کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
كليرنس برندگان ٢٠١٣
(2013-01-06 ساعت 14:58)moji1361 نوشته:  
(2013-01-05 ساعت 13:08)moji1361 نوشته:  سلام به همه دوستان منتظر کلیر
برای همتون دعا میکنم زودتر از این بلاتکلیفی بیاید بیرون Wink
من کاملا گیجم الان ، میشه منو راهنمایی کنید ...........
من و همسرم 13 دسامبر ابوظبی مصاحبه داشتیم که ایشون کلیر خوردن و من یک ضرب گرفتم ، اما ویزامو نگرفتم تا با هم بگیریم . حالا چند تا سوال ؟
1- آیا کسائی که تاریخ صدور ویزاشون بعد از 1 فوریه باشه باید 165 $ توی آمریکا بپردازند ؟
2- اگه بند یک درست باشه و همسرم تا اون موقع کلیر نشه ، من میخوام ویزامو بگیرم که 165 دلار حداقل واسه من صرفه جوبی بشه . کار درستیه ؟
3- قراره یکی از دوستان مهاجرسرا ک داره واسه مصاحبه میره و احتمالا یک ضرب میگیره پاس منو هم ببره و ویزامو بگیره ( اگه تا اون موقع کلیر همسرم هم بیاد پاس همسرم رو هم می بره )، حالا پاس خودشو ک بده مال منم بده ، آیا دو تا رو باهم تحویلش میدن ؟ یا مال من طول میکشه ؟ چون اون دوستمون نمیتونه معطل من بشه . اگه کسی در مورد این چیزا خبری داره توروخدا بهم بگه .
4- دوستان به من بگید این قانونای جدید چیه ؟ من هر چی میخونم نمیفهمم چی شده ؟ . چه سایتی برم و چیکار کنم Sad ببخشید طولانی شد .)
چرا هیچکی ی ی ی منو دوست نداره ؟ چرا کسی جوابمو نمیده Sad
تا جاييكه بنده مي دونم:
1-بله.
2-بله.
3-نميدونم آيا سفارت در ابوظبي ويزاي كيس نامبر شخص يا اشخاص ديگر رو به شخص ثالث ميده يا نه - اگر همسر شما كلير شده باشند ويزاشون قاعدتا همراه با ويزاي شما ميبايستي صادر بشه.
4-قانونهاي جديد ( پرداخت 165$ پس از 1 فوريه ) رو اگر در همين تاپيك سرچ كنيد مي تونيد در پستهاي دوستان گرامي ببينيد.
دوستان با تجربه بزرگواري كنند اگر توضيحات بنده ايراد داره تصحيح بفرمايند.
سپاسگزارم
كيس نامبر 2013AS000006XX/نامه اول:MAY1 2012/سفارت:ANK/كارنت شدن كيس:OCT/نامه دوم:SEP/مصاحبه:NOV/كليرنس: 44 روز/دريافت ويزا:16 Jan/مقصد:سياتل/ تاريخ حدودي ورود به سياتل:May
تشکر کنندگان: raham ، moji1361 ، امیر مهاجر ، afs ، گل نهال ، armin1 ، bmojtaba ، Tomas ، r_ent
سلام
درسته که کلیرنس من اومد و اون دوران سخت انتظار رو پشت سر گذاشتم .......Cool
درسته که خیلی وقته در این تاپیک خاص , ارسال نداشتم ............Shy
ولی ...
اینجا یه عالمه دوست دارم که هر روز منو مجبور میکنه که بیام اینجا و یه نگاهی بندازم و از آخرین خبرها مطلع بشم. یک دنیا انرژی مثبت و دعا بدرقه راه تک تکتون ......
من هم فردا عازم ارمنستان هستم برای ویزا ... کاری داشتین با کمال میل در خدمتم Smile
روال كلي پرونده من اينجاست.
این خانه قشنگ است ولی خانه من نیست  
این خاک چه زیباست ولی خاک وطن نیست

در صورت داشتن سوال مهمي ميتونيد برام پيام بگذارين ، قول ميدم شايد يه كم دير ولي حتما جواب بدم Tongue
(2013-01-06 ساعت 17:11)dreamer60 نوشته:  من هم فردا عازم ارمنستان هستم برای ویزا ... کاری داشتین با کمال میل در خدمتم Smile

من که بی صبرانه منتظر شنیدن اینم که ویزا رو گرفتی. Smile
2013AS1017 ≈≈ ویزا از سفارت ایروان ≈≈ ساکن مریلند، ویرجینیا از ۱ اپریل ۲۰۱۳ ≈≈ داستان من و لاتاری ۲۰۱۳
afshin جان ظاهرا" پایه نیستی بری ها ؟؟؟ Big Grin
از این می ترسم من و احسان بریم و شما هنوز در گیر آپدیت کردن جدول مشخصات باشی Tongue
شاید اینجا جای این حرفها نباشه ولی بدون قلبا" عـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــاشقتم
روال كلي پرونده من اينجاست.
این خانه قشنگ است ولی خانه من نیست  
این خاک چه زیباست ولی خاک وطن نیست

در صورت داشتن سوال مهمي ميتونيد برام پيام بگذارين ، قول ميدم شايد يه كم دير ولي حتما جواب بدم Tongue
تشکر کنندگان: peyman1355 ، گل نهال ، afs ، usa lover ، Saeedv13 ، bayat_r ، امیر مهاجر ، sadeghi897 ، sayeh_m ، sara79 ، ali234 ، lilac ، m2013 ، raham ، Tomas ، f1f ، r_ent ، مانترا ، ali2316 ، roeentan
(2013-01-06 ساعت 01:41)الهه سابق نوشته:  ا؟ پس شما بالاخره ویزای توریستی تونو گرفتید. یادمه واسه کنفرانس میخواستید برید. درسته؟

شما يادتونه. رفتم و يه ماهه برگشتم که کاش بر نميگشتمBig Grin . تا آخريای فوريه ويزا داشتم
تشکر کنندگان: sadeghi897 ، sara79 ، Emma_a432 ، raham ، Tomas ، r_ent
(2013-01-06 ساعت 17:11)dreamer60 نوشته:  سلام
ولی ...
اینجا یه عالمه دوست دارم که هر روز منو مجبور میکنه که بیام اینجا و یه نگاهی بندازم و از آخرین خبرها مطلع بشم. یک دنیا انرژی مثبت و دعا بدرقه راه تک تکتون ......
من هم فردا عازم ارمنستان هستم برای ویزا ... کاری داشتین با کمال میل در خدمتم Smile

برو خدا پشت و همرات دوست عزیز
شماره کیس: 2013AS2xxx مصاحبه:dec(ابوظبی) دریافت ویزا:13 مارچ مقصد:LA
اموزش زبان با استفاده از Goenglish
تشکر کنندگان: امیر مهاجر ، ali234 ، goody ، lilac ، Emma_a432 ، raham ، Tomas ، r_ent ، afs ، sgkco24 ، dreamer60
(2013-01-05 ساعت 20:38)ani_sheiton نوشته:  چه مشکلی داشت؟

نداشتن دیپلم و سابقه کاری مناسب
لاتاري ٢٠١٣
تشکر کنندگان: hassan1358arab ، گل نهال ، bmojtaba ، peyman1355 ، roeentan
ولی ...

دریمر جان،

خیلی خوشحالم که بالاخره عازم شدی برای دریافت ویزا! شما یکی از کاربران قدیمی و بسیار خوب انجمن هستید که البته باید صفت صبور رو قبل از هر کسی دیگر به شما داد! امیدوارم موفق باشی و همه کارهای دیگرت به خوبی و آسانی پیش بره! اگر احیانا کاری سوالی داشتی که می تونم کمک کنم حتما با کمال میل در خدمت خواهم بود.
User عزیز خوشحالم بعد از مدتها پستی از شما میبینم انصافا دلم براتون تنگ شده بود
شماره کیس: 2013AS2xxx مصاحبه:dec(ابوظبی) دریافت ویزا:13 مارچ مقصد:LA
اموزش زبان با استفاده از Goenglish
تشکر کنندگان: Saeedv13 ، bayat_r ، r_ent ، ASALI ، گل نهال ، User ، ani_sheiton ، f1f ، dreamer60 ، peyman1355
ولی ...

دریمر عزیز لحظات بسیار خوشحال کننده ایه. خیلی لذت بخشه بعد از اون همه مشکلات و صبر، ویزا رو تو پاست ببینی. امیدوارم با همین روحیه تو آمریکاهم، موفق باشیWinkBig GrinSmile.

به امید اینکه از فردا موجی از کلیرنس راه بیوفته و تک تک بچه های تاپیک به همین زودی کلیر بشنWinkBig GrinTongue.

اللهم کلیر کل المنتظرونBig Grin
F1
PD: OCT 2005
Case Completion: MAR 2011
Clearance Duration: 23 Month
Status: Issued
Embassy: Ankara

++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
امروز رو با ++++++++++++++++++++++ آغاز کنین:+++++++++++++++++++++++++
امروز تاپیکو میترکونیم:
هوووووووووووووووووووررررررررررررررررررررررااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
2013AS18xx*مقصد:L.A*مصاحبه:w1 Decآنکارا*کلیرنس 11jan*ویزا 24jan
سفرنامه * مهاجرت نامه * سؤالات آیین نامه رانندگی کالیفرنیا*اطلاعات ویزای توریستی
براي كليرنس بچه ها،++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
تشکر کنندگان: armin1 ، گل نهال ، Almond ، ani_sheiton ، peyman1355 ، raham ، fire dragon ، r_ent ، Emma_a432 ، sayeh_m ، ali2316 ، mdna ، مانترا ، lilac
(2013-01-06 ساعت 22:20)hassan1358arab نوشته:  User عزیز خوشحالم بعد از مدتها پستی از شما میبینم انصافا دلم براتون تنگ شده بود

حسن جان منم خوشحالم که دوباره یکی از دوستی قدیمی رو می بینم! من خیلی کمتر به تالار 2013 سر می زنم، گهگاهی اما در تالار زندگی در آمریکا مطالبی رو ارسال می کنم.
یادمه توی تالار 2011 بودی؟ امیدوارم کارهات با خوبی و موفقیت پیش بره. امیدوارم همه بچه های 2013 از این تاپیک با موفقیت بیرون بیان.
یاد تالار 2011 بخیر!
تشکر کنندگان: armin1 ، sadeghi897 ، گل نهال ، Almond ، afs ، ani_sheiton ، peyman1355 ، bayat_r ، raham ، hassan1358arab ، Saeedv13 ، mohajer13 ، r_ent ، ensan ، dreamer60 ، ali2316 ، el333 ، mdna ، roeentan
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
برای تمام دوسسسسسسسسسسسسستان
همیشه راه های زیادی برای رسیدن به یک هدف واحد وجود دارد.
من و مهاجرت
فعلا زندگی قشنگم رو بین بین خاورمیانه - اروپا و امریکا سپری می کنم. با تشکر از مهمان نوازی مردم امریکا - مردم پرتغال - مردم ایران و مردم ترکیه.
تشکر کنندگان: asal1907 ، ani_sheiton ، amirazimi ، peyman1355 ، bayat_r ، raham ، r_ent ، armin1 ، sgkco24 ، ali2316 ، Emma_a432 ، lilac
تبريک به همه دوستان که کليرنس شدند مبارکتون باشه ايشااله خبر رسيدن به آمريکاتون رو بشنويم SmileSmileSmileSmile
کیس:2013AS000078xx @ کسولگری: ایروان @ قبولی :MAY 5
ارسال فرم : 23 MAY @ کیس :3نفر@ کارنتی:مارچ 2013 @ مصاحبه: 17 MAY @ وضعیت : HELLO USBig Grin
تشکر کنندگان: bayat_r ، raham ، mohajer13 ، r_ent ، armin1 ، گل نهال ، peyman1355 ، dreamer60 ، sadeghi897 ، lilac

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان