کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
مشخصات عکس دیجیتالی برای شرکت در لاتاری و سوالات مرتبط با آن
(2012-09-30 ساعت 15:13)tenesi نوشته:  این هم یک راهنمایی برای دوستانی که دارای کودک و نوزاد هستند :

Taking photos of your baby or toddler
When taking a photo of your baby or toddler, no other person should be in the photo, and your child should be looking at the camera with his or her eyes open. 

Tip 1: Lay your baby on his or her back on a plain white or off-white sheet. This will ensure your baby's head is supported and provide a plain background for the photo. Make certain there are no shadows on your baby's face, especially if you take a picture from above with the baby lying down.

Tip 2: Cover a car seat with a plain white or off-white sheet and take a picture of your child in the car seat. This will also ensure your baby’s head is supported.  
عکس گرفتن از کودک یا نوزاد
هنگامی که شما از کودک یا نوزاد عکس میگیرد ، شخص دیگری نباید در تصویر باشد (تو بغل کسی نباشد) و کودک شما باید با چشمهای باز به دوربین نگاه کند ( با اسباب بازی توجهش را به سمت دوربین جلب کنید )

1. کودک خود را به پشت روی پارچه سفید بخوابانید - سر رو به بالا ( به سمتی مایل نباشد ) - سایه در عکس نباشه مخصوصاً اگر از بالا عکس میگیرد

2. صندلی اتومبیل (یا کریر) را با پارچه سفید بپوشانید - سر روبه رو باشد ( به سمتی مایل نباشد ) و ...

من ميخوام براي يكي از دوستام ثبت نام كنم دو تا دختر دو قلو داره بگم عكس اونا رو هم بياره.نمي دونستم عكس بچه ها هم لازمه.قرار بود خودش و شوهرش رو ثبت نام كنم. مطمئنين؟
شماره کیس :2012AS10XXX
کنسولگری: ANKARA
تاریخ مصاحبه:7Dec
کلیر:25 jan

در نبرد بين روزهاي سخت و آدمهاي سخت، روزهاي سخت مي روند و آدمهاي سخت مي مانند
تشکر کنندگان: parastoo mohajer
مگه ثبت نام شروع شده دوستان ؟؟؟؟؟!!!!!!!
تو سایتش که خبری نیست !!!!!
تشکر کنندگان:
(2012-10-02 ساعت 12:46)rohesargardan نوشته:  مگه ثبت نام شروع شده دوستان ؟؟؟؟؟!!!!!!!

نه خبري كه نيست گفته امروز ولي خبري نيست.
شماره کیس :2012AS10XXX
کنسولگری: ANKARA
تاریخ مصاحبه:7Dec
کلیر:25 jan

در نبرد بين روزهاي سخت و آدمهاي سخت، روزهاي سخت مي روند و آدمهاي سخت مي مانند
تشکر کنندگان: rohesargardan
سلام

تو این سایت هم میتونید عکساتون رو چک کنید

http://greencardphotocheck.com

عکس من طبق این سایت درسته ولی تو سایت http://travel.state.gov/_res/flash/cropp...pper.html زوم اوت که میکنم بازم داخل بیضی ها فرار نمیگیره. چیکار کنم؟
تشکر کنندگان:
(2012-10-02 ساعت 12:52)sima s نوشته:  
(2012-10-02 ساعت 12:46)rohesargardan نوشته:  مگه ثبت نام شروع شده دوستان ؟؟؟؟؟!!!!!!!

نه خبري كه نيست گفته امروز ولي خبري نيست.
مشکلی نیست. اینکه سایت هنوز باز نشده به دلیل اختلاف ساعت با آمریکاست.
تشکر کنندگان:
(2012-10-02 ساعت 13:07)danial.ghaedi نوشته:  سلام

ممنون دوست من....در این سایت عکس خودم اوکی هست تمام مراحلش چک میشه و استاندارد هست اما عکس پسرم نمیدونم چرا استپ اول یعنی از نظر فنی اوکی میده ولی اون خط قرمز روی پیشونیش میوفته....نمیدونم چیکار کنم؟

(2012-10-02 ساعت 13:07)danial.ghaedi نوشته:  سلام

عکس من طبق این سایت درسته ولی تو سایت http://travel.state.gov/_res/flash/cropp...pper.html زوم اوت که میکنم بازم داخل بیضی ها فرار نمیگیره. چیکار کنم؟

نمیدونم کاش یه نفر میومد کمکمونSad
تشکر کنندگان:
(2012-10-02 ساعت 12:45)sima s نوشته:  من ميخوام براي يكي از دوستام ثبت نام كنم دو تا دختر دو قلو داره بگم عكس اونا رو هم بياره.نمي دونستم عكس بچه ها هم لازمه.قرار بود خودش و شوهرش رو ثبت نام كنم. مطمئنين؟
On your entry, you must list your spouse (husband or wife), and all living unmarried children under 21 years of age, regardless of whether or not they are living with you or intend to accompany or follow to join you should you immigrate to the United States, with the exception of children who are already U.S. citizens or Lawful Permanent Residents. A spouse or child who is already a U.S. citizen or a Lawful Permanent Resident will not require or be issued a DV visa. Failure to comply with this instruction can result in the disqualification of your entry.

It is very important that you submit all required photographs. Your entry will be disqualified if you do not submit all the required photographs. Recent photographs of the following people must be submitted electronically with the E-DV entry form:

 You
 Your spouse
Each living unmarried child under 21 years of age at the time of your electronic entry, including all natural children as well as all legally

adopted children and stepchildren, even if a child no longer resides with you or you do not intend for a child to immigrate under the DV program. You do not need to include a photograph for a spouse or child who is already a U.S. citizen or a Lawful Permanent Resident.
Failure to submit the required photographs for your spouse and each child listed will result in an incomplete entry to the E-DV system. The entry will not be accepted and must be resubmitted. Group or family photographs will not be accepted; there must be a separate photograph for each family member.
Failure to enter the correct photograph of each individual into the E-DV system may result in disqualification of the principal applicant and refusal of all visas associated with the case at the time of the visa interview. Entries are subject to disqualification and visa refusal for cases in which the photographs are not recent, show manipulation in any way, or fail to meet the specifications explained below.

منبع : DV-2014 Program Instructions
تشکر کنندگان:
(2012-10-02 ساعت 13:14)tenesi نوشته:  
(2012-10-02 ساعت 12:45)sima s نوشته:  من ميخوام براي يكي از دوستام ثبت نام كنم دو تا دختر دو قلو داره بگم عكس اونا رو هم بياره.نمي دونستم عكس بچه ها هم لازمه.قرار بود خودش و شوهرش رو ثبت نام كنم. مطمئنين؟
On your entry, you must list your spouse (husband or wife), and all living unmarried children under 21 years of age, regardless of whether or not they are living with you or intend to accompany or follow to join you should you immigrate to the United States, with the exception of children who are already U.S. citizens or Lawful Permanent Residents. A spouse or child who is already a U.S. citizen or a Lawful Permanent Resident will not require or be issued a DV visa. Failure to comply with this instruction can result in the disqualification of your entry.

It is very important that you submit all required photographs. Your entry will be disqualified if you do not submit all the required photographs. Recent photographs of the following people must be submitted electronically with the E-DV entry form:

 You
 Your spouse
Each living unmarried child under 21 years of age at the time of your electronic entry, including all natural children as well as all legally

adopted children and stepchildren, even if a child no longer resides with you or you do not intend for a child to immigrate under the DV program. You do not need to include a photograph for a spouse or child who is already a U.S. citizen or a Lawful Permanent Resident.
Failure to submit the required photographs for your spouse and each child listed will result in an incomplete entry to the E-DV system. The entry will not be accepted and must be resubmitted. Group or family photographs will not be accepted; there must be a separate photograph for each family member.
Failure to enter the correct photograph of each individual into the E-DV system may result in disqualification of the principal applicant and refusal of all visas associated with the case at the time of the visa interview. Entries are subject to disqualification and visa refusal for cases in which the photographs are not recent, show manipulation in any way, or fail to meet the specifications explained below.

منبع : DV-2014 Program Instructions

جواب سوال من را نمیدونید؟ Smile
تشکر کنندگان:
میدونم جاش نیست ولی تو رو جون هر کسی که دوستش دارین شما رو قسم میدم به مقدسات که از ثبت نام افرادی که اصلا نمیدونن آمریکا نحوه صحیح نوشتنش (( عامریکا)) و یا ((آمریکا)) هست جداا خودداری کنید تا کسانی که با قبول شدنشان سرنوشت زندگیشان عوض میشود شانس قبولی رو ازشون نگیریم
اگه بعضی ها فرصت قبول شدن رو از ما نگیرن به لطف خدا 2013
تشکر کنندگان: tenesi ، mike_martini ، j@vad
(2012-10-02 ساعت 13:54)IRANDOKHT نوشته:  جواب سوال من را نمیدونید؟ Smile
فکر کنم فایل اصلی عکس شما بد CROP شده ، به خاطر همین در ZOOM OUT مشکل دارید.
اگر فایل اولیه بدون CROP شده را دارید ، مجدداً در ابزار سایت به نشانی http://travel.state.gov/visa/visaphotore..._5334.html آپلود ، CROP و ذخیره کنید.
موفق باشید
تشکر کنندگان:
(2012-10-02 ساعت 14:16)tenesi نوشته:  
اگر فایل اولیه بدون CROP شده را دارید ، مجدداً در ابزار سایت به نشانی http://travel.state.gov/visa/visaphotore..._5334.html آپلود ، CROP و ذخیره کنید.
موفق باشید

در زووم آوت مشکل ندارمممم .....چرا من نمیتونم توضیح بدم خدایا؟ میتونم زووم آوت کنم و وقتی زووم اووت میکنم اندازش دقیق قرار میگیره....میخوام بدونم آیا از ایتدا عکس باید داخل دوتا بیضی قرار بگبره؟ به خدا فارسی تایپ میکنم یکنفر نگفت آره عکس من تا اپلود میکنم بلافاصله دقیق تو جاش میشینه یا اینکه بگه نه مال منم باید زووم اوت کنم تا توش بشینه .....نمیدونم شاید من بلد نیستم یه سوال بپرسمممم

(2012-10-02 ساعت 14:07)bobakk نوشته:  میدونم جاش نیست ولی تو رو جون هر کسی که دوستش دارین شما رو قسم میدم به مقدسات که از ثبت نام افرادی که اصلا نمیدونن آمریکا نحوه صحیح نوشتنش (( عآمریکا)) و یا ((آمریکا)) هست جداا خودداری کنید تا کسانی که با قبول شدنشان سرنوشت زندگیشان عوض میشود شانس قبولی رو ازشون نگیریم

میدونید ولی جاش نیست؟ متوجه نشدم....یعنی میدونید ولی نمیخواید جواب بدید؟ جالب اینجاست که اونایی که مینویسند عامریکا شانس قبولیشون بیشتره.....باور کنید...
تشکر کنندگان:
(2012-10-02 ساعت 14:30)IRANDOKHT نوشته:  
(2012-10-02 ساعت 14:16)tenesi نوشته:  
موفق باشید

در زووم آوت مشکل ندارمممم .....چرا من نمیتونم توضیح بدم خدایا؟ میتونم زووم آوت کنم و وقتی زووم اووت میکنم اندازش دقیق قرار میگیره....میخوام بدونم آیا از ایتدا عکس باید داخل دوتا بیضی قرار بگبره؟ به خدا فارسی تایپ میکنم یکنفر نگفت آره عکس من تا اپلود میکنم بلافاصله دقیق تو جاش میشینه یا اینکه بگه نه مال منم باید زووم اوت کنم تا توش بشینه .....نمیدونم شاید من بلد نیستم یه سوال بپرسمممم
صبور باشید !
من الان عکسی رو که باهاش قبول شدم رو چک کردم. در اول کار ، از کادر بیضی زد بیرون! باید ZOOM OUT کنم تا درست بشه. تازه باز هم وسط کادر بیضی قرار نگرفت. زمان ما که این امکانات نبود !!!
خیالتون راحت شد ؟؟؟
در HELP سمت چپ صفحه ، نمونه خودش رو نگاه کنید ، اونجا هم عکس نمونه موهاش کمی از کادر بیضی زده بیرون

سخت نگیرید !!! این توضیحات و سفارشات برای اوناس که تو مهمونی یه عکس دست جمعی دارن و میخوان با همون عکس تو لاتاری شرکت کنند و برنده بشن!
یعنی عکستون شبیه به عکسهای زیر که هرکدوم یه مشکلی دارن نباشه
[عکس: PhotoWrong.jpg]
تشکر کنندگان: IRANDOKHT ، S0SHiANT ، parastoo mohajer ، karpenter ، wushu kung fu ، j@vad
من عکسم رو توی این قسمت http://travel.state.gov/_res/flash/cropp...pper.html# تنظیم کرد که سایز عکسم که فقط مشکل داشت رو درست کرد و همه چی درست هست همه جوره .
اما یه مسئله ای که هست وقتی crop کردم و save کردم عکس جدید رو احساس میکنم کمی کیفیتش نسبت به عکس اصلی پایینتر اومده .
نه به طور چشمگیر اما یه ریزه کیفیت اومده پایین که اونم اگه بخواید زیاد زوم کنید پیداست فقط !
مشکلی نیست ؟
برنامه ریزی ، آوردن آینده به زمان حال است تا بتوانید همین الان کاری برای آن انجام دهید. آلن لاکین
تشکر کنندگان:
تو این سایت pic check هم که چک میکنم این قسمت (checkpoint number 3) که میگه :
Drag the top green bar on the left and move it so it touches exactly the top of the person's hair (or the top of the head if it's a bald person)
این قسمت رو منظورش رو نمیگیرم که چی میخواد !
برنامه ریزی ، آوردن آینده به زمان حال است تا بتوانید همین الان کاری برای آن انجام دهید. آلن لاکین
تشکر کنندگان: IRANDOKHT
بچها لطفا یکی‌ جواب منو بده

تاریخ عکسایی که گرفتم برا ۲۰۱۱ هستش

حتما باید عوض کنم تاریخشو؟

چه جوری باید عوض کنم؟
Sad

تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان