کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
كليرنس برندگان ٢٠١٣
(2013-01-09 ساعت 13:07)SOROUSHSOFT نوشته:  
(2013-01-09 ساعت 09:47)peyman1355 نوشته:  درود بر دوستان گرامي

لينك https://ceac.state.gov/CEACStatTracker/S...MWCuebHqOw== بالاخره كيس نامبر ما رو هم نمايش داد و عناوين زير توش
نوشته شده:

U.S. Department of State
IMMIGRANT VISA APPLICATION
Administrative Processing
Immigrant Visa Case Number: 2013AS6XX 01 ANK
Case Creation Date: XX-Oct-2011
Status Updated Date: 09-Jan-2013

Your visa case is currently undergoing necessary administrative processing. This processing can take several weeks. Please follow any instructions provided by the Consular Officer at the time of your interview. If further information is needed, you will be contacted. If your visa application is approved, it will be processed and mailed/available within two business days. Under the U.S. Immigration and Nationality Act, Immigrant Visas for "Diversity Visas" cannot be issued after September 30th of the year in which you were selected to apply for a Diversity Visa. For example, entrants into the Diversity Visa Program in Fall of 2011 were selected for Diversity Visa 2012 Program, and selectees MUST apply and receive their visa prior to September 30, 2012 otherwise they lose eligibility to receive a Diversity Immigrant Visa, regardless of additional administrative processing. In addition, please note that some immigrant visas may not be able to be issued if the annual numerical limit for that category has been reached.

For more information, please visit TRAVEL.STATE.GOV.

Your search has returned multiple results. Please select the Case Number to display the status.

Case Number Status
2013AS6XX 01 ANK Administrative Processing
2013AS6XX 02 ANK Administrative Processing
تعداد نفرات كيس ما 3 نفره در حاليكه به نظر مياد در پيام بالا 2 نفر وجود داره، حالا نميدونم اين مسئله رو چطوري بايد حل كنم ( البته اين رو هم عرض كنم، در نامه دوم هم فقط نام من و همسرم بود و از نام پسرمون خبري نبود چون بعد از ارسال فرمها به كي سي سي پسرمون به دنيا اومد و بعدا فرم هاي اون رو براي كي سي سي پست كرديم، كه طي ايميل به كي سي سي بهمون گفته شد مشكلي وجود نداره و فقط روز مصاحبه شناسنامه پسرتون رو به همراه خودتون ببريد ) و پرسش ديگه اينكه از كجا مي تونيم بفهميم كه اين 2 نفر كه پائين صفحه 01 ANK و 02 ANK نوشته كداميك از افراد خانواده هستند؟ از دوستان با تجربه آيا كسي ميتونه بنده رو راهنمايي كنه؟

از لطف و بزرگواري شما صميمانه سپاسگزارم

(2013-01-08 ساعت 22:30)home86 نوشته:  سلام دوستان عزیز
ببخشید منظور از Status Updated Date چیه؟
يعني تاريخ به روز رساني وضعيت، يا به عبارت ديگر آخرين تاريخ به روز رساني شرايط موجود در كيس شما

پیمان جان نگران نباش
فکر کنم مثل جریان نامه دوم باشه که اعضایی که بعدا توش اضافه شدنو نمیشناسه و مطمئنا مشکل خاصی نیست چون اگر خدایی نکرده مشکل خاصی بود همون روز مصاحبه بهتون میگفتن
در مورد شماره ها هم پارسال اینطوری بود که 01 برنده اصلی و 02 و 03 و ... نفرات زیر مجموعه کیس بودند.

(2013-01-09 ساعت 12:39)sayeh_m نوشته:  این سایت تعداد افراد کیس رو نشون نمیده تعداد افرادی که احتیاج به کلیرنس دارن رو نشون میده

سایه جان فکر نمیکنم اینطوری باشه
اونایی که احتیاج به پروسه اداری دارند رو جلوش میزنه Administrative Processing
و اونایی رو که احتیاج به پروسه اداری نداره و یا پروسشون تموم شده جلوش میزنه READY
پارسال که اینطوری بود ضمنا پارسال پروسه اداری رو نمیزد Administrative Processing و از واژه استرس زای REFUSED استفاده میکرد که کلی بچه ها رو ترسونده بود Big Grin
راستی این سیستم که هنوز شماره کیس ما رو نمیشناسه که ارمنستان بودیم
از بچه هایی که ارمنستان بودند آیا شماره کیس کسی رو شناخته؟

سلام
من هفته اول دسامبر انکارا بودم ولی هنوز شماره کیس من رو هم نمیشناسه
شماره کیس:2013as1600 مصاحبه:هفته اول دسامبر آنکارا تعداد:3نفر وضعیت:کلیرنس 31 ژانویه خودم و دخترم و٨ مي همسرم
تشکر کنندگان: peyman1355 ، raham
کیس ما همچنان ناشناخته است .
€€€ ღ 2013AS آنکارا ۳ نفر ღ آخر نوامبر ღ کلیرنس118 روز ღ سفرنامهاطلاعات کلیرنس منتظر سرا‫۱۱۸ مهاجرسرا
تشکر کنندگان: peyman1355 ، SOROUSHSOFT ، bmojtaba ، raham ، bayat_r ، MARYAM2 ، roeentan ، Sepasttian
(2013-01-09 ساعت 13:07)SOROUSHSOFT نوشته:  
(2013-01-09 ساعت 09:47)peyman1355 نوشته:  درود بر دوستان گرامي

لينك https://ceac.state.gov/CEACStatTracker/S...MWCuebHqOw== بالاخره كيس .........
پیمان جان نگران نباش
فکر کنم مثل جریان نامه دوم باشه که اعضایی که بعدا توش اضافه شدنو نمیشناسه و مطمئنا مشکل خاصی نیست چون اگر خدایی نکرده مشکل خاصی بود همون روز مصاحبه بهتون میگفتن
در مورد شماره ها هم پارسال اینطوری بود که 01 برنده اصلی و 02 و 03 و ... نفرات زیر مجموعه کیس بودند.
از پاسخ شما بينهايت سپاسگزارم سروش جان، اگر طبق فرمايش شما اينطور باشه من و همسرم در حال گذراندن پروسه كليرنس هستيم و پسرمون اصلا شامل اين ليست نميشه ( ضمنا سايه خانم هم به نكته ظريفي اشاره فرمودند و اون اينكه در اين لينك فقط افرادي كه كليرنس خورده اند نمايش داده مي شوند؛ حالا يك پرسش ديگه از دوستان پيش مياد، آيا خانواده هايي كه فرزند زير 21 سال داشته اند، نام فرزندشون توي اين ليست بوده يا نه؟
چون فكر نميكنم براي سنين زير 21 سال نياز مبرمي به انجام پروسه كليرنس وجود داشته باشه البته اين برداشت شخصي بنده است و شايد روال غير از اين باشه)
كيس نامبر 2013AS000006XX/نامه اول:MAY1 2012/سفارت:ANK/كارنت شدن كيس:OCT/نامه دوم:SEP/مصاحبه:NOV/كليرنس: 44 روز/دريافت ويزا:16 Jan/مقصد:سياتل/ تاريخ حدودي ورود به سياتل:May
تشکر کنندگان: گل نهال ، SOROUSHSOFT ، raham ، roeentan
سلام
من دخترم 5 سالشه ولی برای اونو هک نوشته ad process
تشکر کنندگان: گل نهال ، peyman1355 ، raham ، امیر مهاجر
(2013-01-09 ساعت 13:36)home86 نوشته:  سلام
من دخترم 5 سالشه ولی برای اونو هک نوشته ad process
پس با اين حساب نام پسر بنده توي اين ليست نيست و احتمالا از روي همون نامه دوم اين اطلاعات رو وارد كرده اند، از پاسخ شما و همينطور سروش جان و سايه خانم گرامي صميمانه سپاسگزارم
كيس نامبر 2013AS000006XX/نامه اول:MAY1 2012/سفارت:ANK/كارنت شدن كيس:OCT/نامه دوم:SEP/مصاحبه:NOV/كليرنس: 44 روز/دريافت ويزا:16 Jan/مقصد:سياتل/ تاريخ حدودي ورود به سياتل:May
تشکر کنندگان: armin1 ، گل نهال ، SOROUSHSOFT ، raham ، dreamer60
(2013-01-09 ساعت 13:20)raam12000 نوشته:  
(2013-01-09 ساعت 13:07)SOROUSHSOFT نوشته:  راستی این سیستم که هنوز شماره کیس ما رو نمیشناسه که ارمنستان بودیم
از بچه هایی که ارمنستان بودند آیا شماره کیس کسی رو شناخته؟
نه سروش جان فعلا که برا ما هم نمیشناسه

این سیستم ماروهم که ازارمنستان هستیم نمی شناسهSad
شماره کیس:2013AS2XXX
تعداد افراد: 3 نفر
سفارت: ارمنستان
تاریخ مصاحبه:18 دسامبر
کلیر:23 ژانویه
مقصد:کالیفرنیا
تشکر کنندگان: SOROUSHSOFT ، raham ، peyman1355 ، مانترا
این سیستم من رو هم هنوز نشناخته!!!!!!!!!!!Rolleyes
شماره کیس: 2013AS2xx،کنسولگری: آنکارا،تاریخ کارنت شدن:13 August،تاریخ دریافت نامه دوم: 20 September،تاریخ مصاحبه :nov-w3 ،تاریخ کلیر: 26march ، تاریخ دریافت ویزا: 4April، مقصد:LA

تشکر کنندگان: گل نهال ، raham ، peyman1355 ، مانترا
سلام دوستان مهاجر
یه نکته ای رو توی بعضی از پستها دیدم که دوستان clearance رو پاک شدن ترجمه کردن که به نظرم صحیح نیست، معنی واژه clearance روشن شدن یا شفاف شدن میشه، یعنی تکلیف وظعیت شما روشن یا پروندتون شفاف میشه، مگه خدای نکرده بعضی از ما کثیف هستیم که باید پاک بشیم؟
لطفا به جای واژه پاک شدن از واژه روشن شدن یا شفاف شدن استفاده کنید.
ممنون از توجه شما عزیزان
تیر-تپر
تشکر کنندگان: گل نهال ، mdna ، peyman1355 ، armin1 ، r_ent ، m2013 ، khmp ، khmp ، roeentan ، Hamilton
ایول من هنوز مصاحبم 2 هفته دیگست ولی کیس منو شناخت ......البته اینو بگم با اینکه شاید دوستان خودشون هم بدونن که فقط باید چند رقم با ارزش اخر کیس نامبر رو وارد کنید یعنی مثلا واسه کیس من به این صورت 2013AS15xx وارد کردم که جواب داد...
کیس نامبر : **15 2013AS / افراد کیس : 1 نفر / رویت قبولی : 2 می / تاریخ مصاحبه :23 ژانویه/ وضعیت:کلیرنس
تشکر کنندگان: گل نهال ، peyman1355 ، armin1 ، roeentan
دوستان این که من هنوز 2 هفته مونده تا مصاحبم ولی زده READY معنی خاصی که نمیده؟؟یعنی اماده مصاحبه؟؟
کیس نامبر : **15 2013AS / افراد کیس : 1 نفر / رویت قبولی : 2 می / تاریخ مصاحبه :23 ژانویه/ وضعیت:کلیرنس
تشکر کنندگان: peyman1355
من فکر میکنم اون کیسهایی که میشناسه و میگه adm inist rative pro ces sing یعنی کلیر شدن و احتمالن تا اخر این هفته در وبسایت آنکارا میاد چرا ؟Smile
این کیس رو به عنوال مثال بزنید :2013AS839
این در سایت آنکارا به عنوان کلیر اومده و اینکه میتونه بیاد ویزاشو بگیره و به نظر من وقتی پروسه کلیر تموم میشه برای یک کیس به U S Dep art ment o f St a te که مسول این سایت ارجاع میشه و اونهم اطلاعاتشو وارد سیستم میکنه البته این قضیه برای کسایی که قبل 19 دسامبر و سیستم جدید مصاحبه داشتن صدق میکنه و برای بقیه خودشون موقع ثبت نام در سایت جدید مستقیما اطلاعاتشون رو به U S Dep art ment o f Sta te ارسال کردن در هر صورت نظریه من تا آخر هفته یا شاید زودتر درستیش مشخص میشه Cool
راهی که خدا برای تو در نظر گرفته است را باید بپیمایی !! حق انتخابی نیست!
تشکر کنندگان: bayat_r ، گل نهال ، mdna ، peyman1355
(2013-01-09 ساعت 14:22)IN.USA@2013 نوشته:  من فکر میکنم اون کیسهایی که میشناسه و میگه adm inist rative pro ces sing یعنی کلیر شدن و احتمالن تا اخر این هفته در وبسایت آنکارا میاد چرا ؟Smile
این کیس رو به عنوال مثال بزنید :2013AS839
این در سایت آنکارا به عنوان کلیر اومده و اینکه میتونه بیاد ویزاشو بگیره و به نظر من وقتی پروسه کلیر تموم میشه برای یک کیس به U S Dep art ment o f St a te که مسول این سایت ارجاع میشه و اونهم اطلاعاتشو وارد سیستم میکنه البته این قضیه برای کسایی که قبل 19 دسامبر و سیستم جدید مصاحبه داشتن صدق میکنه و برای بقیه خودشون موقع ثبت نام در سایت جدید مستقیما اطلاعاتشون رو به U S Dep art ment o f Sta te ارسال کردن در هر صورت نظریه من تا آخر هفته یا شاید زودتر درستیش مشخص میشه Cool
من چند تا کیس دیگه رو که در سایت آنکارا ده روز پیش کلیر شدن رو امتحان کردم همه رو میزنه adm inist rative pro ces sing این یعنی اینکه سایتشون آپدیت نیست!
کیس نامبر :2013AS1XX / آنکارا / 2 نفر /مصاحبه:w4 نوامبر /کلیر شدن: 11 JAN/ ورود به نیویورک:۹ فوریه/ساكن هيوستون
سفرنامه
تشکر کنندگان: bmojtaba ، f1f ، peyman1355 ، sayeh_m ، IN.USA@2013
به جان خودم يا Log كليك كردن هاي منو توي اين سايت چك مي كنند يا اينكه پست هاي ما رو توي مهاجر سرا مي خونند !!Big Grin
همين الان تعداد نفرات كيس ما از 2 نفر به 3 نفر افزايش پيدا كرد Rolleyes فكر كنم اگر همينطوري به كليك كردن ادامه بدم يا همه مون رو كلير مي كنند يا اينكه كلافه ميشن و كل كيس رو باطل مي كنندTongue

(2013-01-09 ساعت 14:19)bmojtaba نوشته:  دوستان این که من هنوز 2 هفته مونده تا مصاحبم ولی زده READY معنی خاصی که نمیده؟؟یعنی اماده مصاحبه؟؟
بله يعني آماده مصاحبه هستيد
(2013-01-09 ساعت 15:19)peyman1355 نوشته:  
به جان خودم يا Log كليك كردن هاي منو توي اين سايت چك مي كنند يا اينكه پست هاي ما رو توي مهاجر سرا مي خونند !!Big Grin
همين الان تعداد نفرات كيس ما از 2 نفر به 3 نفر افزايش پيدا كرد Rolleyes

[quote='bmojtaba' pid='260958' dateline='1357724990']
خوب خدا رو شکر خیالمون راحت شد.کوچولو هم ویزا دارهTongue
دمبل رو هم که گذاشتین زمین رفتین سراغ دستگاهWink
کیس نامبر :2013AS1XX / آنکارا / 2 نفر /مصاحبه:w4 نوامبر /کلیر شدن: 11 JAN/ ورود به نیویورک:۹ فوریه/ساكن هيوستون
سفرنامه
(2013-01-09 ساعت 15:25)mdna نوشته:  
(2013-01-09 ساعت 15:19)peyman1355 نوشته:  
همين الان تعداد نفرات كيس ما از 2 نفر به 3 نفر افزايش پيدا كرد Rolleyes

خوب خدا رو شکر خیالمون راحت شد.کوچولو هم ویزا دارهTongue
دمبل رو هم که گذاشتین زمین رفتین سراغ دستگاهWink
سپاسگزارم mdna جان، بله خيلي جالب بود، اسم نفر سوم هم به ليست ما افزوده شد و گوگولي ما هم اومد تو ليستShy
آخ كه از دمبل و دستگاه نگو كه دلم براي يك تمرين درست و حسابي يه ذره شده، الان 2 ساله كه حسرت تمرين منظم و حسابي به دلم مونده، به اميد حق اون طرف كه رفتم تلافي جيم شدن از Gym هاي اينجا رو در خواهم اوردTongue
تشکر کنندگان: IN.USA@2013 ، armin1 ، گل نهال ، mdna ، raham ، roeentan

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان