کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
كليرنس برندگان ٢٠١٣
با سلام
میشه لطف کنید و بفرمایید ، منظور از * یا ** چیست ؟ و چه مفهومی دارد؟ پیشاپیش از راهنمایتان سپاسگزارم.
[/quote]
درود بر شما آقا پيمان، اگر به انتهاي صفحه در لينك زير ( ليست كليرنس سفارت در آنكارا) نگاهي بياندازيد، خواهيد ديد كه براي * و ** توضيحات لازم را نوشته، باز هم اگر متوجه اون توضيحات نشديد، بزرگواري كنيد به بنده پيام خصوصي بدهيد تا براي شما كاملا توضيح بدم:
http://www.usemb-ankara.org.tr/consular/...ssing.html
[/quote]
آقا پیمان عزیز خیلی ممنون از پاسخ شما
امیدوارم هر چه زودتر کیس نامبر شما کلیر بشه و این انتظار برایتان خاتمه پیدا کند.
برای من هم دعا کنید...
تشکر کنندگان: گل نهال ، raham ، dreamer60 ، peyman1355
(2013-01-09 ساعت 17:20)IN.USA@2013 نوشته:  
(2013-01-09 ساعت 17:12)MARYAM2 نوشته:  کیس من را هم الان شناخت تاریخ اپدیت را هم زده 9 زانویه

لطفا امضاتونو کامل کنید مشخص شه شرایط چه جوریه ؟ مصاحبه رفتی شما ؟ کی ؟Wink

دستورات اجرا شد
شماره کیس:2013as1600 مصاحبه:هفته اول دسامبر آنکارا تعداد:3نفر وضعیت:کلیرنس 31 ژانویه خودم و دخترم و٨ مي همسرم
تشکر کنندگان: sayeh_m ، امیر مهاجر ، IN.USA@2013 ، raham ، roeentan ، Saeedv13 ، peyman1355
سلام دوستان، من یه مدتی غیبت داشتم.
کیا تو این مدت هورا کشیدن؟Smile
مهدی عزیز از اصفهان و خانم عسلی از مشهد، هر چی گشتم هوراتونو ندیدم. یک شیر پاک خورده ای بیاد خبرای خوب رو به من بده.
Smile
C.N:2103AS50xx People:4 Current:10th Jan2013 Interview:14th of March 2013 Administrative processing(3 people's Visa issued on 23th of July), Travel Literatureسفرنامه
تشکر کنندگان: امیر مهاجر ، bayat_r ، amir82 ، raham ، Saeedv13 ، ASALI ، mdna ، peyman1355
(2013-01-10 ساعت 00:01)MARYAM2 نوشته:  
(2013-01-09 ساعت 17:20)IN.USA@2013 نوشته:  لطفا امضاتونو کامل کنید مشخص شه شرایط چه جوریه ؟ مصاحبه رفتی شما ؟ کی ؟Wink

دستورات اجرا شد
ممنون دستوری نبود یک درخواست یود برای اینکه شناخت بهتری اعضا از هم داشته باشن تا بهتر بتونن به هم کمک کنندWink
راهی که خدا برای تو در نظر گرفته است را باید بپیمایی !! حق انتخابی نیست!
تشکر کنندگان: raham ، امیر مهاجر ، Saiban ، peyman1355 ، AsemanAbee
با سلام به همه دوستان
دوستانی که هنوز منتظر مصاحبه هستند یا کلیرنس پیشنهاد می کنم اگر پیش بینی می کنید که بزودی ویزا رو می گیرید کمی از همین حالا به فکر کارهای ناتمام خودتون باشید. من که ماه پیش ویزام رو گرفتم شب و روزم قاطی شده و آنقدر کار سرم ریخته که تمام فکرم رو حتی توی خواب هم مشغول می نه. البته من هم تا تکلیفم روشن نشد جرات نمی کردم کارهام رو شروع کنم. اما این روزها خیلی زودتر از اونچه فکر میکنیم میگذره و یه روزی چشم باز میکنیم که می بینیم تنها و غریب توی آمریکا اونقدر درگیر زندگی شده ایم که باورمون هم نمیشه چنین روزهایی رو پشت سر گذاشتیم. به قول معروف آه که چقدر زود دیر می شود...
IF THERE IS A WILL, THERE IS A WAY
ورود به آمریکا مارچ 2013 ساکن سیاتل
(2013-01-10 ساعت 00:21)mrr777 نوشته:  سلام دوستان، من یه مدتی غیبت داشتم.
مهدی عزیز از اصفهان و خانم عسلی از مشهد، هر چی گشتم هوراتونو ندیدم. یک شیر پاک خورده ای بیاد خبرای خوب رو به من بده.
Smile

فعلا که خبری از هورایی نیس! ولی خودتونو آماده کنین که یک انفجار دسته جمعی در راهه Big Grin
کنسولگری: ایروان - مصاحبه:هفته دوم دسامبر - دریافت ویزا: هفته آخر ژانویه-مقصد فعلی:هیوستون :Big Grin، لیست لوازم ضروری و سایت های مفید برای مهاجرت، سفرنامه آمریکا
تشکر کنندگان: Emma_a432 ، raham ، armin1 ، گل نهال ، goody ، peyman1355 ، IN.USA@2013 ، امیر مهاجر ، ASALI
(2013-01-10 ساعت 09:56)مانترا نوشته:  
Smile

فعلا که خبری از هورایی نیس! ولی خودتونو آماده کنین که یک انفجار دسته جمعی در راهه Big Grin
سلام...من فکر کنم ما با هم ایروان بودیم...شما چه روزی وقت سفارت داشتید؟
2013AS2### - تعداد 4 نفر- مصاحبه 2w Dec -ایروان - زمان کلیر شدن 2 جولای 2013 مدت انتظار جهت کلیر شدن 204 روز
تشکر کنندگان:
(2013-01-10 ساعت 00:35)IN.USA@2013 نوشته:  
(2013-01-10 ساعت 00:01)MARYAM2 نوشته:  
(2013-01-09 ساعت 17:20)IN.USA@2013 نوشته:  لطفا امضاتونو کامل کنید مشخص شه شرایط چه جوریه ؟ مصاحبه رفتی شما ؟ کی ؟Wink

دستورات اجرا شد
ممنون دستوری نبود یک درخواست یود برای اینکه شناخت بهتری اعضا از هم داشته باشن تا بهتر بتونن به هم کمک کنندWink

.
سلام
ممنون. منظور شما را کاملا متوجه شده بودم برای همین به احترام شما سایت نوشتم دستورات.
منظور دیگری نداشتم
باز هم از توجه شما سپاسگذارم
شماره کیس:2013as1600 مصاحبه:هفته اول دسامبر آنکارا تعداد:3نفر وضعیت:کلیرنس 31 ژانویه خودم و دخترم و٨ مي همسرم
تشکر کنندگان: IN.USA@2013 ، peyman1355 ، امیر مهاجر
من که به دلم افتاده امروز یا فردا خبرای خیلی خوبی در راهه پس من با یک انرژی مثبت میریم استقبالش
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++اینم یک هوووووووووووووووووورررررررررررراااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا
راهی که خدا برای تو در نظر گرفته است را باید بپیمایی !! حق انتخابی نیست!
(2013-01-10 ساعت 10:45)abloom_ma نوشته:  
(2013-01-10 ساعت 09:56)مانترا نوشته:  
Smile

سلام...من فکر کنم ما با هم ایروان بودیم...شما چه روزی وقت سفارت داشتید؟
کی؟ من؟ من؟ Big Grin ما 5 شنبه بودیم!
کنسولگری: ایروان - مصاحبه:هفته دوم دسامبر - دریافت ویزا: هفته آخر ژانویه-مقصد فعلی:هیوستون :Big Grin، لیست لوازم ضروری و سایت های مفید برای مهاجرت، سفرنامه آمریکا
تشکر کنندگان: امیر مهاجر ، peyman1355 ، payampars
(2013-01-10 ساعت 01:37)afshin06 نوشته:  با سلام به همه دوستان
دوستانی که هنوز منتظر مصاحبه هستند یا کلیرنس پیشنهاد می کنم اگر پیش بینی می کنید که بزودی ویزا رو می گیرید کمی از همین حالا به فکر کارهای ناتمام خودتون باشید. من که ماه پیش ویزام رو گرفتم شب و روزم قاطی شده و آنقدر کار سرم ریخته که تمام فکرم رو حتی توی خواب هم مشغول می نه. البته من هم تا تکلیفم روشن نشد جرات نمی کردم کارهام رو شروع کنم. اما این روزها خیلی زودتر از اونچه فکر میکنیم میگذره و یه روزی چشم باز میکنیم که می بینیم تنها و غریب توی آمریکا اونقدر درگیر زندگی شده ایم که باورمون هم نمیشه چنین روزهایی رو پشت سر گذاشتیم. به قول معروف آه که چقدر زود دیر می شود...
آخ نگو افشين جان كه دقيقا حرف دل منو زدي، من هم كلي كار ناتمام دارم كه همه شون تا وضعيت مون مشخص نشه نمي تونم انجامشون بدم، يعني هر روز كه ميگذره كارهاي ناتمام فشرده تر و متراكم تر ميشنBig Grin ، اميدوارم شما هم به همه كارهاتون برسيد و دعا كنيد طي امروز و فردا كيس هاي زيادي كلير و اعلام بشن تا بتونيم به كارهامون هرچه زودتر برسيم
كيس نامبر 2013AS000006XX/نامه اول:MAY1 2012/سفارت:ANK/كارنت شدن كيس:OCT/نامه دوم:SEP/مصاحبه:NOV/كليرنس: 44 روز/دريافت ويزا:16 Jan/مقصد:سياتل/ تاريخ حدودي ورود به سياتل:May
تشکر کنندگان: raham ، گل نهال ، lover usa ، mdna ، امیر مهاجر ، ani_sheiton ، afshin06 ، payampars ، lilac
جهت یادآوری:

[عکس: rn4r4snfb27alj4dej9.jpg]
سفرنامه بعد از قبولی لاتاری

راهنمای اقدام برای سیتیزن شدن

تاریخ ورود و اخذ گرین کارت : June 2013
تاریخ اقدام برای سیتیزن شیپی: نوروز 97 (March 20)
تاریخ مصاحبه: 9 November
تاریخ سیتیزن شیپی:  November 15th Big Grin
ديروز هفته ششم به پايان رسيد و امروز وارد هفتمين هفته شديم Sad
پروردگار مهربان، نظري سوي ما كن، كه تا پايان امروز و فردا سيل كيس نامبرهاي كلير شده رو در تمامي سايت هاي ايروان و ابوظبي و آنكارا همگي ببينيم و در اينجا انفجار شادي همه دوستان منتظر به كليرنس رو نظاره گر باشيم

@@@آمين@@@
كيس نامبر 2013AS000006XX/نامه اول:MAY1 2012/سفارت:ANK/كارنت شدن كيس:OCT/نامه دوم:SEP/مصاحبه:NOV/كليرنس: 44 روز/دريافت ويزا:16 Jan/مقصد:سياتل/ تاريخ حدودي ورود به سياتل:May
بعد از هفت سال و اندي انتظار و خون دل خوردن .....
.
.
.
.
.
.

و بالاخره گــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــرفتمش !!!!
Big Grin Cool Tongue
روال كلي پرونده من اينجاست.
این خانه قشنگ است ولی خانه من نیست  
این خاک چه زیباست ولی خاک وطن نیست

در صورت داشتن سوال مهمي ميتونيد برام پيام بگذارين ، قول ميدم شايد يه كم دير ولي حتما جواب بدم Tongue
سلام
ما هم گیرنس خوردیم و به جمع شما اضافه شدیم.
شده به کسی تو این مرحله ویزا ندن ؟؟؟؟؟؟

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان