کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سفر به امارات برای مصاحبه: تور، هتل، بلیط و ...
سلام بچها کسی‌ هست ۲۹ آوریل مصاحبه داشته باشه ؟به من پیغام بده اگه دوست داشت با هم بریم .خوشحال میشیم .در ضمن ما قراره با خانم ملیکا بریم کم‌ترم برامون میفته اگه زیاد باشیم
2015AS4XXX یک نفر ،از آنکارا تغییر به ابوظبی،مصاحبه اپریل،ویزا یکضرب
به آرامی شروع به مردن میکنی اگربرای مطمئن درنامطمئن خطر نکنی،اگر ورای رویاها نروی...امروز رامخاطره کن.کاری کن.نگذار که به آرامی بمیری

تشکر کنندگان: مرآت74 ، kiaaa ، Tomas
بچه ها من یک آدرس برای گرفتن ویزام (ثبت نام csc) نزدیک بیمارستان یا سفارت میخوام ، کسی میتونه کمک کنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/
شماره کیس: 7XXX,تاریخ رویت قبولی: 4MAY ,کنسولگری:ابوظبی, ارسال فرم های اول: MAY 14,تعداد افراد کیس: 1نفر, تاریخ مصاحبه: هفته سوم می دریافت ویزا: ی ضرب 22 می
تشکر کنندگان: مرآت74 ، kiaaa ، Tomas
(2013-03-14 ساعت 20:23)NarcisJ نوشته:  بچه ها من یک آدرس برای گرفتن ویزام (ثبت نام csc) نزدیک بیمارستان یا سفارت میخوام ، کسی میتونه کمک کنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/

اگر هتل دبى گرفتين كه فقط يك ادرس بيشتر نداره و گزينه ديگه اى ندارين .
كيس نامبر:2013AS5700. سفارت: ابوظبى. تعداد: ٣ نفر. قبولى: ٢ may. ارسال مدارك: ٦ jun  مصاحبه : هفته سوم اپريلCoolكليرنس برگه سفيد .كلير 29 may ,دريافت ويزا 3 junWink
تشکر کنندگان: rezagh ، مرآت74 ، ابی هانی ، kiaaa ، immigrant2us ، roeentan ، Tomas
ارزانترین اقامت ها در دبی ( پیشنهاد بهتری دارید لطفا بفرمایید )
هتل های دو ستاره قیمت مناسبی دارند البته گویا زیاد تعریفی ندارند مثلا هتل حافظ با قیمت حدود شبی 200 درهم (دو تخته ) اکثر هتل های دو ستاره نزدیک میدان بنی یاس در منطقه دیره هستند .
از اون ارزونتر خوابیدن در ماشین اجاره ایه ( اگر یک نفر باشه )با شبی 100 درهم علاوه بر استفاده از ماشین در طول مدت زمان اقامت .
**2013AS36 تعداد نفرات کیس 3 ، پست ابوظبی ، قبولی MAY2012
مصاحبه فوریه 2013 ابوظبی ، مدیکال ان ام سی ، کلیرنس ، اخذ ویزا 18 اپریل ، کل هزینه ها حدود 11 میلیون
تشکر کنندگان: rezagh ، kiaaa ، Tomas ، mohammadrezah ، efah
(2013-03-15 ساعت 00:12)مرآت74 نوشته:  ارزانترین اقامت ها در دبی ( پیشنهاد بهتری دارید لطفا بفرمایید )
هتل های دو ستاره قیمت مناسبی دارند البته گویا زیاد تعریفی ندارند مثلا هتل حافظ با قیمت حدود شبی 200 درهم (دو تخته ) اکثر هتل های دو ستاره نزدیک میدان بنی یاس در منطقه دیره هستند .
از اون ارزونتر خوابیدن در ماشین اجاره ایه ( اگر یک نفر باشه )با شبی 100 درهم علاوه بر استفاده از ماشین در طول مدت زمان اقامت .
خوابین در ماشین؟؟؟
مرآت جان پلیس امارات گیر میده.
حالا پلیس به کنار دستشویی؟ حمام ؟؟؟؟
2013AS3xxx- ابوظبی
تشکر کنندگان: rezagh ، 2013selectee ، lilac ، roeentan ، amairmonre ، usa lover ، saeid-ss ، Tomas ، mohammadrezah
بیات خان تبریک میگمSmile
ویزا ازدواجی/اقدام اول ژانویه 2012/ اپروو: اول جون/گرفتن کیس نامبر آخر جولای/تکمیل مدارک در NVC: سوم ژانویه 2013/مصاحبه: آخر اپریل 2013/ویزا یکضرب از ابوظبی
تشکر کنندگان: kasrafo ، lilac ، bayat_r ، amairmonre ، Tomas ، mohammadrezah
سلام

فقط خواستم به دوستاني كه ماه مي مصاحبه دارند يادآوري كنم هر چه زودتر براي گرفتن بليط و ويزاي امارات اقدام كنند كه فرصت كافي داشته باشند.
به اميد ويزاي يك ضرب و موفقيت همگي

من پيشنهاد ميكنم خيلي هم به فكر هتل ارزون نباشيد. من خيلي دبي رفتم. هتل هاي خوب و امكانات تفريحي و سرگرمي خيلي زيادي وجود داره. امنيت هم فوق العاده است. پس به نظر من بهتره كه كمي هم به خودمون حال بديم و توي يه هتل خوب اقامت كنيم. هر چي باشه اين سفر يه سفر خاطر آميز براي همه ماست و چه بهتر كه بهترين خاطره ها رو رقم بزنيم.
به اميد موفقيت همه دوستان
ساکن شمال ویرجینیا از سپتامبر 2013
تشکر کنندگان: kasrafo ، lilac ، bayat_r ، amairmonre ، niko ، usa lover ، rezagh ، NarcisJ ، saeid-ss ، Tomas ، mohammadrezah
امارات واسه بچه ها پاس جدا نياز نداره اما بهتره روزه شكدار نگيرى دوست عزيز شما كه فرصت دارى پاس جدا بگير .
كيس نامبر:2013AS5700. سفارت: ابوظبى. تعداد: ٣ نفر. قبولى: ٢ may. ارسال مدارك: ٦ jun  مصاحبه : هفته سوم اپريلCoolكليرنس برگه سفيد .كلير 29 may ,دريافت ويزا 3 junWink
تشکر کنندگان: lilac ، immigrant2us ، Tomas ، mohammadrezah
(2013-03-15 ساعت 03:22)parhamrostami نوشته:  سلام من یک سوال ازشما عزیزان داشتم .مصاحبه من اردیبهشت ابوظبی هست اسم بچه هام توی پاس همسرم هست میخواستم ببینم باید پاس جداگانه بگریم یااینکه مشکلی برای ویزا گرفتن نداره.لطفا ما را راهنمایی کنید.خیلی ممنون

هزینه معمولیه صدور ویزای امارات به ازای هر پاسپورت 250 درهمه ولی برای هر همراه حدود 60-70 درهم. به نظر من برای بچه هاتون پاسپورت جدا بگیرید. وقتی برای ویزای امارات اقدام کردید از پاسپورت همسرتون استفاده کنید ولی برای دریافت ویزای آمریکا، پاسپورت بچه ها رو بدید به سفارت. فقط حواستون باشه ورود و خروج توی فرودگاه هم توسط پاسپورت همسرتون باشه و واسه بچه ها رو، رو نکنید.
من هم دقیقا همین کار رو انجام دادم. بخاطر اینکه بیخودی پول واسه ویزای امارات ندم Smile
کیس:2013AS11XX/سفارت:ابوظبی/مصاحبه:NOV2012/ویزا یکضرب/هزینه ها+بلیط واشنگتن: 9MT سه نفر/سفر: MAY2013
تشکر کنندگان: bayat_r ، kasrafo ، roeentan ، lilac ، immigrant2us ، amairmonre ، rezagh ، saeid-ss ، Tomas ، mohammadrezah
(2013-03-15 ساعت 04:08)2013selectee نوشته:  
(2013-03-15 ساعت 03:22)parhamrostami نوشته:  سلام من یک سوال ازشما عزیزان داشتم .مصاحبه من اردیبهشت ابوظبی هست اسم بچه هام توی پاس همسرم هست میخواستم ببینم باید پاس جداگانه بگریم یااینکه مشکلی برای ویزا گرفتن نداره.لطفا ما را راهنمایی کنید.خیلی ممنون

هزینه معمولیه صدور ویزای امارات به ازای هر پاسپورت 250 درهمه ولی برای هر همراه حدود 60-70 درهم. به نظر من برای بچه هاتون پاسپورت جدا بگیرید. وقتی برای ویزای امارات اقدام کردید از پاسپورت همسرتون استفاده کنید ولی برای دریافت ویزای آمریکا، پاسپورت بچه ها رو بدید به سفارت. فقط حواستون باشه ورود و خروج توی فرودگاه هم توسط پاسپورت همسرتون باشه و واسه بچه ها رو، رو نکنید.
من هم دقیقا همین کار رو انجام دادم. بخاطر اینکه بیخودی پول واسه ویزای امارات ندم Smile
مگه وقتی پاس جدا بگیرید واسه کوچولو, اسمشو از پاسپورت مادر حذف نمیکنن؟ یعنی در واقع کوچولو دوتا پاسپورت داشت؟
2013AS3xxx- ابوظبی
تشکر کنندگان: roeentan ، shiraz mamali ، immigrant2us ، mgolchin13 ، rezagh ، 2013selectee ، saeid-ss ، Tomas ، mohammadrezah
با سلام به همه دوستان. من سفارتم آنکارا بود و با توجه به این مساله این مدت تمام تمرکزم اونجا بوده ولی خوب الان که دبی اومده هیچی راجع به دبی و پروسه کاریش نمیدونم. گویا اینجا بهتره با لیدر کارا رو انجام بدیم چون هم فاصله ها زیاده و هم کرایه ها گرون ولی یه مساله برام سواله که چرا هیچ کس از اول نمیره ابوظبی همونجا هتل بگیره چون پروسه مدیکال (NMC) همون ابوظبیه و سوال بعدیم اینه که برای ابوظبی مثل اینکه لازم نیست مدارک 20 روز قبل پست بشه؟
2013AS000074xx ‫(٢ نفر) سفارت:آز آنکارا به ابوبظبی تغییر کرد.
تشکر کنندگان: amairmonre ، immigrant2us ، Tomas
علت اینکه چرا کسی نمیره ابوظبی اینه که هتل ها و مدیکال ابوظبی گرونترن و ابوظبی از ایران فکر کنم یه پرواز بیشتر نداره در حالیکه هر روزی از هفته که بخواهید برید، پرواز برای دبی هست. بعدشم ابوظبی جای گردشو تفریح نداره مثل دبی. بعدشم اگه بخواهید با تور برید، فکر نکنم به این راحتی ها بتونید آژانسی پیدا کنید که تور ابوظبی داشته باشه
ویزا ازدواجی/اقدام اول ژانویه 2012/ اپروو: اول جون/گرفتن کیس نامبر آخر جولای/تکمیل مدارک در NVC: سوم ژانویه 2013/مصاحبه: آخر اپریل 2013/ویزا یکضرب از ابوظبی
تشکر کنندگان: niko ، 2013selectee ، enchantress_boy ، immigrant2us ، lilac ، Tomas ، mohammadrezah
(2013-03-15 ساعت 02:10)immigrant2us نوشته:  سلام

فقط خواستم به دوستاني كه ماه مي مصاحبه دارند يادآوري كنم هر چه زودتر براي گرفتن بليط و ويزاي امارات اقدام كنند كه فرصت كافي داشته باشند.
به اميد ويزاي يك ضرب و موفقيت همگي

والا من که مصاحبه ام اواخر فروردین هستش، هر جا زنگ زدم گفتن بلیط های چارتر و تور هامون باز نشدن و هتل ها هم قیمت اپریل رو ندادن و هنوز قیمت های نوروزی هستش بعد از تعطیلات تماس بگیرید بهتره.
(2013AS000053xx) چهار نفر - ابوظبی - هفته2 آپریل Big Grinیکضرب - مقصد: ایرواین، کالیفرنیا
تشکر کنندگان: rezagh ، immigrant2us ، lilac ، Tomas ، mohammadrezah ، naser1967

سلام توی یه سفرنامه ای خوندم یکی از مهاجرین که بچه هاش به عنوان همراه توی پاسشون بوده، برای امارات واسه بچه ها ویزا نگرفته و اینجوری توی هزینه های دوبی صرفه جویی میشه. ولی همون دوست عزیز نوشته بودند که بچه ها پاس جدا داشتند که برای سفارت آمریکا اون ها رو تحویل دادند. بازم از آژانس ها بپرسید که اگه میشه توی هزینتون صرفه جویی کنین! اما برای ویزای آمریکا فکر میکنم باید پاس جدا باشه.
کیس نامبر: **48 ،4 نفر، مصاحبه: مارچ - ابوظبی،انتظار: 36 روز، دریافت ویزا: 2 می،ورود 17 سپتامبر 2013،ساکن GAITHERSBURG MD.
سفرنامه1
سفرنامه2
پرواز اعتماد را با یکدیگر تجربه کنیم...وگرنه میشکنیم بالهای دوستی مان را !
تشکر کنندگان: bayat_r ، immigrant2us ، Tomas ، mohammadrezah
سلام از عزیزان سوالی در موردثبت قرار ملاقات بیمارستان nmcداشتم.1-شماره فایل نامبر را باید چه شمارهای بنویسم 2-کدوم قسمت ازبیمارستان را برای قرار ملاقات مشخص کنم .3-برای تمام اعضا خانواده تک تک قرار باید ثبت کنم یا همون یک قرار معاینه فرد اصلی کفایت میکنه.قبلآ از زحمتی که میکشین ممنونم.
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان