کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
كليرنس برندگان ٢٠١٣
(2013-01-10 ساعت 17:59)dreamer60 نوشته:  بعد از هفت سال و اندي انتظار و خون دل خوردن .....
.
.
.
.
.
.

و بالاخره گــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــرفتمش !!!!
Big Grin Cool Tongue
دريمر جان از صميم قلب بهت شادباش ميگم و برات آرزوي بهترين لحظه ها رو دارم، حالا بعد از 7 سااااااااااااااااااااااال و اندي هرچه زودتر بدو برو به كارهات برس!Tongue كه ما هم پشت سر شما راه بيفتيم عضو دوست داشتني مهاجرسرا
كيس نامبر 2013AS000006XX/نامه اول:MAY1 2012/سفارت:ANK/كارنت شدن كيس:OCT/نامه دوم:SEP/مصاحبه:NOV/كليرنس: 44 روز/دريافت ويزا:16 Jan/مقصد:سياتل/ تاريخ حدودي ورود به سياتل:May
تشکر کنندگان: raham ، SOROUSHSOFT ، گل نهال ، armin1 ، f1f ، r_ent ، dreamer60 ، sh_aytak ، مانترا ، amirazimi ، afshin06 ، payampars ، lilac
(2013-01-10 ساعت 17:59)dreamer60 نوشته:  بعد از هفت سال و اندي انتظار و خون دل خوردن .....
.
.
.
.
.
.

و بالاخره گــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــرفتمش !!!!
Big Grin Cool Tongue

دريمر جان بهت واقعا تبریک میگم اینشالا تو تمام کارهات موفق باشی و به تمام ارزوهات بررررررررسیییییییییییی :-* برای ما هم دعا کن بلکه زود تر کلیر شیمBig GrinBig Grin
شماره کیس: 2013AS2xx،کنسولگری: آنکارا،تاریخ کارنت شدن:13 August،تاریخ دریافت نامه دوم: 20 September،تاریخ مصاحبه :nov-w3 ،تاریخ کلیر: 26march ، تاریخ دریافت ویزا: 4April، مقصد:LA

تشکر کنندگان: peyman1355 ، امیر مهاجر ، raham ، r_ent ، karma110 ، goody ، dreamer60 ، s.s.h ، bayat_r ، payampars ، lilac
جهت اطلاع دوستان ، از 8 نفر مصاحبه شده ایرانی سفارت آنکارا در دهم ژانویه 2013
- 1 کیس رد شده
- 1 کیس مراجعه نکرده
- 6 کیس کلیرنس خوردن
( منبع سایت ceac)
2013AS3##/آنکارا/کارنت اکتبر/مصاحبه اواخر نوامبر/کلیرنس 65 روز/دریافت ویزا ابتدای فوریه /مقصد کالیفرنیا
(2013-01-10 ساعت 21:09)m2013 نوشته:  جهت اطلاع دوستان ، از 8 نفر مصاحبه شده ایرانی سفارت آنکارا در دهم ژانویه 2013
- 1 کیس رد شده
- 1 کیس مراجعه نکرده
- 6 کیس کلیرنس خوردن
( منبع سایت ceac)
اگر از اون سایت چک کردین رفیوز ممکنه به معنای رد شدن نباشه . حداقل تا پارسال به این معنی نبود .
€€€ ღ 2013AS آنکارا ۳ نفر ღ آخر نوامبر ღ کلیرنس118 روز ღ سفرنامهاطلاعات کلیرنس منتظر سرا‫۱۱۸ مهاجرسرا
بچه ها؟ کسی از مهتاب خبر داره که رفته مصاحبه یا نه؟
کنسولگری: ایروان - مصاحبه:هفته دوم دسامبر - دریافت ویزا: هفته آخر ژانویه-مقصد فعلی:هیوستون :Big Grin، لیست لوازم ضروری و سایت های مفید برای مهاجرت، سفرنامه آمریکا
تشکر کنندگان: sayeh_m ، امیر مهاجر ، r_ent ، ابی هانی ، payampars ، Sepasttian ، peyman1355
(2013-01-10 ساعت 22:19)مانترا نوشته:  بچه ها؟ کسی از مهتاب خبر داره که رفته مصاحبه یا نه؟
خوبه Smile خودش میاد خبر میده Wink
€€€ ღ 2013AS آنکارا ۳ نفر ღ آخر نوامبر ღ کلیرنس118 روز ღ سفرنامهاطلاعات کلیرنس منتظر سرا‫۱۱۸ مهاجرسرا
(2013-01-10 ساعت 18:17)شهلا 1346 نوشته:  سلام
ما هم گیرنس خوردیم و به جمع شما اضافه شدیم.
شده به کسی تو این مرحله ویزا ندن ؟؟؟؟؟؟
شهلا جان! خدا رو شکر بهتون گیر ندادنSmile

دریمر جان! کلا 7 که عدد مقدسیه Tongue و شکر که بالاخره رسیدی به اونچیری که اینهمه چشم انتظارش بودی! چه شیرینه این لحظه هات. نووووووووووووووووووووش Smile
کنسولگری: ایروان - مصاحبه:هفته دوم دسامبر - دریافت ویزا: هفته آخر ژانویه-مقصد فعلی:هیوستون :Big Grin، لیست لوازم ضروری و سایت های مفید برای مهاجرت، سفرنامه آمریکا
تشکر کنندگان: raham ، امیر مهاجر ، r_ent ، dreamer60 ، ابی هانی ، bayat_r ، ASALI ، payampars ، peyman1355
بچه ها ببینم واسه فردا چیکار میکنینااااااااااااااا
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
ایششششششششششاااااااااااااااااااااااللللللللللللللللللاااااااااااااااااااا فردا یه عالمه کلیری داریم Smile
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
در ضمن تو اون سایته که تقریباً مهم نیست! امروز دوباره شمارمو چک کردم تاریخ آپدیتش شده امروز یعنی 10 ام!
2013AS18xx*مقصد:L.A*مصاحبه:w1 Decآنکارا*کلیرنس 11jan*ویزا 24jan
سفرنامه * مهاجرت نامه * سؤالات آیین نامه رانندگی کالیفرنیا*اطلاعات ویزای توریستی
طبق مقررات فقط بايد از دكمه تشكر استفاده ميكردم ولي با اجازه بزرگترها اومدم يه پست تشكر هم بگذارم .....Big Grin
از لطف همتون ممنونم و انشا.... چشم همه منتظران كليرنس به زودي روشن بشه و حالشو ببرين
يك نكته كه مي خواستم بگم اينه كه كليرنس من حول و حوش ١٧-١٨ دسامبر اومد تو سايت ولي امروز روي ويزام نوشته بود ٦ دسامبر يعني ١٠-١١ روز بوده كه ما مطهر بودنمون به اينها ثابت شده بوده ولي لطف كردن و با تاخير موجبات شادي بنده رو فراهم كردن Tongue
غرض از اين همه پر چونگي اينه كه مطمئن باشين الان تعداد زيادي از شما كلير شدين و فقط هنوز توي سايت اعلام نكردن Shy
اون شماره تلفن هم فقط فايدش اينه كه اگه دسترسي به اينترنت ندارين از طريق تلفن جوياي كيستون بشين چون من حول و حوش ١٥ دسامبر زنگ زدمو گفت هنوز كلير نشدين !!!!!!
قضيه وبسايت هم فكر كنم بهتر از اين نباشه ، والا ما كه ويزا رو هم گرفتيم و هنوز شماره رو كه ميزنم ميگه ( گشتم نبود نگرد نيست ) Smile
روال كلي پرونده من اينجاست.
این خانه قشنگ است ولی خانه من نیست  
این خاک چه زیباست ولی خاک وطن نیست

در صورت داشتن سوال مهمي ميتونيد برام پيام بگذارين ، قول ميدم شايد يه كم دير ولي حتما جواب بدم Tongue
سلام دوستان من امروز به سفارت انکارا ایمیل زدم و در مورد وضعیت کلیرنسم سوال کردم و به این ادرس
ایمیل زدم: CA-Ankara@state.gov
میخواستم ببینم همین ایمیل سفارت انکارا هستش دیگه یا عوض شده ؟؟
شماره کیس: 2013AS2xx،کنسولگری: آنکارا،تاریخ کارنت شدن:13 August،تاریخ دریافت نامه دوم: 20 September،تاریخ مصاحبه :nov-w3 ،تاریخ کلیر: 26march ، تاریخ دریافت ویزا: 4April، مقصد:LA

تشکر کنندگان: dreamer60 ، peyman1355
بچه ها؟ یه سئوال؟تاریخی که رو ویزا خورده میشه تاریخ دریلفته یا تاریخ صدور؟ مثلا اگه تو سایت بزنه شما تا 30 ژانویه وقت دارین بیاین ویزاتونو بگیرین و ویزا فرضا از 10 ژانویه حاضره حالا تاریخ ویزا از کی میخوره تو پاسمون؟
تشکر کنندگان: ani_sheiton ، peyman1355
(2013-01-11 ساعت 00:25)مانترا نوشته:  بچه ها؟ یه سئوال؟تاریخی که رو ویزا خورده میشه تاریخ دریلفته یا تاریخ صدور؟ مثلا اگه تو سایت بزنه شما تا 30 ژانویه وقت دارین بیاین ویزاتونو بگیرین و ویزا فرضا از 10 ژانویه حاضره حالا تاریخ ویزا از کی میخوره تو پاسمون؟

تاریخ ویزا اون تاریخی هست که برچست مبارک رو می چسبونند توی پاسپورتتون.
2013AS1017 ≈≈ ویزا از سفارت ایروان ≈≈ ساکن مریلند، ویرجینیا از ۱ اپریل ۲۰۱۳ ≈≈ داستان من و لاتاری ۲۰۱۳
سلام به همه دوستانم،امروز يك ايميل از سفارت انكارا گرفتم كه ١٠سوال گفته كه جواب بدم و cvخودم وخانمم هم براشون با ايميل بفرستم،مي خواستم بدون كسي هم چنين ايميلي گرفتهو اين ايمل براي چي هست،الان من ٧روز كه از مصاحبه ام گذشته،با تشكر،
شماره کیس: 2013AS2xxx،قبولي : 2may,سفارت :ank, مصاحبه : 3jan ,تعداد : ٢ نفر،كليرينس ؟؟؟
تشکر کنندگان: peyman1355
(2013-01-11 ساعت 02:30)aliamini2267 نوشته:  سلام به همه دوستانم،امروز يك ايميل از سفارت انكارا گرفتم كه ١٠سوال گفته كه جواب بدم و cvخودم وخانمم هم براشون با ايميل بفرستم،مي خواستم بدون كسي هم چنين ايميلي گرفتهو اين ايمل براي چي هست،الان من ٧روز كه از مصاحبه ام گذشته،با تشكر،
فرمی که به شما دادند به فرم 9 سئوالی معروفه و به کسانی میدن که مدارک تحصیلی بالا یا شغل حساس داشته باشند. برای نحوه پر کردنش به تاپیک فرم 9 سوالی و نحوه پاسخ دادن به آن و مخصوصاً ارسال هستی بانو مراجعه کنین. نگران نباشین. امسال 4-5 نفر از 2013ایها فرم 9 سئوالی گرفتند و به سلامتی مثل بقیه کلیر شدند. از جمله خانم "صوفیا صوری". اگر لازم بود میشه از ایشون هم راهنمایی گرفت. موفق باشید.
(2013-01-11 ساعت 00:17)armin1 نوشته:  سلام دوستان من امروز به سفارت انکارا ایمیل زدم و در مورد وضعیت کلیرنسم سوال کردم و به این ادرس
ایمیل زدم: CA-Ankara@state.gov
میخواستم ببینم همین ایمیل سفارت انکارا هستش دیگه یا عوض شده ؟؟

ذوستان کسی نمیتونه منو راهنمایی کنهSad

تشکر کنندگان: peyman1355

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان