کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
كليرنس برندگان ٢٠١٣
دوستای عزیزم دعا کنید دوشنبه کلیر بشیم. من که 67 روز گذروندم....دارم خسته میشم دیگه!
تشکر کنندگان: raham ، f1f ، armin1 ، moji1361 ، sayeh_m ، sgkco24 ، گل نهال ، peyman1355 ، bayat_r ، bmojtaba ، IN.USA@2013 ، ali2316 ، r_ent ، mdna ، tatoole ، مانترا ، Championking ، lilac
(2013-01-07 ساعت 11:51)amirazimi نوشته:  دوستای عزیزم دعا کنید دوشنبه کلیر بشیم. من که 67 روز گذروندم....دارم خسته میشم دیگه!
من فکر میکنم یا جمعه سایت اپدیت میشه یا 2شنبه دیگه منم 48 روزه شدمSadSadSad
شماره کیس: 2013AS2xx،کنسولگری: آنکارا،تاریخ کارنت شدن:13 August،تاریخ دریافت نامه دوم: 20 September،تاریخ مصاحبه :nov-w3 ،تاریخ کلیر: 26march ، تاریخ دریافت ویزا: 4April، مقصد:LA

تشکر کنندگان: moji1361 ، sayeh_m ، sgkco24 ، گل نهال ، raham ، amirazimi ، peyman1355 ، bayat_r ، sadeghi897 ، mdna ، مانترا ، lilac
دوستان
قبلا توی یه پستی راجع به یکی از دوستانم(کیس لاتاری) گفتم که خودش که برنده اصلی بود دارای یک بچه و همسرش دارای دوتا بچه بوده . یعنی یکی از بچه ها مشترک بودن و ایشون توی فرمها اسم بچه همسرش رو ننوشته بود چون توی شناسنامش اسم بچه همسرش نبوده . ولی توی دعوتنامش اسم بچه همسرش هم اومده بود . بعد این بنده خدا با kcc مکاتبه میکنه و این مساله رو توضیح میده که اونا هم میگن مشکلی نیست . اما حالا که رفته مصاحبه آفیسر قبول نکرده و میخواسته ردشون کنه که با کلی خواهش و توضیح بالاخره یه فرمی بهشون داده که من این فرمو اینجا میذارم ( البته امیر مهاجر عزیز زحمت آپلودشو میکشن) .
خواهش میکنم اگه کسی میتونه راهنمائی کنه تا کیس این بنده خدا رد نشه.

[عکس: 20121223_173410.jpg]
C.N. : 2013AS000014##
ارسال مدارک : May 28
کنسولگری : ایروان
تعداد نفرات : 3
کارنت : Oct 15
مصاحبه : اواخر NOV - کلیرنس 43 روزه - jan 11
دریافت ویزا :jan-24-2013
تشکر کنندگان: mohajer13 ، peyman1355 ، raham ، bayat_r ، bmojtaba ، IN.USA@2013 ، r_ent ، el333 ، armin1 ، مانترا ، mgolchin13 ، Saeedv13 ، amir82 ، dreamer60 ، roeentan ، kage.omid
(2013-01-07 ساعت 12:38)Saiban نوشته:  دوستان
قبلا توی یه پستی راجع به یکی از دوستانم(کیس لاتاری) گفتم که خودش که برنده اصلی بود دارای یک بچه و همسرش دارای دوتا بچه بوده . یعنی یکی از بچه ها مشترک بودن و ایشون توی فرمها اسم بچه همسرش رو ننوشته بود چون توی شناسنامش اسم بچه همسرش نبوده . ولی توی دعوتنامش اسم بچه همسرش هم اومده بود . بعد این بنده خدا با kcc مکاتبه میکنه و این مساله رو توضیح میده که اونا هم میگن مشکلی نیست . اما حالا که رفته مصاحبه آفیسر قبول نکرده و میخواسته ردشون کنه که با کلی خواهش و توضیح بالاخره یه فرمی بهشون داده که من این فرمو اینجا میذارم ( البته امیر مهاجر عزیز زحمت آپلودشو میکشن) .
خواهش میکنم اگه کسی میتونه راهنمائی کنه تا کیس این بنده خدا رد نشه.

تنها کاری که میتونم بکنم دعاست و از خدا میخوام که کارشون راه بیفته
شماره کیس: 2013AS2xxx مصاحبه:dec(ابوظبی) دریافت ویزا:13 مارچ مقصد:LA
اموزش زبان با استفاده از Goenglish
تشکر کنندگان: امیر مهاجر ، peyman1355 ، گل نهال ، raham
سوالهاي زيادي مطرح ميشه :
خب افيسر كه اين برگه رو داده چي گفته ؟؟؟ اين برگه كه در حقيقت رد شدن كيس ايشون رو نشون ميده ، حالا گفته روي اين نامه درخواستي انجام بدن ؟ سوال ديگه اينكه اين همون برگه قرمز بوده ؟
اگر بهشون راهنمايي كرده كه كار خاصي انجام بدن كه اينجا بگين شايد بشه تو نوشتن متن و غيره كمكشون كرد ، اگر هم اين همون برگه قرمز باشه كه هيچي Sad
€€€ ღ 2013AS آنکارا ۳ نفر ღ آخر نوامبر ღ کلیرنس118 روز ღ سفرنامهاطلاعات کلیرنس منتظر سرا‫۱۱۸ مهاجرسرا
درود بر دوستان گرامي

لينك كليرنس سفارت در آنكارا به زبان تركي مدتي بود كه باز نمي شد ( يا من نمي تونستم بازش كنم ! ) كه ظاهرا مجددا فعال شده و ميشه كيس نامبر ها رو ديد ( البته به گفته بعضي از دوستان اين لينك ظاهرا زودتر از لينك انگليسي اش آپديت مي شه )
اين هم لينكش:
http://www.usemb-ankara.org.tr/consular/..._vize.html

به اميد كليرنس هرچه زودتر همه دوستان
كيس نامبر 2013AS000006XX/نامه اول:MAY1 2012/سفارت:ANK/كارنت شدن كيس:OCT/نامه دوم:SEP/مصاحبه:NOV/كليرنس: 44 روز/دريافت ويزا:16 Jan/مقصد:سياتل/ تاريخ حدودي ورود به سياتل:May
تشکر کنندگان: r_ent ، ASALI ، گل نهال ، raham ، armin1 ، tatoole ، hassan1358arab
نبینم خوابییییییییییییییین!!! پاشین انرژی مثبتتاتونو فعال کنین تا چند ساعت دیگه قراره کلیر بشیم Smile
ایییییییییییییشششششششششششششششاااااااااااااااااااللللللللللللللللللللللااااااااااااااااااااااااااا Smile
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
2013AS18xx*مقصد:L.A*مصاحبه:w1 Decآنکارا*کلیرنس 11jan*ویزا 24jan
سفرنامه * مهاجرت نامه * سؤالات آیین نامه رانندگی کالیفرنیا*اطلاعات ویزای توریستی
(2013-01-07 ساعت 15:20)r_ent نوشته:  نبینم خوابییییییییییییییین!!! پاشین انرژی مثبتتاتونو فعال کنین تا چند ساعت دیگه قراره کلیر بشیم Smile
ایییییییییییییشششششششششششششششاااااااااااااااااااللللللللللللللللللللللااااااااااااااااااااااااااا Smile
من كه از بس حركت سرشانه با دمبل زدم از كت و كول افتادمBig Grin ، فعاليت از اين بيشتر؟؟؟؟ بازم به روي چشم، دعا ميكنم پروردگار مهربان همون طوري كه ما رو بين اين همه جمعيت برنده اين كيس كرد، امروز هم به بزرگي خودش نظري به ما كنه و همه ما منتظران كليرنس رو امروز بعد از ظهر، توي سايت هاي مربوطه بدون هيچ * يا ** كيس نامبر هامون رو قرار بدهSmile

آمين
كيس نامبر 2013AS000006XX/نامه اول:MAY1 2012/سفارت:ANK/كارنت شدن كيس:OCT/نامه دوم:SEP/مصاحبه:NOV/كليرنس: 44 روز/دريافت ويزا:16 Jan/مقصد:سياتل/ تاريخ حدودي ورود به سياتل:May
تشکر کنندگان: bardia9 ، armin1 ، f1f ، گل نهال ، Emma_a432 ، r_ent ، mdna ، tatoole ، abloom_ma ، raham ، ali2316 ، Tomas ، hassan1358arab ، my2220 ، AsemanAbee ، roeentan ، ghafari88
به امید خبرهای خوش برای همه منتظران
2013AS2### - تعداد 4 نفر- مصاحبه 2w Dec -ایروان - زمان کلیر شدن 2 جولای 2013 مدت انتظار جهت کلیر شدن 204 روز
تشکر کنندگان: گل نهال ، peyman1355 ، raham ، ali2316 ، Tomas ، r_ent ، ابی هانی ، far-dv2013
امشب قراره خبرای خوبی بشنویمBig Grin
واسه همه بچه ها :
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
2013AS32xx | Yerevan | Jan w4 | Visa : Day of interview
سفرنامه
تشکر کنندگان: bayat_r ، raham ، مانترا ، peyman1355 ، ali2316 ، abloom_ma ، Tomas ، r_ent ، ابی هانی ، far-dv2013
خدا كنه اينقدر زياد كيس اعلام كنن كه يه صفحه كامل اين تاپيك از شماره كيس ها پر بشه...آمين با يه عالمه انرژي مثبت
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
c/n:2013AS97xx ، برنده مرحله دوم . تاریخ رویت قبولی:31 اکتبر(10آبان91)
تاریخ ارسال فرمها: 7نوامبر، آرامکس❤ 2نفر❤ تاريخ كارنت شدن:10مي? نامه دوم:17می
مصاحبه: ایروان ٨ جولاي. كليرنس: ٨ آگوست. دريافت ويزا: ١٤ آگوست . ورود به آمريكا: ٦ دسامبر٢٠١٣ ،سياتل
منتظرسراي ٢٠١٣ - سفرنامه - ١١٨ مهاجرسرا - منتظرسراي ٢٠١٤ - جمع بندي كليرنس٢٠١٣
تشکر کنندگان: raham ، مانترا ، peyman1355 ، ali2316 ، Tomas ، r_ent ، armin1 ، ابی هانی ، far-dv2013 ، m2013 ، f1f ، lilac ، ani_sheiton
دیگه وقتشه که انرژی بانو هم یه خودی نشون بده Smile
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ و تبریک واسه همه اونایی که امشب کلیر میشن Big Grin
کنسولگری: ایروان - مصاحبه:هفته دوم دسامبر - دریافت ویزا: هفته آخر ژانویه-مقصد فعلی:هیوستون :Big Grin، لیست لوازم ضروری و سایت های مفید برای مهاجرت، سفرنامه آمریکا
فکر کنم این دوستانی که ترکیه مصاحبه کردند یه سفارشی به سفارت آ م ر ی ک ا تو ارمنستان کردند که اینقدر سریع کارها را انجام ندهید...بد عادت میشند.....وگرنه ارمنستان معمولا سریع کارها را انجام میدادTongue...ولی به هر حال به قول دوستمون:
ما زنده بر آنیم که ارام نگیریم موجیم که آسودگی ما عدم ماست
2013AS2### - تعداد 4 نفر- مصاحبه 2w Dec -ایروان - زمان کلیر شدن 2 جولای 2013 مدت انتظار جهت کلیر شدن 204 روز
تشکر کنندگان: khmp ، peyman1355 ، Tomas ، r_ent ، armin1 ، گل نهال ، raham ، dreamer60 ، ani_sheiton ، مانترا
(2013-01-07 ساعت 15:28)peyman1355 نوشته:  
(2013-01-07 ساعت 15:20)r_ent نوشته:  نبینم خوابییییییییییییییین!!! پاشین انرژی مثبتتاتونو فعال کنین تا چند ساعت دیگه قراره کلیر بشیم Smile
من كه از بس حركت سرشانه با دمبل زدم از كت و كول افتادمBig Grin ، فعاليت از اين بيشتر؟؟؟؟ بازم به روي چشم، دعا ميكنم پروردگار مهربان همون طوري كه ما رو بين اين همه جمعيت برنده اين كيس كرد، امروز هم به بزرگي خودش نظري به ما كنه و همه ما منتظران كليرنس رو امروز بعد از ظهر، توي سايت هاي مربوطه بدون هيچ * يا ** كيس نامبر هامون رو قرار بدهSmile

آمين
سلام آقای ورزشکار
حالا معنی * و ** چی چی هست؟!!
case number: 2013AS00005200 ایروان W1A
آموزش زبان انگلیسی: www.eslpod.com
تشکر کنندگان: peyman1355 ، Tomas ، armin1 ، raham
(2013-01-07 ساعت 16:23)fariba_a نوشته:  
(2013-01-07 ساعت 15:28)peyman1355 نوشته:  

آمين
سلام آقای ورزشکار
حالا معنی * و ** چی چی هست؟!!
یعنی پس از مدت ها انتظار...حال گیری کردن و ایراد گرفتن
تشکر کنندگان: peyman1355 ، Tomas ، r_ent ، raham

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان