کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
كليرنس برندگان ٢٠١٣
دوستان یک سوال....کیس نامبر من از این دوستانی که الان ارمنستان اعلام کرده پانین تر هست و من هم هفته دوم دسامبر مصاحبه شدم...چرا از من را اعلام نکرده؟...البته ما چهار نفر هستیم..میشه به این علت باشه؟
2013AS2### - تعداد 4 نفر- مصاحبه 2w Dec -ایروان - زمان کلیر شدن 2 جولای 2013 مدت انتظار جهت کلیر شدن 204 روز
تشکر کنندگان: HAZARA
(2013-01-14 ساعت 15:19)abloom_ma نوشته:  دوستان یک سوال....کیس نامبر من از این دوستانی که الان ارمنستان اعلام کرده پانین تر هست و من هم هفته دوم دسامبر مصاحبه شدم...چرا از من را اعلام نکرده؟...البته ما چهار نفر هستیم..میشه به این علت باشه؟
نه نمیتونه به علتی که گفتین باشه . به کیس نامبر هم ربطی نداره .
شما برنده اصلی هستین یا خانومتون ؟؟؟؟
€€€ ღ 2013AS آنکارا ۳ نفر ღ آخر نوامبر ღ کلیرنس118 روز ღ سفرنامهاطلاعات کلیرنس منتظر سرا‫۱۱۸ مهاجرسرا
تشکر کنندگان: raham ، HAZARA ، Almond ، rouzbehdarvishi
(2013-01-14 ساعت 15:21)sayeh_m نوشته:  
(2013-01-14 ساعت 15:19)abloom_ma نوشته:  دوستان یک سوال....کیس نامبر من از این دوستانی که الان ارمنستان اعلام کرده پانین تر هست و من هم هفته دوم دسامبر مصاحبه شدم...چرا از من را اعلام نکرده؟...البته ما چهار نفر هستیم..میشه به این علت باشه؟

سایه خانم سلام...خانم من برنده اصلی بوده
2013AS2### - تعداد 4 نفر- مصاحبه 2w Dec -ایروان - زمان کلیر شدن 2 جولای 2013 مدت انتظار جهت کلیر شدن 204 روز
تشکر کنندگان: mdna ، sayeh_m ، گل نهال ، HAZARA
(2013-01-14 ساعت 15:26)abloom_ma نوشته:  
(2013-01-14 ساعت 15:21)sayeh_m نوشته:  

سایه خانم سلام...خانم من برنده اصلی بوده
ایشاله سری بعد حتما" اسم شما هست Smile
€€€ ღ 2013AS آنکارا ۳ نفر ღ آخر نوامبر ღ کلیرنس118 روز ღ سفرنامهاطلاعات کلیرنس منتظر سرا‫۱۱۸ مهاجرسرا
تشکر کنندگان: گل نهال ، HAZARA ، r_ent ، ابی هانی ، ali2316
سلام دوستان تا چه شماره اي كلير ها اومده؟
2013AS000025xx (یک نفر)/سفارت:ایروان/ا/مصاحبه:dec
19 ,San francisco , berkeley downtown ,كليرنس 24 jan 2013
تشکر کنندگان: HAZARA
(2013-01-14 ساعت 14:59)afs نوشته:  حدس بزنیم کیا کلیر شدند:

مانترا
raam12000
yalda.irannejad
goody
Sepasttian
sharmin66
khmp
SOROUSHSOFT

نه آقا افشین ما که نبودیمSadSadSad
البته ما 26 روزه شدیم فکر کنم یکم بیشتر باید منتظر بمونیم
به همه دوستانی که امروز کلیر شدن تبریک میگم SmileSmileSmile ایشالله سایتشونو زود به زود آپدیت کننRolleyes
2013AS2***   نفرات:2    مصاحبه:19DES,2012 ایروان   سـفـــــرنـــامـه
کلیر: برنده اصلی 19Agust   ورود به آمریکا: 17NOV 2013
--------------------------
F2A:  PD: 12 Dec 2013, approve: 5 Feb 2014,  , Interview date: 22 November 2015,Abu Dhabi, AP
Case Updates: 9,14,15,16,17,22 Dec,13March,5,11May
CLEAR:16MAY2016 Smile  
تشکر کنندگان: afs ، raham ، Almond ، امیر مهاجر ، گل نهال ، HAZARA ، r_ent ، ali2316 ، sara79
(2013-01-14 ساعت 15:33)neved نوشته:  سلام دوستان تا چه شماره اي كلير ها اومده؟

کلیر شدن که به شماره نیست.بستگی به اقبالت داره
شماره کیس: 2013AS2xxx مصاحبه:dec(ابوظبی) دریافت ویزا:13 مارچ مقصد:LA
اموزش زبان با استفاده از Goenglish
(2013-01-14 ساعت 15:33)neved نوشته:  سلام دوستان تا چه شماره اي كلير ها اومده؟

شماره ها رو به ترتیب اعلام نمیکنن بستگی به کیس داره
2013AS2***   نفرات:2    مصاحبه:19DES,2012 ایروان   سـفـــــرنـــامـه
کلیر: برنده اصلی 19Agust   ورود به آمریکا: 17NOV 2013
--------------------------
F2A:  PD: 12 Dec 2013, approve: 5 Feb 2014,  , Interview date: 22 November 2015,Abu Dhabi, AP
Case Updates: 9,14,15,16,17,22 Dec,13March,5,11May
CLEAR:16MAY2016 Smile  
تشکر کنندگان: raham ، lilac ، saeed_gh ، mohajer13 ، r_ent ، HAZARA ، ابی هانی
سلام به همه،
ما که کلیر نشدیم
۲۰۱۳
تشکر کنندگان: afs ، raham ، abloom_ma ، SOROUSHSOFT ، lilac ، saeed_gh ، خانه ، HAZARA ، مانترا
برین کنار، برین کنار...گوشاتونو بگیرین...میخوام جیغ بزنم....
ما کلیر شدیییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییم ....هوراااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا جیییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییغ هوراااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا Smile
کنسولگری: ایروان - مصاحبه:هفته دوم دسامبر - دریافت ویزا: هفته آخر ژانویه-مقصد فعلی:هیوستون :Big Grin، لیست لوازم ضروری و سایت های مفید برای مهاجرت، سفرنامه آمریکا
(2013-01-14 ساعت 13:57)IN.USA@2013 نوشته:  بچه ها انقد منفی نباشید انرژی مثبت کجاست پس
علی الحساب اینو داشته باشید که مطمینم خبرای خوبی توراهه
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

سلام دوست عزیز
از خداوند میخواهم به حق جدم همه ویزای یکضرب بگیرن یا خیلی زود ویزاهاشون را برن بگیرن
به حق مولا علی
ارادتمند هم دوستان پیام

(2013-01-14 ساعت 15:50)مانترا نوشته:  برین کنار، برین کنار...گوشاتونو بگیرین...میخوام جیغ بزنم....
ما کلیر شدیییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییم ....هوراااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا جیییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییغ هوراااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا Smile

تبریک تبریک تبریک
به امید کلیر شدن همه دوستان
یا مولا علی

(2013-01-14 ساعت 15:50)مانترا نوشته:  برین کنار، برین کنار...گوشاتونو بگیرین...میخوام جیغ بزنم....

تبریک تبریک تبریک
به امید کلیر شدن همه دوستان
یا مولا علی
2013AS94xx|هفتNov19| Nov|سه نفر|ابوظبی|6مردادماه|کلیر 11 سپتامبر|12میلیون|سفرنامه

خدا نگهدار تمامی دوستان و سروران خوبم باشد
امروز ویزا رو گرفتم Smile
خیالم راحت شد. انگاری یه باری از دوشم برداشته شد
آخیششششششش Smile
2013AS15xx (یک نفر)/مصاحبه:آخر نوامبر،ایروان/کلیرنس: 21 روزه/دالاس، سفرنامه

(2013-01-14 ساعت 16:28)mohajer13 نوشته:  امروز ویزا رو گرفتم Smile
خیالم راحت شد. انگاری یه باری از دوشم برداشته شد
آخیششششششش Smile

مبارک باشه
2013AS94xx|هفتNov19| Nov|سه نفر|ابوظبی|6مردادماه|کلیر 11 سپتامبر|12میلیون|سفرنامه

تشکر کنندگان: mohajer13 ، raham ، saeed_gh ، lilac ، r_ent ، sadeghi897 ، armin1 ، HAZARA ، ali2316 ، alih
بچه هااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا مرسیییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی واسه همه چییییییییییییییییییییی
باورتون میشه شنبه شب نشستم کلی برنامه ریزی کردم که فقط فقط طوری میسر میشد که امروز کلیر شیم و شدیم. همین فکر و عمل خیییییییییییییییییییلی بیشتر چسبید :d
دوستای گلم که رتبه بهم دادن مرسییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی
بچه ها دیدین سفارت پیشاپیش چه کادو تولدی بهم داد Smile
حالا با هم هورااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا :-*
کنسولگری: ایروان - مصاحبه:هفته دوم دسامبر - دریافت ویزا: هفته آخر ژانویه-مقصد فعلی:هیوستون :Big Grin، لیست لوازم ضروری و سایت های مفید برای مهاجرت، سفرنامه آمریکا
(2013-01-14 ساعت 16:33)مانترا نوشته:  بچه هااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا مرسیییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی واسه همه چییییییییییییییییییییی
باورتون میشه شنبه شب نشستم کلی برنامه ریزی کردم که فقط فقط طوری میسر میشد که امروز کلیر شیم و شدیم. همین فکر و عمل خیییییییییییییییییییلی بیشتر چسبید :d
دوستای گلم که رتبه بهم دادن مرسییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی
بچه ها دیدین سفارت پیشاپیش چه کادو تولدی بهم داد Smile
حالا با هم هورااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا :-*

مانترا عزیز
همیشه خوش و سربلند باشی
حالا به افتخا رمانترا و همه دوستان کلیر شده
هوررررررررررررررررررررررررررررررررااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان