کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
كليرنس برندگان ٢٠١٣
دوستان تا چندو اعلام كردن ؟
2013AS000025xx (یک نفر)/سفارت:ایروان/ا/مصاحبه:dec
19 ,San francisco , berkeley downtown ,كليرنس 24 jan 2013
تشکر کنندگان:
به همه دوستانی که کلیر شدن تبریک میگم و امیدوارم هرچه زودتر فریاد هورای بقیه رو هم بشنویمSmileSmileSmileSmileSmile
2013AS2***   نفرات:2    مصاحبه:19DES,2012 ایروان   سـفـــــرنـــامـه
کلیر: برنده اصلی 19Agust   ورود به آمریکا: 17NOV 2013
--------------------------
F2A:  PD: 12 Dec 2013, approve: 5 Feb 2014,  , Interview date: 22 November 2015,Abu Dhabi, AP
Case Updates: 9,14,15,16,17,22 Dec,13March,5,11May
CLEAR:16MAY2016 Smile  
تشکر کنندگان: raham ، payampars ، rouzbehdarvishi ، Saiban ، r_ent ، enchantress_boy ، sara79 ، السانا
(2013-01-13 ساعت 21:03)neved نوشته:  دوستان تا چندو اعلام كردن ؟

چیو تا چند اعلام کردن؟ اگه کارنتیها رو میگی تا 5200!
راهی که خدا برای تو در نظر گرفته است را باید بپیمایی !! حق انتخابی نیست!
تشکر کنندگان: payampars
نه سربازي رفتم نه كار دولتي ؛٥٠ روز كلير نشدم؛ :-)
تشکر کنندگان: raham ، afs
(2013-01-13 ساعت 22:31)Mohammad25 نوشته:  نه سربازي رفتم نه كار دولتي ؛٥٠ روز كلير نشدم؛ :-)
کجا مصاحبه داشتی ؟ آنکارا یا ایروان؟ کیست چند نفریه؟
تشکر کنندگان:
(2013-01-13 ساعت 19:58)امیر مهاجر نوشته:  
(2013-01-13 ساعت 19:20)home86 نوشته:  سلام دوستان منتظر ماهم 53 روزه هستیم خبری نیست
راستی یک سوال داشتم ممنون میشم زاهنماییم کنید حساب بانکی هم در این فاصله چک میشه ؟

دوست عزیز فکر میکنید اگر سفارت آمریکا بخواد حساب بانکی ایرانتونو استعلام کنه چه جوابی از بانک ایرانی میگیره؟!
هیچگونه مناسبات دیپماتیکی بین این دو کشور وجود نداره. هیچ چیزیتونو نمیتونند استعلام کنند.
فقط موارد خیلی حساس رو چک میکنند اونهم با اطلاعات خودشون، نه از طریق استعلام از ایران.

متشکرم پس چرا اینقدر طولانی 53 روز؟
تشکر کنندگان: امیر مهاجر ، payampars ، raham
(2013-01-13 ساعت 22:42)home86 نوشته:  متشکرم پس چرا اینقدر طولانی 53 روز؟
هیچکس دقیقا از روند کلیرنس خبر نداره و نمیدونه چه مراحلی تکرار میشه و فقط باید منتظر ماند تا این پروسه طی بشه و کلیر شد!
تشکر کنندگان: home86 ، امیر مهاجر ، armin1 ، rouzbehdarvishi ، raham ، ali2316
خدمت دوستان عزیز عرض کنم امشب یه مطلبی متوجه شدم گفتم بد نیست شما هم بدونین.اگر خواستین از طریق سایت ceac بدونین کلیر شدین باید به این مطلب توجه کنید که تاریخ آپدیت تمامی اعضای خانواده یکی باشه در اینصورت شما کلیر شدین.البته این مطلب فقط برای کیسهای خانوادگی صدق میکنه و مجردها رو نمیشه ازش متوجه شد.
امیدوارم مفید باشه.
CN:2013as5## / کنسولگری آنکارا / تاریخ مصاحبه:5Nov / مدت زمان انتظار:85 روز(شغل دولتی و خدمت س پ ا ه بدون هیچ گونه سفر خارجی) / جمع هزینه ها: 13 میلیون تومان
تشکر کنندگان: IN.USA@2013 ، khmp ، amir82 ، hassan1358arab ، aliamini ، rouzbehdarvishi ، raham ، roeentan ، گل نهال ، r_ent ، mitme
در ضمن آقا پیمان گل شرمنده چند وقت نبودم.کلیر شدنتونو بهتون تبریک میگم.
CN:2013as5## / کنسولگری آنکارا / تاریخ مصاحبه:5Nov / مدت زمان انتظار:85 روز(شغل دولتی و خدمت س پ ا ه بدون هیچ گونه سفر خارجی) / جمع هزینه ها: 13 میلیون تومان
تشکر کنندگان: IN.USA@2013 ، hassan1358arab ، armin1 ، rouzbehdarvishi ، raham ، afs
(2013-01-13 ساعت 22:54)mea694 نوشته:  خدمت دوستان عزیز عرض کنم امشب یه مطلبی متوجه شدم گفتم بد نیست شما هم بدونین.اگر خواستین از طریق سایت ceac بدونین کلیر شدین باید به این مطلب توجه کنید که تاریخ آپدیت تمامی اعضای خانواده یکی باشه در اینصورت شما کلیر شدین.البته این مطلب فقط برای کیسهای خانوادگی صدق میکنه و مجردها رو نمیشه ازش متوجه شد.
امیدوارم مفید باشه.

ممنون از اطلاعاتت. من هم اطلاعات کیسها رو خیلی مورد تحلیل قرار میدهم تا به نتایج مشخصی برسم.شما خودت کلیر شدی بالاخره یا نه ؟
تشکر کنندگان: mea694
من هم حدود70 روزه منتظرم
تشکر کنندگان: amir82 ، IN.USA@2013 ، armin1 ، ARI66 ، raham ، mrr777 ، abloom_ma ، ali2316
منکه سایت ابوظبی رو از اول تا حالا برای کلیر شدن چک میکنم فقط اسم منو مینویسه و از اسم خانمم که برنده اصلیه خبری نیست
Dear Arab Hassan,

Your application for a U.S. immigrant visa is undergoing routine administrative processing. This processing can require from two weeks to several months. As soon as this processing is completed, the Embassy will post a message to this website with further instructions. Please continue to check this website on a regular basis for updates. There is no need for you to write, email, call or fax the Embassy with inqueries on the case, as that will not speed processing.

این چه مفهومی داره بچه ها؟
شماره کیس: 2013AS2xxx مصاحبه:dec(ابوظبی) دریافت ویزا:13 مارچ مقصد:LA
اموزش زبان با استفاده از Goenglish
تشکر کنندگان: roeentan ، گل نهال ، moji1361
(2013-01-13 ساعت 05:22)Sepasttian نوشته:  
(2013-01-12 ساعت 23:06)yalda.irannejad نوشته:  
(2013-01-12 ساعت 21:27)goody نوشته:  اول از همه تبریییییک به تمام دوستان کلیر شده، دوم اینکه میشه کس دیگه ای بره ویزا رو برامون بگیره؟ وکالت محضری میخواد؟

بله برای ارمنستان میشه با وکالت رسمی شخص دیگری بره

بچه های مشهد؟ ما حاضریم وکالت قبول کنیم و ویزاتونو بگیریمBig Grin ما همچین آدمایی هستیم، اصلا یه وضی Tongue

ممنون مانترا جونم، به نظر من فکر خوبیه، به یک نفر وکالت بدیم هزینه های سفرش هم بین همه تقسیم بشه Smile

این چه وضعشه پس تهرانی ها چی میشن ؟؟؟ مانترا جون سر راه بیا وکالت مارو هم بگیر ببر Cool فک کنم سفر دوم بی بچه ها حال نمیده
آهااااااااااای منم هستم ، با گودی موافقم بد جور ،هزینه رو هم share میکنیم ، کار خودته مانترا ، قرار میذاریم با گودی و ... میریم محضر ، فقط یاد سوالی که از آفیسر کردم میفتم که گفتم میشه وکالت بدیم ... گفت نه ، خودت باید با پاسپورت بیای ! ولی فکر کنم بشه ، فوقش نشد بعد برگشت مانترا خودمون میریم

SadSadSadSadSadSad
کیس لاتاری 2013 :تاریخ ورود به ارمنستان : 6 dec   مدیکال :7 dec  مصاحبه:11 dec کلیر : 14 jan  صدور ويزا: 24 jan  مقصد=هیوستون/تگزاس  ورود : 10 may
---------
کیس ازدواجی : تاریخ رسید مدارک :  2013 29oct
تاریخ  Approve  مدارک : 4  2013 Dec
دريافت كيس نامبر : 12 February 2015
فرم 6march : ds261
پرداخت ١٢٠$ : 30march
پرداخت ٣٢٥ $ : 3april
تشکر کنندگان: مانترا ، Sepasttian
ولی من به شخصه با تمام احترامی که برای دوستانم قایلم ویزامو ( به امید خدا اگر گرفتم ) نمیدم کسی دیگری برام بگیره ! چون اگر یک درصد مشکلی پیش بیاد تا آخر عمر خودمو نمیبخشم.
البته هر کس یک دیدگاهی داره و کاملا هم محترمه دیدگاهش !
تشکر کنندگان: sayeh_m ، roeentan ، مهتاب - 2251 ، mdna ، armin1 ، raham ، ASALI ، SOROUSHSOFT ، گل نهال ، payampars
(2013-01-13 ساعت 23:48)IN.USA@2013 نوشته:  ولی من به شخصه با تمام احترامی که برای دوستانم قایلم ویزامو ( به امید خدا اگر گرفتم ) نمیدم کسی دیگری برام بگیره ! چون اگر یک درصد مشکلی پیش بیاد تا آخر عمر خودمو نمیبخشم.
البته هر کس یک دیدگاهی داره و کاملا هم محترمه دیدگاهش !
نظر لطفتونه شما، چشماتون قشنگ میبینه !!!Cool
کنسولگری: ایروان - مصاحبه:هفته دوم دسامبر - دریافت ویزا: هفته آخر ژانویه-مقصد فعلی:هیوستون :Big Grin، لیست لوازم ضروری و سایت های مفید برای مهاجرت، سفرنامه آمریکا
تشکر کنندگان: armin1 ، IN.USA@2013 ، raham ، amir82 ، Saiban ، r_ent

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان