کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
كليرنس برندگان ٢٠١٣
(2013-01-13 ساعت 16:58)peyman1355 نوشته:  [quote='IN.USA@2013' pid='262579' dateline='1358054390']
فداي تو بشم من دوست خوبم، من كي هستم كه بخوام براي بقيه دعا كنم؟ اگر هم من كلير شدم فقط و فقط به خاطر پاكي دل شما دوستان و دعاي خير شما بوده و بس، اگر پروردگار مهربان دعاي اين بنده ناچيز رو قابل بدونه به روي چشم، دعا مي كنم هرچه سريعتر بقيه دوستان منتظر به كليرنس رو كلير كنه تا كيس نامبرهاشون رو در آخرين آپديت ببينند و اينجا پر از سوت و شادي و جيغ هاي بنفش !! بشه Smile

@@@آمين@@@
مرسی پیمان جانSmile
پیمان دوست داریم!!
پیمان دوست داریم!Wink
راهی که خدا برای تو در نظر گرفته است را باید بپیمایی !! حق انتخابی نیست!
تشکر کنندگان: peyman1355 ، amir82 ، گل نهال ، payampars ، raham ، armin1 ، ali234 ، rouzbehdarvishi
درود بر دوستان گرامي

من به اميد پروردگار فردا صبح عازم آنكارا براي گرفتن ويزاهامون هستم ( از بس كه عجولم Tongue ، نه بابا شوخي ميكنم، بعدش يه دنيا كار ناتمام دارم كه بايد به اونها برسم ) از دوستان اگر كسي امري داشته باشه در خدمتگزاري حاضرم. اگر برسم و فرصت كنم، امشب يه سر به اين تاپيك ميزنم تا اگر كسي امري داشت اطاعت كنم ( اگر كسي امري داشت برام لطفا پيام خصوصي و اون دوستاني كه تلفن من رو دارند لطفا اس ام بدهند ).
براي همه دوستان آرزوي ويزاي زود هنگام و همينطور كليرنس زود هنگام رو دارم.

شاد و تندرست و پيروز باشيد.
كيس نامبر 2013AS000006XX/نامه اول:MAY1 2012/سفارت:ANK/كارنت شدن كيس:OCT/نامه دوم:SEP/مصاحبه:NOV/كليرنس: 44 روز/دريافت ويزا:16 Jan/مقصد:سياتل/ تاريخ حدودي ورود به سياتل:May
دوستان با درود ، همه کلیر میشین .. من این تاپیک رو برای 2012 دنبال میکردم ... این تاپیک هیجانش از همه تاپیکها بیشتره .. پیروز باشید
شماره کیس: 2013A47XX، تاریخ رویت قبولی: 1jun، تعداد :4، ارسال فرمهای سری اول: 5j مصاحبه نیمه اول اسفند برگه آبی کلیر 26 آپریل ،ورود 14 آگوست. فعلا در san clemente کالیفرنیا هستیم
دوستای گلم فردا سایت آپدیت میشه ایشالا و شمارتونو توش میبینین Smile یعنی جشنی داریماااااااااااااا
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
2013AS18xx*مقصد:L.A*مصاحبه:w1 Decآنکارا*کلیرنس 11jan*ویزا 24jan
سفرنامه * مهاجرت نامه * سؤالات آیین نامه رانندگی کالیفرنیا*اطلاعات ویزای توریستی
(2013-01-13 ساعت 17:28)peyman1355 نوشته:  درود بر دوستان گرامي

من به اميد پروردگار فردا صبح عازم آنكارا براي گرفتن ويزاهامون هستم ( از بس كه عجولم Tongue ، نه بابا شوخي ميكنم، بعدش يه دنيا كار ناتمام دارم كه بايد به اونها برسم ) از دوستان اگر كسي امري داشته باشه در خدمتگزاري حاضرم. اگر برسم و فرصت كنم، امشب يه سر به اين تاپيك ميزنم تا اگر كسي امري داشت اطاعت كنم ( اگر كسي امري داشت برام لطفا پيام خصوصي و اون دوستاني كه تلفن من رو دارند لطفا اس ام بدهند ).

پیمان جان
تنها درخواستی که ازت دارم اینه که یه سفرنامه کامل از مرحله دوم بنویسی چون منم احتمالا یه هفته یا ده روز دیگه عازمم
خیلی میتونه کمکم کنه
موفق باشی
شماره کیس: 2013AS0000018xx/ تاریخ رویت قبولی: 2 می 2012/ کنسولگری: آنکارا/ ارسال فرمهای سری اول: 3 خرداد (23 می)/ کارنت شدن کیس: 13 آگوست/ مصاحبه: 4 دسامبر، دریافت کلیرنس:11 ژانویه/ دریافت ویزا:26 ژانویه
ورود به آمریکا :3 می / دریافت گرین کارت : 17 می 2013
سلام
مرسی از دوستان خوبم که به من رتبه دادید من امروز متوجه شدم که به رتبه 5 نائل شدم. مرسی ASALI و hamedhamed و امیر مهاجر و sayeh_m و r_ent بابت دلگرمی ها و همراهی هاتون در این روزهای سخت .
شماره کیس: 2013AS7XX /تاریخ قبولی:3may /کنسولگری:آنکارا /تعداد افراد کیس :2نفر /تاریخ ارسال فرمها:10may /کارنت شدن کیس: 13aug /نامه دوم : 20sep /مصاحبه : nov ،كليرنس : یک نفر 185 روز و یک نفر 288 روز
سلام
دوستان من ١٩dec قراره صفارت داشتم و برگه آبي گرفتم ً.
خبري نشده هنوز؟
2013AS000025xx (یک نفر)/سفارت:ایروان/ا/مصاحبه:dec
19 ,San francisco , berkeley downtown ,كليرنس 24 jan 2013
تشکر کنندگان:
(2013-01-13 ساعت 19:01)neved نوشته:  سلام
دوستان من ١٩dec قراره صفارت داشتم و برگه آبي گرفتم ً.
خبري نشده هنوز؟

هنوز يك ماه هم نشده. نگران نباشيد
شماره کیس : 2012AS00036XXX
کنسولگری:آنكارا
تاریخ دریافت گرین کارت: sep2012
تشکر کنندگان: armin1 ، ابی هانی
سلام دوستان منتظر ماهم 53 روزه هستیم خبری نیست
راستی یک سوال داشتم ممنون میشم زاهنماییم کنید حساب بانکی هم در این فاصله چک میشه ؟
تشکر کنندگان: raham
(2013-01-13 ساعت 17:43)r_ent نوشته:  دوستای گلم فردا سایت آپدیت میشه ایشالا و شمارتونو توش میبینین Smile یعنی جشنی داریماااااااااااااا
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

ایشششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششالا +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

(2013-01-13 ساعت 19:20)home86 نوشته:  سلام دوستان منتظر ماهم 53 روزه هستیم خبری نیست
راستی یک سوال داشتم ممنون میشم زاهنماییم کنید حساب بانکی هم در این فاصله چک میشه ؟

اگه میشد که هممون دستمون رو میشد Big Grin
کنسولگری: ایروان - مصاحبه:هفته دوم دسامبر - دریافت ویزا: هفته آخر ژانویه-مقصد فعلی:هیوستون :Big Grin، لیست لوازم ضروری و سایت های مفید برای مهاجرت، سفرنامه آمریکا
مرسی ایشالااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا
گفتم شاید علت تاخیر این میتونه باشه
تشکر کنندگان: مانترا
(2013-01-13 ساعت 19:20)home86 نوشته:  سلام دوستان منتظر ماهم 53 روزه هستیم خبری نیست

دوست عزیز فکر میکنید اگر سفارت آمریکا بخواد حساب بانکی ایرانتونو استعلام کنه چه جوابی از بانک ایرانی میگیره؟!
هیچگونه مناسبات دیپماتیکی بین این دو کشور وجود نداره. هیچ چیزیتونو نمیتونند استعلام کنند.
فقط موارد خیلی حساس رو چک میکنند اونهم با اطلاعات خودشون، نه از طریق استعلام از ایران.
(2013-01-12 ساعت 11:48)sayeh_m نوشته:  سلام
كجا پاك ميشه ؟

سلام
صورتمون، ناخنامون و پرونده مهاجرتی مون...Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin
سفرنامه بعد از قبولی لاتاری

راهنمای اقدام برای سیتیزن شدن

تاریخ ورود و اخذ گرین کارت : June 2013
تاریخ اقدام برای سیتیزن شیپی: نوروز 97 (March 20)
تاریخ مصاحبه: 9 November
تاریخ سیتیزن شیپی:  November 15th Big Grin
(2013-01-13 ساعت 17:28)peyman1355 نوشته:  درود بر دوستان گرامي

ﺑﺎ ﺗﺒﺮﯾﮏ ﻣﺠﺪﺩ ﺑﻪ ﺷﻤﺎ ﺍﻗﺎ ﭘﯿﻤﺎﻥ ﮔﺮﺍﻣﯽ ...... ﺍﻧﺸﺎﻟﻪ ﺑﻪ ﺳﻼﻣﺖ ﺑﺮﯾﻦ ﻭ ﺑﺎ ﻣﻮﻓﻘﯿﺖ ﺑﺮﮔﺮﺩﯾﻦ ..... ﺍﮔﻪ ﺍﻃﻼﻋﺎﺕ ﺳﻔﺮ ﻣﺜﻞ ﺑﻠﯿﻂ ﻭ ﻫﺘﻞ ﻭ ﺳﻔﺎﺭﺕ ﻭ ﺯﻣﺎﻥ ﺩﺭﯾﺎﻓﺖ ﻭﯾﺰﺍ ﻭ ﺍﻃﻼﻋﺎﺕ ups ﻭ ...... ﺭﺍ ﻫﻢ ﺗﺎ ﺣﺪﯼ ﮐﻪ ﻣﻘﺪﻭﺭ ﻫﺴﺖ ﺍﻋﻼﻡ ﮐﻨﯿﻦ ﺧﯿﻠﯽ ﻟﻄﻒ ﻣﯿﮑﻨﯿﺪ .... ﻫﺮ ﭼﻨﺪ ﻣﺎ ﻫﻨﻮﺯ ﮐﻠﯿﺮ ﻧﺸﺪﯾﻢ ﻭﻟﯽ ﮐﻤﮏ ﺑﺰﺭﮔﯽ ﺑﺮﺍﯼ ﻣﻨﺘﻈﺮﺍﻥ ﮐﻠﯿﺮﻧﺲ ﺧﻮﺍﻫﺪ ﺑﻮﺩ ..... ﻣﻤﻨﻮﻧﻢ .
2013AS1###-ANK 2 Per-W1 Dec
Clearance: 5 Jul & 17 Sep
سفرنامه
تشکر کنندگان: bayat_r ، mdna ، ابی هانی ، raham ، گل نهال ، مانترا ، ASALI ، aliamini ، rouzbehdarvishi
آقا پیمان خدا پشت وپناه شما.ان شاله در مبحث اولین سفر و مسافرت به سیاتل ببینیمتون
.از جاماندگان سابق لاتاری 2013

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان