کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سفر به امارات برای مصاحبه: تور، هتل، بلیط و ...
(2013-03-08 ساعت 03:02)rezagh نوشته:  
(2013-03-08 ساعت 02:22)Babak yeganeh نوشته:  دوستان من چند تا سوال دارم میشه بگید وقت مصاحبه من سه شنبه است اگه یکشنبه صبح وقت مدیکال بگیرم تا اون روز جوابش اماده میشه ؟
ضمنا هتل و کجای دبی بگیرم که قیمتش مناسب باشه و آیا کسی اسم هتلو میتونه بم بگه ؟
سوال آخرم یه آژانس خوب واسه گرفتن تور و بلیط بم معرفی کنید.
مممممنون از همتون Smile

همون طور که دوستمون هم گفتن هتل حافظ ارزونترین هستش ... ولی میگن جوش خوب نیست و بیشتر ماله چتربازها هستش(البته من این مطلبو از زبان چنتا اژانس شنیدم و خودم ندیدم )
کلا اگر یه روز وقت بزاری و چنتا اژانس معروف بری قیمت ها و کلا داستان هتل ها و اسم هتل ها دستت میاد ....بعدش بیا و از سایت بوکینگ نیگاه کن و شرایط هتل رو ببین و عکساشو ببین و تصمیم گیری کن و برو به اژانسی که فکر می کنی قابل اطمینان تر بود و باهاش مشورت کن و...چون به هر حال اونا شرایط رو بهتر می دونن
ضمنا بچه های پیش کسوت می گن تو منطقه دیره هتل بگیرید بهتره چون نزدیک تر به مدیکال هست

ضمنا دوستان من امروز ویزای دبی رو از اژانس گرفتم و مدت اعتبارش برای ورود به دبی تقریبا 2ماه هستش و وقتی وارد می شه 14روز می تونی با این ویزا بمونی

منطقه دیره ارزونتره و سمت بردبی هتل ها گرونتر و صد البته هتل های خیلی بهتر و مجلل تری پیدا میشه. جهت مدیکال هم جای نگرانی نیست چون مترو همه چیزو راحت کرده. از دورترین منطقه دبی (منظورم به NMC هستش) که دبی مارینا و منطقه اروپایی نشین دبی هست تا ایستگاه ابوهیل حدود 35 دقیقه با مترو فاصلشه. ولی اگه قصدتون این نیست که زیاد تو هتل بمونید (که اکثراً بدین صورت هستند) همون یه هتل 3 ستاره تو دیره کفایت میکنه.
2013AS000035XX Post :Abu Dhabi, Interview Date : February 2013
سفرنامه
(2013-03-08 ساعت 09:40)enchantress_boy نوشته:  
(2013-03-08 ساعت 02:22)Babak yeganeh نوشته:  دوستان من چند تا سوال دارم میشه بگید وقت مصاحبه من سه شنبه است اگه یکشنبه صبح وقت مدیکال بگیرم تا اون روز جوابش اماده میشه ؟
ضمنا هتل و کجای دبی بگیرم که قیمتش مناسب باشه و آیا کسی اسم هتلو میتونه بم بگه ؟
مممممنون از همتون Smile

همون طور که دوستمون هم گفتن هتل حافظ ارزونترین هستش ... ولی میگن جوش خوب نیست و بیشتر ماله چتربازها هستش(البته من این مطلبو از زبان چنتا اژانس شنیدم و خودم ندیدم )
کلا اگر یه روز وقت بزاری و چنتا اژانس معروف بری قیمت ها و کلا داستان هتل ها و اسم هتل ها دستت میاد ....بعدش بیا و از سایت بوکینگ نیگاه کن و شرایط هتل رو ببین و عکساشو ببین و تصمیم گیری کن و برو به اژانسی که فکر می کنی قابل اطمینان تر بود و باهاش مشورت کن و...چون به هر حال اونا شرایط رو بهتر می دونن
ضمنا بچه های پیش کسوت می گن تو منطقه دیره هتل بگیرید بهتره چون نزدیک تر به مدیکال هست

ضمنا دوستان من امروز ویزای دبی رو از اژانس گرفتم و مدت اعتبارش برای ورود به دبی تقریبا 2ماه هستش و وقتی وارد می شه 14روز می تونی با این ویزا بمونی

منطقه دیره ارزونتره و سمت بردبی هتل ها گرونتر و صد البته هتل های خیلی بهتر و مجلل تری پیدا میشه. جهت مدیکال هم جای نگرانی نیست چون مترو همه چیزو راحت کرده. از دورترین منطقه دبی (منظورم به NMC هستش) که دبی مارینا و منطقه اروپایی نشین دبی هست تا ایستگاه ابوهیل حدود 35 دقیقه با مترو فاصلشه. ولی اگه قصدتون این نیست که زیاد تو هتل بمونید (که اکثراً بدین صورت هستند) همون یه هتل 3 ستاره تو دیره کفایت میکنه.

دوستان مرسی از راهنمایی های خوبتون پس نظر همه اینه که اگه من 1 شنبه برم تا آخر روز دوشنبه جواب مدیکالم میاد ؟ واسه جواب مدیکال پسرم هم که 8 سالشه این زمان کافیه ؟
تشکر کنندگان: saeid-ss ، برنا
(2013-03-08 ساعت 13:54)Babak yeganeh نوشته:  
(2013-03-08 ساعت 09:40)enchantress_boy نوشته:  
مممممنون از همتون Smile

دوستان مرسی از راهنمایی های خوبتون پس نظر همه اینه که اگه من 1 شنبه برم تا آخر روز دوشنبه جواب مدیکالم میاد ؟ واسه جواب مدیکال پسرم هم که 8 سالشه این زمان کافیه ؟

دوست عزیز من 12 فروردین مصاحبم ولی زنگ زدم برای مدیکال چون میشه 2شنبه گفتن شنبه سر ما شلوغ و چون بچه داریم 2تا 3 روز طول میکشه میخواستم 5شنبه برم که باز ایمیل زدم گفت ما 5 شنبه دکتر نداریم خلاصه که به من گفتن 4شنبه 8 تا10 یا 4تا6 برم و من چون ساعت 10 صبح همون روز بلیطم به دبی بود به من ساعت 5 وقت داد منظورم اینکه وقت بگیرین تا خیالتون راحت باشه
کیس نامبر 2013AS006000
کنسولگری: ابوظبی
تعداد افراد منظور در کیس :3نفر
مصاحبه:1 اپریل2013
دریافت ویزا:یک ضرب
تشکر کنندگان: Babak yeganeh ، rezagh ، saeid-ss ، lilac
(2013-03-08 ساعت 13:54)Babak yeganeh نوشته:  دوستان مرسی از راهنمایی های خوبتون پس نظر همه اینه که اگه من 1 شنبه برم تا آخر روز دوشنبه جواب مدیکالم میاد ؟ واسه جواب مدیکال پسرم هم که 8 سالشه این زمان کافیه ؟

بله بابک برو مشکلی نیست و زمان هم کافیه
شماره کیس: 2013AS2xxx مصاحبه:dec(ابوظبی) دریافت ویزا:13 مارچ مقصد:LA
اموزش زبان با استفاده از Goenglish
تشکر کنندگان: Babak yeganeh ، enchantress_boy ، kasrafo ، saeid-ss ، lilac ، mohammadrezah
مممممنون از همتون Smile

ﺳﻠﺎﻡ ﺍﻭﻝ ﺑﻜﻢ ﻛﻪ ﺻﻔﺤﻪ ﻛﻠﻴﺪﻡ ﻋﺮﺑﻴﻪ ﻭﻓﺎﺭﺳﻰ ﻧﻴﺴﺖ ﻓﻜﺮ ﻧﻜﻨﻰ ﺑﻴﺴﻮﺍﺩﻡ.Wink
ﻫﺘﻞ ﻣﺎ ﺭﻭﻳﺎﻝ ﺟﺎﺭﺩﻥ ﺑﻮﺩ ﺗﻘﺎﻃﻊ ﺧﻴﺎﺑﻮﻥ ﺍﻟﺴﺒﺨﻪ ﻭﺍﻟﺨﻮﺭ ﺗﻮﻯ ﺩﻳﺮﻩ ﺟﺎﻯ ﺷﻠﻮﻏﻰ ﻫﺴﺖ ﻭﻟﻰ ﺩﺳﺘﺮﺳﻰ ﺑﻪ ﻫﻤﻪ ﺟﺎ ﺭﺍﺣﺘﻪ ﺻﺮﺍﻓﻰ ﺑﺎ ﻧﺮﺥ ﺟﻨﺞ ﺧﻮﺏ ﺗﻮﻯ ﺍﻟﺴﺒﺨﻪ ﻓﺮﺍﻭﻭﻧﻪ ,ﺍﻳﺴﺘﻜﺎﻩ ﻣﺘﺮﻭ ﺩﻳﺮﻩ ﻳﺎﻟﻢ ﺭﻭﺑﺮﻭﻯ ﻫﺘﻠﻪ ﺗﺎ nmc ﺳﻪ 4ﺍﻳﺴﺘﻜﺎﻩ ﺭﺍﻫﻪ.ﺻﺒﺤﺎﻧﻪ ﻭﻧﺎﻫﺎﺭﺵ ﺧﻮﺑﻪ ﻭﻣﺘﻨﻮﻋﻪ ﻭﺑﻪ ﺻﻮﺭﺕ ﺳﻠﻒ ﺳﺮﻭﻳﺴﻪ.ﻗﻂﻌﺎ ﺍﺯ ﻏﺬﺍﺵ ﻭﻛﺎﺭﻛﻨﺎﻧﺶ ﺭﺍﺿﻰ ﺧﻮﺍﻫﻴﺪ ﺑﻮﺩ! ﻣﺎ 4ﻧﻔﺮ ﺑﻮﺩﻳﻢ و ﺩﻭ ﺍﺗﺎﻕ ﺩﻭﺑﻞ ﺭﺯﺭﻭ ﻛﺮﺩﻳﻢ ﻫﺮ ﺍﺗﺎﻕ ﺩﻭﺑﻞ ﺭﻭﻯ ﺑﺮﺩ ﻫﺘﻞ ﺷﺒﻰ 400 ﺩﺭﻫﻢ ﺑﻮﺩ ﻭﻟﻰ ﻣﻦ ﺍﺯ ﺗﻬﺮﺍﻥ ﺭﺯﺭﻭ ﻛﺮﺩﻡ(ﺷﺎﻫﻴﻦ ﻛﺸﺖ ﺧﺎﻧﻢ ﺟﺎﻭﻳﺪﺍﻥ) ﻫﺮ ﺍﺗﺎﻕ ﺷﺒﻰ 175 ﺩﺭﻫﻢ ﻛﻪ ﺍﻟﺒﺘﻪ ﻫﻴﺞ ﺟﺎى ﺩﻳﻜﻪ ﺍﻳﻦ ﻗﻴﻤﺖ ﻧﻤﻴﺘﻮﻧﻰ ﻳﻴﺪﺍ ﻛﻨﻰ!
ﺍﻟﺒﺘﻪ ﻗﻴﻤﺘﻬﺎ ﺑﺴﺘﻜﻰ ﺑﻪ ﺗﺎﺭﻳﺦ ﺳﻔﺮﺗﻮﻥ ﺩﺍﺭﻩ! ﻣﺎ ﺑﺎ ﻟﻴﺪﺭﻣﻮﻥ (ﻣﻬﺪﻯ)nmc ﻭﺭﻭ ﺭﻓﺘﻴﻢ ﻭﺟﻮﺍﺏ ﺭﻭ ﻫﻢ ﺧﻮﺩﺵ ﺑﺮﺍﻣﻮﻥ ﻛﺮﻓﺖ ﻭﺍﺑﻮﻇﺒﻰ ﺭﻭ ﻫﻢ ﺗﺮﺍﻧﺴﻔﺮ ﻛﺮﺩ ﻓﻘﻄ 400 ﺩﺭﻫﻢ !ﺍﺩﻡ ﺧﻮﺑﻰ ﺑﻮﺩ ﻣﺎ ﻛﻪ ﺍﺯﺵ ﺭﺍﺿﻰ ﺑﻮﺩﻳﻢ و ﺗﻮﺭ ﺳﺎﻓﺎﺭﻯ(ﺻﺤﺮﺍ)ﻫﻢ ﺑﺎﻫﺎﺵ ﺭﻓﺘﻴﻢ.
ﻣﺎ 2ﺷﻨﺒﻪ ﻣﺼﺎﺣﺒﻪ ﺩﺍﺷﺘﻴﻢ و ﺷﻨﺒﻪ 9 ﺷﺐ ﺗﻮﻯ nmc ﻛﺎﺭﻣﻮﻥ ﺗﻤﻮﻡ ﺷﺪ 8 ﺷﺐ ﻣﻬﺪﻯ ﺍﻗﺎ ﺟﻮﺍﺏ ﻫﺎ ﺭﻭ ﺍﻭﺭﺩ ﻫﺘﻞ ﺗﺎﺯﻩ 4ا ﻧﻔﺮ ﺑﻮﺩﻳﻢ ﺟﻮﺍﺏ 24 ﺳﺎﻋﺘﻪ ﺣﺎﺿﺮﻩ.
کیس نامبر: **48 ،4 نفر، مصاحبه: مارچ - ابوظبی،انتظار: 36 روز، دریافت ویزا: 2 می،ورود 17 سپتامبر 2013،ساکن GAITHERSBURG MD.
سفرنامه1
سفرنامه2
پرواز اعتماد را با یکدیگر تجربه کنیم...وگرنه میشکنیم بالهای دوستی مان را !
تشکر کنندگان: rezagh ، kasrafo ، Babak yeganeh ، saeid-ss ، lilac ، برنا ، uranus88
سلام.بچه هایی که به تازگی رفتن مصاحبه ابوظبی لطفاً در مورد هتل و اسم آژانسشون اطلاعات بزارن که ما هم بتونیم تصمیم بهتری بگیریم.ممنون...
شماره کیس:**2013AS000059
تعداد افراد:2نفر
تاریخ مصاحبه:هفته چهارم April
سفارت:ابوظبی
مقصد:وگاسCool
ویزا:یک ضرب
تاریخ پرواز:4sep 2013

تشکر کنندگان: saeid-ss
(2013-03-08 ساعت 17:32)ikamaly نوشته:  
مممممنون از همتون Smile

ﻫﺘﻞ ﻣﺎ ﺭﻭﻳﺎﻝ ﺟﺎﺭﺩﻥ ﺑﻮﺩ ﺗﻘﺎﻃﻊ ﺧﻴﺎﺑﻮﻥ ﺍﻟﺴﺒﺨﻪ ﻭﺍﻟﺨﻮﺭ ﺗﻮﻯ ﺩﻳﺮﻩ ﺟﺎﻯ ﺷﻠﻮﻏﻰ ﻫﺴﺖ ﻭﻟﻰ ﺩﺳﺘﺮﺳﻰ ﺑﻪ ﻫﻤﻪ ﺟﺎ ﺭﺍﺣﺘﻪ ﺻﺮﺍﻓﻰ ﺑﺎ ﻧﺮﺥ ﺟﻨﺞ ﺧﻮﺏ ﺗﻮﻯ ﺍﻟﺴﺒﺨﻪ ﻓﺮﺍﻭﻭﻧﻪ ,ﺍﻳﺴﺘﻜﺎﻩ ﻣﺘﺮﻭ ﺩﻳﺮﻩ ﻳﺎﻟﻢ ﺭﻭﺑﺮﻭﻯ ﻫﺘﻠﻪ ﺗﺎ nmc ﺳﻪ 4ﺍﻳﺴﺘﻜﺎﻩ ﺭﺍﻫﻪ.ﺻﺒﺤﺎﻧﻪ ﻭﻧﺎﻫﺎﺭﺵ ﺧﻮﺑﻪ ﻭﻣﺘﻨﻮﻋﻪ ﻭﺑﻪ ﺻﻮﺭﺕ ﺳﻠﻒ ﺳﺮﻭﻳﺴﻪ.ﻗﻂﻌﺎ ﺍﺯ ﻏﺬﺍﺵ ﻭﻛﺎﺭﻛﻨﺎﻧﺶ ﺭﺍﺿﻰ ﺧﻮﺍﻫﻴﺪ ﺑﻮﺩ! ﻣﺎ 4ﻧﻔﺮ ﺑﻮﺩﻳﻢ و ﺩﻭ ﺍﺗﺎﻕ ﺩﻭﺑﻞ ﺭﺯﺭﻭ ﻛﺮﺩﻳﻢ ﻫﺮ ﺍﺗﺎﻕ ﺩﻭﺑﻞ ﺭﻭﻯ ﺑﺮﺩ ﻫﺘﻞ ﺷﺒﻰ 400 ﺩﺭﻫﻢ ﺑﻮﺩ ﻭﻟﻰ ﻣﻦ ﺍﺯ ﺗﻬﺮﺍﻥ ﺭﺯﺭﻭ ﻛﺮﺩﻡ(ﺷﺎﻫﻴﻦ ﻛﺸﺖ ﺧﺎﻧﻢ ﺟﺎﻭﻳﺪﺍﻥ) ﻫﺮ ﺍﺗﺎﻕ ﺷﺒﻰ 175 ﺩﺭﻫﻢ ﻛﻪ ﺍﻟﺒﺘﻪ ﻫﻴﺞ ﺟﺎى ﺩﻳﻜﻪ ﺍﻳﻦ ﻗﻴﻤﺖ ﻧﻤﻴﺘﻮﻧﻰ ﻳﻴﺪﺍ ﻛﻨﻰ!
ﺍﻟﺒﺘﻪ ﻗﻴﻤﺘﻬﺎ ﺑﺴﺘﻜﻰ ﺑﻪ ﺗﺎﺭﻳﺦ ﺳﻔﺮﺗﻮﻥ ﺩﺍﺭﻩ! ﻣﺎ ﺑﺎ ﻟﻴﺪﺭﻣﻮﻥ (ﻣﻬﺪﻯ)nmc ﻭﺭﻭ ﺭﻓﺘﻴﻢ ﻭﺟﻮﺍﺏ ﺭﻭ ﻫﻢ ﺧﻮﺩﺵ ﺑﺮﺍﻣﻮﻥ ﻛﺮﻓﺖ ﻭﺍﺑﻮﻇﺒﻰ ﺭﻭ ﻫﻢ ﺗﺮﺍﻧﺴﻔﺮ ﻛﺮﺩ ﻓﻘﻄ 400 ﺩﺭﻫﻢ !ﺍﺩﻡ ﺧﻮﺑﻰ ﺑﻮﺩ ﻣﺎ ﻛﻪ ﺍﺯﺵ ﺭﺍﺿﻰ ﺑﻮﺩﻳﻢ و ﺗﻮﺭ ﺳﺎﻓﺎﺭﻯ(ﺻﺤﺮﺍ)ﻫﻢ ﺑﺎﻫﺎﺵ ﺭﻓﺘﻴﻢ.
ﻣﺎ 2ﺷﻨﺒﻪ ﻣﺼﺎﺣﺒﻪ ﺩﺍﺷﺘﻴﻢ و ﺷﻨﺒﻪ 9 ﺷﺐ ﺗﻮﻯ nmc ﻛﺎﺭﻣﻮﻥ ﺗﻤﻮﻡ ﺷﺪ 8 ﺷﺐ ﻣﻬﺪﻯ ﺍﻗﺎ ﺟﻮﺍﺏ ﻫﺎ ﺭﻭ ﺍﻭﺭﺩ ﻫﺘﻞ ﺗﺎﺯﻩ 4ا ﻧﻔﺮ ﺑﻮﺩﻳﻢ ﺟﻮﺍﺏ 24 ﺳﺎﻋﺘﻪ ﺣﺎﺿﺮﻩ.

ممنون از اطلاعات خوبتون ولی من یه مشکلی دارم مصاحبه ما سه شنبه است ولی به nmcث ایمیل زدم میگن ما شنبه ها کار نمیکینیم واسه همین اگه بخواهم یکشنبه بریم واسه مدیکال میترسم جوابش تا فردا آماده نشه در صورتی که شما میگید شنبه رفتید واسه مدیکال پس چرا میگن شنبه ها تست نمیگیریم در ضمن من یه پسر 8 ساله هم دارم
یه سوال دیگه این آقا واسه ترانسفر به ابوظبی نفری حساب میکنه یا فرقی نداره کلا 400 درهم میگیره ؟بچه و بزرگسال نداره ؟!
تشکر کنندگان: kasrafo
nmc شنبه ها کار میکنه
C/N: 2013AS6XXX* مصاحبه:اپريل (ویزای یک ضرب)* سفرنامه

تشکر کنندگان: rezagh ، kasrafo ، bayat_r ، saeid-ss ، الهه سابق ، lilac ، ابی هانی ، Tomas ، mohammadrezah
(2013-03-07 ساعت 20:47)omidmas نوشته:  
(2013-03-07 ساعت 18:52)dove نوشته:  
(2013-03-07 ساعت 12:10)omidmas نوشته:  
(2013-03-07 ساعت 10:18)dove نوشته:  
(2013-03-05 ساعت 20:36)bayat_r نوشته:  پنجشنبه هفته دیگه ؟

نه پنجشنبه 15 فروردینWink

سلام منم پنج شنبه مصاحبه دارم اگه تنها میرید و دوست داشتی بیا تا باهم بریم.Cool

خیلی مممنون من و شوهرم هستیم ما احتمالا با اقای علیرضا که دوستان گفتن بریم اگه دوست داشتین همراه بشیم.فقط نمیدونم باید ازچه مدت قبل تماس بگیریم؟!
به سلامتی. پس اونجا ملاقاتتون میکنم، فقط اگه از دوبی خواستید برید ابوظبی، وخواستید با ملیکا برید فکر کنم اگه باهم بریم خرجمون کمتر بشه، به هرحال میتونیم با ایمیل هماهنگ کنیم. به امید ویزای قالاپی.
سلام.منم پنجشنبه 15 فروردین مصاحبه دارم با همسرم ودخترم.به امید دیدار دوستانSmile
تشکر کنندگان: saeid-ss ، Tomas ، dove ، immigrant2us ، mohammadrezah
(2013-03-09 ساعت 00:45)Babak yeganeh نوشته:  
(2013-03-08 ساعت 17:32)ikamaly نوشته:  
مممممنون از همتون Smile

ممنون از اطلاعات خوبتون ولی من یه مشکلی دارم مصاحبه ما سه شنبه است ولی به nmcث ایمیل زدم میگن ما شنبه ها کار نمیکینیم واسه همین اگه بخواهم یکشنبه بریم واسه مدیکال میترسم جوابش تا فردا آماده نشه در صورتی که شما میگید شنبه رفتید واسه مدیکال پس چرا میگن شنبه ها تست نمیگیریم در ضمن من یه پسر 8 ساله هم دارم
یه سوال دیگه این آقا واسه ترانسفر به ابوظبی نفری حساب میکنه یا فرقی نداره کلا 400 درهم میگیره ؟بچه و بزرگسال نداره ؟!

دوست عزیز شنبه nmc باز بود اتفاقا پسر من هم ۹ سالشه وشنبه که ازمایش دادیم یکشنبه آماده شد روال معمولش اینه حالا همیشه ممکنه شرایط خاص پیش بیاد. والا ما که ۱ بار بیشتر nmc نرفتیم ولی اون روز شنبه ۱۲ اسفند بود. از سفرنامه های بقیه بچه ها هم پیداست که شنبه ها کار میکنن.حالا شماتصمیم با خودتون هست که کی برین.
در مورد ترانسفر مهدی آقا مثل تره بار در هم حساب کرد.به نفرات کاری نداشت. انگار شما ازهتل آژانس بگیری بری nmc و برگردونت هتل. فردا جواب رو برات بگیره و بیاره هتل. روز مصاحبه ببرت سفارت و برگردونت هتل. همه با هم گفت قیمتش ۴۸۰ درهم هست که با تخفیفی که به ما داد گفت۴۰۰ بدید.
قبلا یکی از دوستان به من گفته بود اگه بگی فلانی گفته فلان قدر میگیره، بهت تخفیف میدن و کمتر میگیرن . من هم از همین روش استفاده کردم و گفتم تا سفارت ۳۰۰ درهم قیمت دارم که گفت من باnmc و گرفتن جوابش ۴۰۰ میگیرم. و این قیمت واقعا مناسب بود.همه کسانی که. اون روز سفارت بودن پول بیشتری داده بودند!
کیس نامبر: **48 ،4 نفر، مصاحبه: مارچ - ابوظبی،انتظار: 36 روز، دریافت ویزا: 2 می،ورود 17 سپتامبر 2013،ساکن GAITHERSBURG MD.
سفرنامه1
سفرنامه2
پرواز اعتماد را با یکدیگر تجربه کنیم...وگرنه میشکنیم بالهای دوستی مان را !
سلام.
دوستاني که ميخوان تو دبي هميشه اينترنت دمه دستشون باشه: بيشتر هتلها اينترنت دارن (ولي ممکنه پولي باشه که به صرفه نيست). يکي دو ا از مالها هم که من ديدم اينترنت رايگان داشتن. ولي اگه سيم کارت اتصالات خريدين يک سرويس روزانه نامحدود داره که 5 درهم از شارژ کم ميکنه. تا 25 مگ دانلود با سرعته خفنه (حدود 2mbps) ولي بقيش سرعت کم ميشه (در حد 256kbps). ما چون هتلمون فقط روزانه 10مگ اينترنت رايگان داشت از سرويس اتصالات استفاده کرديم.
ولي با همون سرعت کم، gps و مهاجرسرا و ... راحت کار ميکردم و با ياهو مسنجر هم با ايران صحبت ميکرديم.
نکته بعدي اينکه اون موقع تو امارات وايبر و اسکايپ هيتلر بود. براي ارتباط با ايران روي اين دو تا حساب نکنيد Smile ولي تانگو و ياهو مشکلي نداشت.
اگر از سرويس اتصالات استفاده کرديد، حواستون باشه که اتومات روزانه 5 درهم رو کم ميکنه، هر وقت که ديگه لازم نداشتيد قبل از شروع 24 ساعت بعدي، سرويس رو غيرفعال کنيد.
کیس:2013AS11XX/سفارت:ابوظبی/مصاحبه:NOV2012/ویزا یکضرب/هزینه ها+بلیط واشنگتن: 9MT سه نفر/سفر: MAY2013
(2013-03-09 ساعت 11:36)2013selectee نوشته:  سلام.
دوستاني که ميخوان تو دبي هميشه اينترنت دمه دستشون باشه: بيشتر هتلها اينترنت دارن (ولي ممکنه پولي باشه که به صرفه نيست). يکي دو ا از مالها هم که من ديدم اينترنت رايگان داشتن. ولي اگه سيم کارت اتصالات خريدين يک سرويس روزانه نامحدود داره که 5 درهم از شارژ کم ميکنه. تا 25 مگ دانلود با سرعته خفنه (حدود 2mbps) ولي بقيش سرعت کم ميشه (در حد 256kbps). ما چون هتلمون فقط روزانه 10مگ اينترنت رايگان داشت از سرويس اتصالات استفاده کرديم.
ولي با همون سرعت کم، gps و مهاجرسرا و ... راحت کار ميکردم و با ياهو مسنجر هم با ايران صحبت ميکرديم.
نکته بعدي اينکه اون موقع تو امارات وايبر و اسکايپ هيتلر بود. براي ارتباط با ايران روي اين دو تا حساب نکنيد Smile ولي تانگو و ياهو مشکلي نداشت.
اگر از سرويس اتصالات استفاده کرديد، حواستون باشه که اتومات روزانه 5 درهم رو کم ميکنه، هر وقت که ديگه لازم نداشتيد قبل از شروع 24 ساعت بعدي، سرويس رو غيرفعال کنيد.

اگر راست میگی بگو چجوری فعالش کنیم.
و یک خواهش شاید بچه های کوچیک بیان تو سایت و اوتارت رو ببینن چون بد آموزی داره عوضش کنBig Grin
سفرنامه بعد از قبولی لاتاری

راهنمای اقدام برای سیتیزن شدن

تاریخ ورود و اخذ گرین کارت : June 2013
تاریخ اقدام برای سیتیزن شیپی: نوروز 97 (March 20)
تاریخ مصاحبه: 9 November
تاریخ سیتیزن شیپی:  November 15th Big Grin
تشکر کنندگان: usa lover ، 2013selectee ، kasrafo ، برنا ، roeentan ، rezagh ، Tomas ، immigrant2us ، saeid-ss ، mohammadrezah
(2013-03-09 ساعت 11:43)bayat_r نوشته:  

و یک خواهش شاید بچه های کوچیک بیان تو سایت و اوتارت رو ببینن چون بد آموزی داره عوضش کنBig Grin
بیشتر هتل ها اینترنت رایگان با سرعت بالا داره. تو مال ها هم اگه WIFI گوشیتون رو مدام چک کنید میتونید از اینترنت مغازه هایی که WIFI اونها پسورد نداره استفاده کنید. البته دبی مال هم اینترنت رایگان داره که یوزر پسوردشو به موبایلتون اس ام اس میکنه. در ضمن فرودگاه هم اینترنت رایگان داره با سرعت بالا. من با وجود اینها احتیاجی به فعال کردن اینترنت سیم کارت اتصالاتم نشدم.
2013AS000035XX Post :Abu Dhabi, Interview Date : February 2013
سفرنامه

ارزم Smile به حضورتون که آواتار حال و روزه اين روزهامه Sad شلوغي کار آخر سال و بي پولي و نوسانات عرض و برف و سرماي بي موقع و فوت ناگهاني ب.س.ي.ج.ي واقعي و ...!
در مورد نحوه فعالسازي، وقتي تشريف برديد براي خريد سيم کارت، از داخل استندهايي که بروشورهاي راهنما داخلش هست همه رو برميداريد و به مطالعه ميپردازيد. داخل يکي از اونا نوشته. Smile
ولي از شوخي گذشته، اسم سرويس پريپد اتصالات WASELه. اين هم لينک راهنما
فعالسازي هم به اين صورته که به شماره 1010، عبارت "DP" رو اس ميفرماييد. براي غيرفعال کردن هم به 1010 عبارت "C DP".
کیس:2013AS11XX/سفارت:ابوظبی/مصاحبه:NOV2012/ویزا یکضرب/هزینه ها+بلیط واشنگتن: 9MT سه نفر/سفر: MAY2013
تشکر کنندگان: kasrafo ، usa lover ، lilac ، amir82 ، roeentan ، rezagh ، Tomas ، immigrant2us ، saeid-ss ، sam110 ، nora ، uranus88 ، amin arefi
(2013-03-09 ساعت 11:51)enchantress_boy نوشته:  

بیشتر هتل ها اینترنت رایگان با سرعت بالا داره. تو مال ها هم اگه WIFI گوشیتون رو مدام چک کنید میتونید از اینترنت مغازه هایی که WIFI اونها پسورد نداره استفاده کنید. البته دبی مال هم اینترنت رایگان داره که یوزر پسوردشو به موبایلتون اس ام اس میکنه. در ضمن فرودگاه هم اینترنت رایگان داره با سرعت بالا. من با وجود اینها احتیاجی به فعال کردن اینترنت سیم کارت اتصالاتم نشدم.

علیرضا جان
مشکل اینه که هتل "پسرعمو" Smile شاید وایرلس نداشته باشه
سفرنامه بعد از قبولی لاتاری

راهنمای اقدام برای سیتیزن شدن

تاریخ ورود و اخذ گرین کارت : June 2013
تاریخ اقدام برای سیتیزن شیپی: نوروز 97 (March 20)
تاریخ مصاحبه: 9 November
تاریخ سیتیزن شیپی:  November 15th Big Grin

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان