کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سفر به امارات برای مصاحبه: تور، هتل، بلیط و ...
بچه ها پول سفارت رو چطور پرداخت کردید برای هر نفر 330 دلاره؟ برای پسر 10 ساله ام هم باید 330 دلار بدم ؟ یعنی 3 نفر 990 دلار ؟ آیا پول رو میشه همون جا داد . یا حتما قبل رفتن باید پرداخت کرد ؟ چطوری از ایران پرداخت کنم ؟ میشه راهنماییم کنید ممنون میشم
:case number 2013as00007xxx . مقصد لوس آنجلس : افراد 3 نفر . مصاحبه 6 می ابوظبی . دریافت برگه سفید. کلیر بعد 50 روز Shy
تشکر کنندگان:
(2013-03-13 ساعت 23:43)honey rahmati نوشته:  بچه ها پول سفارت رو چطور پرداخت کردید برای هر نفر 330 دلاره؟ برای پسر 10 ساله ام هم باید 330 دلار بدم ؟ یعنی 3 نفر 990 دلار ؟ آیا پول رو میشه همون جا داد . یا حتما قبل رفتن باید پرداخت کرد ؟ چطوری از ایران پرداخت کنم ؟ میشه راهنماییم کنید ممنون میشم

دوست عزیز، شما ماشاله 60 تا پست دارید و 4-5 ماهه عضو سایت هستید. این سوالتون واقعا جای تعجب داره. بعد هم مصاحبه شما وسط اردیبهشته! یعنی بیشتر از 45 روز دیگه. مطمئن باشید اگر فقط 2 ساعت وقت بذارید تمام پست های این تاپیک رو میتونید بخونید و جواب تمام سوالهایی که حتی هنوز به ذهنتون نرسیده رو هم از توش دربیارید، چیزایی مثل هزینه مدیکال، نقشه خطوط مترو، آدرسهای مورد نیاز، اسم هتلها و هزار جور چیز دیگه. مطمئن باشید به نفع خودتونه.
کیس:2013AS11XX/سفارت:ابوظبی/مصاحبه:NOV2012/ویزا یکضرب/هزینه ها+بلیط واشنگتن: 9MT سه نفر/سفر: MAY2013
(2013-03-13 ساعت 23:43)honey rahmati نوشته:  بچه ها پول سفارت رو چطور پرداخت کردید برای هر نفر 330 دلاره؟ برای پسر 10 ساله ام هم باید 330 دلار بدم ؟ یعنی 3 نفر 990 دلار ؟ آیا پول رو میشه همون جا داد . یا حتما قبل رفتن باید پرداخت کرد ؟ چطوری از ایران پرداخت کنم ؟ میشه راهنماییم کنید ممنون میشم
۹
دوست عزیز پول ویزا روهمونجا توی سفارت میگیرن. برای پسرتون هم 330 دلار باید بپردازید و ازاین نظر با شما هیچ فرقی نداره. ولی مطمئنا از نظر مدیکال دبی خیلی بهتر از آنکارا ست.اینو از روی سفرنامه بچه هایی که رفتن میگم وگرنه ما که آنکارا نرفتیم! شما هم به احتمال قریب به یقین یک ضرب نمگیرید. ما که 14 اسفند مصاحبه داشتیم و همه مدارکمون کامل بود. اصلا فکرش هم نمیکردم کلیرنس بهمون بخوره، ولی خورد! تازه ما که هیچکدوم سابقه کار دولتی نداشتیم و فقط به خاطر اینکه همسرم کارت پایان خدمت داشت کلیرنس خوردیم!Sad
ولی نگران نباشید چون توی جدول کلیرنسی ها هم ابوظبی زودتر جواب میده! نیاز نیست مدارک رو پست کنی و همه رو روز مصاحبه با خودت ببر. برای پسرت لازم نیست چند روز زودتر بری، منم یه پسر 9ساله دارم ویه دختر 13 ساله، یه روزه جواب مدیکال رو میگیری. حتما بیمارستان nmc برو که قیمت نصف جاهای دیگه هست. خلاصه خیلی شانس آوردی که مصاحبه ات ابوظبی افتاده! اینو به فال نیک بگیر. حتماچند تا سفرنامه از بچه های ابوظبی رو بخون خیلی مفیده.من با اینکه تا حالا دبی نرفته بودم، انگار به تعداد سفرنامه هایی که خوندم، رفته بودم.
تازه یه سفرنامه سه بعدی هم در راهه. قراره آقای بیات که فردا مصاحبه داره، یه سفرنامه توپ بنویسه!Big Grin حتما استفاده کن. امیدوارم هم آقای بیات وهم شما یک ضرب بگیرید.Wink
کیس نامبر: **48 ،4 نفر، مصاحبه: مارچ - ابوظبی،انتظار: 36 روز، دریافت ویزا: 2 می،ورود 17 سپتامبر 2013،ساکن GAITHERSBURG MD.
سفرنامه1
سفرنامه2
پرواز اعتماد را با یکدیگر تجربه کنیم...وگرنه میشکنیم بالهای دوستی مان را !
(2013-02-23 ساعت 00:12)bayat_r نوشته:  دوستان سلام
1- به تاپیک ما خوش آمدید
2- هم مطمئن باشید که به نفعتون شده که افتادید ابوظبی
3- برای بچه دار ها همون 24 ساعت یا نهایتاً 48 ساعت قبل برای مدیکال کافیه...
4- اگر در CSC ثبت نام کردید برید و محلش رو عوض کنید (برای دبی فقط یک شعبه دارید که پشت مدرسه المواکب هست)
5- من در اینجا توضیحاتی درباره دبی داده ام حتماً بخونید و همچنین حتماً سفرنامه ربیت و علی آقا و از همه کاملتر حجت رو بخونید...البته تا 20 روز دیگه خودم یه سفرنامه سه بعدی مینویسم Big Grin انشالله
6- برای دبی باید ویزا بگیرید که الان حدود نفری 250 درهم پولش میشه و حداقل 10 روز قبل از پروازتون باید براش اقدام کنید(البته ویزای یک روزه هم داره که در صورت ضروری بودن میتونید با کمی مبلغ بیشتر بگیرید).
7- درباره هتل هم سفرنامه ها رو بخونید توضیح داده شده اما در غیر اینصورت باز هم بفرمایید من براتون تحقیق کنم.
8- برای ترانسفر و رفتن به سفارت از دبی به ابوظبی پیشنهاد میشه از خانم ملیکا کمک بگیرید که با نفری 150 درهم شما رو میبره و میاره و خیلی راهنماییتون میکنه.
9- هتلتون رو دبی انتخاب کنید که بهتره (هم از لحاظ امکانات و محیط و آّب وهوا و آب و هواBig Grin) هتل های ابوظبی خیلی خوب نیست و آزادی توی ابوظبی کمتر از دبی هست.
.....ادامه دارد

این پست رو اقا بیات برای ما ها که به طور ناخواسته ماه پیش افتادیم ابوظبی لطف کردن و چندین صفحه قبل قرار دادن... که من دیدم الان که قرار مشتری این تاپیک خیلی بیشتر بشه خالی از لطف نیست که این پست رو دوباره بذارم اینجا....با تشکر فراوان از اقا بیات... دعا برای موفقیت ایشون فراموش نشه

یه خواهش اینکه از پرسیدن سوالات بدیهی و سوالاتی که جواب هاشو می شه با یک بار خوندن این تاپیک و سفرنامه ها پیدا کرد پرهیز کنید تا حجم صفحات تاپیک بی دلیل زیاد نشه که برای ایندگان و خودمون واقعا خوندنش سخت خواهد شد...مرسیWink
2013AS59XX // ابوظبی اول اپریل // 1 نفر // کارنت : بولتن مارچ(12 FEB ) // هیوستون Wink کلیرنس:May 14 سفرنامه
تشکر کنندگان: amir82 ، afs ، honey rahmati ، enchantress_boy ، bayat_r ، Saeedv13 ، 2013selectee ، arezoo bj ، lilac ، Tomas ، mohammadrezah
(2013-03-13 ساعت 21:07)ابی هانی نوشته:  
(2013-03-13 ساعت 21:06)سمانه777 نوشته:  
(2013-03-13 ساعت 21:01)ابی هانی نوشته:  دوستان عزیز هفته اول می نبوددددددددددددددددددددد همسفر

اگر ایروان بودید ما بودیم

من که هی میگم کم سعادتیم سمانه خانم
اما شما بکین نهTongue
امیدوارم با یک ضربتون ما تو شادیتون سهیم باشیم

سلام دوست عزیز
ما هم همون موقعها مصاحبه داریم، خوشحال میشم با هم آشنا بشیم و امیدوارم همسفرهای خوبی برای هم بشیم.Shy
کیس نامبر : **2013AS75 _ تاریخ مشاهده قبولی: MAY 2012 _تاریخ کارنت: مارس2013 _ تاریخ مصاحبه: 2 می ، ابوظبی _کلیرنس: 12 جون ( 41 روز) ، ورود به خاک نو : 11 جولای 2013 _ ساکن: فیر فکس ویرجینیا ، تعداد: 4 نفرWink
تشکر کنندگان: ابی هانی ، Tomas
سلام

دوستان من تازه نامه دومم اومده ولی یه اشکالی تو نامه من هستش از بچه هایی که با سفارت ابوظبی تا حالا مکاتبه کردند میتونند بگند که آدرس ایمیلی که دقیقا مخوصوص DV lottery یا اینکه سریع بهش جواب میدن چی هستش.
تشکر کنندگان: kasrafo ، arezoo bj ، Tomas ، mohammadrezah
بچه ها سفارت ابوظبی شنبه ها هم تعطیله؟؟؟؟؟؟؟؟
شماره کیس: 7XXX,تاریخ رویت قبولی: 4MAY ,کنسولگری:ابوظبی, ارسال فرم های اول: MAY 14,تعداد افراد کیس: 1نفر, تاریخ مصاحبه: هفته سوم می دریافت ویزا: ی ضرب 22 می
تشکر کنندگان: kasrafo ، kiaaa ، Tomas
(2013-03-14 ساعت 03:29)rezagh نوشته:  [quote='bayat_r' pid='281985' dateline='1361562155']
دوستان سلام
1- به تاپیک ما خوش آمدید
2- هم مطمئن باشید که به نفعتون شده که افتادید ابوظبی
3- برای بچه دار ها همون 24 ساعت یا نهایتاً 48 ساعت قبل برای مدیکال کافیه...
4- اگر در CSC ثبت نام کردید برید و محلش رو عوض کنید (برای دبی فقط یک شعبه دارید که پشت مدرسه المواکب هست)
5- من در اینجا توضیحاتی درباره دبی داده ام حتماً بخونید و همچنین حتماً سفرنامه ربیت و علی آقا و از همه کاملتر حجت رو بخونید...البته تا 20 روز دیگه خودم یه سفرنامه سه بعدی مینویسم Big Grin انشالله
6- برای دبی باید ویزا بگیرید که الان حدود نفری 250 درهم پولش میشه و حداقل 10 روز قبل از پروازتون باید براش اقدام کنید(البته ویزای یک روزه هم داره که در صورت ضروری بودن میتونید با کمی مبلغ بیشتر بگیرید).
7- درباره هتل هم سفرنامه ها رو بخونید توضیح داده شده اما در غیر اینصورت باز هم بفرمایید من براتون تحقیق کنم.
8- برای ترانسفر و رفتن به سفارت از دبی به ابوظبی پیشنهاد میشه از خانم ملیکا کمک بگیرید که با نفری 150 درهم شما رو میبره و میاره و خیلی راهنماییتون میکنه.
9- هتلتون رو دبی انتخاب کنید که بهتره (هم از لحاظ امکانات و محیط و آّب وهوا و آب و هواBig Grin) هتل های ابوظبی خیلی خوب نیست و آزادی توی ابوظبی کمتر از دبی هست.
.....ادامه دارد

این پست رو اقا بیات برای ما ها که به طور ناخواسته ماه پیش افتادیم ابوظبی لطف کردن و چندین صفحه قبل قرار دادن... که من دیدم الان که قرار مشتری این تاپیک خیلی بیشتر بشه خالی از لطف نیست که این پست رو دوباره بذارم اینجا....با تشکر فراوان از اقا بیات... دعا برای موفقیت ایشون فراموش نشه

یه خواهش اینکه از پرسیدن سوالات بدیهی و سوالاتی که جواب هاشو می شه با یک بار خوندن این تاپیک و سفرنامه ها پیدا کرد پرهیز کنید تا حجم صفحات تاپیک بی دلیل زیاد نشه که برای ایندگان و خودمون واقعا خوندنش سخت خواهد شد...مرسی;مرسی از لطف همتون این تایپیک ها رو خوندم عالی بود آنقدر کامل بود که کیف کردم
:case number 2013as00007xxx . مقصد لوس آنجلس : افراد 3 نفر . مصاحبه 6 می ابوظبی . دریافت برگه سفید. کلیر بعد 50 روز Shy
تشکر کنندگان: kasrafo ، bayat_r ، rezagh ، arezoo bj ، niko ، ابی هانی ، kiaaa ، immigrant2us ، Tomas
(2013-03-14 ساعت 09:43)amairmonre نوشته:  سلام

دوستان من تازه نامه دومم اومده ولی یه اشکالی تو نامه من هستش از بچه هایی که با سفارت ابوظبی تا حالا مکاتبه کردند میتونند بگند که آدرس ایمیلی که دقیقا مخوصوص DV lottery یا اینکه سریع بهش جواب میدن چی هستش.

جهت مکاتبه با ابوظبی از لینک زیر اقدام به ارسال ایمیل بکنید.

2013AS000035XX Post :Abu Dhabi, Interview Date : February 2013
سفرنامه
تشکر کنندگان: kasrafo ، afs ، amairmonre ، amir82 ، bayat_r ، Saeedv13 ، rezagh ، arezoo bj ، nina22 ، مرآت74 ، ابی هانی ، immigrant2us ، lilac ، Tomas ، mohammadrezah
سلام عزیزان. میشه یه لطفی کنید یه عکس از گواهی موجودی بانکی بزارید که ما با مقایسه آن از صحت گواهی خود مطلع شویم. چون سیستم اداری بانکها ممکنه فرم اشتباهی بده.
تشکر کنندگان: kiaaa ، Tomas ، mohammadrezah
(2013-03-14 ساعت 14:58)yasser_1360 نوشته:  با سلام
از دوستان کسی هتل ،آپارتمان یا سوئیت دو خوابه خوب نزدیک NMC توی دوبی سراغ داره یا کسی رو میشناسه که در این زمینه کمکی کنه.ما 5 نفریم و میخواهیم هزینه رو کاهش بدیم.
در ضمن این NMC هنوز پس از یک هفته ایمیل زدن جواب ما رو نمیده؟؟

دوست عزيز از هر نقطه ديره تا nmc اختلاف قيمت تاكسى ١٠ يا ٢٠ درهم هست كه اونم فقط يك روز ميخواهى برى و برگردى پس هتل را بر اين اساس انتخاب نكن چون تو هزينه اى كه شما دارى ميكنى كاهش هزينه نهايت ٣٠ درهم به چشم نمياد، معمولا nmc يك روزه جواب داده بهتره ادرسى كه اى ميل زدين را چك كنين و دوباره درخواست را اى ميل كنين، موفق باشى و با ارزوى ويزاى يكضرب.Shy
كيس نامبر:2013AS5700. سفارت: ابوظبى. تعداد: ٣ نفر. قبولى: ٢ may. ارسال مدارك: ٦ jun  مصاحبه : هفته سوم اپريلCoolكليرنس برگه سفيد .كلير 29 may ,دريافت ويزا 3 junWink
ممنون
من به اين آدرس ميل زدم:appointmentdeiradxb@nmc.ae
درسته؟
در ضمن چه هتلي را و در كدوم منطقه پيشنهاد ميديد؟
با سپاس
كيس نامبر:2013AS000059xx
تعداد نفرات كيس : 2
روز مصاحبه : 9 آوريل
روز مديكال : 7 آوريل در NMC
تمكن مالي : 23 اسفند 130000000 تومان
ويزاي يكضرب : 9 آوريل ابوظبي
مقصد : پنسيلوانيا
تشکر کنندگان: lilac ، Tomas
سلام سلام سلام
دوستان برای همتون آرزوهای قشنگ میکنم و امیدوارم همه با ویزا یک ضرب برگردید Smile
موفق باشید Smile
FinD DeaR GOD In YouRselF  And TheN EverYthinG  Happen For YoU ♥Smile
تشکر کنندگان: battosai ، badbat ، bayat_r ، niko ، ابی هانی ، kiaaa ، immigrant2us ، lilac ، honey rahmati ، amin_sh ، saeid-ss ، Tomas ، efah ، shohreh63
(2013-03-14 ساعت 16:30)yasser_1360 نوشته:  ممنون
من به اين آدرس ميل زدم:appointmentdeiradxb@nmc.ae
درسته؟
در ضمن چه هتلي را و در كدوم منطقه پيشنهاد ميديد؟
با سپاس

New Medical Centre Hospital L.L.C. Dubai
PO Box: 7832, Deira, Dubai, UAE
Tel: +971-4-2689800/ 2339900
Appointments: +971-4-2339966/67
Fax : +971-4-2682353/ 2698997
Email : appointmentdeiradxb@nmc.ae
Web : www.nmchealthcare.com
 اين ادرساى nmc هست و شما هم به ادرس درستى اى ميل زديد فكر كنم بهتره باز اى ميل بزنيد و يا تلفنى پيگيرى كنيد. در مورد هتل چون من مدتى در دبى زندگى كردم و با شهر اشنا هستم ماشين اجاره ميكنم و هتلى كه گرفتم كنار امارات مال كه تقريبأ به nmc دور هست اما كار ما در nmc يك يا دو ساعت بيشتر طول نميكشه و اما براى اقامت من به شما پيشنهاد ميكنم در ديره هتل بگيريد، ديره يكم قديميتر از بردبى هست و رستورانها و مراكز خريد و مثلأ nmc دسرسى بهشون اسونتر و سريتره و خيلى جاها را ميشه پياده رفت البته شبها چون از ماه اينده تقريبأ هوا در روز خيلى گرم ميشه .كلأ هتلهاى خوب ٣ ستاره مخصوصأ در خيابانهاى رقه و مرقبات زياد هستند كه اگر از اژانس بگيريد قيمت مناسبتر ميشه تا خودتان اقدام كنين.
كيس نامبر:2013AS5700. سفارت: ابوظبى. تعداد: ٣ نفر. قبولى: ٢ may. ارسال مدارك: ٦ jun  مصاحبه : هفته سوم اپريلCoolكليرنس برگه سفيد .كلير 29 may ,دريافت ويزا 3 junWink
تشکر کنندگان: Saeedv13 ، rezagh ، مرآت74 ، kiaaa ، immigrant2us ، lilac ، roeentan ، Tomas ، mohammadrezah
بيات جان تبريك ويژه يكضربتون مبارك
تشکر کنندگان: bayat_r ، مرآت74 ، ابی هانی ، kiaaa ، immigrant2us ، lilac ، Tomas

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان