700 درهم بدون واکسن که از این 700 تا 350 تا بابت ویزیت جناب دکتر شوکلا ست.
شماره کیس: 2013AS2xxx مصاحبه:dec(ابوظبی) دریافت ویزا:13 مارچ مقصد:LA
اموزش زبان با استفاده از Goenglish
تشکر کنندگان: bayat_r ، roeentan ، mohammadrezah ، lilac ، گل نهال ، e76779 ، rezagh ، Danoosh ، ابی هانی ، saeid-ss
سلام
به نظر شما گواهی 85 میلیون تومنی برای 3 نفر کافیه؟
فاصله بین تاریخ مصاحبه و تاریخ گواهی 40 روز.
2013AS000061##، دیدن قبولی: 8 می ، ارسال فرمهای اولیه: 15 می، کنسولگری: ابوظبی، افراد کیس: 3 نفر، مصاحبه:هفته سوم آپريل:کلیر 43 روز.
تشکر کنندگان: bayat_r ، asal1907 ، shaso ، kasrafo ، saeid-ss

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان