کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
خرید سیم کارت و گوشی موبایل
(2013-10-26 ساعت 16:49)گل نهال نوشته:  سلام
من و همسرم هر دو گوشي هاي اسمارت فون 3G داريم از ايران مياريم با خودمون و اكثر تماسهامونم اينترنتي با وايبر ايناست
ميخواستم سيمكارتي بخريم كه :
١- اينترنت نامحدود داشته باشه
٢- تكست و تماس داخل آمريكا خيلي كم داريم
٣- تماس به ايران هم ماهي يه ساعت كافيه
چه سيمكارتي را بهمون توصيه ميكنيد كه ارزونترين حالت ممكن باشه؟ پري پد؟ فاميلي؟..
ممنون

T-Mobile یک نوع سیم کارت داره که اینترنت و تکس نامحدود داره ولی تماس تلفنی 100 دقیقه در ماه داره که شامل مجموع تماسهای وارده و تماسهای خارجی از موبایل میشه به مبلغ 30 دلار ولی اگر بخواهی دو سیم کارت در قالب پلن فامیلی بخری تماس و تکست نامحدود داره ولی اینترنت 500 مگابایت برای یک ماه رایگان داره مجموعاً به مبلغ 80 دلار برای دو سیم کارت .
فکر کنم با شرایطی که شما میگی باید گزینه اول برایتون بهتر باشه .
گرفتن ویزای یک ضرب در آگوست برای لاتاری 2013 با کیس نامبر 9925 در تنها سالی که قبولی مرحله دوم اعلام شد که ما جزو اون خوش شانسها بودیم Big GrinBig Grin - ساکن سن حوزه از سپتامبر 2013
پاسخ
تشکر کنندگان: گل نهال ، romance33 ، usa lover ، javid737 ، behfaza
(2013-10-20 ساعت 19:04)User نوشته:  رانموني جان گوگل براي تماس از ايران به امريكا خيلي خوب است اما براي تماس از امريكا به ايران با توجه به ترخ ده سنت براي يك دقيقه با تلفن ثابت و دوازده سنت براي يك دقيقه تماس با موبايل ايران كمي گران به نظر مي رسد. البته من هنوززحايگزين بهتري پيدا نكرده ام.
مزيت گوگل اين است كه مي تواني از ايميل يا از اپ ايفون مستقيما تماس بگيري و انتخاب كني كه از طريق اينترنت صحبت كني (مزيت براي كساني كه پلن موبايلشان نامحدود نيست) يا اينكه ان تماس را وصل كني به موبايل و از طريق موبايل و بدون نياز به اينترنت (كه كيفيت مكالمه بهتر است) صحبت كني.
مزيت ديگر گوگل احتضاص دادن يك شماره تلفن است كه ر بسياري مواقع به كار مي ايد.

مزيت شركت هاي ديگر ارزانتر بودنشان است (البته نه خيلي ارزان) مثلا با ده دلار گوگل مي توانيد يك ساعت و نيم با موبايل ايران صحبت كنيد در حاليكه با كارت تلفن شركت ديگري كه ارزانترين مورد يافته شده من بود مي تونيد با ده دلار دو ساعت مكالمه با موبايل ايران داشته باشيد. ولي عيب ان كيفيت مكالمه ايترنتي است.
ضمن سلام خدمت يوزر و رسوندن سلام يكي از دوستان تبريزي خدمت شما من دو هفته اي كه امريكا بودم يه بار از سايت keepcalling اعتبار خريدم به مبلغ دو دلار، فكر ميكنم ارزونتر از اين چيزي كه شما گفتين در اومد، البته اگه تو سايتش بريد دقيق نوشته كه چقدره هزينه ي تماس، فكر كنم ٤-٥ سنت بايد باشه
شماره کیس: 2013AS000086xx، دو نفر، تاریخ رویت قبولی: 4 می 2012، ارسال فرمهای سری اول: 17 می 2012، کنسولگری: ابوظبی، زمان مصاحبه: 18 جون 2013، ویزای یکضرب، سفرنامه
پاسخ
تشکر کنندگان: tajhizgaran ، romance33 ، javid737 ، behfaza
(2013-10-18 ساعت 17:16)Rock نوشته:  
(2013-10-18 ساعت 16:54)مهرنگار نوشته:  دوستان عزیزم با سلام و آرزوی موفقیت برای هر ایرانی که در آن سوی مرزهاست.. من و بهمراه خانوادم به احتمال زیاد در ماه فوریه عازم لاس وگاس هستیم.. از دوستانی که تجربه دارن میخواستم سوال کنم آقای گوشی های ایران در اونجا کار میکنه یا نه؟؟ و اینکه آیا حتما باید از خود شرکتهای محلی گوشی و سیم کارت تهیه کرد؟؟ و اگر میشه گوشی های ایران را آورد چه نوع سیم کارت و با چه پلنی با صرفه تر است؟؟ پیشا پیش از راهنمایی تون تشکر میکنم..

با سلام خدمت دوست عزیزم مهرنگار. اگر از اول تاپیک رو مطالعه میکردین حتما به جواب هاتون میرسیدین. اما منم تلاش میکنم بخشیش رو بگم.
- اول اینکه گوشی شما در ایران باید 3G و الان که دیگه اکثرا 4G استفاده میکنند در آمریکا رو ساپورت کنه. که این معمولا روی جعبه ی گوشی نوشته شده.
- در آمریکا شرکت های ارائه دهنده ی سرویس تلفن همراه گوشی رو هم میفروشن. اما شما میتونید از T-mobile یا AT&T سیم کارت تهیه کنید که با گوشی ایران همخونی دارند.
- پلن ها هم در سایت هاشون نوشته شده. ولی تا اونجایی که دوستان هم گفتن در طرح pay as you go شما اول پول میدی بعد به اندازه پولت صحبت می کنی، البته خود همین طرح هم داخلش انواع مختلف پرداخت و نرخهای متفاوت رو داره برای شروع خوبه. اما خوب قراردادهای 2ساله هم دارن که معمولا با گوشی ارائه میکنند که به نظرم به صرفه هم هستند. البته اگه گوشی ندارید!!!
- در انتها هم عرض کنم که اگه گوشی ندارید بهتره که نخرید اینجا. چون میتونید در آمریکا قرارداد ببندید و گوشی رو هم با سیمکارت تهیه فرمایید.
امیدوارم راهنمایی ها مفید واقع شده باشه.
موفق باشید

لازم به ذکر است که چنانچه بخواهید قرارداد به همراه گوشی ببندید حتما باید سوشال داشته باشید .
گرفتن ویزای یک ضرب در آگوست برای لاتاری 2013 با کیس نامبر 9925 در تنها سالی که قبولی مرحله دوم اعلام شد که ما جزو اون خوش شانسها بودیم Big GrinBig Grin - ساکن سن حوزه از سپتامبر 2013
پاسخ
تشکر کنندگان: Saeedv13 ، romance33 ، javid737 ، ghafari88 ، behfaza
(2013-10-26 ساعت 22:56)tajhizgaran نوشته:  لازم به ذکر است که چنانچه بخواهید قرارداد به همراه گوشی ببندید حتما باید سوشال داشته باشید .
و البته چون کردیت ندارین یا بهتون نمیدن یا با دیپازیت راضی میشن. بنابراین شاید مجبور شین prepaid بگیرین. بدم نیست. اگر از آنتن دهیش راضی نبودین میشه ماه بعد از یک اپراتور دیگه سرویس بگیرین. ما یک پری پید کریکت داریم و یکی At & t که توی خونه خیلی از آنتن دهیش راضی نیستیم. می خواستم T mobile بگیرم که دوستان فرمودن در رالی بدترین آنتن دهی رو داره و فعلاً منصرف شدمSad.
پاسخ
تشکر کنندگان: tajhizgaran ، گل نهال ، romance33 ، sce ، javid737 ، behfaza
(2013-10-26 ساعت 16:49)گل نهال نوشته:  سلام
من و همسرم هر دو گوشي هاي اسمارت فون 3G داريم از ايران مياريم با خودمون و اكثر تماسهامونم اينترنتي با وايبر ايناست
ميخواستم سيمكارتي بخريم كه :
١- اينترنت نامحدود داشته باشه
٢- تكست و تماس داخل آمريكا خيلي كم داريم
٣- تماس به ايران هم ماهي يه ساعت كافيه
چه سيمكارتي را بهمون توصيه ميكنيد كه ارزونترين حالت ممكن باشه؟ پري پد؟ فاميلي؟..
ممنون

2 Lines Plan

$ 80 per month

Plus taxes, fees and monthly device payment

Line 1 / $50 month

Unlimited talk, text and web
Up to 500MB of high-speed data on our network. Speeds slowed after 500MB.
International roaming

Line 2 / $30 month

Unlimited talk, text and web
Up to 500MB of high-speed data on our network. Speeds slowed after 500MB.
International roaming

(2013-10-26 ساعت 23:10)Saeedv13 نوشته:  
(2013-10-26 ساعت 22:56)tajhizgaran نوشته:  لازم به ذکر است که چنانچه بخواهید قرارداد به همراه گوشی ببندید حتما باید سوشال داشته باشید .
و البته کردیت که چون ندارین یا بهتون نمیدن یا با دیپازیت راضی میشن. بنابراین شاید مجبور شین prepaid بگیرین. بدم نیست. اگر از آنتن دهیش راضی نبودین میشه ماه بعد از یک اپراتور دیگه سرویس بگیرین. ما یک پری پید کریکت داریم و یکی At & t که توی خونه خیلی از آنتن دهیش راضی نیستیم. می خواستم T mobile بگیرم که دوستان فرمودن در رالی بدترین آنتن دهی رو داره و فعلاً منصرف شدمSad.

عمو سعید عزیز

این Prepaid برای AT&T رو چند و چجوری گرفتید ؟؟
پاسخ
تشکر کنندگان: گل نهال ، romance33 ، Saeedv13 ، sce ، javid737 ، behfaza
(2013-10-26 ساعت 23:23)tajhizgaran نوشته:  عمو سعید عزیز
این Prepaid برای AT&T رو چند و چجوری گرفتید ؟؟
راستش من اول با راهنمایی یکی از دانشجویان عزیز مقیم رالی اون کریکت پری پید ماهی 25 دلار رو از والمارت گرفتم. گوشیش هم 20 دلاری Kyocera و خیلی ساده بود. تکست نامحدود و تاک 300 دقیقه. ولی ماه اول فقط 80 دلار تلفن حرف زدم. یعنی ملت از اقصی نقاط آمریکا بهم زنگ می زدند که راهنماییم کنن منم روم نمی شد بگم آقا یا خانم این حرف زدن های شما برای ما گرون تموم میشهTongue. اینه که از ماه دوم اون گوشی رو دادم به عیال و برای خودم از At & T یک پری پید گرفتم به ماهی 50 دلار با تکست و تاک نامحدود. سیم کارت رو انداختم روی گوشی HTC HD Mini که از ایران آورده بودم. از این مدل گوشی تا جایی که من سرچ کردم تو آمریکا نیست. سر در نیاوردم که چه جوری همچین چیزی ممکنه؟ الان بعضی از دوستان معتقدند که آنتن دهی نامطلوب خط یه مقدارش ممکنه به خاطر ناسازگاری گوشی با سیستم مخابرات آمریکا هم باشه. احتمالش هست به هر حال. من با گوشی وارد اینترنت نمیشم و همه کارهامو با لپ تاپم انجام میدم. اینه که اینترنتش اصلاً برای مهم نبوده. یکی از بچه های مهاجرسرا یک پلن Shared ازAt &T گرفت برای خودش و خانمش که با چند تا دانشجو شریک هستند. تو این پلن فقط کردیت نفر اصلی چک میشه و با شما قرار داد 2 ساله می بندند. آیفون و گلکسی تب هم به قیمت های باور کردنی میدن. از مجانی گرفته تا 100 و حداکثر 300 دلار به نظرم. ماهی 45 دلار هم برای تکست و تاک نامحدود و 2 گیگابایت اینترنت میده. یعنی با هزینه ماهانه کمتر، گوشی با قیمت نزدیک مفت و 2 گیگابایت اینترنت گرفته. فقط مشکل اینجاست که شما باید یک گروه 10 نفره برای این کار پیدا کنین و اگر تعدادتون کمتر باشه هزینه ماهانه شما بیشتر میشه.
یک خوبی وصل شدن به اینترنت با گوشی اینه که میشه از navigation موبایل برای پیدا کردن مسیرها استفاده کنین. هر چند که جای GPS ماشین رو نمی گیره ولی از هیچی بهتره. من همون 10 روز اول برای این که راه رو گم نکنم از والمارت یک GPS تام تام خریدم. قیمت نوی این مدل 200 دلار بود که من referbuished رو گرفتم 85 دلار. خوبیش اینه که مادم العمر آپدیت میشه و اطلاعات راه های جدید رو هر ماه بهش میدم. هر خیابونی یک حد سرعت مجاز داره. وقتی از حد مجاز سرعت تو اون مسیر بالا میرین یک گوشه پایین و سمت چپ دستگاه قرمز میشه. می تونی تنظیمش کنی که هر وقت از speed limit رد شدی بوق بزنه و هشدار بده. اینجوری احتمال جریمه شدن شما خیلی کمه. قبل هر چهار راه دوربین دار هم بوق میزنه و بهت هشدار میده. خلاصه من ازش خیلی راضیم و به نظرم هیچ چیزی جایگزینش نمیشه و از نون شب تو این مملکت واجب تره. اینجا اگر جریمه بشی بعضی وقت ها مجبوری بری دادگاه و حتی اگر بخشیده هم بشی شرکت های بیمه گزارش دادگاه رو می گیرن و بیمه شما بلافاصله افزایش پیدا می کنه. بنابراین هر چی روی داستان GPS ماشین خرج کنین ضرر نمی کنین. این بود انشای ما در مورد مزایای نویگیشن خوب برای ماشین در آمریکا که معلوم نیست برای چی در تاپیک خرید سیم کارت و گوشی موبایل در موردش صحبت کردم. به قول معروف:
"کدخدای ده که مرغابی بود....وای به حال اهل آبادی بود" TongueBig Grin
پاسخ
یه چیزی که این مدت من در مورد سرویس های مخابراتی اینجا دستگیرم شده اینه که شما باید حسابی هم پلن هارو شخم بزنین تا شاید بتونین اونی که واستون به صرفه تره رو پیدا کنین که واقعا در بعضی حالت ها این موضوع به شدت گیج کننده میشه.
به نظر من قبل از هرچیز آدم باید بدونه که می خواد اینجا از گوشی اسمارت استفاده کنه یا بیسیک ؟گوشی اسمارت این مزیت رو داره که شما می تونین از اینترنت اون استفاده کنین و اگه لپ تاپ هم داشته باشین که می تونین اون رو با دستگاه خودتون شیر کنین و اینطوری از تمام سرویس های پلن خودتون استفاده کردین.در صورتی که اگه شما گوشیتون بیسیک باشه عملا اینترنت پلن انتخابی به شما به اجبار خورانده شده و هیچ استفاده ای از اون نمی تونین بکنین.پس اگه گوشیتون بیسیکه برین دنبال پلنی که تاک و تکست خوب و ترجیحا نامحدود داشته باشه چون اینترنتش عملا کاربردی نداره.اگر هم قصد دارین که اینجا گوشی رو رو قرارداد دوساله بخرین،بدونین که در بهترین حالت قبض ماهیانه شما برای دو پلن به همراه 2 گوشی اسمارت کمتر از 120 تا 130 دلار نیست.البته به این اعداد خورده نگیرین،چون شاید بسته به پلن انتخابی بالا پایین داشته باشه.خوبی این روش اینه که می تونین اینترنت پلن هارو بدین به لپ تاپ و استفاده کنین و دیگه نیازی به خرید اینترنت برای خونه نیست.همون طور که سعید عزیز گفتن ایشون تقریبا 75 دلار بابت پلن های پری پید میدن و اگه اشتباه نکنم رقمی هم در مورد اینترنت و تلویزیون کابلی میدادن که حول و حوش 100 تا 150 دلار بود.این یعنی 175 تا 200 دلار بابت موضوعات اینترنت و...
با این تفاسیر به نظر من بهترین روش برای کم کردن هزینه های اینجا در این مورد اینه که آدم با خودش گوشی اسمارت بیاره و از پلن های پری پیدی که 30 دلاری هستن به صورت ماهیانه استفاده کنه.مثلا پلن 30 دلاری تی موبایل که 5 گیگ اینترنت و مقداری هم تاک داره.البته این نظر منه و دوستان متخصص می تونن بهتر نظر بدن.
موفق باشین.
لاتاری 2013
پاسخ
تشکر کنندگان: گل نهال ، Saeedv13 ، el333 ، javid737 ، FaFaGoodBoy ، Danoosh ، amir82 ، ghafari88 ، اریوبرزن ، behfaza ، shekari
(2013-10-27 ساعت 01:35)sce نوشته:  ...گوشی اسمارت این مزیت رو داره که شما می تونین از اینترنت اون استفاده کنین و اگه لپ تاپ هم داشته باشین که می تونین اون رو با دستگاه خودتون شیر کنین و اینطوری از تمام سرویس های پلن خودتون استفاده کردین....
اگر اینترنت گوشی از لحاظ حجمی و سرعت پاسخگوی نیاز ماهانه شما باشه فکر خیلی جالبیه که روی لپ تاپ شیرش کنین. من برای اینترنت و تلوزیون کابلی مجموعاً 98 دلار ماهانه به تایم وارنر میدم. با اینترنتش مشکلی ندارم. به نظرم به 40 دلار در ماهش می ارزه. خیلی هم ازش استفاده می کنیم. روزی نیست که حداقل یکی دو ساعت با ایران اسکایپ نکنیم. چیزی که بیشتر منو اذیت می کنه و باعث میشه فکر کنم پول بیخودی دارم میدم تلوزیون کابلی هست که عملاً دخترها می شینن دیزنی چنل و نیک جونیورش رو یکی دو ساعت در روز نگاه می کنند و من همچنان مرددم که از شرکت دیگه ای به نام Dish اینترنت و تلوزیون بگیرم یا نه؟
پاسخ
تشکر کنندگان: el333 ، گل نهال ، sce ، javid737 ، FaFaGoodBoy ، sasbk ، amir82 ، behfaza
(2013-10-27 ساعت 01:52)Saeedv13 نوشته:  
(2013-10-27 ساعت 01:35)sce نوشته:  ...گوشی اسمارت این مزیت رو داره که شما می تونین از اینترنت اون استفاده کنین و اگه لپ تاپ هم داشته باشین که می تونین اون رو با دستگاه خودتون شیر کنین و اینطوری از تمام سرویس های پلن خودتون استفاده کردین....
اگر اینترنت گوشی از لحاظ حجمی و سرعت پاسخگوی نیاز ماهانه شما باشه فکر خیلی جالبیه که روی لپ تاپ شیرش کنین. من برای اینترنت و تلوزیون کابلی مجموعاً 98 دلار ماهانه به تایم وارنر میدم. با اینترنتش مشکلی ندارم. به نظرم به 40 دلار در ماهش می ارزه. خیلی هم ازش استفاده می کنیم. روزی نیست که حداقل یکی دو ساعت با ایران اسکایپ نکنیم. چیزی که بیشتر منو اذیت می کنه و باعث میشه فکر کنم پول بیخودی دارم میدم تلوزیون کابلی هست که عملاً دخترها می شینن دیزنی چنل و نیک جونیورش رو یکی دو ساعت در روز نگاه می کنند و من همچنان مرددم که از شرکت دیگه ای به نام Dish اینترنت و تلوزیون بگیرم یا نه؟

وقتی عادت کردی به سرویس بهتر برات خیلی سخت می شه برگردی به سرویس ارزانتر که معمولا محدودیت داری.
برای اینکه از کیبل دل بکنی اول باید بچه ها رو عادت بدی به یک چیز دیگه مثل نتفلیکس تا بتونی بعدا از پس گلایه هاشون بربیایی. می تونی یکی دو ماه نتفلیکس بگیری. بعد قطعش کنی بروی دیش بگیری.
ولی در اون صورت هر بار با خودت میگی گوربابای 50 دلار برگردم به کیبل قبلی!
پاسخ
تشکر کنندگان: Saeedv13 ، sce ، ffrfar ، javid737 ، Danoosh ، amir82 ، behfaza
(2013-10-26 ساعت 23:10)Saeedv13 نوشته:  
و البته چون کردیت ندارین یا بهتون نمیدن یا با دیپازیت راضی میشن. بنابراین شاید مجبور شین prepaid بگیرین. بدم نیست. اگر از آنتن دهیش راضی نبودین میشه ماه بعد از یک اپراتور دیگه سرویس بگیرین. ما یک پری پید کریکت داریم و یکی At & t که توی خونه خیلی از آنتن دهیش راضی نیستیم. می خواستم T mobile بگیرم که دوستان فرمودن در رالی بدترین آنتن دهی رو داره و فعلاً منصرف شدمSad.

سلام
من يك ipad 4g دارم شما چه طرح و سيم كارتي را و از چه شركتي براي دالاس پيشنهاد مي كنيد؟
كيس نامبر ٢٠١٣as00008xxx
پاسخ
تشکر کنندگان: javid737
سلام دوستان
میخواستم خدمات شرکت جدید التاسیس ریپابلیک وایرلس رو معرفی کنم. فکر کنم ارزش یک تاپیک جداگانه رو داشت چون در نوع خودش منحصر به فرد هست و از شبکه هیبرید یعنی وایفای و اسپرینت با هم استفاده میکنه.

http://www.republicwireless.com

یعنی اینکه هر جا وایفای باشه از استفاده میکنه و اگه نباشه از شبکه اسپرینت. ماهیانه 19 دولار همه چی آنلیمیتد هست و تنها گوشی اش هم موتورولا اندروید به قیمت 99 دولار.
من فکر میکنم که یکی از مزیتهای این شرکت اینه که اگه گوشی رو باخودت ببری کشور دیگه و در اونجا اینترنتش پروتکل SIP بسته نباشه میشه با وایفای کماکان از گوشی استفاده کرد! یعنی شماره آمریکاییتون در کشور دیگه هم شماره خواهد گرفت و هم زنگ خواهد زد!! مخصوصا برای دوستانی که یک پاشون ایرانه و یک پاشون آمریکا خوبه. البته باید مطمئن باشن که در ایران اینترنتی که استفاده میکنن این پروتکل رو نمی بنده.

در ضمن اگه بیش از اندازه (فعلا کسی نمیدونه چقدر و خودشون هم اعلام نمیکنن که مردم تایم نذارن تا یک دقیقه کمتر از اون هر چه خواستن صحبت کنن!!) از حالت غیر وایفای اون استفاده کنید برای بار اول اخطار و برای دفعات بعد ممکنه حسابتون رو معلق و بگه شما که یک موبایل درست حسابی نیاز دارید پس تشریف ببرید یک آنلیمیتد از شرکتهای دیگه بگیرید!!!

اگه کسی استفاده کرده لطفا نظرشو اینجا بیان کنه. ممنون
پاسخ
تشکر کنندگان: Danoosh ، گل نهال ، Saeedv13 ، sce ، amir82 ، Rock ، amin arefi ، usa lover ، مهرنگار ، behfaza
حالتی هم داره برای اول کار مثلا
1ـاعتباری باشه به اندازه پولت حرف بزنی ـ
2ـ اینترنت(برای لب تاپ که هرچقدر خواستم با وب کم با ایران در تماس باشیم)مثل یاهو . اسکایپ...
تکست مکالمه هم داشته یاشه برای کسی مثل من که اونجا تنهام
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2013-11-01 ساعت 03:47)majid7 نوشته:  حالتی هم داره برای اول کار مثلا
1ـاعتباری باشه به اندازه پولت حرف بزنی ـ
2ـ اینترنت(برای لب تاپ که هرچقدر خواستم با وب کم با ایران در تماس باشیم)مثل یاهو . اسکایپ...
تکست مکالمه هم داشته یاشه برای کسی مثل من که اونجا تنهام

شما به دیتا نامحدود نیاز داری و من به شخصه پلنی ندیدم که دیتاش نامحدود باشه ولی مکالمه و تکست اون محدود! اگه بود عالی میشد البته، با VoIP دیگه اصلا نیازی نمیشد که آدم از خود شبکه استفاده کنه. خوب اونا هم اینو میدونن...
شما بهتره از پلن 29 دولار در ماه والمارت استفاده کنی، همه چی نامحدود.
پاسخ
تشکر کنندگان: storagemeter ، گل نهال ، majid7 ، sce ، behfaza
سلام چطوری میتونم با h2o به ایران زنگ بزنم و مسیج بفرستم هر کاری میکنم نمیشه . ممنون میشم راهنماییم کنید
F2A•ارسال مدارک :28October,2014•رسید مدارک: 31October,2014•اپرو:5March,2015 •دریافت کیس و اینویس نامبر: 10Jun,2015 • فرم6Jul,2015 :ds261 • پرداخت 120$: 22Jul,2015 • تحویل مدارک AOS به 5Aug,2015 :NVC • پرداخت 325$: 7Aug,2015 • فرم16AUG,2015 :ds260 • تحویل مدارک Civil به 21AUG,2015: NVC
پاسخ
تشکر کنندگان: behfaza
(2013-11-10 ساعت 22:44)m2m2m22 نوشته:  سلام چطوری میتونم با h2o به ایران زنگ بزنم و مسیج بفرستم هر کاری میکنم نمیشه . ممنون میشم راهنماییم کنید

با بیشتر اپراتورهای پری پید یا کوچک نمیشه به همه کشورها زنگ زد. مثلا ما NET10 اونم نمیشه علتش هم اینه که اینا برای تماسهای بین الملل از VoIP استفاده میکنن تا هزینه هاشون بیاد پایین و اگه قراردادی با یک شرکت VoIP در ایران مثلا نداشته باشن دیگه نمیشه باهاش به ایران زنگ زد. عوضش اگه با یک شرکتی در مثلا مکزیک قرارداد داشته باشن میشه زنگ زد که هیچ، هزینه اش هم بی نهایت کمتر میشه چون از VoIP استفاده میکنن.
گاها حتی میشه تماس نامحدود به خارج البته کشورهایی که ساپورت میکنن رو بصورت ماهانه با قیمت پایین خرید.
بهتره از سایت www.dialnow.com یک اکانت ده یورویی بخرید که ارزانترین نرخ تماس با ایران رو داره که کمتر از دو سنت دولار میشه فکر کنم هر دقیقه اش.
من دارم و بی نهایت راضیم. هر شماره تماس آمریکایی داره برای تماس با مرکز و هم میشه از مسنجر اینترنتی اش استفاده کرد چه در اسمارت فون و چه کامپیوتر. از گوشی های VoIP هم میشه استفاده کرد که تنظیماتش راحت نیست و خود گوشی هم گرانه.
پاسخ
تشکر کنندگان: Saeedv13 ، m2m2m22 ، گل نهال ، amin arefi ، 327 ، behzadb57 ، ghafari88 ، Danoosh ، el333 ، mazerati ، niloo-kh ، behfaza

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان